U-KISS

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: U-KISS

Post autor: boom_boom » 07 wrz 2011

Bo Jukisy są dziwne i za to je kochamy.
Mieli happy songa "0330", serio, ta piosenka byla taka ciepła i promienna, a oni co... Trauma na twarzach, emo. I teraz ludzie pamiętają tę promocję jako promocję smęta.
Teraz Sohyun mówi, że przeszli transformację o 180 stopni. Czyli co? Nigdy nie było bounce'u i gaylinerów? :rolly:
KOCHAM WAS, JUKISY, ZABIJACIE MNIE SWOIM BRAKIEM LOGIKI! KOCHAM WAS!!!! :fav:

I ehhh, to nie jest płyta, która mi się podoba. Poza tym śpiewają balladę gdzieś tam na eventach i w radiach... W sumie tylko raz moim zdaniem im to jakoś WYSZŁO. :P Jak nie było Kiseopa akurat. Ale to nieważne, ja ich nie kocham za wokale. Tylko trochę nie widzę sensu pisania ballad w takim razie.
Ale jutro będą śpiewać też "Someday", tak w TV to już się chyba do cholery postarają. :lol:
Na szczęście, jestem ostatnio bardzo rozlazła i melancholijna, w związku z tym nawet niektórych tych ballad SŁUCHAM!!!!!!!!!!!!!!!

Jakaś faza jest na AJ-a, nie ogarniam, nagle wszyscy go kochają, hahahaha, porozstrzelam Was, konkurencjo!!!! :roly:
Ale jak tu nie kochać AJ-a, on nawet po brytolsku mówi, a nie po engrishowemu, jak wszyscy.

Cup of coffee :melt:

Aaaaa, ale najważniejsze jest to, że Jukisy wracają do korzeni jeśli chodzi o charakter.
Znowu opowiadają o majtkach, o wędrówkach łóżkowych Soohyuna, o kiblu dla Elaia.
Obrazek
Tak, Eli kocham Cię. Tylko mógłbyś nie tańczyć jednak, skoro ledwo chodzisz na nogach, ale co.

Strasznie się cieszę, że w Jukisach już nie jest tak, a za to jest tak. I może płyta na to nie wskazuje, ale jednak nasi chłopcy bawią się więcej :D

A poza tym ja już sobie to dokładnie wyliczyłam, nie zdziwcie się, jak Jukisy wygrają Inkigayo. :drunk:

Dobra, a w sumie czy to ważne... :D Ja kocham tę Jukisową energię, dzięki Bogu, że wrócili!!!!

+ Kibum chce solo japońskie, łeeee, myślałam, że kpop :( Japonia to nudy.
To w takim razie szkoda, żeby Xander nie poszedł w cantopop. Jakoś idealnie by do niego pasowała piosenka o ketchupie nawet, a tak to William Chan sobie nagrał. A to przecieź Xander kocha Maka. :(

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 07 wrz 2011

omg AJowy angielski ;OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
*____________*
uh uh uh uh chce więcej!!!!! dajcie mu książkę do przeczytania na głos, gazetę, cokolwiek *_____________*
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 09 wrz 2011

ja to w ogole sie nie bd rozpisywac, bo nie ma co, nie ma co...
LAJWY <3 <3 <3
coś pięknego, power, ptasie pióra, random pieknie wyje
lajwyyyyyy
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 12 wrz 2011

Poległam :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 16 wrz 2011

jukisy dziś na 5 w MB - wyżej raczej nie uda im się wskoczyć, ale tak czy siak jest to bodaj najlepsze ich miejsce od debiutu zespołu w tym programie XD Ale fanki i tak bluzgają, że jak Suju nadal może być wyżej - ano może bo w codziennych listach sprzedaży UK już nie ma w TOP10, a Suju codziennie TOP3 XD no i przeglądam netowe listy i Pan Simple jest też kupę wyżej niż Neverland - prosta kalkulacja XD - matko te fanki przypominają mi fanklub Bistów (Uglies :rolly: )

