U-KISS

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: U-KISS

Post autor: boom_boom » 21 maja 2011

Ehhhhh, ja muszę napisać o Kibumie, to jest silniejsze ode mnie :rolly:

Dziś byl w Singapurze i spotkał się z fankami.
Pierwsza sprawa: on teraz wygląda bosko, czyli tak: <3 <3 <3.
Druga sprawa, jest pewny siebie i w ogóle like a boss :D Ponoć też masy nabrał.

Ale o samym święcie fanek z Singapuru...
Na lotnisku do nich machał jak szalony i zabrał fance kwiatki (fanka zaczęła tak głośno piszczeć, że reszta lotniska ogłuchła).
A na samym fanmeecie mówił różne dziwne rzeczy, np.
- że Kevin jest mężczyzną (ogólnie zapytany było o ideał kobiety, fanki krzyczały, że pewnie Kevin, a wtedy Kibum powiedział właśnie taką bzdurę; jako wzór kobiety podał Gienię)
- że Xander jest jego prawdziwym bratem (ach, Anthony, wydało się!)
- że nagrywa piosenkę (!!!!!!!) i że wyda ją za parę miesięcy (ja chcę wiedzieć, z kim ma kontrakt, AAAAAAAAAAAA)
- że jego brat ma dziewięciopak
- narysował PiroPiro i swojego brata, a potem kazał fankom nie walczyć o to, bo to tylko papier
- w ogóle mówił po angielsku podobno lepiej (znaczy, na Twiterze pisze: "Let's fun", ale co tam :P )
- popłakał się (jak to Kibum w sumie) i powiedział, że bał się, jak wyleciał z Jukisów, ale jest wzruszony, że ma takie fanki
- promował PiroPiro i SiroSiro
- pokazał ABSy (ale ponoć tylko 3 sekundy)
- ogólnie podobno był prześmieszny i przeuroczy

I czemu mnie nie było tam? :(

W ogóle mam dosyć obsesyjnych myśli o Kibumie, a one mnie nie chcą opuścić.

Ahhh, jeszcze co do Kibuma, to ciekawa jestem, jak to wyszło w ogóle, że akurat jego chłopak LeeU nie jest już fakasem, ale spoko, to już za duża rozkmina, nie będę gnębić. :D

KIM KIBUM :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

---
edit.
Jest teaser programu, jaki nagrał:

I to po angielsku, płaczę :smitten:

---PROGRAM---

Oplułam się, wielojęzykowość rozwala, a Kibum nauczył się podlizyać po angielsku: umie mówić "pretty", "hot" i "sexy" :rolly: Taaaak, kocham Cię, Kibum!!!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 31 maja 2011

OMG :lol: Kevin i Eli właśnie siedzą z tym kolesiem w studiu i oto, czym się zajmują...
TWITTEREM :rolly:

To już nawet słów brak.

Obrazek
Fajnie mieć takiego producenta :lol:

<sorki za post pod postem, ale nijak się nie ma do poprzedniego, a nikt nie pisze, przykro mi>

-----

edit: Co więcej o nowym albumie U-Kissów, który wyjdzie najwcześniej we wrześniu? (bo teraz się zacznie promocja w Japonii)

Uwaga!

Bierze w nim udział (jako producent i kompozytor) JAY PARK

<zgon>

Ja nie wiem, JAK. Ich style raczej mi się mijają. Ale... Jukisy chyba zmieniają styl.
ale stąd ta miłość lidera do Jay Parka

A ja miałam nie rozmawiać o Jukisach i robić sobie odwyk, ale samo mi weszło :( :(
Aha, to od razu powiem, że jestem zła, bo hejterzy nazywają Hoona i Soohyuna krewetkami. Że niby mają ładne ciała, ale twarze nie, czyli tak jak przyrządzona krewetka bez głowy, bez sensu w ogóle, ehhh, nie ma jak hejt. :crazy:

Obrazek
Awatar użytkownika
TAIyou
Oglądam regularnie xD
Kontakt:

