U-KISS

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: U-KISS

Post autor: boom_boom » 25 kwie 2012

Ja w sumie... Eeeee...
Dzisiaj zapytana zostałam, jak tam moje zapatrywania na nowe Jukisy. Tak o 16:45. Powiedziałam, że mam to w dopie, bo serio, MAM :D CO mnie obchodzi JAKOŚĆ. Mnie obchodzą ONI :P
Ale tak.
Przeturlałam się już po trawie parę razy i pobiegałam po parku, to mogę mniej więcej coś napisać.
W sumie może w kolejności, w jakiej te piosenki poznawalam.
Bo "Amazing"... Jest taką typową dla Jukisów piosenką, bardzo, bardzo w ich stylu i aż ciekawe, że to napisał człowiek, który jest w tym cyrku najkrócej w sumie :lol: W każdym razie. Ta piosenka jest świetna, radosna, pelna energii, zabawy. Jest prosta i chwytliwa. Nawet rap Elaia tak strasznie brzmi, że najchętniej bym tylko tego słuchała :lol:
Dziś najpierw usłyszalam balladę. W sumie pół dnia zastanawiania się, kto śpiewa na początku, bo to brzmi jak nikt i w ogóle mówią, że Eli, a ja wiary nie daję :rolly: Dobra, pozostawiając spekulacje... Choć: Jakże Ważne Spekulacje... ;) Ballada bardzo ładnie im wyszła, myślę, że każdy znalazł swoje miejsce, swoim serduszkiem zaraził ten utwór i w ogóle... Ja i tak wiem, że takiej wolnej piosenki często słuchala nie będę, ale jednak... Uważam, że trochę przykro. Bo Jukisy pokazały w tej piosence naprawdę kawał talentu, ale of kors nadal będą mieć łatkę trzecioligowego zespoliku, bo tak. No sorry, przecież nie wiem, takie 2PM nagrywa gorzej nieraz. I nie mówię złośliwie, bo kocham 2PM :P
"4U"... Tak sobie myślałam, jak może brzmieć piosenka pisana na kiblu przez Jaya Parka i
a) AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
b) 啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊!!!
c) brak mi tchu
W każdym razie, wspanialy song i znowu zdziwienie, że ktoś "spoza kręgu" im się tak fajnei wkomponował w kategorię zespołu, jakim jest U-Kiss. To jest takie idealne do tego słonka, co do nas dziś wyjrzało, do tej wiosny, na którą czekaliśmy i do szczęścia, jakiego pragniemy, o.
Bo... "Doradora". Ej. To chyba miało być coś innego. Czy naprawdę w tizerze to się wydaje szybsze? Bo chyba się wydaje. Na moje ucho, najcięższe na lajwy z tego, co do tej pory wydali. Mogę się mylić, może urwie dopę, ale jakby było o ton szybciej, to lepiej. W sumie... Może i coś nowego, ale fakt faktem, oczekiwania miałam inne :P Niemniej. Co by nie mówić. To JEST całkiem dobra piosenka. Muszę się przywyczaić. Muszę przywyknąć. Nie wywołało we mnie potoku fangirlowskim łez, ale nadal. Dobre! Momenty ma takie, że buty spadają. I kurczę. Naprawdę jakoś dużo daje Hoon i AJ tej piosence. Czyli... Nooo... Nowe brzmienie to jednak jest fakt.
I wisienka na torcie. "Tick Tock". Od początku nikt normalny nie chciał, żeby ta piosenka stała się faktem i naprawdę nie powinna. Nie chcę siać więcej goryczy.

Moja przepowiednia brzmi: zajmą pierwsze miejsce dopiero, jak nagrają koreańskie Ini Mini. :rolly:

W zasadzie... Jakby tu podsumować...? Nie jest to rozbudowana płyta, nie jest to dopracowana płyta, nie jest to typowa płyta, nie jest to odkrywcza płyta, nie jest to mistrzostwo świata.
ALE.
To są Jukisy. :rolly: :rolly: :rolly:

Czyt.:
Mi wystarczy, jak AJ na mnie nacharczy.
Wystarczy, jak Eli raz jeden trafi w dobry dźwięk.
Wystarczy, jak Soohyun złapie jakąś ładną wyżynkę.
Starczy, jak się rozpłynę na parę sekund w wokalu Hoona.
Jak Kevin zajęczy i już nawet mnie to nie skręci.
Jak Dongho i Kiseop są, bo podobno są, w sumie póki co średnio wyczuwam ich obecność w tych piosenkach, po prostu zwracam uwagę na innych i może TROCHĘ się wyłączam, ale nic to :P

Nieeeee, ja im życzę z całego serca.
Radości.
I czegóż więcej...? :P

Kocham. ;)

Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 25 kwie 2012

Brum mnie i tak zabił tekst z recki na allkpop, że Tick Tock to "podrasowany" Neverland i że jest kor wersja lepsza od jpn - tym samym ten pan recenzent u mnie jest ZEREM :rolly:

Poza tym znamy winowajcę... piosenkę "dopracował" znany nam już doskonale pan, co powiedział, że KARA są głupie i śpiewać nie umieją :rolly: naprawdę niech oni go wy******ą na zbity pysk, bo tylko psuje, a nie tworzy piosenki :evil:

no niektóre stwierdzenia z tej recki mnie zabiły tam :rolly:

