WEAVER

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak
Posty: 3979
Rejestracja: 26 lut 2009

WEAVER

Post autor: Eggie » 23 maja 2010

Zainteresował mnie ten zespół, przyznam. Świeży jest, fajnie grają bo ja zawsze miałam słabość do pianina. No i oczywiscie zaczeli błyszczeć po wydaniu "Hard to say I love you" które to jest świetną piosenką...

Obrazek

I nawet przystojni są ^^'

MEMBERS

Birth Name: 杉本雄治 (Yuji Sugimoto)
Date of Birth: December 3, 1988
Blood Type: Type A
Instrument(s): Vocals and Piano
Main roles in the band: Lead Vocals/Pianist

Birth Name: 奥野翔太 (Shota Okuno)
Date of Birth: August 18, 1988
Blood Type: Type O
Instrument(s): Bass
Main roles in the band: Playing the Bass and supporting vocals

Birth Name: 河邉 徹 (Toru Kawabe)
Date of Birth: June 28, 1988
Blood Type: Type O
Instrument(s): Drums
Main roles in the band: Playing the Drums and supporting vocals

Z tego co widzę, grali trochę jako Support flumpoola i wydali w zeszłym roku pierwszy minialbum Tapestry
1. トキドキセカイ - tokidoki sekai - 'sometimes world'
2. 白朝夢 - shiro asa yume - 'white morning dream' or 'white dream in the morning'
3. レイス - reisu - possibly 'Race'
4. 青に変わって - aoi ni kawatsute - changing to blue
5. 2次元銀河 - 2 jigen ginga - 2 dimentional Milky Way
#6 ネバーランド - neba rando - 'never land'

Jakieś linki....
WEAVER 「白朝夢」 -

No i Hard to say I love you -

W ich teledyskach za duzo sie nie dzieje :D Ale grają w dechę chłopaki!


Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@
Posty: 464
Rejestracja: 26 lut 2010
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Sheeruun » 23 maja 2010

Wsiąkłem.
Zawsze uwielbiałem pianino, a w połączeniu z gitarą.. cud!
I głos wokalisty... aww.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak
Posty: 1195
Rejestracja: 20 kwie 2010
Lokalizacja: niestety nie z Korei:(

Post autor: anna-banana » 23 maja 2010

Omo,omo,bardzo to miłe dla mego ucha :D
Doki robi mi krzywdę,jak do tej pory byłam tylko wciagnięta w azjatyckie filmy i dramy,to teraz mnie wciąga i w muzykę :)
Jakieś linki do ściągnięcia ich płytki?

Edit
Sama se znalazłam xD
Hard to say I love you-> http://www.4shared.com/audio/t_h7mo6E/W ... ove_Yo.htm
Tapestry->http://sharingmatrix.com/file/2900163/W ... 20kbps.rar
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@
Posty: 362
Rejestracja: 10 maja 2010

Post autor: gosq » 23 maja 2010

świetni *_*
dołączam do playlisty :D
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Posty: 630
Rejestracja: 03 lut 2010
Lokalizacja: okolice B-stoku

Post autor: Speak » 23 maja 2010

oo kolejny świetny zespół xD wokalista ma świetny głos, a obie piosenki, do których są tu linki od razu mnie wciągnęły ^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak
Posty: 3979
Rejestracja: 26 lut 2009

Post autor: Eggie » 23 maja 2010

Miło że ja was mogę w coś wicągnąć dla odmiany bo to zawsze ja zostaje wciągnięta :D
Pytanie co do tego cd - to jest tylko jeden singiel czy jakieś inne piosenki są też na nim? (mam na mysli Hard to say..)
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak
Posty: 1195
Rejestracja: 20 kwie 2010
Lokalizacja: niestety nie z Korei:(

Post autor: anna-banana » 23 maja 2010

Jest tam te 6 piosenek które wypisałaś,a Hard to say... tam nie ma,jeśli o to Ci chodziło
ODPOWIEDZ