f(x)

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Re: f(x)

Post autor: akire » 29 kwie 2011

boom_boom pisze:Hahahaha, akire, nie znasz "Gangsta Boy"??? :D
Pewnie Ci w ucho nie wpadło na albumie, no trudno.

A tak, Victoria to ta z czerwoną bluzą.
ano, bo wiesz, ja przesłuchałam album i wywaliłam wszystko prócz dendzia! i lollipopa :rolly: Kaja mi kazała wrzucić jeszcze maj stajla to wrzuciłam. i teraz mam jeszcze gangsta boja. spoko, na początku z lucyfera wywaliłam wszystko prócz 3 kawałków a teraz łykam nawet ballady. taki lajf.

no to victoria jest najlepsza. nie widziałam która to, a widzisz. zdecydowanie najlepsze ma ruchy, hai.

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 13 cze 2011

teaser mv do repakowej piosenki

różowy czołg, srsly? :rolly: może być ciekawie choć po tym fragmencie piosenka mną nie wstrząsa :rolly:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 17 cze 2011

f(x) - Hot Summer (Full MV)

10 faktów na temat tego, co zobaczyłam

1. Strasznie nudna ta piosenka i chyba po to tylko te kolorki, żebyśmy nie usnęli.
2. Układ powinien być chwytliwy, stąd nieraz jest tandetnie prosty, ale ten rodzaj tandety już mnie pobił po twarzy, przepraszam bardzo, ale ta gibająca nóżka mnie nie rusza jakoś, a udawany make-up już sobie robiły dawno temu.
3. Czekałam, aż różowy czołg rozdjedzie Krystal.
4. Ale nie wmówicie mi też, że nie jest podobna do Yoony...
5. Szkoda mi Victorii, że w tym uczestniczy.
6. Wnoszę o ujawnienie związku Sulli i Taemina.
7. Bo Sulli byłaby śliczna NAWET przy boku Taemina.
8. Nieee, to juz za dużo lukru w Lunie, nie podoba mi się.
9. Gdybym nie wiedziała, to serio bym nie powiedziała, że Amber to kobieta.
10. O co chodzi z tym mieszaniem stylizacji, jakieś czołgi, jakieś zwiewne panieneczki, jakieś ćwieki, wtf??????! :crazy:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 17 cze 2011

Hmmm...widzę, że nie mi jednej sie nie podobało :rolly:

Bo generalnie to ...mam dość.... naprawdę Smęt powinien ruszyc tyłek, za kazdym razem dostajemy praktycznie studyjny teledysk, bez żadnego pomysłu, jedyne co mamy to zmieniające się stroje i lipny układ :/ Trochę już za dużo tego, wszystko w kółko powtarza ten sam schemat - jest kolorowo i bez sensu :/

A może by tak teledysk z treścią dla odmiany? albo z pomysłem ...jakimkolwiek?

WTF z czołgiem? :crazy:

Mogliby chociaż banalnie wrzucić dziewczyny biegajace po plaży jak ma być 'hat samer', cokolwiek, błagam ;_____;
boom_boom pisze:5. Szkoda mi Victorii, że w tym uczestniczy.
Ja coraz bardziej zaczynam widzieć to, że Vic mi nie pasuje do tej plastikowej otoczki :/

I w ogóle to - ok, wiedziałam, że chcą odgrzać kotleta, żal trochę, że skąpia kasy na nowe piosenki, ale liczyłam na to, że coś w niej ZMIENIĄ - błąd, brzmienie kropka w kropke jak oryginał ....smutne trochę ....

Nie wiem, chyba dzisiaj tak ogólnie jestem na nie na wszytsko i EH ..... :/
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 17 cze 2011

Maru pisze:A może by tak teledysk z treścią dla odmiany? albo z pomysłem ...jakimkolwiek?
Właśnie! Zgadzam się! Nawet mam scenariusz!!! :mrgreen:

