miss A

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Yoichi
Co to jest dorama? o_O

Re: miss A

Post autor: Yoichi » 16 maja 2011

Jak to? Gdzie to tak jest napisane? Przecież nie może... Pisali, że w połowie maja ;o Dojdzie do tego, że w czerwcu jeszcze go nie będzie xD
Poza tym, przedchwilą czytałem, że album wyjdzie around next week, więc dlaczego? Pytam się dlaczego? JYP chyba sobie żartuje -.-' Ja już chce...

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 16 maja 2011

Nieeeee, Yoiczku, ja Cię przepraszam, skarbie mój!!!!!!! :( :(

:P

Tumblr głupoty pisze, jak zwykle.
Okłamał mnie i ogłupił.

Jasne, że trzeba ufać allkpopowi i czekać teraz na teasery, na których Twoja Suzy będzie wyglądała tak pięknie, że już więcej nie będziesz o mnie pamiętał :D

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA <3
JARAM SIĘ TYM COMEBACKIEM!!!!!!!!! *______*
Awatar użytkownika
Yoichi
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Yoichi » 16 maja 2011

Aleś mnie wystraszyła tym xD
Gorzej jak to tumblr miał rację i jednak będziemy czekać do tego 30 maja, a ja 19 mam wywiadówkę xD

Nie ma co, w tym tygodniu muszą wydać jakiś teaser, bo jeszcze przed śmiercią chcę zobaczyć, co to im JYP zrobił xD
Mam nadzieję, że nie będzie to Itaewon Freedom 2 xD

Suzy już wygląda tak pięknie, że ciężko mi się na nauce skupić nawet xD Ale przynajmniej mam wymówkę, jakbym nie zdał xD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 20 cze 2011

Omg, jak tu dawno nikogo nie było, teraz comeback jest przełom lipca/sierpnia :D

Ale ja nie o tym...
Kto ma dziś urodziny w Korei? Kto?
Obrazek
Moje kochane słoneczko *_____*

Tysiak lat, Min!!!!!!!!! ;)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 06 lip 2011

Och, koniec lipca, idealny termin na comeback! :)
miss A will be returning to the music scene by the end of July!

The ladies shot to stardom with their back-to-back hits “Bad Girl Good Girl” and “Breathe“. Currently, the group is busy completing the final stages of album production.

On July 6th, JYP Entertainment revealed,

“miss A will be starting their first album promotions in the 4th week of this month. They plan to have many Korean activities.“

According to their agency, miss A’s upcoming album was directed by JYP Entertainment’s head producer, J.Y. Park. miss A is determined to exceed the popularity of their previous hit songs with their new title track, the details for which have yet to be revealed.

A JYP Entertainment representative said,

“It will be a miss A signature dance song with lots of excitement. It shows off the charms of the matured members. Since it’s their first full length album, the members have prepared for a long time prior to making their comeback.“

We’re stoked to hear that miss A will finally be making their comeback!
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 12 lip 2011

teaser Min
[youtube]pdGXSe1JogY[/youtube]
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 12 lip 2011

Nie powiem... To JEST ważne...
Ale coś jeszcze jest:
Obrazek

:)

Chyba Xander TEŻ lubi "Min" w imieniu :P
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 17 lip 2011

wyszły audia, jestem w trakcie słuchania, ale podoba mi się już bardzo piosenka promująca *___* tylko szkoda, że tak mało nowych piosenek i remix, eh

From One to Ten
[youtube]hqGHsdMsNr4[/youtube]

Good-bye Baby (promująca)
[youtube]NOfD7huI7Fc[/youtube]

Help Me
[youtube]TZNrxqzZlMg[/youtube]

Mr Johnny
[youtube]zsRIBGeftP8[/youtube]

Good-bye Baby (Silver Remix)
[youtube]pAc9CFwDa_8[/youtube]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 18 lip 2011

Jeden do dziesięć to fajna piosenka idealna na pląsy
Promująca też fajna - rytmiczna, a jednocześnie dość nowatorska dla mnie w k-popie
Help Me - to jest tragedia - słabiutkie dla mnie strasznie... nijakie, bez wyrazu ot taka piosnka bez wyrazu kompletnie
Mr. Johnny - to jest przeróbka jakiejś piosenki z zachodu na bank, bo mi się strasznie kojarzy... nie jest złe, ale specjalnie dobre też nie...

