U-KISS

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Re: U-KISS

Post autor: Rosia-chan » 08 mar 2011

To może dwa zdania ode mnie:
Myślę,że NH nie zrobiło najlepiej wymieniając już teraz członków na nowych - chłopaki już mają swoich fanów i to na pewno odbije się na reszcie (jako zespole) w taki czy inny sposób,a zakładam,niestety,że nie najlepszy... Nie wątpię,że więcej osób czuje się zagubionych w tej sytuacji,Lady. Mogli dać im więcej czasu na zgarnięcie większej ilości fanów i sławy. Zresztą mi osobiście podobało się ich brzmienie :) Mieli całkiem radosne te skoczne przytupiaste kawałki ^^
Zobaczymy,co będzie dalej ;)

Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
TAIyou
Oglądam regularnie xD
Kontakt:

Post autor: TAIyou » 10 mar 2011

New U-KISS oficjalnie :wall:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 10 mar 2011

Misiu, bardzo fajnie, że wklejasz, ale już jest w dziale "Galeria" :)

Lepiej powiedz, jak Ci się podoba Hoon, AJ i brand-new U-Kiss ;) Ale po emotce widzę, że niespecjalnie.

Obrazek
Awatar użytkownika
TAIyou
Oglądam regularnie xD
Kontakt:

Tak? Więc ja potrzebuję instrukcje albo mapy aby dotrzeć do tej galerii^^'

Dokładnie...w dalszym ciągu nie mogę przyswoić myśli że Alexa i Kibuma już tam nie ma...Co do nowych...jako siako nic do nich nie mam, ale jestem na 'nie'...wymienili dwóch barwnych członków na 2 szare myszki T__T przecież oni tam nie pasują...a jakie są Twoje odczucia?

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Ja.... Wiesz, mnie dużo nerwów i łez kosztowało to wyrzucenie Kibuma i Xandra. Naprawdę. Nie będę się rozpisywać na ten temat. Jak widzę gdzieś któregoś z nich, to jest mi taaaaaaaak smutno, że brak słów, by opisać tę pustkę.
Ale to nie jest wina tych "nowych", że są "zamiennikami". Pokładam w nich duże nadzieje i na swój sposób cieszę się, że są. Trzymam kciuki. Oczywiście, nic w sumie o nich nie wiem, więc niewiele mogę powiedzieć. Wydaje mi się, że miny AJa na niektórych zdjęciach wskazują na to, że jest postrzelony. A to by się u Jukisa przydało ;) Ten Hoon ładnie śpiewa, a że ma jedną minę... Hmmm... A ile min ma mój Kiseop?! :P No cóż. I chciałabym, żeby zrobili jakiś variet z U-Kissami, żebyśmy lepiej ich poznali. Inaczej zawsze będą "tymi nowymi".
Ale jedno mnie cieszy bardzo. Nowy koncept nie wygląda na powtórkę ManManHaNi i electro-szał. Wydaje mi sie, to będzie radosna pioseneczka, trafiająca w ich osobowości. Albo będą latać z kijami golfowymi w rytmie zbliżonym do Bingeul, Bingeul :rolly: Ale pewnie nie. Jakos wierzę, że jak mają 3 wokale dobre (i jednolinijkowe gardło Kiseopa), to i autotune'a dadzą mniej. I że będzie kolorowo, a nie "manly image".

Galeria U-Kiss

Obrazek
Awatar użytkownika
TAIyou
Oglądam regularnie xD
Kontakt:

Wiem co czujesz bo ja mam podobnie,,,na domiar złego, nawet szukając jakiś fot czy informacji na temat innych zespołów wciąż natrafiam na Alexandra-ostatnio przypadkiem odkryłam że bardzo przyjaźnił się z Mimi z SJM^_^ te jego 'honey' było takie miłe...ale mimo wszystko mi smutno...To samo jak widzę HyungJoona, który samoistnie kojarzy mi się z Kibumem-a na niektórych fotach niemal bliźniaki.
Nie oni są winni tylko wytwórnia, ale Alexa i Kibuma nie da się 'zastąpić'. Mam nadzieję że dodanie Hoona nie spowoduje że Kevin i Soohyun będą mieli mniejsze partie do śpiewania-choć szczerze mówiąc teraz jest to jak najbardziej prawdopodobne, a Kiseopiemu jak nie dali się wykazać do tej pory tak i dalej pewnie nie dadzą== Koncept ManMan Hani i Bingeul bardzo mi się podobał, ale sądzę że będzie to zupełnie coś nowego...zarazem czekam niecierpliwie jak i boje się ich comebacku.

