2NE1

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Re: 2NE1

Post autor: rikli » 23 cze 2011

Kanda już sie do tego bujała i rzekla, ze wypas, ja... jestem sceptyczna mocno mocno, to nie jest kpop, tylko electro z klubu... heeeh

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 23 cze 2011

ja się uśmiałam jak tylko to usłyszałam XD
znaczy się wszystko bit i ta dziwna muzyka w tle psuje. I nie ma tutaj o dziwo prawie wcale autotuna! (oprócz refrenów).
Ogólnie piosenka rypie mózg...
Ja tylko czekam na live'a (znając życie dziewczyny dadzą czadu).
Ale niech ktoś coś zrobi Teddiemu bo bo bo czemu on zszedł to poziomu robienia muzyki klubowej? O.o
I nie zdziwię się jak ta piosenka stanie się numer 1 w Korei.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 23 cze 2011

rikli pisze:Kanda już sie do tego bujała i rzekla, ze wypas, ja... jestem sceptyczna mocno mocno, to nie jest kpop, tylko electro z klubu... heeeh
Ja się tez bujałam, ale że jestem sceptyczna i nie będę powtarzała po innych, nooo...nie wiem...nie jest złe, nie aż tak,żeby nie dało rady posłuchać, tylko takie...do Europy się pchają HA HA HA :P
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 24 cze 2011

KartoflAnka pisze:do Europy się pchają HA HA HA :P
niech się pchają, bo mają potencjał, ale nie z czymś takim -______-
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 26 cze 2011

jordi pisze: Naprawdę jak to będzie nr.1 w Korei to przestanę wierzyć, że tam jakikolwiek gust jest... i że wystarczy nazwa zespołu, żeby coś było popularne... /
hahah ja już dawno przestałam w to wierzyć, zwłaszcza że dzisiaj w Inki wygrało Hot Summer f(x) to tym bardziej nowa piosenka 2ne1 ma szansę wygrać XD

pierwszy live
[youtube]kwp0nEmJXXs[/youtube]

i wtf stroje, wtf fryzura Dary, siwe włosy Minji (TOP?) etc. i tak skopały tyłek i pokazały że scena należy do nich bez względu na to co śpiewają
fenomen CL dalej mnie zachwyca <3
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 26 cze 2011

Matko, to da się zrobić takie zarąbiste show z taką okropna piosenką??????? o_O
Wiadomo, że 2ne1 zwykle ma dziwne stylizacje, ale jaki fajny ten występ- mnóstwo ludzi, tancerzy, efektów specjalnych, takie ciężkie do zapomnienia i przeoczenia, powiedziałabym ;)

Ale wiadomo, dla mnie to będzie głupio, jak ta piosenka coś wygra, chociaż rzeczywiście wszystko możliwe. :P
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 26 cze 2011

Ja już naprawdę nie wiem co myśleć o tej piosence ....matko, bam ratatata :rolly:

Z jednej strony na trzeźwo to jest złe, nawet bardzo, ale robi dzuire w mózgu, infekując otaczajace tkanki i potem jest juz tylko ratatata i koniec _^_

Wyglądają jakby się urwały z japońskich rpg _^_ Nie wiem czemu zrobili Minkki taką krzywde, naprawde, żal mi jej _^_

Dariusza styliści krzywdzą od zawsze chyba, zdązyłam się przyzwyczaić. Dobrze, że Cl sie chociaż uchowała _^_ I jaką fajna minkę strzeliła na koniec ^^
boom_boom pisze:Matko, to da się zrobić takie zarąbiste show z taką okropna piosenką??????? o_O
Ja juz tak miałam przy Go away - byłam pewna, że z tego autotuneowego trzasku juz nic nie będzie, po prostu kaplica X____X a występ okazał się najlepszych ze wszytskich trzech promowanych piosenek, nawet nie zauważyłam kiedy zaczęłam się zacieszać do tego klubowego teatrzyku :rolly:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 26 cze 2011

ale tu się działo.
wiecie co? PODOBA mi się jak wyglądały.
Dara jest zjawiskowa nawet mimo dziko postawionych włosów i seledynowego eyelinera. ciuchy ogólnie dodawały im pazurka, a dziewczyny udowodniły że są the best ^^
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 27 cze 2011

jeny, to jest jednak tak bardzo w stylu 2NE1, znaczy się ten występ. piosenkę nadal uważam za dziwadło ogromne, którego na dłuższą metę nie da się słuchać, bynajmniej ja tak mam, ale no, na lajwie miotą te dziewczyny jak zawsze. i z występu na występ coraz dziwniej wyglądają, to fenomen jakiś, że wyglądają przy tym nadal dobrze, zwłaszcza Dara, bo z tym czymś na głowie nie powinna mieć prawa dobrze wyglądać, a jednak :rolly: tylko Minzy chyba trochę przedobrzyli, hym.
ciekawi mnie w sumie czy wygrają z tu pi emkami, hm.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 27 cze 2011

Ai_tanu pisze: ciekawi mnie w sumie czy wygrają z tu pi emkami, hm.
podobno już na większości rankingów są number 1

Obrazek

a ja czekam z niecierpliwością na MV, bo ono będzie jeszcze większym WTF niż sama piosenka.
Dara ma na głowie wiaderko -_-
nie ogarniam totalnie jej wyglądu
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 27 cze 2011

w Inki wydaje mi się, że na pewno... :( Niestety.... bo chociaż występ fajny to piosenka naprawdę słaba....

Dobrze, że jest Music Bank, tam 2NE1 szans nie mają, bo są z YG XD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 28 cze 2011

...

brak mi słów normalnie nie skomentowanie tego MV
totalny przerost formy nad treścią

[youtube]j7_lSP8Vc3o[/youtube]
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 28 cze 2011

margot. pisze:brak mi słów normalnie nie skomentowanie tego MV
totalny przerost formy nad treścią
czyli ....standard chyba? :rolly:

A ja z kolei nie wiem jak to napisać ...ale ...ale mi sie to chyba podobało :rolly:

W sensie juz sie przyzwyczaiłam do kompletnego braku treści w ich teledyskach, to jest tylko taki zlepek obrazków. A mi się tutaj w większości te obrazki podobały, dziewczyny wygladały naprawdę fajnie ( CL z pasem bokserskim wow :D )

Scena z gunami na końcu mnie rozwaliła, ale niech sobie mają terminator ladies :p

No i biedna Darecka z tym jej garnkiem :rolly: tu stylisci przegieli nie w tą stronę co potrzeba XD

Choreografia - jak zwykle - rączka, nóżka i do przodu, więcej nie trzeba _^_

Miałabym tylko prośbę żeby ludzie od klipu przestali się bawić bryłą w postaci częsci garderoby - jakos tak drażnią mnie te klockowe buty i staniki _^_

- w miedzyczasie obejrzałam drugi raz i ...TAK, podoba mi się jak wyglądają, naprawdę ...co nie zmienia faktu, że nie wiem czy z piosenki się śmiać, czy płakać :roll: -
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 17 lip 2011

[youtube]gLE6oFS5RYY[/youtube]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 17 lip 2011

fajnie to brzmi :-) Dobra piosenka może być i mam na to nadzieję po najgorszym ich singlu jaki kiedykolwiek nagrały (Czyli "I Am The WORST" XD )

Teddy pokazuje, że tamto coś było tylko wypadkiem przy pracy XD
ODPOWIEDZ