Post autor: TAIyou » 01 cze 2011

Aha, to od razu powiem, że jestem zła, bo hejterzy nazywają Hoona i Soohyuna krewetkami. Że niby mają ładne ciała, ale twarze nie,
Oo że niby lider jest brzydki? Ktoś chyba musi wybrać się na kompleksowe badania do okulisty (albo do psychiatry i zacząć leczyć krewetkowe skłonności) i to z pewnością nie ja, bo Soohyun może specjalnie urodą nie grzeszy, ale w życiu brzydkim bym go nie nazwała :crazy: Może mam do niego jakąś bliżej nieopisaną słabość i sentyment, ale nie przeszkadza mi to w obiektywnym spojrzeniu :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 01 cze 2011

TAIyou pisze:
Aha, to od razu powiem, że jestem zła, bo hejterzy nazywają Hoona i Soohyuna krewetkami. Że niby mają ładne ciała, ale twarze nie,
Oo że niby lider jest brzydki? Ktoś chyba musi wybrać się na kompleksowe badania do okulisty (albo do psychiatry i zacząć leczyć krewetkowe skłonności) i to z pewnością nie ja, bo Soohyun może specjalnie urodą nie grzeszy, ale w życiu brzydkim bym go nie nazwała :crazy: Może mam do niego jakąś bliżej nieopisaną słabość i sentyment, ale nie przeszkadza mi to w obiektywnym spojrzeniu :D
podpisuję się pod tym obiema łapkami.
no dobra, z Soohyunem to powiedzmy, że jestem biased xD ale Hoon? normalny chłopak, nie wiem co oni chcą od jego mordki, niczego mu nie brakuje...

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 10 cze 2011

Wiecie, że kocham Jukisy, ale jednak... Eeeeeeee... :shock: :lol:
Chociaż nie, nawet więcej, walnęłam łbem o biurko pięć razy, czytając tego "newsa".
Bo jak można nie walnąć.
U-KISS will reenact the legacy of TVXQ in Japan.
:rolly: :rolly: :rolly:
Recently, U-KISS announced that they would be entering the Japanese market with Avex. Avex gave U-KISS’s potential high praise and gave Watanabe-san, who used to be in charge of TVXQ, full reigns to U-KISS’ Japanese activities. Avex also appointed all staff members who helped TVXQ reach the top spot in Japan to help U-KISS as well.

U-KISS’ agency NH Media stated, “Avex has confidence in U-KISS. They have discovered potential that comes close to that of TVXQ. We have confirmed their plans to provide the best and most active support possible.”

The support from Avex is fuelling U-KISS’ Japanese activities. Their first album, which is to be released on August 24th, includes the title song <0330> of their Japanese license album <Bran New KISS>. They plan to have a major debut single release in December and hold a nation-wide tour early next year. They plan on maintaining a packed schedule as they fly back and forth Korea and Japan.
Dobra, szczerze mówiąc, jak zobaczyłam nagłówek, to myślałam o to, że się zmieniali członkowie w Szynkach i w Jukisach, bo co ich jeszcze może łączyć, COOOO? Tak dwa różne bandy.
Ale co się okazuje.
Jukisy mają ten sam potencjał, co Szynki?????????? :wow: :wow: :wow:

Super, właśnie ja, fanka U-Kiss, się dowiedziałam, że Jukisy są zdolne. :mrgreen:
I to BARDZO.
I że w ogóle mają siłę przebicia jak stąd do Macau.

SIKAM :rolly:

Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 10 cze 2011

Tylko czekać aż U-kissy zaczną śpiewać a capella (:

.
.
.
.

