miss A

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: miss A

Post autor: Chie » 14 lut 2012

O mój naj girlsband wraca.
Ten teaser jest genialny.Nie mogę się już doczekac piosenki.

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 15 lut 2012

Nowy Teaser
[youtube]2WVGV7yWjp8[/youtube]
Tak samo dobry jak pierwszy
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 16 lut 2012

Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei, Fei SPAM <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
[youtube]Im7NYkDED1Q[/youtube]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 17 lut 2012

[youtube]6VJzs6zQCh0[/youtube]
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 19 lut 2012

[youtube]aF8Fst_zonU[/youtube]
JEEEESTTTT ~~ !! O matko choreografia to czyste dzieło sztuki i po prostu nie mogę się napatrzeć :smitten:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 19 lut 2012

Ach.
No tak.
Jakby ktoś zapomniał.
NAJLEPSZY GIRLSBAND POWRÓCIŁ <3 <3 <3 <3

Dosłownie... Oglądając klip, miałam łzy gdzieś w okolicach gardła. Bardzo intrygujące, świeże, piękne... Tak... Świetne jest określenie "dzieło sztuki", to naprawdę tak dla mnie wygląda. Niezwykle trafnie dobrane wokale, jakaś niesamowita aura... Nie umiem... Nie umiem.... Nadal mnie to dziwi, że są takie świetne.
Mam nadzieję, że coś wygrają, błaaaagam, może to i nie jest umcy-umcy-pop, którym się wojuje MBanki, ale przecież nie zawsze coś takiego wygrywa.

Z reszty albumu nie podoba mi się tylko "Rock and Rule", ale, zaiste, sam tytuł fajny :D

Bo "No Mercy" jest mega świetne.

I "Lips".

I wszystko.

Matko, oczarowały mnie znów. <3 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 19 lut 2012

OOO już??
Szybko przesłuchałam no i tak to jest to co lubię. Te stroje, choreografia cała oprawa wszystko strasznie mi się podoba.
Dziewczyny nie zawiodły mnie i tym razem :)
Co do reszty piosenek to wszystkie mi się podobają
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 20 lut 2012

Dobre Misski.

I wzięły mnie skubane z zaskoczenia - bo po teaserach i plakatach ( black-red-white :wink: ) spodziewałam się czegoś w stylu Goodbye baby...

a tu ....nie do końca :confuse:

Zacznijmy od piosenki - jest inna niż dotychczas promowane single ...taka bardziej subtelna, może bez tak wyraźnego beatu ....inna ....a jednocześnie miałam wrażenie, że zgrzytający temat przypomina trochę stare dyskotekowe przeboje - ale tak na plus (:

Teledysk - na początku szok kolorystyczny....i kwiatki .....dużo kwiatków .....za dużo kwiatków :shake: ...
Żeby nie było - motywy były piękne, naprawdę mi się podobała kolorystyka, zwłaszcza ta pastelowa i przygaszona w zestawieniu z kadrami ciemniejszymi, które świetnie budowały klimat jakiejś ....tajemnicy? tęsknoty? .....tylko pod koniec kwiatki mnie już trochę zmęczyły.....i to właściwie wszystko na co chciałam pomarudzić - aha - i na tło taneczne 'pastelowa piramida' - do wywalenia bo nie pasuje do reszty i mnie gryzło ^^'

Choreografia - nie wiem czy jest mistrzostwem świata - dla mnie nie - ale jest dobrze dopasowana, jest subtelna i oszczędna, a jednocześnie nie jest banalnie nudna.