No i remix przeciętny niestety

Ogólnie 2 dobre piosenki to bardzo mało - wydaje mi się, czy JYP po prostu je z lekka olewa uważając za ważniejszych 2PM i 2AM?? Bo przesunął je i najpierw wydał 2PM, których album jest kupę lepszy pod względem nowych piosenek i remixów, a teraz wali je tuż przed 2NE1, jakby mu nie zależało na wygranej dziewczyn... dziwne to jest naprawdę - oby nie skończyły jak Wonderki, o których od ponad roku cicho sza... :/
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 18 lip 2011

[youtube]EYKO1za5mX0[/youtube]

może to tylko moje wrażenie, ale ta piosenka jak dla mnie jest zachowana w takim samym stylu co Bad Girl Good Girl, plus refren który strasznie mi się kojarzy z piosenkami Wonder Girls.
A teledysk... cóż zwracałam uwagę tylko na tego faceta XD A Suzy która jest najmłodsza i jedyna niepełnoletnia w zespole, wydawało mi się że najbardziej wyzywająco została ubrana...
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 18 lip 2011

mi się ogólnie podoba bardzo mv i uważam że wyglądają pięknie *__* sama piosenka wydaje mi się dość oryginalna, znaczy jak na kpop, co jest ważne bo ile można słuchać tego samego. pozostałe piosenki dają radę też... ciekawe jak sobie poradzą, ja im tym razem kibicuję bardzo, przeciw 2ne1...
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 18 lip 2011

Hmm ...mi sie sama koncepcja utworu - rozkład, melodia zwrotek i przejść też troche skojarzyła z "Bad girl good girl" i jakoś tak mam wrażenie, że gdzieś to zlepkami juz gdzies słyszałam ...ale może to tylko ja :confuse:

Ale piosenka jest dobra, chociaż nie porywa.

Poczatek MV jest świetny *_____* naprawdę mnie zdziwił ten sposób realizacji, zwłaszcza te urywane ujęcia. Cudna kolorystyka black-red-white, którą uwielbiam, wisieneczki miodzio ^^ Tylko szkoda, że mi potem innymi kolorkami nabrudzili, ale z drugiej strony tez źle nie było. Widać, że chcieli je pokazać w bardziej dojrzałym świetle.

I własnie dla odmiany Suzy zwróciła moja uwagę - wczesniej wydawała mi się mdło nijaka, ale tutaj - rewelacja (: Chyba najbardziej apetycznnie się prezentowała ( nie wiem czemu, ale na zdjęciach Jia i Fei wyglądaja jakos tak za patykowato :/ nie rozumiem tej mody na patykowatość, no ale mniejsza z tym)

OK.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 19 lip 2011

może to tylko moje wrażenie, ale ta piosenka jak dla mnie jest zachowana w takim samym stylu co Bad Girl Good Girl, plus refren który strasznie mi się kojarzy z piosenkami Wonder Girls.
w koncu sie z Toba zgodze XD serio, stylowo podobna do poprzedniego hitu, a refren serio strasznie mi zalatuje wonderkami... co nie jest w ostatecznosci jakims minusem, ani jedno, ani drugie, bo piosenka jest bardzo fajna, wpada w ucho, chce sie jej sluchac... teledysk? mogl byc lepszy, a to pod wzgledem, hm, moze nie jakiejs pelnowymiarowej fabuly, ale tak bardziej z jakimis scenami on/ona, mniej tancowania, jesli wiecie co mam na mysli... choc poczatek interesujacy, koniec tez spoko, kolorystyka fajna, ale czegos mi brakowalo, nie wiem czemu, moze to moja awersja jakas do miss a? ;p choc nieee, nic do nich nie mam, nie rozumialam jedynie fenomenu bad/good girl. to pewnie zmiecie wszystko znowu XD ok, niech wam bedzie, wole inne girl bandy, ale fajnego kawalka wam nie odmowie ;p czekam na lajwy, pewnie bd super ;)
no i kocie uszy? D; srsly? D; czy to konwent? ;x
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 14 lut 2012

Moje ukochane dziewczynki wracają!! Proszę się przygotować na zmiecenie konkurencji przez panie Made in Asia!! :smitten:
[youtube]DnEnN3oHQio[/youtube]
Uwielbiam ich styl, uwielbiam ich teasery, każdą promocję, muzykę, choreografię i oczywiście Fei :fav:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 14 lut 2012

Wiadomix, najlepszy girlsband, jak nie band w ogóle <3
Wymiotą pewnie znów.
ODPOWIEDZ