Kamsa hamnida :smitten:

Obrazek
Awatar użytkownika
sami00
Co to jest dorama? o_O

Post autor: sami00 » 10 mar 2011

boom_boom pisze:I że będzie kolorowo, a nie "manly image".

Jak na mnie dobry 'manly image' nie jest zły, ALE przesadzony to jest czysta zuo!
Ogólnie to ja U-Kiss polubiłam przy oczywiście ManManHaNi jako że wcześniej trafiłam tylko na ich jakiś mega (wtedy dla mnie) denny występ z denną piosenką chyba na Music Bank. . . no takie dzieciaczki i jeszcze Xander z plecaczkiem! :omg:
Przy MMHN było jak Cię mogę ale przy Shut Up trochę przekombinowali nie w tę mańkę co trzeba.
Jak to Simon i Martina (eatyourkimchi) skomentowali "man's bra" mnie nie bierze jeżeli o kwestię wizualną chodzi bo piosenka niczego sobie, całkiem przytupaśna ^^
Więc niech wyglądają jak faceci ale z fajną piosenką ^^

A co do wymienienia chłopaków na 'lepsze modele' to nie skomentuję bo mi brak słów! T.T

H U G S ~
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Ale to są dobre, kochane, słodkie chłopaki, ManManHaNi to przegięcie w męskości! :lol:
Albo... Absy Kevina w "Shut up!". Bez przesady :P On już zupełnie niech się nie sili na "męskość".

Wiecie, o co chodzi ;)

Są ploty o balladzie, są ploty o powrocie 17. marca, takie różne przecieki... Moim marzeniem jest, żeby ani jedno, ani drugie właściwie :P

Najbardziej jestem ciekawa, czy:
a) Soohyun został tym liderem
b) Kiseop dostanie więcej linijek niż AJ (bo się założyłam o 2 dychy)
c) Antek Eusebio pobłogosławi nową piosenkę

Obrazek
Awatar użytkownika
TAIyou
Oglądam regularnie xD
Kontakt:

Post autor: TAIyou » 11 mar 2011

Znam osobę która się ślini na absy Kevina z Shut Up xD Oczywiście narzeka mi tu, że lepiej mu w blondzie...ale nie dogodzi się niektórym xD

Data 17 marca jest już oficjalnie potwierdzona...po do daniu Hoona, raczej się spodziewam więcej ballad i piosenek w podobnym klimacie x.x

a) a miał zostać liderem?
b) było by miło, gdyby wreszcie chłopak miał szansę się wykazać i zaprezentować swój jedno linijkowy wokal szerszej publiczności-2 dychy-kupa kasy xD lepiej żeby Kiseopie nękał menadżera o większe partie

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 11 mar 2011

Obrazek
Awatar użytkownika
TAIyou
Oglądam regularnie xD
Kontakt:

SooHyun liderem? Koniec świata zbliża się nieubłaganie xD Dla mnie najodpowiedniejszymi osobami na lidera byli właśnie Alex i Kibum,,,a może to chodziło o jakiś inny sens? Gdzieś na necie wyczytałam że to właśnie on ćwiczył i uczył nowych tańca więc to może o to chodzi? Swoją drogą, jak Kevin nie jest zazdrosny o Eliego? Oo Na jego miejscu już dawno zamordowałabym AJ'a-który chyba się już wpasowuje w grupę bardziej niż Hoon...co nie zmienia faktu, że dla mnie Alex i KiKi będą już zawsze członkami U-KISS

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

TAIyou pisze:co nie zmienia faktu, że dla mnie Alex i KiKi będą już zawsze członkami U-KISS

Bo są :)

A z Soohyunem to nie wiem, dlatego ciekawa jestem :D
Pamiętajmy, że kiedyś się Kibum bardzo udzielał w wywiadach, tak trochę jak lider, a teraz go zabraknie... To może sobie znaleźli Soohyuna.
Bo chyba robią z U-Kissów bardziej koreańską grupę. Widać to po imidżu zwłaszcza, podobni są do siebie. I "wypada mieć lidera" :lol:

Ale ja nic nie mówię.
Ja uważam, że Soohyun by pasował na lidera.
A jeżeli to napisał tylko po to, żeby podkreślić, że jest najstarszy, to też to spokojnie przyjmę.

