U-KISS

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 30 kwie 2010

EKHEM *zawstydzona*
jako, że przed snem niespodziewanie powróciła moja faza na Junhyuna z B2stów postanowiłam go sobie poyoutubować ;p No i wyskakuje mi ta kreacja Xing, których zwykle omijam, ale tym razem stwierdziłam, że trzeba w końcu zobaczyć jak koleś wyglądał wcześniej. No i LOL. Przejrzałam tak z 5 teledysków i każdym praktycznie cały screen zajmuje ten Kevin z Ukissów (o czym dowiedziałam się z komentów pod video ;p JH oczywiście po dwie sekundy ;p ) Niby grupa kilkuosobowa, a koleś prawie cały czas miał dla siebie. Resztę ledwo co było widać ;p
Na początku myślałam, że to przypadek, ale to tak wszędzie ;p

<- lol tytułowi xD
YHYM

dobra koniec, idę spać :P

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 30 kwie 2010

aaaa kebin <3 XD kurde, jak bede w domu to musze to zkminić ;P przesłuchałam kawałeczek drugiego i nie brzmi to źle... chyba ;d
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 30 kwie 2010

oj bo Kevin wymiatał w Xingu ;D o ile to możliwe był tam jeszcze śliczniejszy niż w Ukissach, pewnie dlatego że miał więcej ciała xDDD

a mi wczoraj powróciła faza na 'Finally' Kevina i Soohyuna, znaczy w sumie Brave Brothers, ale dla mnie liczą się tylko piękne głosy Kevina i Soohyuna xD no jeszcze niby Alex rapuje gdziestam sobie ale to już takie trochę who cares xD

w ogóle jak oglądałam teledyski Xingów to nigdy nie mogłam dojrzeć Ki Buma, a w końcu on też tam był... dopiero w którymś z kolei wreszcie był. ale w sumie nieważne, Kevin Kevin Kevin <3333
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Eter » 01 maja 2010

też próbowałam kiedyś rozkminić gdzie w xingach jest kibum, ale nie trafiłam na niego XD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 01 maja 2010

też próbowałam kiedyś rozkminić gdzie w xingach jest kibum, ale nie trafiłam na niego xd2
on był wtedy blondynem! (lol a wszystko zaczęło się od googlania Junhyuna z B2stów XP)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 30 maja 2010

wiem że pewnie nikogo poza mną to nie obchodzi xD ale wyszedł nowy program U-kissów 'U-kiss chef' i jestem zachwycona... przede wszystkim dlatego że Kevin JE! xD może spełnią się moje pragnienia dotyczące tego że Kevin przestanie wyglądać jakby miał umrzeć z głodu.
i w ogóle ci wariaci w kuchni... xD
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 30 maja 2010

nooo raczej, że ja jestem, variet z ukissami to samo dobro! widziałam ofc na omonie, ale subów nie ma i nie chce sobie psuć przyjemności ;x ale obejrze bankowo, bo to będzie epickie zapewne :D
ale kebin nie wygląda imo na zagłodzonego ;< (albo woli iść do kościoła niż zjeść posiłek, nie wiem)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 30 maja 2010

chodzi do kościoła z Alexem a potem jedzą razem curry xD xD jak to dobrze wiedzieć wszystko o ich życiu, chwalmy twórców twittera

jeszcze w chwili wolnego warto sobie Idol League obejrzeć, tam też różne dziwne rzeczy się działy... łącznie z Soohyunem całującym się z Dongjunem z ZE:A, chłopcami robiącymi szpagaty i rózne inne takie... kocham <3

a w lipcu ma wyjsc ponoc cos nowego, dobrze w sumie bo mimo wszystko mam dosc livów do Mworago trochę xD
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 30 maja 2010

w lipcu? ME LIKES!!! a lot!

haha, no widziałam te akcje w idol league, to przechodzi ludzkie pojęcie XD nawet mam gdzieś gifa z tym, eeee pocałunkiem ;D

(ale przepadł)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 09 cze 2010

rozpacz w tej chwili u mnie z powodu niebieskich włosów Soohyuna O.O przecież tak mu ładnie było w blondzie, czemuu :< plus czerwone włosy Kibuma, omgh

trochę spamu z rana ;p ale mnie rozwala ta piosenka xD
LOL <3

w ogóle Ukissów nie ma już być od 7 epa w Idol League i moje życie znowu straciło sens [em xD] no ale czemu jakieś D-NA to nie rozumiem :< tak w ogóle to nie czaje tego programu [radosne oglądanie bez subów rlz xD] ale jak można mi zastępować Ukissy ;D

idę się uczyc czy coś O.o
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 09 cze 2010

piosenka jest straszna... XD
ale no smoking :rolly: miny alexa bezcenne XD
od kiedy soohyun ma niebieskie włosy, że co???? proof!!!
czy ktoś subuje idol league w ogóle...?
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 09 cze 2010

hm dowody...
http://twitpic.com/1upma2
http://twitpic.com/1uywzq

nie wiem czy ktoś IL subuje, zaczne sie tym martwić jak będe mieć czas xD eh nie wiem czy będzie mi sie chciało oglądać ten program dalej bez Ukissów... :<
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 16 cze 2010

[zostane spamerem w temacie Ukissów ale oh well xD]

http://community.livejournal.com/omonat ... um=twitter
so true so true ;D ahhh aa jaka beka z nich, cały czas zastanawiałam sie z kim kojarzy mi sie to flirtowanie Kevina z Eli'm, ale kurcze faktycznie prawie jak WGM lolz :rolly: czemu ukissy muszą być takimi uroczymi wariatami woohoo <3

ah i Soohyun bedzie grać w musicalu 'A chorus line', szał, szał! to nic że mam 0,0000000001% sznasy żeby to zobaczyc kiedykolwiek, ale tak czy tak kocham ten musical i aż miło było przeczytać o tym ;D
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 16 cze 2010

Ai_tanu pisze:http://community.livejournal.com/omonat ... um=twitter
so true so true ;D ahhh aa jaka beka z nich, cały czas zastanawiałam sie z kim kojarzy mi sie to flirtowanie Kevina z Eli'm, ale kurcze faktycznie prawie jak WGM lolz :rolly: czemu ukissy muszą być takimi uroczymi wariatami woohoo <3
i need to watch this. NOW!!!
bogu dzieki, że to nie kemaru, w ogóle, awww, ja chcę już to oglądać z subami ;(

zostań spamerem jak ja w szajnach <3 ;d

soohyun w musicalu też dobro <3
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: U-KISS

Post autor: Ai_tanu » 12 lip 2010

*płacz radości* no nareszcie suby do pierwszego epa 'Chef's kissa' wyszły <333
http://community.livejournal.com/omonat ... um=twitter
aaa teraz coś wreszcie zrozumiem zamiast tylko się rozpływać nad uroczością i seksownością Kevina jedzącego tunę, o, i ściągnął mi się odcinek z piątku <3 *ukiss biased* <3 ahhhhhhh
ODPOWIEDZ