2NE1

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Re: 2NE1

Post autor: mootyl » 10 wrz 2010

uwielbiam YG za takie teledyski xD oni naprawdę wiedzą jak to się robi i SM Ent. powinno brać przykład !! xD

zdecydowanie najlepsza piosenka na płycie, a teraz jeszcze wypasiony teledysk !! 2NE1 pokazały klasę chociaż po pierwszym przesłuchaniu albumu wątpiłem... jednak nie ^^ Coś czuję, że Zośki będą miały kłopot bo 2NE1 sprzeda najwięcej płyt w tym roku z girlsbandów :D

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 10 wrz 2010

MV wypas! strasznie mi się podobało.
jakie one ładne, też chce być taka ładna ;<
you go, gurls! czekamy na trzeci teledysk ;D
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 11 wrz 2010

Obrazek
waaa Dara znowu ma genialną sesję i genialne zdjęcie

[youtube]Ihi_kJJj_8A[/youtube]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 05 paź 2010

chcę duet Bom z Minzy. Czemu oni nie wykorzystują całkowicie głosu Minzy w 2NE1? O.o
stanowczo marnuje się na rapie... czy na krótkich linijkach
[youtube]43Hr8BKYqyk[/youtube]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 01 lis 2010

ok YG wydaje fortunę na 2ne1, oni mają chyba misje je bardzo wypromować
nowy teledysk “It Hurts” , bardzo klimatyczny i adekwatny do 1 listopada ^^
jakby YG częściej robiło takie teledyski to by było fajnie...
[youtube]aUiMaz4BNKw[/youtube]

w ogóle to ja jestem ciekawa czy Will.i.am (z BEP) kiedykolwiek wypuści piosenkę którą nagrał z 2ne1 w Europie. Już całkiem sporo czasu minęło od ich wspólnego nagrania.
Usłyszeć piosenkę 2ne1 z Will.i.am'em w polskim radiu to by było coś XD
w ogóle jak Will.i.am się nabijał z 2ne1 -_-
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 01 lis 2010

ten teledysk *___________________*
Stylizacja na Halloween, śliczna śliiiiiczna Sandara i ku zaskoczeniu pojawia się też Lee Soo Hyuk (znany jako best friend G-dragona i chłopak Kim Min Hee XP ) I uwielbiam włosy Dary tutaj XD I w ogóle, nie dodając nic konstruktywnego, <33333

A piosenka <333 Już mi się wcześniej bardzo podobała, ale jak ją wczoraj na żywo słyszałam to ciary po plecach przechodziły. Z taką piosenką powinny podbijać świat <3
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 01 lis 2010

śliczne to! ;O
mają świetne fryzury. i w ogóle cała stylizacja mv, mmm <3 piosenka niby nic wielkiego, ale razem w mv tworzy niezwykły klimat. ^^
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 01 lis 2010

a mi się właśnie ta piosenka bardzo podoba, chyba najbardziej z albumu <3
a mv też jest piękne, klimaaat <3 no i bardzo ciekawie wyglądają, halułinowo, suuper się ogląda teledysk <3 oby więcej takich. i wczoraj w Inki na żywo też było świetnie^^
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 07 gru 2010

[youtube]S9KEk8v53gY[/youtube]

[youtube]J5ekB4l-6wg[/youtube]
Awatar użytkownika
Nausicaa
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Nausicaa » 08 gru 2010

Jak tylko odkryłam Don't stop the music tak mi się wkręciła ta piosenka, że leciała u mnie przez kilka dni z rzędu na replayu :P
a co to za nowa piosenka Bom ? bardzo przyjemnie jej się słucha :) tak mi się skojarzyła jakby była do jakiejś dramy :)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 15 gru 2010

Dara ścięła włosy O.o

Obrazek
Awatar użytkownika
Dośka
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: Dośka » 05 sty 2011

Na YG-Life ukazały się przybliżone plany YGE na 2011 rok (podam tylko te dot. 2NE1 całość przetłumaczoną na angielski można znaleźć na http://www.allkpop.com/2010/12/yg-revea ... glife-blog). 2NE1 podpisało umowę z Avex :) i w lutym planowane jest ich oficjalny japoński debiut, promocja w Japonii ma zakończyć się w marcu, a w maju/czerwcu ma zostać wydany nowy koreański album. Co do współpracy z Will.I.am, BEP wydało teraz nowy album, więc automatycznie prace nad albumem zostały przesunięte, chociaż po incydencie na wyspie Yeonpyeong Will dzwonił do YG z zapytaniem o zdrowie 2NE1 :P i wcześniej czy później zacznie pracować nad nowymi piosenkami.

Na youtube pojawiły się fragmenty piosenek 2ne1 nagranych z will.i.am :) (nie są w zbyt dobrej jakości, zwłaszcza 1, ponieważ pochodzą z 2NE1 TV)
http://www.youtube.com/watch?v=xQYvb8Tx ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=63izgzsk ... re=related
W tej drugiej szczególnie podoba mi się fragment Cl. :P

Nowa reklama 2NE1 dla 11st, według mnie najśmieszniejsza( SunDara!:smitten: )
" onclick="window.open(this.href);return false;
Enjoy :)
Czy umieszczanie wideo nie działa? Chyba, że robię to nie umiejętnie ...
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 20 kwie 2011

nowe mv park bom, z tego co pamiętam, jej solo, które ma poprzedzać comeback całej grupy :)
przyjemny song, choć chyba me&you było lepsze <333 ale spoko, miłe mv, miły song, bom wygląda straaaasznie uroczo, jakieś takie duże ma te swoje oczka :D i z włosami do tył jak jej ładnie i w tym kolorze ^^

[youtube]ypit0NcNV-8[/youtube]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 20 kwie 2011

rikli pisze: przyjemny song, choć chyba me&you było lepsze <333 ale spoko, miłe mv, miły song, bom wygląda straaaasznie uroczo, jakieś takie duże ma te swoje oczka :D
ojejku zgadzam się XD
me&you było cudowne i fajniejszy MV miało
ten nie jest zły, ale nie powala, bo poszło w komerchę niestety
no i Bom wygląda uroczo, choć w tej różowej kiecce to lekka przesada (fryzura, makijaż,etc. wszystko razem za dużo) duże czarne oczka = soczewki?
no i ten teledysk jest taki sztuczny... w porównaniu do me&you, może się domyśleć że to jest historia o stracie ukochanego (umarł i mamy scenerię cmentarza?)

mam nadzieję że jej solo będzie udane, bo ona naprawdę ma cudowny głos, tylko nie chcę żeby jej piosenki był takie same (jak np. zdarzyło się to na płycie Taeyanga)
Awatar użytkownika
Helianthus
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Helianthus » 20 kwie 2011

Piosenkę ciężko mi ocenić, ale teledysk mi się bardzo bardzo spodobał! :P Bom jest ubrana w śliczne sukieneczki i ogólnie wygląda ślicznie.

w ogóle to zabawne, że YG wykorzystuje te same scenografie w teledyskach swoich artystów :P Widzę tutaj tunel z MV GD She's Gone, schody do nieba z MV Taeyanga I'll be there i motylek mi się kojarzy z GD Butterfly - ale to już luźniejsze skojarzenie :)

Ale uwielbiam takie teledyski jak Don't Cry! Trzeba przyznać, że YG odwala dobra robotę, nikt nie robi tak dobrych MVek jak oni :)
ODPOWIEDZ