2NE1

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Re: 2NE1

Post autor: Maru » 11 maja 2011

Eee?

Ja wiedziałam, że mi się to nie spodoba, nie nie nie gitara i ognisko to nie 2NE1.
Piosenka może i miła dla ucha, chociaz jakaś nieszczególna, ale nie w ich stylu :/

Co do klipu to dziewczyny wyglądają fajnie ( z wyjątkiem tej chustki CL, wyglada w tym jak moja babcia kiedy pieli w ogródku -_- ) ale ...nic poza tym ...nudne to :/ początek trochę jak "I don't care" ...a dalej to już nic ...idą ..i idą ...dalej idą, i dobrze, ze chociaż ciuchy im się zmieniają, bo inaczej widz by zasnął -_-

Może faktycznie lepiej, że się z tym nie promują? :roll:

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 11 maja 2011

a mnie ta piosenka o wiele bardziej podeszła niż Rainy Days Beast, które szczerze dla mnie jest meganudną przyśpiewką... dziewczyny ślicznie mają zgrane głosy - muszę przyznać, że nigdy za nimi nie przepadałem, ale ta piosenka jako ballada naprawdę im wyszła :) BRAWO :D Szkoda tylko, że YG takie jaja robi - za 3 tyg kolejna piosenka i tak do sierpnia :/
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 11 maja 2011

jordi pisze:Szkoda tylko, że YG takie jaja robi - za 3 tyg kolejna piosenka i tak do sierpnia :/
Ha!, serio? Bo się zastanawiałam czy się zorientuja jaka głupotę zrobili w poprzednim comebacku, jak sie promowali z trzema trackami na raz. Nawet ja jako fanka byłam znudzona, i nie chciało mi sie ogladac kolejnych wystepów "no bo juz to widziałam" ....ale ...do sierpnia? tak pojedynczo piosenki z płyty chca wypuszczać? Bo jak tak to teraz przegieli w druga stronę _^_
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 11 maja 2011

no już dawno zapowiadał YG, że od maja co 3 tygodnie 1 piosenka i potem wydadzą to na mini (5-6 piosenek) - czyli zgarnie kasę za ściąganie (bo w Korei wiele jest naiwnych ludzi kupujących pojedyncze Digital Single), a potem zgarnie kasę za album...
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 11 maja 2011

wreszcie udało mi się oderwać od bistów i posłuchać nowych 2ne1 xD
hmmm... w sumie w porządku. i tak nie wiem, nic poza tym chyba. w sumie wow nie ma autotunu więc to na plus i gitarka na plus i w ogóle... no fajny song, fajny...
ale wyszedł w złym czasie xD *wraca do bistów*
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 11 maja 2011

za pierwszym przesłuchaniem było takie zmieszanie, coś nowego, fajnego ale nie do końca
ale za drugim razem od razu lepiej
i cieszę się że wydały taki singiel, bo udowadniają w nim że nie są schematyczne, nie robi się z nich dziewczęcej kopi BB, i że naprawdę potrafią śpiewać w różnych stylach i to bez autotunów
CL głos jest cudowny <3 ktoś mówił że jak ahjumma wygląda w tej chuście, ale za to w rozpuszczonych pod koniec <3
I teledysk nie jest studyjny!
ogólnie jestem na tak!
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 13 maja 2011

shiwana pisze:
Speak pisze:Powrót 2ne1 zbliża się wielkimi krokami xD Ajj, nie mogę się doczekać!

[youtube]EAEs1vv_fA4[/youtube]
Zupełnie nie w ich stylu o___O wolniejsze i gitara *szok*
bo ja wiem? jesień zeszłego roku i "it hurts" też jest balladą, osobiscię nawet lepszą od "lonely", klip też mi sie bardziej podobał, ale nie, żeby było od razu źle, piosenka jest przyjemna, zdecydowanie fajnie raz zrobić bałns-dens, a raz postawić na pokazanie się wokalnie i bardziej kobieco/wrażliwie, czy jakkolwiek to nazwać ;)
margot. pisze:I teledysk nie jest studyjny!
czy aby na pewno? ;p na pewno troche taki udaje, no i osobiscie nie przepadam za sztuczną atmosferą outside, te auta i mgła, no cóż, ale najwyraźniej tak miało być ;P no i dziewczyny ładnie wyglądają, zdecydowanie <3
Awatar użytkownika
kyoko.mogami
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: kyoko.mogami » 21 maja 2011

Ja czekam na ich wielki powrót z nową płytą :)
Moja ulubiona to Bomi i jej czerwone włosy :D
Ja tam lubię wszystkie ich piosenki z wyjatkiem Lollipop, nie podchodzi mi ten song :)

Dziewczynom mówię : Fighting!

:D
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 21 maja 2011

kyoko.mogami pisze:Ja tam lubię wszystkie ich piosenki z wyjatkiem Lollipop, nie podchodzi mi ten song
Lollipop to jest geniusz tylko go trzeba odkryć XD całość łącznie z teledyskiem jest obłędna - świetnie trafili z tą reklamą, wyszło naprawde dziecinnie, gadżeciarsko, troche cool z przymrużeniem oka :wink:

( Wiem, ze to nie ten topic, ale Lollipopa wygrywa TOP i jego pocieszne dreptanie i to ogólnie rozwala system XD)
Awatar użytkownika
Dośka
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: Dośka » 28 maja 2011

5 odcinek YG on air i wersja reggae Lonely
[youtube]-R8WEaxP93g[/youtube]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 23 cze 2011

nowy twór 2NE1

[youtube]RBvQnxq6apk[/youtube]

co o nim sądzicie?
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 23 cze 2011

lol sorry co to ma być, to jest remix prawda? :rolly: będzie normalna wersja? proszęęęę no, to już jest przesada, nie da się tego normalnie słuchać, co najwyżej do klubu się nadaje...
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 23 cze 2011

ale to ryje banię, nie mogę :rolly:
chociaż z drugiej strony słuchałam tego songa już trzeci raz...
idk, taki koszmarek ale mi osobiście się wkręci, czuję to ;D
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 23 cze 2011

Ok, oficjalnie jestem tym przerażona _^_ ....po teaserach byłam załamana, ale teraz to sie chyba śmieję, bo nic innego mi nie zostało ....bo druga opcja to tylko sie pociąć :rolly: ...

I w ogóle WTF z tymi atomówkami? _^_?????
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 23 cze 2011

No i wyszło "Jestem najlepsza" - matko kochana pierwszy raz przyznaję - Teddy nagrał SYF... jakie to jest okropne - źle dobrane bity, źle dobrane dźwięki i wstrętny autotune...

Naprawdę jak to będzie nr.1 w Korei to przestanę wierzyć, że tam jakikolwiek gust jest... i że wystarczy nazwa zespołu, żeby coś było popularne...

Moja ocena z przykrością 1/6, ponieważ Lonely było świetną piosenką, a teraz wracamy do srutupierdutu z komputerowymi głosami :/
ODPOWIEDZ