Gil Hak Mi

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Gil Hak Mi

Post autor: mootyl » 29 mar 2010

Finalistka SuperStar K!

Obrazek

21 letnia wokalistka, która zdobyła trzecie miejsce w pierwszej edycji koreańskiego Idola (SuperStra K). Często nazywana drugą CL xD Wydała właśnie swój debiutancki mini-album, który wg. mnie jest świetny i dlatego zakładam o niej temat bo mam OBSESJĘ na punkcie: "Super Soul" i "Dream" xD Mimo wszystko całość jest godna przesłuchania bo: "Stand By" czy "Moving On" to też dobre kawałki :)

Obrazek
Super Soul - mini album
DOWNLOAD
Playlist:
01. Stand By
02. Fiesta(Feat.Sean2slow)
03. Super Soul
04. Moving on
05. Boom Boom Boom (Feat. Bobby Kim)
06. Dream

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 01 kwie 2010

przesłuchałam sobie minialbum, i muszę przyznać, że jest bardzo dobry, a zwłaszcza Super Soul <3 ta piosenka mi teraz w kółko po głowie chodzi, naprawdę dobra jest, "Stand by" i "Dream" zresztą też.

ale nie wiem czemu ją do CL porównują, jedynie styl rapowania mają trochę podobny xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 08 kwie 2010

Dziś obejrzałam jakiegoś live'a (taki sobie w sumie xP) i stwierdziłam, że czas w końcu posłuchać tej panienki ;p Hah nawet ją pamiętam ze SStar K.

Generalne to mi się podoba, baaardzo przyjemnie się słucha. Mi też chyba najbardziej podoba się Dream. Ten kawałek Super Soul też jest fajny, ale słuchając go jakbym Umbrellę Rihanny słyszała :P Zresztą Dream też ma sporo takich popularnych, szybko wpadających w uszy. ^^ Ale cóż, w sumie chyba nawet mi to nie przeszkadza. ^^

Elektroniczne kawałki też fajowe, takie lekko ocierające się pod lounge, jest ok ; )

Jeszcze chciałabym by Seo In Gook wypuścił coś nowego. . bo w sumie . . LOL wygrał ten program a tylko z jednym kawałkiem się promował (uwielbiam piosenkę, ale ileż można? ) Jemu pozwolili wydać tylko trzy kawałki, a ta pani ma 6.. coś tu nie gra. .. :smoke2:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 08 kwie 2010

Seo In Gook też niedługo powróci na scenę xD
jest w trakcie nagrywania chyba mini-albumu... :) - takiego z prawdziwego zdarzenia... (bo ten pierwszy to w połowie stworzony był z piosenek z SSK) xD
a tak prawdę mówiąc Gil Hak Mi nie jest pierwszą, która zadebiutowała po SuperStar K ^^ Przed nią było jeszcze dwóch (nie wliczam Seo In Gook'a)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 08 kwie 2010

No jakiś tam Tae coś tam . . .nie pamiętam,a le miał fajny ten jeden kawałek *idzie szukać*
ODPOWIEDZ