U-KISS

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: U-KISS

Postautor: jordi » 25 sie 2011

to ma być British pop medium tempo track??? :rolly: ja nie wiem, ale w Korei niech nie porównują piosenek do zachodnich stylów muzycznych jak nie mają o tym pojęcia, bo ja PŁACZĘ :rolly: (dla nich high tempo to chyba tylko drum'n'bass jest jeśli w ogóle wiedzą co to XD )

To jakiś densflor porządny (taka dyskoteka, nie remiza XD ) - dla mnie to lepiej, bo lubię ich w remizach i dyskotekach a nie smęcących w jakiejś pustej chałupie XD

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 25 sie 2011

Track list
01. Intro
02. Neverland
03. Baby Don't Cry
04. Someday
05. Take Me Away
06. On The Floor
07. 친구의 사랑/Love of a Friend
08. 4월 이야기/Story of April
09. Obsession
10. Top That
11. Tell Me Y
12. 다시 만나요/We'll Meet Again (U-KISS with PARAN)
13. Someday (instrumental)

Description: (Translated by: pigger995 @ ROCKETBOXX.NET)
The most attractive part of the album is the title song, "Neverland". "Neverland" features a disco driving beat with a house fusion sound. It uses Sound Design to make unique the separate vocals. Currently many artists uses auto-tune, as well as in this album, but the vocals are harmonised one by one to show off the sweet vocals and melody which highlights each member's true vocal talents.

Jordiiiiiiiiii!!!!!!!!! Prześladuje nas słowo HOUSE :rolly:

----
W ogóle to proszę, balladka z płyty jest, LINK

AMBICJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Dobra, wiecie, że nie lubię ballad, wieci też, że lubię Jukisy, jak myślicie, co przeważyło? :rolly:
Ale pomyślcie chwilę!
Naprawdę ładnie ich glosy współgrają.
Jakoś tak... Lepiej? ;)
Co nie znaczy, że chcę, żeby było jakieś U-Kiss KRY (albo U-Kiss SHK Soohyun/Hoon/Kevin :lol: ) ani inne U-Kiss The Ballad. :P

Spoiler! Kto co śpiewa?
0:12-0:23 Eli
0:24-0:23 AJ
0:35-0:46 Kiseop (trzy linijki, K********* :lol: )
0:48-1:04 Kevin
Kevin + tło + Soohyun
1:37-1:47 Dongho
1:49-2:00 Hoon
2:01-2:18 Soohyun (miszcz)
2:50-3:22 Kevin
Obrazek
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 25 sie 2011

Ładna ta balladka :aww: Płynna i taka,mam wrażenie,w sam raz do pokołysania się :mrgreen: I głosy tak stonowali,żeby brzmiało delikatnie,idealnie podpasowane :)
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 25 sie 2011

Zwrotki na 3, ale refren na mocne 5+ - utwór ratuje naprawdę mocny refren (głównie dzięki mocnemu sytnhowi, bo chłopcy takie sobie głosy mają jednak XD ) - no i stynth buduje też napięcie tuż po 3 minucie - ej naprawdę to jest porządna piosenka.... mogli to promować zamiast 0330 a na bank z 10 miejsc wyżej by byli, bo to już jest dobra ballada :D Zwrotki takie nijakie i słabe, no ale refren wszystko nadrabia :D

House Beat może być :rolly: - CHCĘ REMIZĘ!!! :rolly:

A za balladkę 4+/6

PS. Ciekawi mnie Obsession - uwielbiam piosenkę szajnów pod tym tytułem - tu chcę jakieś "dzikie dźwięki z parkieta" :rolly:
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 25 sie 2011

teaser jest w pytkę, widzę że wracają do guylinera korzeni i jest mroHnie, baunsowo i Kebin na blond (btw wygląda... woah.)
chciałam jeszcze dodać, że Soohyundshdagjkjdfghkndf.

a balladka jest boska, omg ;~; pięknie im wyszło, Kebin nie wyje jakoś strasznie, Kiseob się naśpiewał po wsze czasy a Soohyunbfsdajkgjfd.
czego chcieć więcej?
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 27 sie 2011

Jukisy mają trzecią rocznicę, a Xander udowadnia, ze jest święty yyy... błogosławiony.. eee... idealny.