Przepraszam, musiałam _^_

Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 19 cze 2011

Matko, jaka jestem zapóźniona w Jukisach przez ten cały "odwyk" o_O

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

A tak na to czekaliśmy!!!!!!!!!!!! :D :D

Czyli Kevin's gay speculations. ^^
MTV Let Me Show pisze:Kevin – about his androgynous appearance + ‘gay’ rumours
MC: How do you feel about your own [physical] appearance?
Kevin: I don’t know if I’m handsome or not.
MC: You seem prettier than I am!
Dongho: Yeah, I agree!
Kevin laughs.
MC (to Dongho): You agreed so quickly, I’m hurt. (To Kevin) Anyway, [you’re] prettier than I am and [at the same time] more handsome than I am.
Kevin: No, that’s not true. I’m still imperfect.
MC: These kinds of model answers are no fun…
AJ: He’s saying that right now, but inside, he’s thinking “yeah, I’ve always been handsome.”
Kevin: oh no, no.
MC: But then, I wanted to give Kevin a chance to explain, since there are some rumours that Kevin is gay.
Kevin: Really?
MC: Yeah. It’s because you really have this androgynous type of beauty [to your appearance]. You’re very pretty yet very handsome at the same time, [so] you seem to be highly popular with both genders, women and men. Therefore, even though I didn’t want to say something like this, what is your opinion on all of these [accusations]?
Kevin: At that time, I cross-dressed on a show. I dressed up as SNSD’s Jessica. Maybe it was because of that that caused people to think like that… but I’m not [gay].
Soohyun: There were also videos of Kevin and I bbobbo’ing, but it was just the angle of how it was shot. We never touched!
Kevin: Between our members, it’s not the first time there are these kinds of videos [spreading] around. There are ones with Dongho and I like that, but it’s because we’re really very closed, that’s why… So please don’t misunderstand from now on!
To nie jest śmieszne.

--------
Kibum będzie miał show w TV, zajmujące się kreowaniem marzeń młodej generacji. Jako, że jest teraz CEO, a poza tym kręci w showbizie, ponoć ma wypalić ;)

teaser to jedna wielka reklama jego pluszaków :lol:

------
A TERAZ COŚ O MOIM UKOCHANYM XANDRZE!!!!!!!!!
WRESZCIE!!!!!!!!!!

Czyli śpiewał na koncercie... yyy... chrześcijańskim.... :lol:
Właściwie to nie jest śmieszne, że tam śpiewał, ale czemu akurat "Nobody" Wonderek? :rolly:
nie no, rozumiem przekaz, że "nikogo, prócz Boga", ale to takie Xandrowe jednak
http://video.sina.com.cn/v/b/54936371-1791297125.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I jeszcze jakąś balladę, podejrzewam, że juz chrześcijańską:
http://video.sina.com.cn/v/b/54935443-1791297125.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ważne, że jest szczęśliwy i cieszy się, mogąc znów spotkać swoich fanów.

Jakie to kochane, jak Xander jest... wokalistą *__________*

I w ogóle, że żyje, że dobrze wygląda... Ach, serce mi się raduje :)

Obrazek
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 19 cze 2011

płaczę. to nobody mnie zabiło. znaczy, no przekaz tak, to przekaz powaliłby mnie na kolana, gdyby nie fakt, że ja dziś cały dzień na kolanach, albo i leżę na podłodze bo w chwilach wolnych od nauki cierpię z różnych strasznych powodów. ale to urocze jest, widziałam jakieś te foty z tego podpisywania i wygląda, że ma jeszcze parę fanek (choć niewiele chyba? tłumów nie było?).

btw szkoda że Kevin nie pozwala misunderstandować from now on, mógłby zostawić ludziom wolny wybór jednak. może ktoś (jak ja) woli żyć w pięknym alternatywnym świecie, gdzie het jest zbrodnią.

Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 20 cze 2011

Oficjalnie nie żyję, Boże Wszechmogący, jakakolwiek mocą działasz, składam Ci dzieki, że za Twoją sprawą mogę jeszcze zobaczyć Alexandra i to w mega pochlastanym repertuarze :rolly:

Nobody zmiotło, eh i pokazywanie łapkami jak dzieci pierwszokomunijne w kościele :wink:

Czekam na jakąś wersje gospel, alebo nie wiem, współprace z Arką Noego? :rolly:

Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 16 lip 2011

Ajć Ajć Ajć :fav:

W Singapurze Jukisy zaśpiewały całe "Everyday" i nawet jest ładny fancam, voici:

Czemu się tym nie promowali, to takie jukisowe!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

No ale seeeerio, jakby występowali w maskach nawet, to po całej tej Choreografii bym wiedziała, że to Jukisy :lol: To jest ICH. Totalnie.

