4minute

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

4minute

Postautor: Eggie » 13 kwie 2010

Obrazek

Zupełnie przypadkowo weszłam w posiadanie ich minialbumu i podoba mi się :)

http://en.wikipedia.org/wiki/4minute ---> tu więcej

I pozwolę sobie skopiować profile członkiń:

Jihyun
Birthday Name: Nam Ji Hyun (남지현)
Date of birth: January 9, 1990 (1990-01-09) (age 20)
Position: Leader, Vocalist

Gayoon
Birthday Name: Heo Ga Yoon (허가윤)
Date of birth: May 18, 1990 (1990-05-18) (age 19)
Position: Main Vocalist

Jiyoon
Birthday Name: Jeon Ji Yoon (전지윤)
Date of birth: October 15, 1990 (1990-10-15) (age 19)
Position: Lead Vocalist, Rapper

Hyuna
Birthday Name: Kim Hyun Ah (김현아)
Date of birth: June 6, 1992 (1992-06-06) (age 17)
Position: Main Rapper, Vocalist, Main Dancer

Sohyun
Birthday Name: Kwon So Hyun (권소현)
Date of birth: August 30, 1994 (1994-08-30) (age 15)
Position: Vocalist

Mają fajny minialbum For Muzik z singlem Hot issue ale każdy z kawałków mi się podoba :) Do ściągnięcia na iHoneyJoo :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 13 kwie 2010

no ja lubię dziewczyny z 4minute^^ ale pamiętam że jak wyszedł pierwszy singiel [Muzik chyba] to wręcz nie mogłam go słuchać, porzuciłam gdzieś po pierwszym przesłuchaniu. potem posłuchałam dopiero minialbumu i o dziwo właśnie ta piosenka pierwsza mi się wkręciła [uwielbiam solówki Hyuny]. potem dostałam małej obsesji na "What a girl wants' i nadal uwielbiam tę piosenkę^^ w moim odczuciu nie przebiją 2NE1 ale i tak jeden z fajniejszych girlsandów moim zdaniem.
i mam w ogóle duużą słabość do Hyuny, nie dość że podoba mi się jej głos to jeszcze świetnie tańczy.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 kwie 2010

aż sobie weszlam na jutjuba Aguś żeby zasłuchać.. i faktycznie.. wpada w ucho :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 13 kwie 2010

uwieeelbiam what a girls want <333 hyuna jest całkiem urocza, reszta też się wydaje fajna, w sumie jeszcze mało ich, mało, trzeba więcej ;P
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 05 maja 2010

Japońska wersja 'Muzik'.

Obrazek

tak słucham... i chyba jednak dziwnie to brzmi xD ale i tak lubię tą piosenkę^^
Awatar użytkownika
Mei_Ling
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Mei_Ling » 22 maja 2010

Nie wiem czy wiecie, ale i tak wklejam.
http://www.youtube.com/watch?v=Qthe18bUGf4

Dziewczęta widać współpracują sobie z Bestyjkami, um.
Poza teaserem oczywiście wylazł ich kolejny mini album "HuH (Hit Your Heart)". Mnie osobiście się podoba. Mogę zrzucić, choć nie wiem czy to konieczne, bo na mediafire już jest, wystarczy spytać wujka Google.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 maja 2010

Dziewczęta widać współpracują sobie z Bestyjkami, um.

No z jednej firmy są to raczej ;D

mnie bawi fakt, że teraz występują i 4minute i Wonder Girls, jak wiadomo Hyuna kiedys była jedną z Wonderek i tak sobie myślę, że odejście z JYP dobrze jej zrobiło... ;D
co do nowej piosenki to... nie wiem... jak narazie podoba mi się intro z Beastami, piosenkę słyszałam ze dwa razy i nadal jej nie pamiętam (a takie 'Change' też słyszałam z dwa razy i czasami chodzę sobie po uczelni i śpiewam oooOOOoooOOOOoooOO XDDDD)
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 22 maja 2010

imo HuH jest mocne, zaiste, lajwy są bardzo fajne, klip też niezły wyszedł, ja tam jestem za :D
no hyunie zdecydowanie to na plus, na plus... (a wonderki tak nuuuudno o_O)
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 22 maja 2010

Huh z początku brzmiało dla mnie jak kopia "Change" nawet momentami użyli tych samych sampli xD Ale teraz mi się wkręciło i naprawdę lubię słuchać tej piosenki tak jak "I My Me Mine" :D

