PARK HYO SHIN

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

PARK HYO SHIN

Post autor: daydreamer4 » 12 maja 2010

Niekwestionowany Król Ballad, wyglądający niczym gwiazda j-rocka, golden voice, pure awesome do kwadratu
czyli:

Park Hyo Shin 박효신

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

- Urodzony 1 grudnia 1981r
- grupa krwi 0
- 176 cm wzrostu
- 65 kg ^^
- Posiadacz jednego z najpiękniejszych głosów jakie udało mi sie słyszeć. Bardzo charakterystyczny chropowaty, niski i po prostu absolutnie idealny. Nawet krytycy oceniają jego głos jako najlepszy wśród piosenkarzy koreańskich.

Park Hyo Shin ukończył Uniwersytet Kyoung-hee na kierunku muzyki postmodernistycznej (jak podaje wikipedia^^) Został odkryty przez Lee Sora - zaproszony do jej programu TV – który był jego pierwszym występem telewizyjnym. Tak bardzo przypadł do gustu publiczności że chciała go oglądać znowu i znowu. Dlatego tez wkrótce zadebiutował – 4 listopada 1999r na otwartym koncercie radiowym, piosenką „Things I cannot do for you”, i następującą po niej „Fool” które rzecz jasna okazały się hitami^^
Od tej pory nagrał 6 albumów, Chyba najbardziej rozpoznawalną jego piosenką jest "Snowflower", która jest remake’iem wielkiego hitu Miki Nakashimy „Yuki no hana”. Pojawiła się ona na oście do dramy I’m Sorry I love You ( i przewijała się przez całą dramę). Jednak moim zdaniem po wydaniu 5 albumu The Breeze of See” piosenka „Lost” stała się jego sztandarowym hitem, dzięki bardzo, bardzo charakterystycznemu intonowaniu głosu ; )

Dyskografia:
• 2000 [1st album] 해줄 수 없는 일(Title- Things I Can't Do For You, 해줄 수 없는 일),
• 2001 [2nd album] Second Story(Title-Yearning, 동경),
• 2001 A Tribute to 들국화,
• 2002 [3rd album] Time-Honored Voice(Title-A Nice Person, 좋은사람),
• 2003 [Greatest Hits] Park Hyo Shin Best Voice (1999-2003),
• 2004 [4th album] Soul Tree(Title- Standing There, 그 곳에 서서),
• 2005 [Remake] Neo Classicism,
• 2005 [Live] Next Destination ...New York,
• 2007 [5th album] The Breeze of Sea: The Ballad(Title- Memory Resembles Love, 추억은 사랑을 닮아),
• 2008 [Single] Hwang Project - Welcome to the Fantastic World,
• 2009 [6th album] Gift Part 1,
Wydanie drugiej część albumu GIFT zapowiedziano na 2010r i zbliża sie wielkimi krokami :dance:

Kilka ciekawostek:

- Hyoshinek to perfekcjonista w każdym calu – bardzo dużo wymaga od innych ale najwięcej od siebie ^^ - wciąż pracuje nad swoim głosem – w stosunku do początków stara się go jak najlepiej kontrolować.
- jest fashonistą ^^ i przyznaje się do tego – po prostu uwielbia te wszystkie swoje ekstrawaganckie stroje sceniczne ; ) Lubi tez eksperymentować z włosami i wyglądem ogólnie. Jak choćby ostatni cudowny blond image ^^^
- ma fetysz pleców (ale chyba tylko swoich XD) – i bardzo lubi je pokazywać na koncertach ; P <klik>
- chodził do liceum razem z Wheesungiem i już wtedy cudownie śpiewał – czego Wheesung bardzo mu zazdrościł ; P
- w ciągu swojej kariery przeszedł sporą transformację, bardzo schudł do 5 albumu, przyznał tez ze miał operację plastyczną oczu (nie jestem pewna co do nosa ^^)– ponieważ oglądając swoje zdjęcia uznał że będzie się dzięki temu lepiej prezentował w kamerze.
- chociaż jest typowym balladzistą – uwielbia i umie tańczyć. Sam przyznał ze sprawia mu ogromną radość tańczenie na swoich koncertach.
Dowody: 1.Déjà vu 2.Hyo Shin + Sorry Sorry = :melt:
- oprócz czarowania swoim głosem doskonale potrafi się porozumieć z publicznością dlatego jego koncerty często składają się z dialogów miedzy nim i publicznością. A publiczność go za to kocha podwójnie ^^
- ma wielu przyjaciół wśród innych gwiazd, przyjaźni się blisko m.in. z Lyn, Gummy, Wheesungiem, Tei’em i innymi.