Obrazek

Pięknie się zachował moim zdaniem i w ogóle WZRUSZAM SIĘ AŻ :puppy: Kiedyś było tak pięknie jednak... Ehhh....

W każdym razie:
---> Hwaiting, U-Kiss... przy comebacku!
---> Hwaiting, Xander... przy solo debiucie i niech Cię Bozia broni przed złem!
---> Hwaiting, Kibum... przy solo debiucie i jako MC!

:D :D

Kocham tych jełopów za mocno :smitten: :smitten: :smitten:
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 31 sie 2011

NEVERLAND

A więc... Mamy fuzję stylistyczną :rolly:
To jest takie ulepszone Bingeul Bingeul jeśli chodzi o MV, muzycznie chyba też jeszcze najszybciej jest to podobne do Bingeul, nawet te białe stroje wyglądają ciut jak w BIngeul :D
Za to ruchy są jak z ulepszonego Mworago.
A Dongho rapuje do sopli lodu, WTF :rolly:
Kiseop śpiewa, tratatata, co mnie to obchodzi, lalalalala.
AJa partie są najfajniejsze.
A zwrotki generalnie dużo lepsze niż refren.

I co jeszcze... No cóż, chyba sa młodzi i się bawią, tak myślę, ale może mój brat to zdementuje zaraz :D W każdym razie disco jest :P
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 31 sie 2011

STAY FOREVER YOUNG
mowi mi Dongho i leze :rolly:
ja bym powiedziala, ze to combo kilku ostatnich hitów, od man man ha ni, prez bigeula, mworago i siekierkę.
powiem szczerze, że zalatuje mi też jakimś zachodnim zespołem/piosenką/czymś, ale nie potrafie tego nigdzie umiejscowić na razie... w ogóle tak dość mało kpopow brzmi to? może wpadne co to jest, może nie, ale śmieszna sprawa. bardzo słabo słychać w ogóle wokale, jakby były przytłumione o.O ciekawe jak to na lajwie wyjdzie, powinno być ich lepiej słychać?
klip jest nijaki totalnie, ale... ohhhh, KEBIN <3 JU BEAUTIPUL!!!!
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Piosenki z nowej płyty na YT:
Spoiler!

JEST CAŁOŚĆ.

Coś wolno jest :evil:

Ale tak.... "Top that" jest równie fajne jak tytuł, miszcz :rolly:
Duet Elaia i Dongho spoko, duet Kiseopa i AJa też spoko, "On the floor" spoko, reszta miałka strasznie, jestem zawiedziona, bo za wolno, HELLOŁ, to Jukisy :(
I to z Paran, looool, TYLKO JUKISY mogą dać takie coś :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 31 sie 2011

Top That i Neverland to zdecydowanie najmocniejsze punkty albumu,ale moim zdaniem ogólnie utwory są wyważone i po równo jest tych skocznych i tych wolnych. Myślę,że to dobry album i teraz tylko słuchać,słuchać i słuchać ^^
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 31 sie 2011

ojej ojej ojej jestem zachwycona i wzruszona wręcz, świetny jest Neverland wg mnie, fakt, zwrotki są lepsze niż refren, ale i tak cała piosenka jest pięęęękna <3 jukisowa i fajny bit i melodia, MV... :rolly: w sumie też mi się podoba, naprawdę! no i poza tym Kevin jest taki piękny że moja biedna resztka mózgu tego nie ogarnia ;__; jak on tak może, helooł.
ale jest plagiat! taniec w kółeczku z Sooma :rolly:
ale i tak ojej ojej faza.
Dongho i jego stay forever young :rolly:

słuchalam jeszcze tylko TOP THAT na razie które jest też super i w ogole as,djmckjbnuje, większość z reszty podobno ballady, zobaczymy, ale te dwie piosenki już wygrały dla mnie fazę *___*
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 31 sie 2011