Co do wygranej to jak wczoraj z mootylem gadałem - nie wierzę, żeby cokolwiek wygrali, ale życzę powodzenia :)

Listy netowe:

DORADORA na 2 (wyprzedza ją JYP & Gain)

i o ile DORADORA jest wysoko, tak niestety reszty próżno szukać w TOP50

Tick Tack (Out Of Time) na 66
4U na 81
Ballada na 89
a Amazing na 93
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 26 kwie 2012

Bardzo dziwny ranking. Ale... :roll:

Anyway.
Zdaje się, że Jukisy czerpią coraz więcej ze SMentu, bo chodzą po ścianach jak EXO, brzmią jak Super Junior - M i w dodatku na klip się czeka tyle, co na Szajni :lol:

Niby trochę takie nic, a cieszy :P

Wydaje mi się, że klip jakos tak pasuje do tej piosenki i z nim ona wiele zyskuje. Ale to subiektywne na maxa.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 26 kwie 2012

brum no klip tak lekko podchodzący pod SM, ale..... widać, że nie te pieniądze jednak (nie ma 3D, nie ma ładnych obrazków za nimi tylko ciemność :rolly: ) aczkolwiek do tej piosenki ten klip pasuje jak najbardziej...

No netowe listy dziś już mnie utwierdziły, że jukisy będą mieć ciężko w programach:

Doradora na 6 (na 1 i to jest sensacja - Electroboyz z Baek Ji Young)

Tick Tock (Out Of Time) na 56 (awans XD )
Ballada na 70 (też awans XD )
Amazing na 95
4U nie ma w TOP100
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 26 kwie 2012

Z dopy ten ranking, bo świadczy, że ktoś słucha w ogóle Tick Tocka, a 4U niby nikt praktycznie. Świat się stacza :lol:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 26 kwie 2012

boom_boom pisze:Z dopy ten ranking, bo świadczy, że ktoś słucha w ogóle Tick Tocka, a 4U niby nikt praktycznie. Świat się stacza :lol:
no właśnie też tego nie kumam - lud w Korei zdziczał chyba, że słucha tego badziewia, jaki zrobiono z oryginału japońskiego XD :rolly:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 27 kwie 2012

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 28 kwie 2012

Kurczę, to jest jednak cholernie przykre, że U-Kissy podczas swojego comebacku tylko jedną piosenkę śpiewają, nawet ćwierć balladki im nie pozwolili wcisnąć w MCore... :roll: Taaa, trzecioligowy zespół... :roll: Tym młodym nawet się daje coś więcej niż taki ochłap jak Jukisom...
No nic.
Nie mówię, że to ich najlepszy comeback, bo chyba wręcz przeciwnie... :P
Ale jednak serce mi się kraje, że aż tak nie ma znaczenia wg Branży, że oni SĄ.

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 31 maja 2012

Piosenka jest fajna choc przez chwilę na początku miałam wrażenie jakby gdzieś nutki z americano się tam pojawiły
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 04 cze 2012

Mi się albumik podoba.:)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 10 cze 2012

MV

Album jak i ta MVka mi się podoba. Prosty klip prawie z samym tańcem.
Układ ok choc jak na razie nie przebije TT których układ strasznie mi się podoba.
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 29 lip 2012

Member AJ to attend Columbia University this August

An announcement was made on July 29th at the end of U-KISS 1st JAPAN LIVE TOUR 2012「A Shared Dream」~Special Edition~ that in order to concentrate on his studies at Columbia University, member AJ will be inactive in U-KISS. He will be inactive for 5 months starting from August.

His final performance is scheduled to be at a-nation stadium fes. Charge Go! ウイダーinゼリー on August 26th. He will unfortunately not be able to attend U-KISS LIVE IN BUDOKAN.

To the fans who had been looking forward to AJ’s appearance, he and the staff sincerely apologize.

Good luck to AJ in Columbia!
Co prawda już słyszałam o tym z dwa miesiące temu, ale jednak potwierdzone info jest taką przykrą sprawą... Nieważne w sumie, bo ja wolę, żeby AJ coś umiał poza bycie Jukisem (ten zespół, nie oszukujmy się, nie osiągnie już wyżyn raczej zbytnich) i cieszę się, że będzie studiował na takim dobrym uniwersytecie, ale jednak tęsknić się będzie...
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 20 wrz 2012

Jest~ ^^
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 21 wrz 2012

Jeśli miałabym uporządkowac piosenki na płycie od najlepszej to
Time to go
Sexy Baby
Stop Girl
Remember (chciałabym zobaczyc liva z tą piosenką)
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 23 wrz 2012

Mi się całkowicie wkręciła piosenka promująca. Nie przypominam sobie,żeby Jukisy do tej pory wydali coś,co brzmiałoby podobnie do niej,więc tak fajnie,że coś inaczej zaśpiewali :) Myślę,że to najlepsza piosenka z całej płyty,szybko wpada w ucho,słucham jej na okrągło! :)
ODPOWIEDZ