Dawno, dawno temu, w dalekiej Korei, było sobie gorące lato. Jaś i Małgosia przechadzali się po mieście. Chcieli rozrzucać kruszyny chleba, żeby nie zgubić drogi, ale zły pracownik Straży Miejskiej wlepił im mandat za śmiecenie własności miejskich. Zawiedzeni, szli przed siebie, jak brat z siostrą. Aktualnie była to jedyna rozrywka, ponieważ wysiadł w domu prąd, zatem Małgosia nie mogła siedzieć na Tumblrze, a Jaś nie mógł grać na PS2. Szli więc przed siebie, ptaszki śpiewały i choć zagłuszał je szum samochodów, rodzeństwo było szczęśliwe, że spędza ze sobą czas. Nagle zobaczyli coś, co od razu ich zauroczło- piękny, ogromny, błyszczący CZOŁG! I to nie byle jaki! Nie wyglądał jak tania podróba z polskiego serialu wojennego. Był porządny, jakby niemieckiego spawu. Czołg był bowiem... różowy! Jaś i Małgosia czym prędzej pospieszyli więc przyjrzeć się zjawisku. Małgosia przecierała oczy ze zdziwinienia, a Jaś splunął kilka razy, jak prawdziwy dorastający mężczyzna. Nagle świat zawirował i zaczął mienić się tysiącem barw!!!!!!! Małgosia z trudem oddychała, Jaś przestał widzieć, oślepiony przepychem... Resztkami zmysłów ujrzeli jednak, że czołg okazał sie chatką Złej Wiedźmy. Była to kobieta przeciętnej urody i z purchawką na nosie, jednak z niewiadomych względów stała się ulubienicą męskich serc. Nie na darmo uczyła się ważyć eliksiry z jadu węża i odchodów salamandry! Powoli stawała się nawet silniejszą Wiedźmą od samej Złośnicy Yoony! W jej chatce czuć było odór, a sama prezencja właścicielki odpychala. Małgosia myślała, że pęknie jej serce. W chatce mieszkał jeszcze jeden domownik- Kocica Wiedźmy. Była zwinna, giętka i o błyszczących oczach. Łasiła się do nóg Jasia, jak do nóg każdego innego faceta. Wiedźma śmiała się złowieszczo i chwyciła w dłoń nożyce: "Nie będziesz już dłużej taka piękna, wymoczku!!!"- po czym obcięła Małgosi piękne warkoczyki. Już miała zacząć obcinać kończyny Jasia, gdy naraz w chatce pojawił się ktoś jeszcze... Była to Wróżka Chrzestna! Pachniała malinową Mambą, o oczkach jak bursztynki i paluszkach jak batoniki, sprawiała wrażenie najserdeczniejszej osoby na świecie. Na powitanie uśmiechnęła się szeroko i krzyknęła: "Wiedźmo! Zostaw moich małych przyjaciół!". Wiedźma zaśmiała się jeszcze bardziej złowieszczo: "Hahahahahaha, a to mi heca, co robisz w moim czołgu, kto pozwolił ci tu wejść?". Wróżka odpowiedziała: "Wiedźmo, twój postój tu jest nielegalny, znikaj, zanim wlepię ci mandat!"... Wiedźma zaczęła się kurczyć. Jaś podbiegł i zaczął drapać ją po twarzy: "A masz! A masz, potworze!". Wróżka jednak powstrzymała go, przypominając mu o dziesięciu przykazaniach i o przykazaniu miłości. Wtem rozbłysnęło jaskrawe światło i Wiedźma powoli zaczęła niknąć. Na koniec zaświeciła się niczym Robert Pattison w "Zmierzchu" i przestała istnieć.
Wtedy też pozostała czwórka zrobiła sobie imprezę w czołgu, rozprostowując nogi po ciężkiej walce.

CDN
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 17 cze 2011

mi tam sie czołg podoba :rolly: ale to chyba tyle, bo... :< szkoda, ze nie z wlasna piosenka do nas zawitaly, bardzo szkoda... nawet luna nie ma jakiegoś bijącego na łeb dźwięku do zaśpiewania (moje ulubione momenty w funkcjowych kawalkach, no ej), hm... no ale jest w stylu funkcji? jest ;_; GIMME STH NEW, SM, U........IHIHBJGIUYRSDYTR D:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 17 cze 2011

no mi się nie podoba też specjalnie, znaczy nawet nie że całkiem mi się nie podoba, ale po prostu... nic specjalnego huh, nie wiem, kojarzę f(x) z zupełnie innymi piosenkami, fazowyyymi, choćby jak Dendżer który długo był moją obsesją, a to to to tak, no inaczej zupełnie.

