f(x)

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Re: f(x) kpop girlsband

Post autor: margot. » 16 kwie 2011

[youtube]vJE475T8AoY[/youtube]
szczerze to jest rozczarowana... brzmią za słodko jak SNSD -__-
a po nich właśnie spodziewałam się przeciwieństwa

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 16 kwie 2011

UWIELBIAM TO :D

Ufffff na szczęście nie przypomina słabiuchnego NU ABO, fajny rytm i idealnie zespolone głosy dziewczyn :D

No jak reszta albumu będzie taka, to może się skuszę na zakup :D

Dla mnie piosenka nie jest strasznie słodka... do SNSD-owego Hoot, czy starszych hitów to bardzo tej piosence daleko... poza tym SM chyba poszedł po rozum do głowy, bo o ile pamiętam, to chyba tylko one z SM jeszcze nigdy nie wygrały Music Bank czy Inkigayo (pamiętam, że z NU ABO się plątały koło 5-7 miejsca w MB - z Lachata też)

JA im życzę wszystkiego najlepszego, bo mnie piosenka bardzo się podoba :)
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 16 kwie 2011

mi się strasznie podoba kawałek *____* tak ja chu czy lachata, bardziej niż nu abo - bo okej, nu abo też mi się podobało, ale po jakimś czasie zaczęłam mieć go tak dość, że wywaliłam z empecza, plejlisty i wszystkiego, huhu, drastyczne to było. co prawda nikt nie mówi, że pinocchio nie spotka taki sam los, but still JEST NADZIEJA. póki jest nadzieja, serce nie umiera. lol. kurde. pozdrowienia od matroidów transwersalnych.

chyba, że kij będzie robił w klipie bardzo brzydkie rzeczy z amber. wtedy znienawidzę for sure.

co do porównania do snsd - okej, może to jest jak run devil run ;p ale do żadnego innego kawałka bym tego nie porównała - z tych co znam, a znam tylko singlowe, więc cóż, pewnie nie powinnam się wypowiadać ^^

Spoiler! a w ogóle to piszę tu tylko dlatego, ze zobaczyłam ava jordiego i pomyślałam: OMG KIEDY YAMAPI MIAŁ TAKIE DŁUGIE WŁOSY :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 16 kwie 2011

oho oho podoba mi się <333 jest takie właśnie f(x)owe, nie wiem, mi się kojarzy wyłącznie z f(x), jakoś nie z SNSD. ja Nu ABO też lubiłam, w ogóle je lubię, a ta nowa piosenka już mi się wkręciła strasznie, za długo nie było nic od nich tak w ogóle. ja już bym chciała zobaczyć całą MVkę i te miliardy gifów które mnie zaleją ;D

ej no błagam, Kij z Amber nic nie znaczą, nikt nic nie znaczy, dopóki nie ma couple ringów. no.
Awatar użytkownika
blueshavol
Co to jest dorama? o_O

Re: f(x)

Post autor: blueshavol » 16 kwie 2011

Strasznie mi się podoba, bardziej niż wszystkie poprzednie od nich >D
Wszystkie wyglądają tu ślicznie, nawet Sulli, której jakoś zbytnio nigdy nie lubiłam :grumble:
Nic tylko czekać na resztę piosenek i MV, zapowiada się aktualizacja na mp4 :D
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 16 kwie 2011

akire pisze: Spoiler! a w ogóle to piszę tu tylko dlatego, ze zobaczyłam ava jordiego i pomyślałam: OMG KIEDY YAMAPI MIAŁ TAKIE DŁUGIE WŁOSY :rolly: :rolly: :rolly:

Hehehe XD Yamap nigdy nie będzie taki śliczny :P No i Dam Bi lepiej śpiewa (mimo, że walorów wokalnych też zbytnio nie ma XD )

A co do f(x) to wystarczyło 5 godzin i już jest numerem jeden na moim mp4 w liczbie odtwarzań - chyba zaczynam uważać tę piosenkę za najlepszą, jaką kiedykolwiek nagrały (do dziś to było Mr. Boogie) XD
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 19 kwie 2011

MV
[youtube]kKS12iGFyEA[/youtube]

nie wiem dlaczego nas oszukali i nie ma tu nikogo kto miał się pojawić poza f(x), ale trochę mnie to jakby nie obchodzi bo i tak mam fazę :rolly: niech wychodzi ten album to może skończę słuchać w kółko tylko tej jednej piosenki, czy coś. zacznę słuchać Lollipopa z Szajni :rolly:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 19 kwie 2011

dinozaur na daszku sulli, omomomo, prawie splułam się kawą :rolly:
bardzo funkcjowe, i teledysk, i piosenka, stroje, choreo, wszystko ^^ luna znowu ma jakiś killer note <3 no i.... AMBER :D:D:D (eh ta ciomża z kijem)
ciekawam całego albumu, podejrzewam, że znajde nawet fajniejsza piosenke od danger (nie, żeby była zła, się wkręca powoli), tak jak było z poprzednim mini, hehe
no ale sm go go go gdzie jest duet luny z farmerem ja sie pytam XD
Awatar użytkownika
Helianthus
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Helianthus » 20 kwie 2011

Strasznie podoba mi się MV :) Ale piosenka już tak średnio. Wydaje mi się, że SM w tym przypadku poszedl w strone Czajniowego Lucifera. Wprawdzie Lucifera lubiłam, ale po jakimś czasie ciężko było go słuchać :( Tutaj mamy podobnie płasko poprowadzony wokal i bardzo ascetyczny podkład.

