4minute

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: 4minute

Post autor: Kibou » 10 maja 2011

taktaktaktaktakTAK!
intro who's next? było robione przez obie grupy i ah <333

mam nadzieję, że Junhyung wystąpi gościnnie na mini Hyunah, MUSI ;DDD

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 04 lip 2011

no i wyszło mini Hyunah
Obrazek
do ściągnięcia http://ihoneydew.com/female-solo/1842-h ... ubble-pop/

hmmm...

Attention jest badass, nice ogólnie.

Bubble Pop jest wtf, jak wyskoczyli z randomowym dubstepem to miałam ochotę wyłączyć. ogólnie piosenka jest dość słodka (poza tymi jękami czy coś) i znośna, a tu nagle jebs dubstep.
Obrazek
really? REALLY?

w ogóle te randomowe jęki na całej płycie są... dziwne. trying too hard trochę.
Downtown jest już lepsze, ale znowu te jęki, idek, nie wiem jakoś z dupy tak.
Just Follow jest unf, me gusta. ME GUSTA, to jest dobra piosenka.
a Bitter Day jest bardziej G.Na ft Hyunah & Junhyung :rolly: ale też spoko, tylko nie na mój nastrój trochę.

ogólnie.. idę słuchać ch-ch-ch-CHANGE.

edit:

no i jest MVka

z teledyskiem ten song jakoś lepiej wypada, ale dubstep mi wciąż tu nie pasuje. i te fragmenty gdzie ma elegancką czarną sukienkę i dziwnie pozuje są no-no. ;/
no i OHAI JOON ;DDDD
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 04 lip 2011

ok, w sumie to nie wiem co myśleć, bo a) strasznie nie pasuje ta piosenka do Hyuny b) piosenka do mv też mi nie pasuje jakoś 3) nie sama Hyuna, ale otoczka kojarzy mi się z pewną znaną polską artystką Dodą :ashamed: i w ogóle jest mi z tym dziwnie. hm nie wiem, ale za to jak Hyuna nie ma czarnych włosów to od razu korzystnie wygląda, taaaak ;D i w sumie całkiem fajne jest mv, bo piosenka mnie nie porywa. inne też mnie nie porwały, ale posłucham jeszcze, zobaczymy.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 04 lip 2011

hmm..nie tego sie spodziewałam po 'Change' _^_

W ogóle strasznie mi sie podobało jak ktos napisał, że jej koncept to 'Lee Hyori' :rolly:

Piosenka taka nie teges coś, jakos mnie drażni, nie wiem czemu kojarzy mi sie z Avril Lavigne. :crazy:

Sam klip - kurcze, a jednak Jooni jest _^_

Nie wiem - w zasadzie powinno byc fajnie, bo jest bardzo wakacyjnie, kolorowo ale chyba przedobrzyli :/ Nie wiem no, albo chce sie być sexy, albo chce sie być sweet, nie można zjeść lizaka i mieć lizaka Hyunah ):

Ale cartoonowe wstaweczki fajne (;
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 04 lip 2011

jestem ciekawa czy zbanują ten teledysk
Hyuna nie umie śpiewać, ciekawe jak jej to wyjdzie na livie ta piosenka (pewnie będzie playback)
jak dla mnie to ona umie tylko się wyginać i robić seksi pozy, kobieto jesteś strasznie młoda, to nie Ameryka na seksi pozy dorośniesz, a póki skup się na muzyce -____- To jest taki lukierek połączony z króliczkiem playboya.
nie wyszło...
piosenka mega słaba i strasznie irytująca... pewnie musiała dostać mega ekscytacji skoro jej Joon wystąpił w jej MV.
'Change' naprawdę było fajne, wpadało w ucho i miało fajną choreo, i ona głównie tam rapowała i czułam się w tym dobrze, tego w ogóle tutaj nie widać.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 22 sie 2011

Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 22 sie 2011

margot. pisze:piosenka mega słaba i strasznie irytująca... pewnie musiała dostać mega ekscytacji skoro jej Joon wystąpił w jej MV
Jaki "JEJ" Joon? :angry: (BŁAGAM, margot,nie zasmucaj mnie :puppy: ),co do reszty w pełni się zgadzam. Pomijając własne gigantyczne uprzedzenia do tej rudej Azjatki - ona serialnie nie potrafi śpiewać,nooo. I te postękiwania i pojękiwania w tle,no porażka :wall:
Jedynym plusem całej piosenki jest Joonie w MV :drunk:
boom_boom pisze:Niewyżyci recenzenci z Porcys o "Bubble pop" :giggle:
No tak - faceci... :grumble:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 24 sie 2011

porcys BARDZO ambitna recenzja :D:D

ja tam lubie bubble pop, dla mnie hyuna to taka druga hyori troche, jest nawet podobna, tez srednio idzie jej ze spiewaniem, kocie ruchy... :rolly:

a just follow jest mega <3 lajw tez nice ^^
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 08 kwie 2012