a teledysk, huh, zaskoczenia nie ma, mv z fabułą to raczej sm długo nie wypuści, a szkodaaa <boom_boom :rolly: > podoba mi się, że ładnie wyglądają w czerwieni <3 dodatkowo teraz Luna ma czerwone włosy, bo była z Jinkim u fryzjera they must be fucking, a w mv jeszcze nie, troche szkoda...? chociaż najładniej jej w blondzie chyba jednak.
układ jest taki se, też mną nie poruszył, ale cóż no.

co do związku Taemina z Sulli to przecież wiadomo, że ona go szantażuje, nie.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 18 cze 2011

właśnie dzień dobry, nudzi mi się, wychodzę za 10 min to se pofazuję. bo ja lubię. otóż lubię. lubię. podoba mi się. może dlatego, że nigdy w życiu nie słyszałam oryginału i nawet nie wiedziałam, że to cover. ciekawe czy to o mnie dobrze czy źle świadczy, może w ogóle. nie ważne.

klip jest nudny jak flaki, ale co tam. macham se nóżką w rytm hat hat samer i czegóż więcej trzeba od życia? odpowiedź brzmi - trzeba różowego czołgu od życia, ale nawet jego mi ta pieśń oferuje. tym samym my life is complete.

podejrzewam, że jestem mężczyzną, bo krystal podoba mi się bardziej niż amber. coś ze mną jest zdecydowanie nie tak, wiem. płaczę.

boom_boom. jak przetłumaczę Ci Twój scenariusz na to na koreański to wyślesz to gołębiem smenta? nie powinno się zmarnować.

i tak, wiadomo że onluna jest fucking nie od dziś, a teraz to już są tak real, że bardziej niż eunhae. to prawie jak couple rings. chociaż ja nie wiem, co wtedy z czekaj, taeną? tak to się zwało? a jeszcze taelli dochodzi i wszystko się tak strasznie komplikuje ;____ ;
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 18 cze 2011

Ja sobie wypraszam, Taemin jest z Sulli, nikt inny tak nie pasuje do siebie, nie ma nudneijszej pary, takie tam.
Straszną mi sprawiasz przykrość, że Ci się podoba Krystal, bo od Krystal to już tylko krok dzieli od Yoony moim zdaniem, ale ja już tak mam i jestem uprzedzona pewnie, w każdym razie laska Taemina jest dużo ładniejsza, też nie mówiąc o Vic. Ale w sumie cieszy mnie, że nie jesteś zakochana w Amber, bo byś miała strasznie dużo less-konkuretek. A dobrze Ci życzę. Ale Krystal to też chyba jest w haremie Minho, a jak wiesz, Minho niczemu i nikomu nie przepuści, więc też ciężka sprawa.

<tak, bardzo ten post jest o funkcjach>
akire pisze:boom_boom. jak przetłumaczę Ci Twój scenariusz na to na koreański to wyślesz to gołębiem smenta? nie powinno się zmarnować.
W sumie mogę się zgodzić, ale czy oni docenią? :(

Ale jak nie, to się ich porozjeżdża różowym czołgiem, no trudno, w imię hasła UWOLNIJ FUNKCJE OD ZŁEGO MANAGEMETU!!!!!! :rolly:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 18 cze 2011

boom_boom ....mogę ci przyznać jakąs nagrode w dziedzinie bajkopisarstwa? Bo te wszystkie postacie tak pasują, że aż sie poturlałam :rolly:

< tylko ten scenariusz jakoś tak groźnie przypomina koszmar Pomarańczowych Karmelków, ale co tam, zawsze można jakiegos wspólnego stage'a by zrobić, albo coś 8) >

A Luna musi być z Jinkim, ja juz to ustaliłam, i nie ma, że nie ma jak jest, bo ja tak mówię!!! :fav:

Chcę jak najprędzej zobaczyć gromadkę uchachanych pociesznych robaczków :smitten:

I w ogóle o co kaman ( bo nie jestem na bieżąco) z Sulli ( bleeeeeh fuuuuj) i Taeminem? Bo to połączenie jest tak beznadziejne, że aż śmieszne :rolly:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 18 cze 2011

