2NE1

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Re: 2NE1

Post autor: rikli » 21 kwie 2011

nie wiem czy soczewki, ale generalnie gdzieś zwiały jej "ciasne oczka" :D aż pomyślałam o podklejonych powiekach XD

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 22 kwie 2011

no to moje zdanie - to nic innego jak umca umca bez wyrazu przypominające piosenki z ostatniego albumu 2NE1 (te promocyjne)... głos Bom jest idealny do klimatów rnb, a oni densówę z niej robią... ech... nie jest to złe, ale nie jest też dobre... dużo gorsza piosenka od pierwszego jej solowego singla niestety...
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 23 kwie 2011

Nie podoba mi sie nowy song Bomi :/

Jej głos mi sie gdzies kompletnie zapadł pod naporem beatu, i ogólnie tonacja taka chyba nie jej, wyszło marnie :/

Teledysk też - w ogóle pogrzebowy klip do disco, really?

A tak odnośnie całego 2NE1 - zdecydowanie mój najlepsiejszy girlsband. Pokochałam je od czasu, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam klip do Fire. Cudowna to była odmiana od rózowego cukru, no i, eureko! potrafiłam rozróżnić członkinie _^_

Szkoda, ze ich tegoroczny comeback tak mnie rozczarował. Nie disco-autotune'u sie po nich spodziewałam, ale ostatnio widze, że to taki ogólny trend w YG...niestety...

A propos solo - jestem ciekawa, czy ktoś kiedys się zorientuje < poza mną> jak bardzo niedoceniana woklanie jest Minji. Ona sie sprawdza genialnie w takich klimatach typu Rihanna czy Beyonce, ma fajny konkretny głos, świetnie tańczy, wyglada super - naprawdę czekam aż kiedys cos takiego dostane w łapki - będę szczęsliwa (: jej solo w klimatach r&b byłoby spełnieniem marzeń a i mysle, ze sukces byłby murowany (:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 23 kwie 2011

Maru pisze:
A propos solo - jestem ciekawa, czy ktoś kiedys się zorientuje < poza mną> jak bardzo niedoceniana woklanie jest Minji. :
hmmm... wyobraź sobie, że my też się zorientowaliśmy XD
na Minji przyjdzie czas w solo, ale dopiero za parę lat, w końcu jest najmłodsza
poza tym bardzo często dają jej też wersy bardziej rapowe niż zwykłe niestety

w ogóle to bardzo często zastanawia, czemu z 2ne1 zrobili zespół który bardzo często wykorzystuje rap. Ok jest on głównie śpiewany przez liderkę CL, ale przecież ona ma tak silny głos, że w normalnych partiach brzmi równie cudwonie jak Boomie
No tak, ale YG zaślepiło to że chciał stworzyć żeński odpowiednik BB
i dlatego teraz lecimy w komerchę i autotune...
ktoś się musi wybrać i chyba porozmawiać z Hyun-Seokiem i Teedym XD
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 25 kwie 2011

margot. pisze:hmmm... wyobraź sobie, że my też się zorientowaliśmy
ale koreańska strona mocy najwyraźniej nie :/
margot. pisze:liderkę CL, ale przecież ona ma tak silny głos, że w normalnych partiach brzmi równie cudwonie jak Boomie
Zgadzam się, ona ma w ogóle bardzo fajną barwę. Ale jesli chodzi o CL to i tak jestem wobec niej bezkrytyczna. Swoją dumą i pewnością siebie, nawet jak sie turla w dresie, bije na głowę połowę lachonów ze słitaśnych girlsbandów. Zazdroszczę jej :/ Ma dziewczyna charyzmę, to jej trzeba przyznać.

No i własnie z nich by mozna naprawdę tyle wycisnąc, a dostajemy płyte, tkóra w 90% to autotune, od którego uszy więdną :/

Zobaczymy jak ta cała współpraca z Will.I.am czy jak on tam miał, wyjdzie. Nie chce już wiecej autotune'a :/
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 25 kwie 2011

hmmm, jesli maja wspolpracowac z will.i.am'em i on tez tworzy muzyke dla Black Eeyed Peas, to... niestety można obawiać się autotune'u... " onclick="window.open(this.href);return false; i w ogole, hmmmmm
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 26 kwie 2011