W każdym bądź razie gratuluję chłopakom :) , chociaż szkoda, że ta pozycja jest osiągnięta dzięki ich najsłabszemu wydawnictwu :grumble:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 16 wrz 2011

Jordi, jeszcze bluzgające fanki to tam kit, fanki PŁAKAŁY POD STUDIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiecie, że ja życzę Jukisom jak największego sukcesu i cieszę się z TOP5 niemozliwie, ale... Hmmm... Jakoś tak mi przykro, że teraz fandom się dziwny zrobił. Kiedyś to nie było ważne, czy są w TOP20 czy nie ma ich wcale... Po prostu każdy się cieszył, bo Jukisy występują, bo robią wiochę, bo dają ten pozytywny i wioskowy zastrzyk energii... A teraz jakaś histeria, że ich nie ma w TOP3... Czy cooo... No fakt, po trzech latach chciałoby się, żeby w końcu udało im się coś wygrać, ale to nie jest powód, żeby PŁAKAĆ. Wydaje mi się, że nie o to w tym wszystkim chodzi.
I niestety, chociaż płyta się dobrze sprzedaje w sumie (tak, też nie lubię tej płyty, ale co z tego), to cyfrowa sprzedaż leży, a poza tym fanek z Korei jest nie aż tak dużo, a te spoza Korei nie mogą niestety wszystkiego zrobić.

Ja też gratuluję Juksiom :P I zobaczycie, że wygrają Inkigayo :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 16 wrz 2011

boom_boom pisze: I niestety, chociaż płyta się dobrze sprzedaje w sumie (tak, też nie lubię tej płyty, ale co z tego), to cyfrowa sprzedaż leży:
No - już 33.000 sprzedali - daje im to około 20-25 miejsca w tym roku, ale patrząc na sprzedaż wcześniejszą, to jest to ogromny sukces chłopaków (ostatnie mini 11.000, to jesienne 14.500, 1 album miał 13.200)

Nom Neverland tylko 1 dnia w necie był TOP10, a potem gdzieś zginął w otchłani - na bugs jest dziś 48 XD a w 100 nie ma innych piosenek już XD teraz na 1..... huh gak (z baaardzo przeciętną balladą - nie kumam czasem koreańczyków) na 2 "Zbuntowane Anioły" BEG, a na 3 "wniebowzięte" JYJ XD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 24 wrz 2011

Ten fancam jest MUST SEE :rolly:

Nie wyrabiam, nie mogę już tak dalej, skąd oni wzięli te kurtki...? :rolly: :rolly: :rolly:
Soohyun i jego strój, jakby właśnie się wybierał zaorać za miedzą :rolly:
Spoiler!
A tu piękna akcja, jak mu spadł kapelusz i w ogóle jest wieśniakiem :D

Tylko czemu AJ jest jedyny w krótkich spodenkach, ehhh, kocham jego nogi, ale Soohyun ma piękne łydki, powinien też mieć krótkie portki, błagam!!!!! :(
Kiseop w tym pstrokatym czymś wymiótł, a w tej czapce to chyba nawet jego tragiczną grzywkę da radę przeżyć.
Eli to już zupełnie nie wiem, co założył, ale te włosy takie fajne są, są, są, są, są <3

I teraz najważniejsze:
AJ *_________________* Cały filmik był idealny *_____________*
Ten taniec :rolly: Albo jak sobie trzymał okulary!!!!
Matko, jaka charyzma *_______*

A tak w ogóle to stary news, ale jakoś nie miałam okazji napisać, że się dostał na Uniwersytet Columbia (Liga Bluszczowa :fav: ), ale ponieważ uważa, że lepsze perspektywy da mu kariera Jukisa ( :rolly: :rolly: ), wziął jakąś dziekankę, czy jak się to nazywa tam. :P
W każdym razie lecę na jego ambicję. BARDZO.

----
BOŻEEEEEE, ten event to była kopalnia świetnych akcji :rolly: :rolly:
<płacze, nie oddycha, nie żyje>

OMG, Kiseop powinien tańczyć w klubie go-go!!!!!!!!!!!! :twisted:
A Soohyun jaki pruderyjny, TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. JASNE.