Maru pisze:boom_boom ....mogę ci przyznać jakąs nagrode w dziedzinie bajkopisarstwa? Bo te wszystkie postacie tak pasują, że aż sie poturlałam
Dziękuję :smitten: :fav: :kiss:
Nie trzeba, ja po prostu jestem dzieckiem.
Maru pisze:I w ogóle o co kaman ( bo nie jestem na bieżąco) z Sulli ( bleeeeeh fuuuuj) i Taeminem?
A bo jak gruchnęła informacja, że Hyun ma dziewczynę, to od razu media zaczęły się baczniej przyglądać, kto śpi z którym Szajniem. No w każdym razie zaczęli szukać wskazówek na to, że Szajnie mają dziewczyny. I wyszło na to, że Minho jest z Yuri (potem z Krystal), a Taemin z Sulli.
A skoro coś było w internecie, to prawda, nie? ;)
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 19 cze 2011

boom_boom, prawdę mówiąc, to gdybym mogła, to bym nawet powiedziała, że yoona nie jest taka zła. ale nie mogę, bo mi nie pozwalają wszyscy ONI czyli WY i jak mam wybierać między NIMI czyli WAMI a yooną to wiadomo co wybieram, więc nie lubię skoro mam nie lubić. rozumiesz. i tak dżesuka jest najfajniejsza, bo wszyscy zgodnie i doszczętnie po niej jadą w komentach na jutjubie, jak jej nie kochać? poza tym dziękuję, że mi dobrze życzysz, ale ja jednak nie widzę swojej przyszłości z krystal. za młoda. i jeszcze by mi minha sprowadzała. brr.
boom_boom pisze:W sumie mogę się zgodzić, ale czy oni docenią? :(
no pytasz. wiadomo. NIE.
Maru pisze:A Luna musi być z Jinkim, ja juz to ustaliłam, i nie ma, że nie ma jak jest, bo ja tak mówię!!! :fav:
nie siej heta bejbe, i to przy ludziach. przynajmniej nie z jinkiem. nie mówiąc już o tym, że dzieci nie będzie, bo ktoś by poszedł do kryminału za napastowanie nieletnich (dalej jestem w szoku, że luna jest taka malutka OTL).

a takie pytanie - na tym repaku to co, jedna piosenka jest nowa? czy to jeszcze nie wyszło? czy jak?
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 19 cze 2011

No jedna nowa piosenka jest, po co więcej? :P
Już i tak wszyscy móią, że one są f(lawless), po co się wysilać....

W sensie... Masz tracklistę, bo są nawet starsze piosenki, niż myślisz może.
01 Hot Summer
02 피노키오 (Danger)
03 빙그르 (Sweet Witches)
04 좋아해도 되나요? (...Is It OK?)
05 Dangerous (OT: Sticky Dough)
06 Beautiful Goodbye
07 Gangsta Boy
08 아이 (Love)
09 Stand Up!
10 My Style
11 So Into U
12 Lollipop (feat. SHINee)
13 라차타 (La Cha Ta)
14 Chu~♡

Właśnie co Ty o Dżesuce, normalne, skoro Ci się podoba Krystal, to i Dżesuka musi.

<a ja wolę Dżesukę, tararara>
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 19 cze 2011

ale piękna rozmowa o funkcjach :rolly:

jeszcze dołożyli ostową piosenkę jakąś i dwie stare, trochę bez sensu, lol, nie popisali się.
nie siej heta bejbe, i to przy ludziach
właśnie, het, tak przy ludziach, aaaaaaaa. hety w kpopie nie egzystują. znaczy nie mogę no, sama mówię że coś ich musi łączyć skoro farbowali razem włosy, a kiedyś widziałam interakcje w programach nawet jak siedzieli po dwóch różnych stronach, ale jednak to jest het, to nie jest dobre.
<i wszyscy wiedzą że ja żyję w innym świecie i że wierzę w inny związek O.o>
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 21 cze 2011

Ej no dajcie mi żyć w moim małym świecie, w którym Luna żyje sobie szczęsliwie z Jinkim, ja tam nie wnikam co się dzieje w waszym małym światku, droga wolna _^_ ....bo nie bardzo wiem o co chodzi własciwie .........O_o.................

Widziałam live'a i ehh ..czerwień je zalała :rolly: Noszę żałobę po blond włosach Luny, a to naprawdę rzadkość u mnie, bo Azjatów w blondzie generalnie nie trawię, ale jej w tym kolorku było cudnie. Chociaż teraz tez nie jest źle (: Ale już nie wygląda tak słoneczkowato :(
ODPOWIEDZ