U-KISS

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
etylen
Co to jest dorama? o_O

Re: U-KISS

Post autor: etylen » 18 lip 2010

Zainteresowani pewnie oglądali, ale i tak trochę pospamuję:

Coraz bardziej wkręcam się w u-kissy, ich variety są takie odprężające

Akcja z ośmiornicą boska, pobiła zeszłotygodniową kurę, te ich piski :D ale maseczka z ośmiornicy bleee
Alex z tym kucykiem na czubku głowy i uszami kota-moe
ElVin normalnie love forever, nadawali, by się do WGM bardziej niż Khuntoria (wybacz mi Nichkhun)
Szkoda tylko, że tak rzadko pojawia się Dongho:(

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 18 lip 2010

Elvin to KANON ;D
Spoiler! ale od 6 odcinka nie są już razem :(

bosze ktoś kto lubi ukissy, życie jest dziś dla mnie za dobre <33
Awatar użytkownika
etylen
Co to jest dorama? o_O

Post autor: etylen » 18 lip 2010

Dopiero zaczynam swój U kissowy fangirlizm, ale jak tak dalej pójdzie to koniec ze mną.
Już i tak gorączka szajni mnie zabija :P ( pewnie czeka mnie kolejna nieprzespana noc)
W dodatku kusi mnie obejrzenie u kiss vampire
Dlaczego kpop jest tak śmiertelnie niebezpieczny dla moich szarych komórek :twisted:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 19 lip 2010

hmm
http://twitpic.com/26trpk

i oni nawet siebie ALVIN nazywają... nie, ja nie mam skojarzeń, gdzie tam!
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 19 lip 2010

Alvin to też jest kanon, ale ja obstaje przy tym że Alex nieszczęśliwie kocha Kevina, zresztą mieli kiedys w Popsach takie love story, ten program jest powalony :rolly: ale tak go uwielbiaaam ;D
w sumie chciałabym juz comeback ukissów, muzyka jest dziwna ale moge sie zawsze pogapic na nich, a Chefsy są tylko raz na tydzien :rolly:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

wiem, że kanon, ale oni tak na siebie mówią - to mnie rozwaliło XD
było coś z love story, hahahah
noo, comeback by się zdał XD
(nienawidzę Kemaru ;()
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 19 lip 2010

no Alex w ogóle nazywa Kevina honey-vin i i inne takie, ja w ogole ich nie ogarniam czasem ;D najbarziej powalony boysband pod tym względem chyba ;D
a elvin to też oficjalna nazwa, Kevin i Eli się tak nazwali ;D
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

TO JEST ZUE XD omg, gejowo ;d
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 22 lip 2010

Nic tu nie pisałam jeszcze, więc czas.
Może jest w tym lipcu za gorąco, może już mam dość świata i jego zła (no tak, bo to się zaczęło przed nadejściem Lucyfera), może czas na nowe, ekstremalne doświadczenia. Faktem jest, że pewnego dnia pomyślałam sobie: "Trzeba sprawdzić, o co chodzi z tymi chłopakami od dziwnych lajwów". I tak oto włączyłam Wampirki. To był początek końca, czy coś tam. Albo początek nowej drogi, bo tak chcę o tym myśleć. :)
Później poleciały jakieś inne ich występy, programy, kucharzenia, dziwaczenia.
Jestem oczarowana ich osobowościami!!! I w ogóle, co to ma być, oni są zupełnie INNI niż myślałam.
Ja chcę z nimi zamieszkać. Nawet bez żadnych podtekstów, bo to fajni ludzie są!

Mam faworytów, a jakże. Ale nie rozróżniam żadnego jako tzw. "pierwsze miejsce". Albo jest za wcześnie, albo to wcale nie jest potrzebne.
ALEXANDER, jakie to jest dziecko, jak ja bym chciała z nim poskakać i charczeć ze smiechu, a jak mówi po angielsku to nie wierzę! :)
KEVIN- chyba żaden komentarz w pełni nie odda tego, co chcę powiedzieć, ale przytoczę fragment rozmowy (po obejrzeniu tej syreki z Wampirków)...
Kumpela: Chcę wziać ślub z Kevinem.
Ja: Słonko, ale to chyba nie jest legalne. Któreś z Was musi zmienić płeć!
KISEOP: Strasznie mi się podoba jego typ urody, jego aura i poza tym nie zapomnę, jak uciekał w tym wesołym miasteczku.
ELI, dżiiii, mnie wszystko jedno, czy on w blondzie, czy w czym, ale jak łapał kurczaka, to nie mogłam mrugnąć okiem.