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 08 kwie 2012

dam sie pociac za nogi i wlosy hyuny ;P i w ogole omg ona jest cudna i wyglada jak hyori level up (nie zebym byla jakas jej fanka, czekam, az w koncu bedzie dawac z siebie wszystko na scenie, lol...)
no i w ogole ladne to mv, klimat mi sie bardzo spodobal, piosenka jest fajna, fajna, ale Kibou doszlysmy do wniosku, ze zwrotki super mega sa i buduja napiecie, a refren wypada przy tym slabo i nie dochodzi do pkt kulminacyjnego no szkoda, ale tak czy siak, mi sie podoba, ciekawe co tam sistar zaoferuje, bo ja chyba zadnej ich piosenki nie lubie niestety...
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 08 kwie 2012

Mini jeszcze całego nie przesłuchałam, ale jedno pytanie, bo nie wiem czy to ze mną coś nie tak czy serio Dream Racer (oprócz refrenu) brzmi jak The Boys?
:confuse:
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 15 kwie 2012

Ej super jest to mini chcę powiedzieć, mój fav na razie to Femme fatale, wywaliłam tą tam balladę, a reszta całkiem dobrze się słucha. Co prawda po pierwszym przesłuchaniu byłam sceptyczna, ale zostałam zapewniona, że to dopiero po dniu się wkręca i faktycznie. Promowany kawałek cóż, na początku miałam lekkie wtf z saksofonem, ale teraz mi się podoba.
Mini jeszcze całego nie przesłuchałam, ale jedno pytanie, bo nie wiem czy to ze mną coś nie tak czy serio Dream Racer (oprócz refrenu) brzmi jak The Boys?
dla mnie ani trochę :confuse: w sensie no jak se laski uh gadają zamiast śpiewać to zawsze będzie brzmieć podobnie, ale klimat piosenki choćby jest zupełnie inny, przynajmniej dla mnie, no nie wiem.
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 16 kwie 2012

akire pisze:Ej super jest to mini chcę powiedzieć
Ja się przyłączam :) Myślę,że to naprawdę fajny album :mrgreen:
akire pisze: Promowany kawałek cóż, na początku miałam lekkie wtf z saksofonem, ale teraz mi się podoba.
Mi ten saksofon zawalał openingiem do jakiegoś serialu z lat 90,czy wcześniejszych,nie wiem,czemu takie skojarzenie :mrgreen: Ale teraz tej piosenki słucham na okrągło,ciągle i ciągle xD Aczkolwiek MVka bolesna ZDECYDOWANIE za dużo Hyuny! Oślepłam. Na szczęście JiYoon uratowała mi wzrok - na nią akurat lubię patrzeć :aww:
Awatar użytkownika
jrock
Co to jest dorama? o_O

Post autor: jrock » 30 cze 2012

4minute... hm, ja zacznę od początku.
Coraz mniej lubię ten zespół. Moją ulubioną jest JiHyun. Mam wrażenie, że została dołączona do tego zespołu jakby nie w planach. Tym bardziej, że nazwa zespołu sugeruje mi 4 osobową grupę.
Sądzę, że JiHyun dostała tytuł liderki, by jakiś mieć, jak ona w tym zespole nie ma żadnego innego. Śpiewa dwie linijki jak dobrze pójdzie. Nie dadzą się wykazać dziewczynie. W "Volume Up", to po prostu śpiewa tam pod koniec 2 linijki. I tak w "Mirror Mirror" dali jej się trochę wykazać.
Natomiast Hyuna nie potrafi śpiewać ani rapować. Jeszcze wszędzie się pcha i tylko by kręciła dupą. Taka prawda. A jest starsza ode mnie o 2 lata tylko.

Co do całego zespołu to chyba "Volume Up", na livach ciągle mają playback.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 23 sty 2013

Płytka wyszła już jakiś czas
Jakoś szczególnie nie przepadam za tym zespołem ale znam ich parę piosenek.Ten duecik co się teraz stworzył jest bdb.
Niestety powstały plotki o plagiat ze względu na piosenkę promującą podobną do tej co leciała w filmie z Miley Cyrus

:fav: :fav: :fav:

Cała płyta jest fajna jednak moimi fawoytami są Why not i 24/7
ODPOWIEDZ