U-KISS

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Re: U-KISS

Post autor: rikli » 29 mar 2012

czemu nikt nie napisal, ze wracaja w polowie kwietnia? : DDDD

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 29 mar 2012

Bo to Jukisy, a więc chociaż ostatnio udawało im się wracać punktualnie, to jednak pozostaje ta doza niepewności, której dawka drzemie choćby w ciągłym oczekiwaniu na MV "Someday"... Co tu dużo gadać... Będą konkrety, będzie comeback! :P

Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 29 mar 2012

bum nie obraź się, ale ta piosenka do Hero jest dość nijaka, dość przestarzała i ma wnerwiający autotune, który w niektórych momentach brzmi jak zepsute commodore64....

Wracają?? O MATKO DAWAĆ DENSIKI W STYLU TICK TACK!!! Jak znowu walną prawie same smęty to ich zabiję naprawdę..... :evil:

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 29 mar 2012

Spoko, od wczoraj mam taką nerwicę na Kevina, a w sumie nie na Kevina, nie, na GÓRĘ mam nerwicę, że mu każą całować AJa, chociaż wiadomo, że sobą gardzą wzajemnie, no cóż... W każdym razie, możecie sobie zjeżdżać Jukisy, akurat dziś w ogóle to po mnie spłynie :P

Ja myślę, że musi być densik i bicior, skoro już się tak super nauczyli tańczyć :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 16 kwie 2012

Jay Park writes a new song for U-KISS’s upcoming 6th mini album “DORADORA”
http://www.allkpop.com/2012/04/jay-park ... m-doradora" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie lubię tego gościa i nie podoba mi się to.
Mam jednak cichą nadzieję że ta piosenka nie będzie tak zła a album okaże się sukcesem :)

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 17 kwie 2012

Chie pisze: Nie lubię tego gościa i nie podoba mi się to.
Mam jednak cichą nadzieję że ta piosenka nie będzie tak zła a album okaże się sukcesem :)
ON JEST BOSKI WŁAŚNIE :D Chie grzeszysz mi tu pod nosem :P :rolly:

Nie no serio po tytule mini mam nadzieję, że to powrót do starych dobrych jukisów sprzed strasznego 2 fullalbumu :D A Jay to dla mnie bardzo miła informacja :D

Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 17 kwie 2012

TRACKLISTA (plus opisy od producenta)

01. 도라도라(DORADORA) (타이틀곡) - promująca, "funky dupstep dance" WTF??? :rolly: Ale napisane przez topowego kompozytora K-NOTE i Briana Kima XD
02. 4U (For You) - piosenka od Jaya Park - rytmiczne rnb - nowa strona jukisów (no te dotychczasowe ich rnb to nie było rnb XD )
03. 사랑이 멈출 때 - chyba ballada z tego co kumam z kor opisu - powerful vocals itp XD
04. AMAZING - piosenka napisana przez AJ i Mighty Mouth znanych z "Tok Tok", electronic pop XD
05. TICK TOCK (OUT OF TIME) KOREAN VER. - AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D :D :D
06. 도라도라(DORADORA) INST.

Album 26.04 wyjdzie XD

Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 17 kwie 2012

Phi.
Nie ma koreańskiego "Eeny Meeny", zlewka razy 100000 na ten album.

:P

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 17 kwie 2012

taaaa...
Obrazek
Obrazek
:rolly:

w każdym razie no, czekam ;D

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 20 kwie 2012

BAUNS jest porządny i w ogóle... TO CHYBA SĄ JUKISY <3

---
Teaser, który mi jakos trochę brzmi jak SuJu-M, w którym zawiłość choreografii rzuca na kolana i w którym... EKHM... Kopiuje się EXO.

Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 20 kwie 2012

no właśnie dongsaeng - też mi suju zajechało XD ALE WOLĘ TO OD ^)(&*%$^*)%$*)^&*)#*%^)%@#$ NEVERLAND (najgorsza promo ich w karierze i najgorszy album ewidentnie)

NARESZCIE ZROZUMIELI, ŻE FANI ICH KOCHAJĄ ZA WCZEŚNIEJSZE DOKONANIA :D

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D :D :D

Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 20 kwie 2012

Mi tam niczym nie zajechało a to co zobaczyłam i usłyszałam bardzo mi się podoba.
Co do amazing to po pierwszym przesłuchaniu tak średnio ale już po drugim nucę pod nosem melodię.

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 20 kwie 2012

ej to będzie świetne ;DDD jak leciał ten dubstep na początku to byłam cała 'meh' ale potem zaczęło brzmieć DOBRZE.

Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 24 kwie 2012

Już 3h słucham albumiku więc czas na krótką reckę XD

Zapowiedzi dawały nadzieję na powrót starych dobrych jukisów sprzed (moim zdaniem :P ) nieudanego 2 full albumu XD

1. DORADORA - piosenka ma klimat utworów ala SM Ent, ale tak naprawdę jest to coś nowego w ich twórczości i moim zdaniem udany utwór - nie jest to remiza, ale dobrze się słucha XD 5-/6

2. 4U - piosenka od Jaya Park - szczerze?? niby taki skoczny popik, ale tak te dźwięki mi nie łączą się w jedną całość - chyba rzeczywiście układał w kiblu gdy mu się nudziło, bo takie to... no nieco poniżej przeciętnej tak naprawdę - mnie Jay zawiódł... 3+/6

3. 사랑이 멈출 때 - ciężko w to uwierzyć, ale to moim zdaniem najlepsza piosenka na mini, a jest to BALLADA XD :rolly: ale jakby takie ballady jak ta czy Someday wypełniły full w 2011 to byłby świetny album, ale wiemy jak słabawe balladki tam były nudne i naprawdę prezentujące poziom bez komentarza :evil: - tu mamy kilka instrumentów, basik, elektronikę i świetnie zgrane głosy chłopaków - naprawdę świetna robota :D 5+/6

4. AMAZING - piosenka napisana przez AJ - remiza w starym jukisowym stylu, ale nie jakaś strasznie się wkręcająca jednak.... refren jak dla mnie za słabo wyeksponowany - ale nawet dobrze się przy tym tupie nóżką :rolly: 4+/6

5. TICK TOCK (OUT OF TIME) - no i najwiekszy LOL mini.... IDEALNY przykład jak...... zniszczyć świetną piosenkę jakimś dupnym echem i dziwnymi kombinacjami z głosami chłopaków :evil: - zmiana ENG tekstu też słaba - zero rymu i w ogóle TOTALNIE mi się to nie klei - słabiutko.... zostaję na zawsze chyba przy jpn wersji, bo tą już wywaliłem z dysku XD plus ten engrisz tego co śpiewa TONAAAAAAAAAAJT XD koszmar niech on nie śpiewa całych zdań, bo brzmi to naprawdę drewnianie :rolly: a za tę wersję słabiutkie 3-/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

Szczerze?? 3 piosenki dobre, jedna niezbyt udana i przeróbka z Japonii też dość zrąbana... oczekiwałem jednak minimalnie lepszego poziomu, ale i tak jest postęp XD DORADORA to coś nowego u jukisów i akurat ta rzecz im wyszła XD Ale szkoda, że nie ma prawdziwej remizy, do jakiej chłopcy nas przyzwyczajali we latach 2008-10 :( Tak czy siak przyzwoite mini, ale nic więcej...

Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 24 kwie 2012

Doradora bardzo mi się podoba jak i amazing.
Tick tock mi się nie podoba. Już pierwsze sekundy mi nie przypadły do gustu a im dalej to jeszcze gorzej. Jap wersja jest o niebo lepsza tam to jakoś fajnie brzmi.
Ballada średnia. Ogólnie nie przepadam za balladami no chyba że są naprawdę świetne.
No i ta od Jaya. Jest średnia. Trochę jak złączenie różnych stylów innych zespołów ale nie jest aż tak tragicznie. Można od czasu do czasu posłuchac.

ODPOWIEDZ