Ogółem jest dobrze (: Właściwie jak się na tym zaczęłam zastanawiać, to dziewczyny aurą przypominały mi jakoś tak Brown Eyed Girls- taki bardziej dorosły i poważny ten klip.
tanpopo
Co to jest dorama? o_O

Post autor: tanpopo » 20 lut 2012

Mnie "Touch" na razie się średnio podoba, ale może się wkręcę. Wydaje mi się że ta piosenka stylem się trochę wybija spośród innych kpopowych piosenek(co oczywiście jest na plus). MV raczej nie w moim stylu ale przyznaję że scenografia jest świetna. Ich głosy uwielbiam, nie mogę się doczekać występów live :D Chociaż chciałabym żeby Fei więcej śpiewała, bo tutaj i w "Goodbye baby" miała dość mało wersów :( Choreografia mi się podoba, na początku myślałam że jest dość dziwna, ale ładnie się komponuje z piosenką i jest oryginalna :)
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 23 lut 2012

Comeback w M!C
[youtube]vZ6J97iI49A[/youtube]

Mało jest artystów, ktorzy na scenie taniego programu muzycznego potrafią czynić magię. Bo to zaiste była magia. Kobiecość, emocje, światła, trochę kiczowato-groteskowego-kwiatkowo-ładnego tla... Wyczarowały świetny efekt.

A choreografia im świetnie pasuje, nikt takich nie ma.

miss A <3
Klasa sama w sobie.

+ Over U
Spoiler! [youtube]iAndASTboZg[/youtube]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 23 lut 2012

słyszę same och ach praktycznie, a mnie mini........... kompletnie nie podeszło...

Klip do Touch rzeczywiście mistrzowski (pomijając zrobienie brzyduli z mojej pomarańczowej :( ), ale piosenka bez niego traci strasznie i jest słabiutka... dalej mamy dziwne technobity, ale w dość wolnym rytmie... brzmi to dziwinie i szczerze ja się męczyłem słuchając tego mini...

Tak naprawdę jedyny utwór, który został na kompie to "Touch (Mix)".... jedyne bez dziwnych wstawek, a z ładnymi instrumentami i dopasowanymi głosami dziewczyn...

Miała być recka z ocenami, ale mi się skasowała, po podsumowaniu wyszło mi słabiutkie 3/6... Od czasu 2 płyty ukiss żadnego wydawnictwa tak nisko nie oceniłem - porażka dla mnie... wyleciało z kompa po niecałej dobie (oprócz Touch Mix XD )
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 23 lut 2012

Zachęcona postem już_nie_lady_boom_boom obejrzałam live i ....ojej ....

ojej...... :?

Strasznie ...tanio to wyszło, sztucznie, plastikowo, kiczowato :/ ten ledwie wyczuwalny mrok z klipu uleciał całkowicie i no ..... marna ta scenografia, światło nie teges - gdyby było tak jak w przejściu, byłoby lepiej :/ w ogóle mi się nie podobało :/

Za to Over U fajnie - trochę styl Breathe (: niby nic specjalnego, ale fajnie się słucha (:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 23 lut 2012

muszę powiedzieć, że mnie też album nie powalił POZA Lips.
jammin' right now, ta piosenka jest boska!!!!!
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 24 lut 2012

Kibou pisze:muszę powiedzieć, że mnie też album nie powalił POZA Lips.
jammin' right now, ta piosenka jest boska!!!!!
no właśnie jestem tu tylko żeby to powiedzieć, bo zostałam dziś przekonana :3 lips jest super, podoba mi się jeszcze trochę no mercy (chociaż początek jakoś mi przypomina bit do roly poly :rolly:) i over u. promowanej nie przebrnęłam nawet do końca, uh, nie znam się na sztuce :rolly:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 25 lut 2012

nie sluchalam mini, ogladalam a to mv - pomysl super, ladna scenografia, choc cos za bardzo, a teasery byly TAAAAKIEEE mega!!! ale poczatek, co za hipsteria! szkoda, ze caly klip taki nie jest :rolly:
bardziej podobalo mi sie goodbye baby prawde powiedziwszy, a touch jest straaaszne do spiewania na zywo! takie zadyszkowe, niske dzwieki, ciezko slyszalne przy live'ach i jakichs glosnych tlach, polplaybackach etc... pod live imo nietrafione, choc piosenka wpada w ucho, przyjemna, nie powiem, bardzo ciekawe choreo, choc troche smieszne, a piosenka sie wydaje taka powazna XD
nie wiem, myslalam, ze bedzie lepiej po teaserach i pierwszych sekundach mv... ale zle nie jest, zeby nie bylo ;P jest to mini, wiec followupa pewnie nie bedzie, szkoda!
ODPOWIEDZ