Cóż - wrażenia po JEDNYM przesłuchaniu całości XD

01. Intro - niezłe nawet mogliby piosenkę zrobić z niego 4/6

02. Neverland - nie wiem co o tym myśleć - ja jestem zawiedziony, klip jedzie mi bistami strasznie, sam refren też mi jakąś ich piosenkę przypomina (ale jak mi boom_boom przypomniała pan plagiaciarz przecież im płytę zrobił od Lee Hyo Ri XD ) Zwrotki niebo lepsze od słabego refrenu - niby dyskoteko-remiza, ale to nie to czego oczekiwałem XD 4-/6

03. Baby Don't Cry - rnb ballada - na upartego może być, ale jest to typowa ballada dla boybandów w Korei... tylko że inne bandy od 3-4 lat takie nagrywają, a ukiss nagle się obudzili... ech... przeciętniak, choć refren wchodzi w głowę i jest bardzo przyjemny dzięki lekkiemu syntezatorowi w tle 4-/6

04. Someday - ocena jest kilka postów wyżej XD 4+/6

05. Take Me Away - jaka nuuuuuuuudnaaaaaa ballada :( O jezu... prawie zasnąłem... jednostajne bardzo - ładnie śpiewają, ale no.... nuda XD 3/6

06. On The Floor - w tle w głębi słychać ten sam synth co w Neverland XD Jak na ukisy tylko przyzwoite, niestety :( 4-/6

07. The Love Of Friends - jezu wtórne, nudne - refren zerżnięty od kogoś innego tego jestem pewien (widać naprawdę, że pan od LHR im piosenki zrobił :rolly: ) 3/6

08. April Story - ZNOWU BALLADA :( - idzie usnąć już po tej piosence - ukisy chcą nas utulić do snu?? Aczkolwiek ta ballada jest lepsza - jakaś kobiecina im pomaga i ładnie to wyszło, niezły utwór 4/6

09. Obsession - fajna piosenka, choć nie jest diskiem ponad wszystko... fajny rytm i bit - zmiana rytmu... 4+/6

10. Top That - przypomniało mi jak w niektórych piosenkach autotune może być wkurzający - w tej tak jest - "hey" strasznie irytuje, sama piosenka niezła (tylko niezła jak niestety większość) 4-/6

11. Tell Me Y - przestarzały bit i synth - piosenka wywołała u mnie uśmiech, ale zażenowania niestety - tandeta straszna , a szkoda, bo jakby unowocześnić kompozycję to wyszłaby naprawdę fajna piosenka... 2+/6

12. We'll Meet Again - pitolą coś 3 minuty co mnie wkurzyło, ale w końcu się zaczęła XD Ballada jak wiele innych, ale nie tak nudna jak większość - słychać, że włożyli uczucia w tę piosenkę - niezłe, ale za pitolenie 3 minuty minusik :P 4-/6

13. Someday Instrumental, więc nie oceniam :-)

OCENA OGÓLNA 3+/6

Ogólnie zawiodłem się - ogrom ballad (najczęściej przeciętnych do bólu), a i średnie szybsze kawałki - producent wyraźnie chce upodobnić jukisy do najpopularniejszych bandów - czy to okaże się przepisem na sukces?? wątpię szczerze - osobiście żałuję, że nie ma już tych beztroskich, bawiących się zawsze i wszędzie chłopaków, bo to ich wyróżniało mocno od reszty - no i szczerze brak mi kochanej remizy w ich wykonaniu... :( BUUUUU :cry:

Album jest typowo k-popowy, ale muzycznie wypada blado przy największych artystach/wykonawcach niestety - pierwszy mocny zawód dla mnie tej jesieni :( :( :(
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Jesień się zaczęła, dzieci w wieku szkolnym spakowały tornistry, ich matki nastawiły budziki, żeby zdążyć im rano zrobić pyszne śniadanie. Pogoda była nadal tak samo piękna jak w lipcu (!). Liście nie spadały, tylko zimne powietrzu zdawało się syczeń i fukać.
Wendy i jej bracia spali posłusznie w swoich łózeczkach, przykryci niebieskimi kocykami od babci. Szybko zasnęli. Śnili o sławie, karierze i wygranej w Inkigayo. Naraz obudziło ich głośne: "ŁUBUDU". Na początku myśleli, że to jakiś tłusty beat, że gdzieś w okolicy zaczęła sie dyskoteka, ale bardzo się mylili. Okazało się, że ktoś puka do okna! Wendy, przerażona, że może za chwilę pęknie szyba, przytuliła się mocniej do leżącego koło niej Elaia. Najodważniejszy z braci, Soohyun, dziarsko wstał jednak i pociągnął za klamkę okna.
Nagle do pokoju wtargnęli nowi, nieznani ludzie, którzy mieli do nich odtąd dołączyć.
Był to chłopiec, szukający swojego cienia po stracie kolegów z Paran i wróżka o mocnych ABSach, leciutkich skrzydełkach i jednostajnej minice.
Wendy coraz mocniej tuliła się do leżącego koło niej chłopaka.
- Witajcie! - krzyknął chłopiec szukający cienia.
Eli wygrzebał się z kołdry Wendy i podszedł do nieznajomego.
- Kim jesteś? Czego chcesz?
- Jestem Piotruś Pan, przybywam z Wróżką, którą możecie nazywać Dzwoneczkiem. Przepraszamy za najście, nie chcieliśmy wywalać tamtych...
- Czego? -Kogo? -Co? - pytania przetozyły się przez pokój.
-... kwiatków z doniczki.
- Ehh, i tak ich nigdy nie lubiłem podlewać- zacisnął wargi AJ.
- Przepraszam. Serio.
- Czego tu szukasz?- zapytał Soohyun z oschłością.
- Cienia.
- Cienia? Mamy jakąś powierzchnię koła w szafie, trochę piosenek do gwałtu na MP#-playerze, mogę CI nawet dać iPoda, jeśli porządnie mnie wystraszysz. Tu nie ma żadnego cienia.
- Ehhhh, pewnie zostawiłem u Doojoona. Wybaczcie najście! Może chcecie iść ze mną na imprezę?- AJ kiwnął palcem na Wendy, której lico zaczęło płonąć.
Kiseop odruchowo wyciągnął zza łóżka prostownicę, a Dongho skończył pisać SMSa do swojej nuny. Wszyscy patrzyli na Piotrusia Pana z zainteresowaniem.
- A znasz jakiś fajny klub? - zapytał w końcu Eli.
- Jest takie fajne miejsce. NIBYLANDIA.- Piotruś zaczął pląsać po całym pokoju, strącając ze stolika nocnego kosmetyczkę Wendy.
Posypały się garści błyszczyków, cieni do powiek i mascara firmy Avon.
Po piętnastu minutach Wendy była gotowa do wyjścia. A przynajmniej tak jej się wydawało.
- Nie tak prędko, mój chudzielcu! Do Nibylandii nie jest tak łatwo się dostać- śpiewnym głosem rzekł Dzwoneczek.
- A co? Selekcja przy wejściu? Spoko, luz, ja znam dużo osób z JYP, na pewno nas wpuszczą! - mrugnął okiem Soohyun.
- To nie tak. Potrzebny Wam Magic Pow(d)er!
- Musimy też jakoś ogłupić rodziców! Nie pozwoliliby nam wyjść w środku nocy - zmartwiła się Wendy.
- Rodziców możemy uśpić jakimiś nudnymi balladami z nowej płyty Jukisów. A Wam zaraz dam trochę Magic Pow(d)era! Musicie tylko obiecać, że w czymś mi pomożecie - Piotruś Pan zaczął przybierać trollowatą maskę, cóż, szydło zawsze wychodzi z worka.
- Jak to?- zapytał Eli.
- Czas pokonać DJ Hooka!
- A co się stało? Puszcza tylko Mandarynę?- zapytał Soohyun.
- Gorzej, Puszcza muzykę za cicho.
Wszyscy w pokoju pokiwali z niesmakiem głowamii.
- A skąd weźmiesz ten proszek?- spytał Dongho- Nie wyglądasz na objuczonego medykamentami.
- Dzwoneczku, strząśnij trochę!!!!- poprosił troll.
I oto zgromadzonym ukazał się widok tak piękny, jakiego nigdy nie widzieli. Zręcznym ruchem Dzwoneczek jął machać koszulką, spod której ukazał się podobny do kaloryfera twór. Opalony słońcem Arktyki i słodki jak gorzka czekolada Wedla. A z materiału na koszulce osypał się srebrny proszek. Lśnił piękniej niż płatki sztucznego śniegu i jak złoty kicz piosenki "Bingeul Bingeul".
- Teraz jesteście już gotowi! Podgłośmy muzykę! Zróbmy imprezę! Bawmy się! Nigdy nie dorastajmy! Khakhakhakhakha- śmiech Piotrusia Pana niósł się złowrogo w czterech ścianach pokoju, podczas gdy Wendy i jej bracia wyfruwali już przez okno, by zamelanżować się w Nibylandi...