Maru pisze:
Zobaczymy jak ta cała współpraca z Will.I.am czy jak on tam miał, wyjdzie. Nie chce już wiecej autotune'a :/
nooo poza tym pan Will.I.am nie spieszy się wcale na ujawnienie tego co nagrali...
a z kawałków co nagrywali w Los Angeles pokazywanie w 2ne1 TV II to wcale nie brzmiało mi to mega super na skalę międzynarodową...
ale bardzo bym chciała żeby 2ne1 zostało dostrzeżone poza Azją i podbiły jakoś rynek zagraniczny

a CL prawda jest boska, ona swoim rapem i osobowością, charyzmą na scenie niejednokrotnie przewyższa facetów.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 26 kwie 2011

margot. pisze:nooo poza tym pan Will.I.am nie spieszy się wcale na ujawnienie tego co nagrali...
No własnie gdzies w jakims fragmencie wywiadu z nim mówił, ze mają ileś tam jeszcze do nagrania. Mam wrażenie, że je najzwyczajniej olał, byle by się reszta cieszyła, ze pracują ze 'światowym' producentem :/
margot. pisze:ale bardzo bym chciała żeby 2ne1 zostało dostrzeżone poza Azją i podbiły jakoś rynek zagraniczny
Ja tez ..i czuję, ze one naprawde miałyby na to szansę. Co prawda to SNSD było u nas w wiadomościach ( :rolly: ), ale one by sie nigdy nie przyjeły, chyba, ze jako ciekawostka przyrodnicza _^_

A 2NE1 ze swoim gadżeciarskim konceptem na pewno by chociaż zainteresowały publikę.
Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: shiwana » 09 maja 2011

Lubię 2ne1 pomimo ich autotone, podobna mają niedługo wrócić, nie mogę się doczekać nowego konceptu ^^
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 09 maja 2011

Powrót 2ne1 zbliża się wielkimi krokami xD Ajj, nie mogę się doczekać!

Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: shiwana » 09 maja 2011

Speak pisze:Powrót 2ne1 zbliża się wielkimi krokami xD Ajj, nie mogę się doczekać!

Zupełnie nie w ich stylu o___O wolniejsze i gitara *szok*
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 09 maja 2011

wow... ten teaser zapowiada się naprawdę dobrze, o ile nie jest to tylko którki wstęp i nie będzie później electropopu z cudownym autotunem
fajnie jakby okazało się to coś w lżejszym stylu jak "I don't care"
ale znając życie na pewno znajdują się u nich mocne kawałki (to ma być płyta czy minialbum? pewnie to drugie skoro miały mało czasu), albo jakby znalazło się coś z will.i.am XD
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 10 maja 2011

Hmm...a mi sie to nie podoba jakoś ...nie wiem, ja to bym wolała, zeby one kopały tyłki :(
I chciałabym czegoś, co by mi wywierciło w mózgu dziurę na miarę "Fire" :(

A tu kawałki z klipu Tadam!

Minji roksi jak zwykle, przestaje nadążać za ta dziewczyna, ona sie wydaje być lepsza z miesiaca na miesiąc...

Tylko czemu zrobili z CL ahjummę, błagam, niech jej ktoś zdejmie ten chuściny czepiec z głowy ;___;
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 10 maja 2011

margot. pisze:(to ma być płyta czy minialbum? pewnie to drugie skoro miały mało czasu)
Tak, podali już, że to będzie mini-album, całość wyjdzie 23 czerwca.
Maru pisze:Hmm...a mi sie to nie podoba jakoś ...nie wiem, ja to bym wolała, zeby one kopały tyłki :(
W sumie to jeszcze do końca nie wiadomo, jak to będzie, Lonely ma być piosenką tytułową, ale promować się będą z czymś innym, pewnie z czymś szybszym, w czym mogą się pokazać ; )
margot. pisze:wow... ten teaser zapowiada się naprawdę dobrze, o ile nie jest to tylko którki wstęp i nie będzie później electropopu z cudownym autotunem
Właśnie w tej piosence ma być zero autotune'a. Podobno będzie zupełnie inna niż ich dotychczasowe, jakaś balladka "składająca się w 100% z emocji". Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie, kolejny teaser wyszedł i brzmi naprawdę świetnie.

Piosenka w całości + MV wychodzi 12, czyli już za dwa dni xD następna ma być po trzech tygodniach.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 11 maja 2011

wyszło MV do "Lonely"

hm jak na razie nic szczególnego dla mnie, ale jestem pochłonięta trochę przez bistów *__*
ODPOWIEDZ