Ja już nie wyrabiam, jak Soohyun się wczuwa, chyba jest opętany.
I w ogóle Kiseop ma dużo do zaśpiewania też :rolly: Ehhh, kocham Cię, skarbie!!!!!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 02 sie 2011

Ehhhhh, no znowu JA muszę wszystko pisać, taaaaak? :crazy: :mrgreen:

Dobra, co mi tam, JARAM SIĘ W KOŃCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *_______*

XANDER WRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uwaga, tu sypie się konfetti, błyszczą cekinki, serce boom_boom zaczyna bić niczym zacięta płyta, jej powieki stają się czerwone od łez szczęścia, krew w jej żyłach pulsuje i nie wiadomo, czym to się skończy.

AAAAAAAAAAAAAAA, XANDER WRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobra, wystarczy chyba.

XAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANDEEEEEEEEEEER, XAAAAAAAAAAAAANDEEEER! :smitten:

Ehhh, musiałam. :fav:

No więc. O co chodzi?
- szykuje się BOMBA!!!!!!!!!!!!!
- Xander jest w MPlusEntertainment
- wiadomo, że ćwiczy i przygotowuje się, żeby zrzucić ową bombę na publiczność
- bo, jak mawia Antek, Xander ma w show-bizie MISJĘ
- w sobotę fanmeet w HK, Xander nie zaprasza tam mediów, tylko robi wiksę dla fanów (mam nadzieję, że coś mu się wymsknie na temat przyszłych planów, AAAAAAAAAAAA, Xander, powiedz coś!!!!!!)
- Xander znowu nie śpi w nocy :wall:
- aaaaa, no tak, warto dodać: poza Dongho, Jukisy już nie pamiętają nawet o Xandra urodzinach, zabiję ich przy najbliższej okazji

MATKO, XANDER, I LOVE YOU *________*

I teraz tak: nie spodziewałabym się wiele w warstwie muzycznej czy coooooo, ale jednak to takie miłe, jakby Xander coś wydał i coś promował *_____*

Ach, rozsadza mnie generalnie coś, KOCHAM XANDRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba kończę ten stek bzdur. :crazy:

Obrazek
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 03 sie 2011

Interesujące :) Fajnie,że Jukis znów wraca do Jukisów,ciekawe tylko jak to będzie teraz wyglądało i na jakiej zasadzie to ma niby być realizowane,bo tak dziwnie jakoś,że najpierw się go pozbywają,potem ma być z powrotem,ale faktycznie: cieszmy się i weselmy :hurra: ,"albowiem Xander odszedł a powrócił,zginął a odnalazł się" (no to tyle ode mnie w nawiązaniu do religijnych opowiastek :victory: - special for Eusebio family)

Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 03 sie 2011

Yyyyyyy.... :rolly:
Xander WRACA, ale nie DO JUKISÓW, tylko do SHOW-BIZU.

I coś sam raczej kręci, ja nie wiem, nie wyobrażam sobie solo Xandra, ale ono chyba ma nastąpić, więc AAAAAAAAAAAAAAAA :rolly:

W każdym razie to inna agencja jest, inne plany, inne cele. Mam nadzieję, że mu to dużo frajdy przyniesie :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 03 sie 2011

A no to sorry,źle zrozumiałam,ale to i tak fajnie :hurra: Tak więc cieszę się tak czy inaczej i ciekawe co on wymodzi :mrgreen:

Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 03 sie 2011

noooooo ja też się cieszęęęęęęęęęęęęęęę <3333

btw, Eli ma tumblra, płaczęęęę :rolly:

ODPOWIEDZ