---
I co?
Więcej rodzice spali, niż oni się bawili :rolly:

---

I tylko na koniec wszyscy wspominali, jak Soohyun próbował śpiewać z Paran, ale kończyło sie na śmiechu i obgadywaniu tyłka dziewczyny z klipu do SIekiery.

---

Bardzo mi przykro, ale nie podoba mi się balladowa maniera Jukisów, fakt, że takie piosenki jak "Top That" i samo promujące "Neverland" spotkały się z ogromną moją fazą, naprawdę, genialnie trafione utwory pode mnie i moje ucho (i moją głupotę :P ), ale reszta zawodzi mnie jednak.
A poza tym ma mi się na rozwód, przykro mi, Kiseop, mogłeś obciąć włosy, teraz AJ jest bardziej hot. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 01 wrz 2011

no więc teraz już na spokojnie bardziej, naprawdę mam dużą fazę na Neverland :D i tak, najlepsze naprawdę są partie AJa *__* ale ogólnie mi się podoba bardzo, i czemu dopiero za tydzień lajwy :( oczywiście nie liczę że coś wygrają choć to by było piękne ;_;, ale... może będzie coś wyżej niż ostatnio?

i ogólnie co do reszty albumu. nie będę pisać o każdej piosence z osobna, generalnie, no, mogło być lepiej, jest dość mało jukisów w jukisach, za dużo trochę tych ballad... owszem, one są ładne, ale no. za mało tego jukisowego czegoś, chciałabym żeby bardziej zostali u korzeni. ale nie narzekam no. na przykład to nagranie z Paranem, to jest ciekawe bardzo :D Top That jest świetną piosenką dla mnie, Obsession też spoko. I jeszcze Baby Don't Cry podoba mi się jakoś. reszta też nie jest zła, ale no. wolałabym co innego od jukisów, jednak.

ale Neverland *__* <3
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 07 wrz 2011

Zaczął sie comiesięczny przegląd muzyki, no i co. Padło na u-kissy. Daaawno się tak nie zawiodłam, naprawdę. W porównaniu do tego co wydali poprzednio, ehh, przynajmniej faktycznie trafili z piosenką do teledysku. Po jednym odsłuchaniu co mi się spodobało? On the floor, Obsession, TOP that i !!uwaga uwaga!! Someday instrumental - co chyba źle świadczy o ukissach, których lepiej mi sie słucha jak nie śpiewają :rolly: po tym poczytałam posty i zastanawiałam się co za neverland jak mi sie w ogóle w ucho nie rzuciło. Przesłuchałam pare razy i tak, wkręca się. Ale i tak na TOPie mam TOP that, resztę płyty bez żalu wyrzucam <a naprawdę większość rzeczy zwykle z żalem wyrzucam> Liczyłam po ukissach imprezy i zabawy, a przynajmniej szybkich kawałków, a tu nuuuuuda, zionęło tak nudą że o godzinie 2 jak nigdy bym zasnęła bez problemów. Jak bym chciała wyjców to bym szynek słuchała, a nie słucham ich, no, bo wyją :P Miała być impreza jak zapowiadają w neverlandzie, wieczna młodość i w ogóle sława, i kasa z furgonetki, a chyba lepszą imprezę bym miała wśród krzyków na porodówce, czy coś :confuse: I naprawdę chyba wolę się przerzucić na roly-poly albo szupa mena (które lepiej sie wkręcają niż 90% tej płyty) jeśli tak dalej będą ciągnęły ukissy swą "karierę". <nie wierzę jaki długi post napisałam o_O>
Obrazek

Wróć do „Muzyka”