f(x)

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 04 maja 2010

rozentuzjazmowany komentarz Maury skłonił mnie do ściągnięcia owego albumu i muszę powiedzieć, że też mi się podoba. ;D
NU ABO miecie. od razu mi się wkęciło. reszta narazie bez szału, ale niech no przesłucham ten album drugi raz... ;DD

co do sesji: hmm~ używały włosów jako pędzli? ;D ale fajnie wyglądają. inaczej. i dość charakterystycznie. ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 04 maja 2010

No i... TAKICH włosów jak one w tej chwili to jeszcze nikt chybaw kpopie nie miał ;p

dobre dobre, a włosy takie jak ich ubranka- odjechane :D zreszta one chyba tak już mają i za to je uwielbiam

Ja jako Bardzo STRONNIcza fanka( założyła ten temat w swoim uwielbieniu dla dziewczyn) :wink: powiem - jestem na tak!!!!

Dziewczyny nie silą się na słodycz, nie udają jakichś takich poppy puppy :D i wciąż czymś zaskakują a to chyba na wielki plus dla nich. Poza tym maja naprawdę kawał dobrego głosu :D

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 04 maja 2010

nie udają jakichś takich poppy puppy

No by spróbowali z 15stek zrobić poppy puppy! ;DDDD

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: margot. » 04 maja 2010

Ok po przesłuchaniu płyty stwierdzam że Nu Abo jest najlepsze ^^ I jak Maura już wspomniała moment
Maura pisze: około 2:54 zaczyna wyć to ja się unoszę centymetr nad ziemią <3 Taaaaak podoba mi się <333
jest cudowny <3 <3 jestem ciekawa jak to na żywo wyjdzie. Co do reszty piosenek to 아이스크림 mnie zabiło XD nie ma to jak śpiewać o lodach, więcej jednak tak do końca swojej słodkości się nie pozbawiły i jeszcze piosenka
Mr. Boogie jest fajne, ale jak wiemy to nie nowa ich piosenka ^^
Jak słyszę Me+U to mi się od staje przed oczami reklama w jakiej uczestniczyły (aaaa nie pamiętam jak się nazywała :( )
Sorry (Dear. Daddy) fajna, ale jak ją słyszę mam przed oczami jakiś amerykański film (albo bajkę?) z podobną melodią w tle...
Ale ogólnie płyta jest fajna <3
Hmm co do sesji zdjęciowej to jest fajna, bo niekonwencjonalna, narzuca się na myśl francuskie przedmieścia. Aczkolwiek sesja super zrobiona, ale nie wiem czy chcę ich w takim dłuższym wydaniu... hmm... poczekam na live'a jak zwykle z oceną końcową ^^

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 08 maja 2010

NU ABO mv~

comeback stage

eh, nie mogę się napatrzeć na włosy Amber. są tak śmiesznie ścięte. xD
i podoba mi się live. widać, że dobrze się czują na scenie, fajnie tańczą, dobrze śpiewają na żywo.
jestem na tak ;D

Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 08 maja 2010

zobaczyłam dla lajwy dzisiaj i jestem pod wrażeniem <3 i na tak ^^ piosenka nie jest w 100% idealna, troche mnie refren irytuje, ale i tak już mi się wkręciło, faaajnie wokalnie to wygląda, luna daje czadu ;3 nie moge sie doczekać, jak wszyscy się domyślają, jakichś występów z radia i najlepiej czegoś innego z płytki na gratis ;>

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 08 maja 2010

o proszę tak pisałyscie, że one są blllaaa!!! i się na dzwonki do komórki nadają a tu was zaskoczyły :D

Amber wymiata- w końcu jakiś normalny rap głos :D

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 10 maja 2010

Ok uslyszałam NU ABO i byla faza - wyszło MV faza sie zmyła. Piosenka jest świetna moim zdaniem - minialbum też wycinając ME+U na zawsze, zawsze.

Czekałam na lajwy, chociaz po MV bylam tak zniechęcona ze szok. Chyba z a dużo naogladałam sie Mvek do Chu i Lachaty - w każdym razie przy nich MV NU ABO jest sła-ba. Nic sie w niej nie dzieje... Chodzą i spiewają... a układ jest... w porównaniu do CHu i Lachaty... jakiś taki .... nijaki.

Ok ale wracajac do tych lajwów. *____* Taak, nie ma to jak lajwy ^^ Luna wins. Amber w sumie też ;P Chociaz moim zdaniem jej "rapy" psują wiekszość piosenek. Ale biorac pod uwage jak ładnie ją tu wkomponowali - jest ok.

A wracając do mini albumu - Mr. Boogie jest <3333333333
I chociaż zdjęcia promocyjne sa booskie (!!) - nie podoba mi si ich przemiana.... To dalej grzeczne dziewczynki i te wszystkie szaleństwa które im zafundowali na głowach jakoś tak nie pasują troche. No i peruka Sulli - hm?

Ale jakby nie było - w sumie sfazowałam na efexy ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 10 maja 2010

ej jak ktoś wygrzebie jakieś radio z nimi nowe, znaczy na lajwie jak to śpiewają to wrzucajcie, plz *_*

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 14 maja 2010

nu abo live

http://www.youtube.com/watch?v=IdWytFY4_Po&feature=related

jak dla mnie spoko :D hehe jak zwykle ich ciuchy mnie nie rozczarowały - ogólnie one też nie :D

a tu taki variet z nimi Hello jak ktoś nie widział

http://www.youtube.com/watch?v=obU73PnQvNs&feature=related

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 14 maja 2010

no pierwsze lajwy były świetne, aczkolwiek dzisiejszy z MB był najsłabszy wokalnie ;< jak do tej pory ofc

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 14 maja 2010

no wiesz ,najlepsi mają swoje gorsze dni :D ale i tak wolę ich w gorszym wydaniu niz jakąs T -ara( sorry fani :D

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 14 maja 2010

no mają, mi to tam jakoś nigdy nie szkodzi w postrzeganiu ;P a tiary lubie ;<
za dużo varietów karma

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 05 lip 2010

nie wiem czy widzieli czy nie widzieli, ale były w music travel lalala jak było i suju

nie moge przestać tego słuchać, super to jest, no i luna <3 :D

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontakt:

Post autor: caporal » 05 lip 2010

ODPOWIEDZ