I AJ i jego paluszek na ustach *___*

A potem jakieś dziwne rzeczy, nie wiem, czy Hoona widzieliście z tyłu :lol:

---
A tak przy okazji- zjechali na SIEDEMNASTE w MBanku.
Awatar użytkownika
TAIyou
Oglądam regularnie xD

Post autor: TAIyou » 25 paź 2011

Czy ktoś jeszcze nie widział Egg Song oprócz mnie?

I wcale, ale to wcale nie kojarzy mi się z Milk Song Inpinitów :rolly:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 25 paź 2011

Hoon- króliczek *___*

Ale dobra, w końcu i ja zobaczyłam newsa (ale chyba to dość świeże), który mną wstrząsnął- Xander TEŻ wyda solo, ale... W Japonii :(
Kurczę, on i Kibum chyba się jednak boją tego NHM :( Albo coś ich jakoś trzyma.
Ale to nie ma sensu, Xander pakuje na siłowni, a to w KPOPIE się powinno, ehh :(
Liczę po cichu, że ta Japonia to nieporozumenie :D

Ale macie na pocieszonko zapowiedź jego showcase'u, bo chyba nie każdy widzial, a warto bardzo, bo to ryje myślenie o świecie :rolly:

Piosenka jest arcydzielem, wiadomo.

A poza tym Xander pisał do Minah na Twitterze, że schudła i ją ostrzega przed szczepami wirusów w powietrzu :lol:

I nie wiem no, kocham AJa jeszcze :lol: To tyle w temacie Jukisów.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 18 lis 2011

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Matko dlaczego zamiast Neverland czegoś takiego nie dali?? BOSKIE TO :D

Czekam na całość - kij że po japońsku XD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 18 lis 2011

Właśnie to jest chyba JEDYNY zespół kpopowy, który nagrał lepszą piosenkę po japońsku niż po koreańsku :rolly: Jeeeej, nie powinnam wnioskować po tych paru sekundach, ale to taaaaak do nich pasuje, AHHHHHHHHHHHH. Zakochałam się w tym biciorze, jeeeeej, jak to fajnie, że ta Japonia i trzeba stworzyć prostą piosenuchnę, ŚWIETNIE!
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 22 lis 2011

O cholera, jakie to japońskie jest :rolly: :rolly: :rolly:

W sumie myślałam, że większy mózgotrzep będzie, zatem trochę mnie zawiodło, ale nadal jest mózgotrzepem, więc nie ma co płakać.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 22 lis 2011

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

To jest lepsze od tych wszystkich arasiów i innych dżonsów!!!!!!!!!!!!! :D (nareszcie im koreańskie składy pokażą, jaką wieś przestarzałą produkują XD Może w końcu boybandy japońskie pójdą w nowocześniejszą stronę, bo stanęły na 90 latach z produkcją muzyczną, co mnie osobiście boli bo zamiast inwestować w kompozytorów to w Japonii się jedzie na sprawdzonych schematach od 15 lat, przez co piosenki brzmią najczęściej słabiutko w porównaniu do bandów z Korei, czy nawet Chin XD )

Matko dlaczego tego w Korei nie promowali?? XD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 22 lis 2011

Właśnie, młode Japonki, zapomnijcie w końcu o MatsuJunie, zapomnijcie o Nino, zapomnijcie o Yamapim, oto nadchodzi Kevin! :D (też chudy, hę).
OMG, ale nie, tak naprawdę to nigdy tak fajnie głos Kevina do niczego nie pasował, żeby AŻ TAK, jego skrzek się sprawdza idealnie. I w ogóle fajnie, no japoński jest taki prosty jak i oni i ich melodyjki, teraz z każdym przesłuchaniem dla mnie jednak zyskuje ta piosenka chyba :D
Chyba najlepsze, co muzycznie mogło spotkać Japonię :D :D :D :D A przynajmniej tak chcę myśleć.

Pląąąąąssssssssssssss!

edit.
Dobra, OWŁADNIĘTA SIĘ CZUJĘ PRZEZ TĘ PIOSENKĘ. :mrgreen:
ODPOWIEDZ