Za to dziewczyny wyglądają świetnie - uwielbiam ich styl, zawsze pokażą coś innego. Także cieszę się, że piosenka i ich styl są w 100% inne niż w chwili obecnej prezentują wszystkie girlsbandy - bo tak naprawdę to zupełnie nie jestem w stanie odróżnić od siebie części z nowszych girlsbandow, niby znam ich piosenki, ale jak jakaś leci i nie widze kto ja wykonuje to juz nie jestem w stanie powiedziec czyja ona jest - tak samo uklady wszystkie na jedno kopyto... A tutaj (u f(x)) układ też wygląda ciekawie, więc czekam na live :)

Dam im jeszcze szansę:) Czasami potrzeba więcej niż jednego przesłuchania utworu, by się do niego przekonać:)
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 20 kwie 2011

Pinokio WTF _^_ - to po pierwsze.

Po drugie kolorystycznie fajnie, tak zabawkowo-gadżeciarsko a'la Chu ( które jest moja ulubioną pisoenką w ichnim wykonaniu).

Ale piosenka jakos tak mi się nie wkręciła wcale a wcale. Myslałam, że po Nu ABO pójdą dalej w trochę dojrzalszy koncept, zarówno z klipem jak i piosenką.

W ogóle jakoś tak za nimi specjalnie nie przepadam, mam jedynie słabość do Vic i Luny, Sulli działa mi niemiłosiernie na nerwy...ale po co ja tu własciwie weszłam? Chyba po to, żeby napisać, iż czekałam na ten comeback ze względu na Amber, której w ogóle nie znam i nie kojarzę, a widząc ile łez wylano przez nia kiedy się zapadła pod ziemię wnioskuję, że jest tego warta. Tak że będę pewnie czekac na jakieś występy wywiady itp (:

I w ogóle ....Pinokio??? _^_ :rolly:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 20 kwie 2011

no i mamy płytę... tak szczerze raz całość przesłuchałem i na razie jestem jednak zawiedziony - Pinokio zapowiadał świetną płytę, a wyszły po części takie trochę "wypłuczyny"...

Ewidentnie najlepsza moim zdaniem jest piosenka promująca, szybko wpada w ucho Dangerous, Love no i kolaboracja z Szanjami, czyli lizak XD

Reszta brzmi jak odrzucone piosenki przez SNSD... przesłodzone głosiki dziewczyn i melodie kompletnie do nich nie pasujące...

Zobaczymy później - na razie słabo, bo po Pinokiu miałem naprawdę duże oczekiwania...
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 21 kwie 2011

ok ok, nie wypowiedziałam się jeszcze, a muszę jako obudzony na nowo fangerl :rolly:

dobra jestem biased, ale mi się ten album podoba! prawie że w całości, choć:
1) kocham Lollipopa :rolly: (nie, w ogóle nie jest to nieobiektywne i związane z obecnością szajni i tym seksownym 'oh lolli')
2) Dangerous, Love, My Style, nie wiem która mi się podoba najbardziej, wszystkie się strasznie wkręciły
3) oh no tytułowa to chyba prawie moja piosenka roku, a nawet chyba nie prawie, bo niczego aż tak w tym roku nie słuchałam.

pięknie jest, pięknie, a teraz Keep calm and wait for Lollipop MV (bo będzie, będzie! :rolly:)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 29 kwie 2011

Nawet nie wiecie, jak się ucieszyłam z rana!
[youtube]gfc8umpZIs4[/youtube]
Najczęściej przeze mnie ogrywana piosenka z płyty i ta radosna, rześka choreografia <3
Jakoś tak fajnie, z jajem, prosto, a efektownie.
Chociaż przyznam, że ja tam widzę głównie Vic, widać jej szkolenie taneczne, jakąś wyróżniającą się płynność w ruchu, elastyczność, grację, łatwość w wykonywaniu kolejnych kroków. Tak się przyjemnie na nią patrzy... *___*
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 29 kwie 2011

boom_boom pisze: Chociaż przyznam, że ja tam widzę głównie Vic, widać jej szkolenie taneczne, jakąś wyróżniającą się płynność w ruchu, elastyczność, grację, łatwość w wykonywaniu kolejnych kroków. Tak się przyjemnie na nią patrzy... *___*
LUBIĘ. bardzo fajna choreografia i miło się patrzy, po prawdę mówiąc np. wicie się zosiek mnie odrzuca (serio, one się tak strasznie wiją że ja mam odruchy wymiotne i muszę patrzeć na ich twarze tylko). a to jest dziewczyńskie, jest przyjemne, jest fajne i jest radosne i obejrzałam całe a nawet nie znam kawałka, se aż wrzucę w plejlistę.

a victoria to która, bo ja ich tak to nie rozpoznaję od razu. ta z czerwoną bluzą na tyłku?
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 29 kwie 2011

Hahahaha, akire, nie znasz "Gangsta Boy"??? :D
Pewnie Ci w ucho nie wpadło na albumie, no trudno.

A tak, Victoria to ta z czerwoną bluzą.
ODPOWIEDZ