MVki i inne dobro:
MV:
After Love Part One pominąć płaczacą Park Si Yeon i jest <33
After Love Part Two
Memories Resemble Love +Making Of
Let's Hate Each Other
Things I Cannot Do For You – oldschoolowy klimat <3
Dae Jo Young OST "Sorrow"

LAJWY <33333 które w wykonaniu Hyo Shina są nawet lepsze niż nagrania ;D
LOST <333 i LOST ^^ again
Snowflower & Good Person
Things I cannot do for you sjfjdsj blond Hyoshin <333
Castle of Zoltar
Memories resembles Love MIX
After Love MIX

Covery: czyli angielski Hyo Shina ^^^
Hurricane
Don’t Know Why
Park Hyo Shin & Tei – Listen
Park Hyo Shin&Wheesung&Jeong Yeop – “Look Only At Me”

Acapella!! czyli OMFG! **____**

<3333

Albumy dodam pózniej....

Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD

Post autor: caporal » 12 maja 2010

To ja dorzucę od siebie najnowszy singiel TU i dwie ciekawostki
SBS KJE's Chocolate Ep77 (07.11.2009)
i The Soul Interview (Lee Hana's Peppermint) 12.12.2008
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 12 maja 2010

To ja dorzucę od siebie najnowszy singiel TU i dwie ciekawostki
jak to nowy singiel? ;o co gdzie kiedy? aaaa to ta kolaboracja, której jeszcze nie słuchałam ;D

Ehh ja już nie wiem co mam pisać o tym panu. Naprawdę nie wiem ;D Zakręcił w głowie i tak już zostało ;) Anyway, PHS to niezaprzeczalnie jedna z moich największych koreańskich miłości <33 Po prostu czasami siedzisz, nie wiesz co masz ze sobą zrobić i nagle przypomina Ci się ten głos <3 Włączasz płyty, wchodzisz na yt i znikasz na parę godzin z tego świata <3

Z kolaboracji miałam niedawno znów fazę na Prayera, piosenkę z albumu McMonga <3

Artysta, przez którego głos dostaję dreszczy, o.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 12 maja 2010

to zaiste fenomenalne, że wiem o nim tak mało, znam chyba ze trzy kawałki ka krzyż, a i tak go uwielbiam ;O to jedna z takich miłości od pierwszego... (nie wiem nawet co, przesłuchania, zobaczenia? nie pamiętam ^^)
i ona nie stygnie, nie stygnie, więc czekam na to "albumy wrzucę później" z utęsknieniem ;)
a, w sumie wiem. wszystko przez cover onew w radiu, a mianowicie "pabo" (czy też "babo"), potem była mv'ka do after love, a jak zobaczyłam to:
Park Hyo Shin&Wheesung&Jeong Yeop – “Look Only At Me”
dzięki Maurze to OSZALAŁAM - cały czas trzymam na komórce <3
dajcie jakieś dvd z koncertu ;(
jak bede mieć chwile wolnego, zapewne w ten weekend w domu to odgrzebuje wszystkie fancamy na ytb z ostatniej trasy *-*
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD

Post autor: caporal » 12 maja 2010

Z kolaboracji miałam fazę na Prayera, piosenkę z albumu McMonga
MC Monga znam dość dobrze, ale tego nie znałem. Przeoczenie? Hmm
Moim utworem, jednym z wielu preferowanych, jest My Love z albumu The Breeze of Sea.
Lubie również album Neo Classicism w stylu jazz-u.
Ogólnie moje klimaty.

