DNT

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 05 lip 2010

ja nigdy nie przeżyje odejścia Taegu chyba... ;__; i mam go już nigdy nie usłyszeć czy jak? D:
nie lubimy dużo autotuna. nie lubimy... ale fajny ten song o_o zalatuje troche BSB i w ogóle :rolly:
zapowiada się dużo tańca, jestem ciekawa MV bardzo... no i lajwa z nowym członkiem, jestem go ciekawa, hehe. no i to singiel... czyli powinien być drugi song? albo nawet trzeci (patrząc na ostatni)... no ciekawe. w tej piosence to się wokalami nie wykażą, ale może pojawią się gdzieś w radiu i co pośpiewają... bom ciekawa, szczególnie nowego, jak już mówiłam. powinien być dobrym wokalem, bo Taegu był chyba najlepszym w poprzednim składzie... ;O
ale chyba i tak ich kocham ;_;

weszłam po napisaniu posta na omonę i masz ci babo placek!

FAZA, już się wkręciłam i faaajneee tooo <333

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 05 lip 2010

oglądnęłam MV i ... myślałam że patrzę na Ukissy :(((
jaka tandeta :(((
porównajcie sobie ich ostatni występ

z MVką która teraz wyszła.
Totalna przepaść :(((
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 05 lip 2010

ale przecież... to przecież... kpop XD mnie to zupełnie nie dziwi ;P i patrząc na tendencję DNT kolejny comeback będzie z balladką :rolly:
mi to nie przypomina ukissów ;[ bardziej ukissowe są kawałki suju z repacked album ;/
(ale i tak tęsknie za tamtymi występami i serce mi krwawi jak słucham Taegu, aaaaaa, nigdy tego nie przeżyje!)
i tak w ogóle to nagle jest ich 5, bez sensu...
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 05 lip 2010

*_____* aaaach po obejrzeniu MVki aż mnie dreszcze przeszły^^^ W sumie takie nic - tylko taniec ale! Fajowy mają ten układ!!! :D Ale mnie łatwo mnie zadowolic (starczy mi jeden sliczny Dong Uk z kiteczką <333 :D)

Przepaść jest - ja dalej przezywam ze Korea się nei poznała na ich koncepcie i zrobiła sie z nich kpopowa komercja (i jeszcze Taeguuu wróć ;_; ) ale ten zespół ciągle sie zmienia. Może teraz znowu sie troche popromują i potem znowu wrócą z czymś bardziej "wyrafinowanym" xD Ale teraz to ja chcę lajwaaaaa ^^^
i patrząc na tendencję DNT kolejny comeback będzie z balladką
I może Taegu wróci ^^ aczkolwiek nie pojmuje jakim cudem zrobilo sie ich 5 ;/
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 06 lip 2010

nie wiem jak oni to widzą, podobno ma jakieś problemy ze zdrowiem? ;/ i zdecydowanie miało ich być 4, bo nawet fotki wyszły najpierw z czterema, ale w ostatniej chwili dodali tego piątego... kurcze, dla mnie DNT to zawsze bedzie 4 i temu tak dziwnie mi teraz o_O
mi jest smutno, że nie docenili tego singla ostatniego, nadal go uważam za cudo <3 a nawet na yesasia go nie ma...
trzymam kciuki za balladkę (za pół roku? >_<) i też czekam na lajwa, bo im więcej patrze na MV i słucham kawałka tym bardziej mi się podoba <333
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Re: DNT

Post autor: daydreamer4 » 19 sie 2010

DNT wcale nie umarło xD <33333

Są tylko tragicznie wręcz niepopularni ;_; Ale! Wczoraj pojawili się w stosunkowo nowym show Mnet M Rookies (yt świeci pustkami - ale jak ktoś nie znajdzie linka - służę pomocą ^^ ) Po za tym mają nowe króciótkie show DNT TV ^^

Trochę dobra: http://blog.daum.net/sanashimi/14" onclick="window.open(this.href);return false; (radiowe wywiady, występy, DNT TV XP )

I coś co mnie rozczuliło, zabiło, rozwaliło na amen :melt:
Jun Yong ma przeurocze małe zwierzątko o imieniu Knock ^^^
A dokladniej jest nim... JEŻ **____**
Spoiler! Obrazek Obrazek
Obrazek

Awwwwwww do potęgi n-tej. Czy jest drugi równie uroczy zespół na świecie ? (Gwiazdki - nie słuchac ^^)
Awatar użytkownika
lolz
Co to jest dorama? o_O

Post autor: lolz » 01 maja 2011

Obrazek

DNT wraca 5maja.
Niestety nie zobaczymy Dongwooka i Karina, bo mimo swojego młodego wieku zostali powołani do wojska.
Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: shiwana » 09 maja 2011

Coś nie widzę powrotu, a szkoda, lubię ich 2 piosenki XD
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 25 lis 2011

Nie kojarzę ich za dobrze a właściwie tylko z jednej piosenki a mianowicie Knock Knock która strasznie mi się spodobała i mogłabym jej teraz słuchac na okrągło.Ciężko mi coś więcej o nich napisac może zapoznam się z ich muzyką trochę później .Szkoda też że nie ma o nich żadnych nowych informacji
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 27 lis 2011

Moje DNT ;_;
DNT to chyba najbardziej zmarnowany potencjał w Korei ... Już chyba straciłam nadzieję ze się jescze reaktywują ;(
Po Knock Knock które bylo cudowne i przefajnie się wkręcalo, wydali jeszcze jeden singiel... Time Is - bardzo biedny... chociaz nawet MV do tego wyszła..... Na tym singlu nie było już Dong Wooka (moje kochanie <3) A wiec znowu jest ich tylko 4, a moze było... kto wie?
Biedni moi <3
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 28 lis 2011

oni byli skazani na porazke po odejsciu taegu ;(((( on byl genialny i w ogole jego glos <3 no ale coz... pewnie nic juz z tego nie bedzie, a szanse mieli. szczegolnie, gdy nie bylo takiego zalewu boybandow jak teraz (nie wiem nawet co gdzie jak miliard nazw x.x)
coz... na zawsze bede kochac ich 3piosenkowy singiel : )
ODPOWIEDZ