I jakoś mnie Dongho nie pociąga, może ja innego maknae w czerwonych spodniach za bardzo idealizuję, ale czy ja przesadzam? :D Dobra, nie ten temat. Ale chyba jednak porównuję w podświadomości/

I oni mają takie pogodne śmiechy, pomogli mi przetrwać te ostatnie najgorsze dni i mam nadzieję sie z nimi nie rozstawać.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 22 lip 2010

Jestem oczarowana ich osobowościami!!! I w ogóle, co to ma być, oni są zupełnie INNI niż myślałam.
Ja chcę z nimi zamieszkać. Nawet bez żadnych podtekstów, bo to fajni ludzie są!
bożee, DOKLADNIE, jenyy jak mnie to irytuje, jak ludzie mają tak spaczone zdanie o nich kompletnie nic o nich nie wiedząc, na przykład na tej podstawie że im się nie podoba muzyka. mi się też nie podoba, halo, ale oni są po prostu fantastyczni, dosłownie żaden inny zespół mi tyle śmiechu nie przyniósł, płaczę ze śmiechu przy każdym odcinku któregoś z ich varietów, wyczekuję na fragmenty z Alexem i Kevinem w Star Kingu, bo oni są BOSCY, po prostu boscyy <3
KEVIN- chyba żaden komentarz w pełni nie odda tego, co chcę powiedzieć, ale przytoczę fragment rozmowy (po obejrzeniu tej syreki z Wampirków)...
Kumpela: Chcę wziać ślub z Kevinem.
Ja: Słonko, ale to chyba nie jest legalne. Któreś z Was musi zmienić płeć!
Kevin jest też dzieckiem mojej kumpeli i moją przytulanką :rolly: i jest taaaki kochany xDDD bosh taka SŁABOŚĆ ;DDD <333
a Eli wymiata najbardziej jak udaje gołębia xD
oo, a do Dongho też mam akurat wieeelka słabość, w ogole lepiej przy mnie nie wymawiać tego imienia, bo pedofilia postępuje ;D w ogole ja cale Risong Idols to dla niego obejrzałam <3
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 22 lip 2010

Ale porównując do Taemina, to on jest taki... rozwydrzony :D
Chociaż w Taemina też wstąpił Lucyfer, ale JEEEEEJ, nie ten temat.

Ai, kocham Cię za to:
Ai_tanu pisze:na tej podstawie że im się nie podoba muzyka. mi się też nie podoba, halo, ale oni są po prostu fantastyczni
To jest strasznie prawdziwe.

Ale w sumie się dziwię, czemu dostają takie "hity" do wykonywania. Te piosenki jakoś do nich nie pasują. Ale naprawde, wszystko jedno.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 22 lip 2010

ja kocham w Dongho to właśnie że jest tak rozwydrzony ;DDD i cholera no MAM SŁABOŚĆ DO MAKNAE ;D
Awatar użytkownika
etylen
Co to jest dorama? o_O

Post autor: etylen » 27 lip 2010

U- kissiątką w dramie:
Obrazek
According to SBS drama 'I Am Legend' producer A Story on the 27th, U-Kiss will star as a five-member rock band 'Kiss Band' who have been discovered by a manager Kang SooIn (Jang ShinYoung).In this drama, DongHo (drums), Kevin (guitar), SooHyun (vocalist), KiSeop (bass), and KiBum (keyboard) were cast.
A representative of A Story stated, "The drama 'I Am Legend' is about women in their 30s starting a rock band. With the addition of U-Kiss, who are popular with teens, we have been able to connect the generations between people in their teens and 30s."
Tylko dlaczego bez Eli i Xandera?
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 27 lip 2010

!!!!!!!!! xDDDD
umre chyba, sorry :rolly: ostatnio obejrzałam nawet dwa odcinki dramy z Kibumem i Elim ale wysiadłam, a tu sie dowiaduje czegos takiego, omg nieeeee xDDD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 27 lip 2010

Właśnie powinni być ZWŁASZCZA Eli i Xander, znaczy Xander i rock band to może nie, ale chociaż jakiś fandom z jego udziałem, ale... Eli wygląda jak gwiazda rocka!!! Ale Kevin na gitarze, omo omo omo.
Ja nie umrę, jeeej, nie mogę się doczekać!!!

I tym sposobem obydwaj bracia w dramie (w tym samym sezonie to jest, nie?)- Kim Hyung Joon i Kibum!
ODPOWIEDZ