Dla mnie lajwy są takie nijakie xD Nie wiem czy one w ogóle mają choreografie czy to tylko chaos i machania rączkami :D Ale tak jak rikli powiedziałaś o niebo lepiej od Wonderek, które są mega nudne, mega fałszują i szczerze: brzydko wyglądają... no ja nie wiem :( Jakoś tak jeszcze gorsze są bez Sunmi :(
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 maja 2010

HUH brzmi trochę jak MUZIK, w sensie - podobny rytm ma. Ale że MUZIK <3 to mi tak nie przeszkadza. Całego albumiku nie słyszałam na razie, ale BEAST nie jest dla mnie jakimś szczytem talentu więc się zobaczy...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 22 maja 2010

mootyl pisze:
Dla mnie lajwy są takie nijakie xD

dla mnie cały ten ich album jest totalnie nijaki O.o i lajwy też....
pierwszy bardziej mi się podobał... (przynajmniej byłam w stanie słuchać XD)

mootyl pisze: Ale tak jak rikli powiedziałaś o niebo lepiej od Wonderek, które są mega nudne, mega fałszują i szczerze: brzydko wyglądają... no ja nie wiem :( Jakoś tak jeszcze gorsze są bez Sunmi :(

offtop no ale trudno. Byłam w szoku że to są Wonderki??!! O___o że jak proszę? powtórzę: nudne, brzydkie, zero charyzmy na scenie. I one stworzyły przebój Nobody? aż mi się wierzyć nie chce... totalnie nie umieją porwać publiki

Maura pisze:mnie bawi fakt, że teraz występują i 4minute i Wonder Girls, jak wiadomo Hyuna kiedys była jedną z Wonderek i tak sobie myślę, że odejście z JYP dobrze jej zrobiło... ;D

Hyuna w Wonderkach? <akira szok> no fakt, totalnie nie pasuje do Wonder Girls to po pierwsze, on jest bardziej hmm... wybuchową nastolatką która na scenie musi być w centrum poprzez wyginanie się na różne strony XD <korea ban!> XD
no ale teraz przez new color jest jeszcze bardziej charakterystyczna na scenie ^^

i kolejny offtop: ja chce z girlsbandów powrót 2NE1! XD
(patrzcie jak ładnie zaznaczam swoje offtopy :P )
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 maja 2010

Hyuna w Wonderkach? <akira szok> no fakt, totalnie nie pasuje do Wonder Girls to po pierwsze, on jest bardziej hmm... wybuchową nastolatką która na scenie musi być w centrum poprzez wyginanie się na różne strony <korea ban!>

No jak dla mnie Hyuna wygląda na typową wonderkę XP tylko najzwyczajniej się ogarnęła, a tamte pozostają w imidżu sprzed trzech lat o.0
No i w ogóle śmieszne, że znam tylko Hyunę z 4M, reszty w ogóle nie kojarzęXPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 06 lip 2010

Czuję się ogromnie podekscytowana klipem do "I My Me Mine", więc wklejam i czekam na Wasze osobiste odczucia.
http://www.youtube.com/watch?v=UflClJfp ... re=related
Świetny rytm, fajna choreografia, stroje i ładnie dziewczyny wyglądają. Nie pomijałabym jeszcze panów w maskach na ustach :oops: Ale, paradoksalnie, Hyunę bardziej pamiętam z tego MV.
Klik, klik, klik, klik!
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 06 lip 2010

Powiem tak:
1. Niech CUBE Ent. przestanie kręcić MV'ki składające się tylko z kilku ujęć w studio
2. Jak zwykle 4minute mają słabą choreografię
3. Słowa piosenki nie mają większego sensu...
i po czwarte najważniejsze jest to NIESAMOWITA piosenka, pod tym względem, że strasznie szybko się wkręca xD Może nie jest najwyższych lotów, ale zdecydowanie lepsza od "Huh" ... tyle :)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 06 lip 2010

Jak na nie to ta choreografia jest dobra i mnie śmieszą takie sztuczne slide'y jak w Ring Ding Dong, tutaj sobie przytupały do rytmu, trochę się powyginały i jest wypas ;)

A teksty... 90% piosenek ma beznadziejne i nic nie znaczące, a w k-popie zwłaszcza ten odsetek wzrasta.

Nie ma się co przejmowac, klik, kilk, klik, klik ;)
Obrazek

Wróć do „Muzyka”