Pozdrawiam

PS gdybym miał więcej czasu sam bym zamieścił o nim posta

Dla rikli namiastki koncertów

Park Hyo Shin - After Love (Dream Concert 2009) 11.10.2009 i
Wheesung, Park Hyo Shin - Heal The World (Dream Concert 2009) 11.10.2009
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 13 maja 2010

Włączasz płyty, wchodzisz na yt i znikasz na parę godzin z tego świata <3

Czyli to co miałam dzisiaj od godziny 10 rano non stop do powstania posta - nawet nie wiem o której to było ^^ YT obfituje w wiele cudownych klipów
(nie mówiac o tym że wszytskie są cudowne) i wybrać tylko kilka(naście xD) to była istna tragedia. A jednak Hyo Shinek z całą swoją cudownością jest niedoceniany - czyt. słabo dostępny dla niekoreańskich śmiertelników XD

I zapomniałam oczywiście:
http://community.livejournal.com/hyoshinaday/
Dołączcie, bo Hyo Shin needs more love ^^
aaaaaaawwwww~~ z wrażenia rzuce farmera czy coś, omg, yayz XD

EDIT:
Co do albumów: http://jenpoo.com/artist.php?id=291- tu są prawie wszystkie
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD

Post autor: caporal » 13 maja 2010

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Re: PARK HYO SHIN

Post autor: Maura » 06 sie 2010

Tak sobie chodzę po yt i pomyślałam że wrzucę parę starszych duetów ; )

Niekwestionowana para królewska ;D ta pierwsza piosenka ahhh jaaaaki Disney *____*
Park Hyo Shin i Hwayobi
[youtube]nE-Ebsfgn6g[/youtube][youtube]RTqA0D30X0M[/youtube]

PHS i Tei.........................................................................PHS i Kim Bum Soo
[youtube]Y-muI1IyIN4[/youtube][youtube]h-88o_EvPYc[/youtube]

PHS i MC the Max............................................................PHS i Fly to the Sky
[youtube]sPM6pymAQVY[/youtube][youtube]s2GAnOOIRl8[/youtube]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 08 sie 2010

Ostatnio zaczęła się moja przygoda z nim i powiem szczerze sama nie wiem jak mogłam do tej pory żyć nie znając go. Park Hyo Shin ma cudowny głos, wprost stworzony do ballad którymi nas raczy. Swoimi piosenkami tworzy tak nieziemski klimat,że nic tylko usiąść z herbatą,zgasić światło i marzyć. Wręcz zakochałam się w jego wersji 'Don't know why' i już nigdy nie będę chciała słuchać Norah Jones. Ściągam zaraz całą dyskografię i czekam na jakąś nową płytkę, bo ostatnia to chyba z 2009 roku.
(Czytałam gdzieś że zrobił sobie operację oczu,ale wygrzebałam gdzieś zdjęcia w necie i żadnej różnicy nie zauważyłam :shake:)
Edit:
Po przesłuchaniu więcej niż jeden album stwierdzam że on jest niezaprzeczalnym królem coverów,bo wpierw Norah,a teraz wysłuchałam również coveru Santany i Houston zdaje się i stwierdzam że są o wiele lepsze niż oryginał,a to oczywiście za sprawą głosu którym świetnie operuje przy piosenkach,co sprawia że zarówno 'Maria,Maria' jak i 'Run to you' są takie bardziej,hmm,sama nie wiem,emocjonalne.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 13 wrz 2010

Park Hyo Shin - 안녕 사랑아
Obrazek
안녕 사랑아
http://www.mediafire.com/?qbsgx4towga2ql7" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 14 wrz 2010

Nikt nie piszczy, nikt nie krzyczy ? To ja będe ^^^^
ajkjaklfjkljfksjkfjsfk Hyoshinek w cylinderkuuu - ja chce to na lajwieeee <333 Boże kochany jestem tak zachwycona tą okładką ze nie zdążyłam nawet jeszcze porządnie sie wsłuchac w piosenkę ;) Która i tak będzie cudowna - w końcu to Hyoshin<333 *słucha* O mój boże pełnia Hyoshinowatego szczęścia :melt:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 17 wrz 2010

Teaser

[youtube]wks30YGFJk4[/youtube]
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 17 wrz 2010

CHCE CHCE CHCEEE : DDD
w sumie nie jestem w stanie wydusić nic konstruktywnego ;_; ale kolejna trasa, chce fancamy, chce lajwy, oh ta fryzura <3 wszystko : D kocham!
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 20 wrz 2010

[youtube]Nnx0DNBzshA[/youtube]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 20 wrz 2010

Mniam,smaka narobil mi ten teaser :D
Wszystko ładnie,wszystko pięknie tylko czemu PHS w ten nowej fryzurze przypomina mi bohatera Playful Kiss?
ODPOWIEDZ