TAIyou pisze:Swoją drogą, jak Kevin nie jest zazdrosny o Eliego?

Oooooo, Kevin święty nie jest ^^
Eli też mu wiele wybacza :P

TAIyou pisze:już dawno zamordowałabym AJ'a-który chyba się już wpasowuje w grupę bardziej niż Hoon

No też tak czuję. Hoon przy nich to jakby spał :)
Ale dobra, widziałam go parę sekund, a sobie mówię.

Obrazek
Awatar użytkownika
TAIyou
Oglądam regularnie xD
Kontakt:

SooHyuna ostatnio wszędzie pełno, ale żeby od razu robić z niego lidera? Ale jeśli faktycznie mają zamiar teraz być bardziej koreańscy to nie wykluczone, że jako najstarszy członek - właśnie nim będzie...poczekamy zobaczymy.

Eli chyba jest mniejszym zazdrośnikiem niż Kev.

Może się jeszcze wyrobi, ale póki co widać że AJ się rozkręca, a Hoon robi za tło :rolly:

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 11 mar 2011

boom_boom pisze:Ale ja nic nie mówię.
Ja uważam, że Soohyun by pasował na lidera.
A jeżeli to napisał tylko po to, żeby podkreślić, że jest najstarszy, to też to spokojnie przyjmę.

wiecie, ja jak poznawałam ukissów (cały czas poznaję) to byłam przekonana że Soohyun jest liderem lololol. xD

i ten Hoon ma ładny głos, yes.

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Xander, czekałam *____________________*

I napisał na tym Twitterze, napisał!!!!!!!!!!

Good morning everyone, this is Alexander. Long time no see. Thank you for waiting patiently during this difficult time.
As you all know, my departure from U-KISS has been official, and my contract with NH EMG has been terminated.
I would like to take this opportunity to thank God for all my beloved KISSme fans from all around the world for being my BEST support since my debut in U-KISS.
All of your love & support made me into who I am today, with all my achievements.
I know that my departure from U-KISS might be quite sudden and heart-breaking for most of our KISSme fans...
It is also heart-breaking for me to say goodbye to all of you. But I would say, I respect the decision of my company.
I would like to thank Mr. NH Kim (CEO of NH EMG) for giving me the opportunity to work as a member of U-KISS, and to thank all of my fellow NH EMG staffs for their care.
Nevertheless, I would like to thank my U-KISS members. During these 4 years, we played, we worked, we fought, we laughed, we cried... I have learnt so much from you guys...
Thank you so much for letting me be a big brother all these years... You guys are like real brothers to me... I'm sorry that I could not continue the journey with you guys...
But I will always be supporting you guys! All the best to your comeback. Hopefully one day we could once again stand together on the same stage... Love you all...
Although I have no idea what my next step will be, I will just humbly follow wherever the Lord leads me to.
Meanwhile, I would like to take a rest, do something meaningful, and upgrade myself.
Lastly, it was my honor to work for my beloved KISSme from all around the world.
I won't say this is a goodbye. Hope to see you all again very soon as a new Xander.
Thank you so so so much & I love y'all always...♥

"Although we've come, to the End of the road, still I can't let go..."♪ (Boyz II Men - End of the Road)

Jakie to piękne, WIEDZIAŁAM <3

------

Through their official Twitter and Facebook, 3rd Wave Music revealed that Alexander will be involved in 3rd Wave’s upcoming projects. 3rd Wave Music is a Christian group primarily composed of Fly to the Sky’s Brian Joo and Johnny Lee that makes worship music in Asia. Past featured artists include Super Junior’s Siwon, Van Ness Wu, Lenny LeBlanc and more.

I Xander się wkręcił so showbizu.
Już widzę spazmy Antka :mrgreen:
W każdym razie, cieszę się za chłopaka!

Obrazek
ODPOWIEDZ