TEEN TOP

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: TEEN TOP

Post autor: Ai_tanu » 28 gru 2010

no ja wiem... zdaję sobie sprawę z niesprawiedliwości świata, czasem człowiek czuje się taki bezsilny... i wtedy właśnie trzeba zacząć klaskać. na przekór wszystkim! iść do przodu, dumny i wyprostowany, klaszcząc! od razu widać, że słowa piosenki mają przełożenie na realne życie...
a po dłuższej analizie dostrzegam nawet inspiracje poezją Zbigniewa Herberta... widać, że zrozumieli "Przesłanie Pana Cogito'. ah. Niel miałby na pewno 100% z rozszerzonej matury *__* co to jest za chłopak... od razu rzuciłabym Dongho... tylko że on mnie nigdy nie zechce... eh, los...

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 28 gru 2010

Ai, no ja wiem właśnie, bo Niel powinien mieć kobietę ze snów, najlepszą we Wszechświecie. Ale też bym była wymagająca na jego miejscu. Trzeba się cenić, jak się ma takie usta... nooo... teen... brylantowe... czy diamentowe... czy botok... CIIIIIIII.

Ale piosenka Teen Top dała mi siłę, a na nowy rok przydadzą się nowe, więc oczekuję powrotu z gęsią skórką i z bijącym sercem.

Herbert? Mi się wydaje, że nawet Kafka. Takie zagubienie i opuszczenie w świecie.

---
edit.
Tylko pamiętajcie, że jedna ręka może nie chcieć klaskać.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 29 gru 2010

bias biasów aż otworzył swe piękne, pełne usta ze zdziwienia
Obrazek
że ktoś nareszcie zrozumiał cel i sens istnienia Teen Topów.
ma on nadzieję, że skoro dwie Polki go odkryły, to Koreańczycy również przejrzą na oczy...
jeśli nie, to rozważa karierę w Polsce.

dla Faktów mówiła Kibou.

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 29 gru 2010

I co? Zastanawiacie się, kto wygrał dance battle?

Proste, że ci, co latali.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 29 gru 2010

sorry ZE:A... widać jak ten geniusz was przytłoczył.
od początku nie mieliście szans, ale dodatkowo... przy takim wejściu... oni są za dobrzy, po prostu!
ta charakteryzacja dodaje dodatkowej głębi naszej ulubionej piosence "Clap". Tłum sza-sza-szalonych ludzi, cierpiących z powodu miłości. Zauważmy, że wszyscy wyglądają tak samo - choć Niel-sama wyróżnia się oczywiście ustami *__* każdy jest bowiem równy wobec trudności jakie przynosi życie. w zasadzie każdy prędzej czy później zaczyna klaskać. nawet jeśli jedna ręka klaskać nie chce. oh, zainspirowaliście mnie znów <3

kochajcie Teen Topy, bo oni zmieniają oblicze kpopu!

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 29 gru 2010

Tak, tak!
Wlaśnie Teen Top jak nikt inny potrafi pokazać, że człowiek jest prochem i pyłem wobec świata.
Możemy pragnąć latać, ale ostatecznie skończymy... klaszcząc, choć nawet nie mamy na to ochoty.

Właśnie wydaje mi się, że ten imidż jest w sam raz. Może to pierwszy raz w kpopie, ale tym lepiej, że są innowacyjni. Myślę, że JYP się wstydzi, że nie wpadł na to pierwszy.

Te włosy chyba znaczą coś więcej, niż zwykła platyna. To takie światło nadziei dla nas, maluczkich.

JAK MOŻNA ich nie kochać niby, pfff.

Obrazek
Awatar użytkownika
OIijka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: OIijka » 01 sty 2011

Odwołując się do waszych wypowiedzi o tekście piosenki, to rzeczywiście większość piosenek w koreańskim popie jest bezsensu, ale w związku z tym, że nie rozumiem koreańskiego to to mi nie przeszkadzało i słuchałam tej piosenki. Jednak ostatnio przeczytałam ich odwołanie do krytyki na temat owego tekstu i jak to 'mądrze' stwierdzili ,,(...) nie ważne jaki jest tekst piosenki, ważny jest występ(...). Po tej wypowiedzi stwierdziłam, że nie widzę sensu doszukiwania się w tym tekście piosenki czegoś górnolotnego, ich dojrzałość oceniłam po tym właśnie zdaniu. A szkoda, bo mają całkiem niezłe predyspozycje...

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 01 sty 2011

Tak, tak, a występ jest tym lepszy, im więcej chłopaków się przebierze za skrzyżowanie Gagi z kosmitą. ^^

Ale nieee, ja ostatnio jakieś videa z prób oglądałam i tak dalej... Dobrze tańczą i dają z siebie dużo, o!
Ale varietowi jeszcze nie są. Może jeszcze mają czas.

Obrazek
Awatar użytkownika
OIijka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: OIijka » 02 sty 2011

Mnie naprawdę wciągną ich występ na żywo i uważam, że są naprawdę fajni, ale przerazili mnie tą wypowiedzią, więc o kochaniu ich miłością fana raczej na razie nie ma mowy. Jednak może się jakoś zrehabilitują... :)

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 02 sty 2011

yay, wyjaśniło się!

Teen Top caused some buzz with their silver hair at the ”SBS 2010 Gayo Daejun” on December 29th, leading fans to wonder whether they had dyed their hair or donned wigs.

The group even landed first on live search rankings in various portal sites due to the debate over their hairstyles. Some exclaimed that it was a “perfect style that fit their choreography,”* while others thought that it was “a bit of an excessive concept.”

On January 1st, member Niel** revealed the secret behind the hairstyles by writing on his Me2day and Twitter, “Does silver hair suit us? Silver hair fits Big Bang’s T.O.P the best ^^ He was a senior we’ve always wanted to see and finally got to. He’s very charismatic in real life.”***

Along with the tweet was a picture revealing that they did in fact wigs. Netizens commented, “I thought it was real, how cunning!,” “It matches them well,” and “I’m looking forward to their comeback.”****

Teen Top is currently preparing for their second single album comeback this month.

* ofc! <3
** *___*
*** :rolly: :rolly:
**** tak, wracajcie, yesssssss.

no!
i w ogóle występ z dziś. nie ma kosmicznych włosów ;< ale i tak jest fazaaaaa.

lalala~

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 02 sty 2011

crab crab crab crazy~~
i Ci klaszczacy ludzie, epic :rolly: wiadomo, klaskanie ma sens, rubik nie był w stanie tego przekazać w tak spaniały sposób jak oni....
*** lol co, pointless :rolly: czyli żeeee chcieli uczcić topa? oddać hołd, we love u? XD

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 05 sty 2011

ooo, teaser przed ich mv

nie wiem o co chodzi, ale nie widzę Niela, whyyyy ;<

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 05 sty 2011

supa luv. miłość w zupie.

ale eeeej kim jest koleś na mv, jest hawt ;O

Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 07 sty 2011

ojojojoj :rolly:

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 07 sty 2011

Nie mam słów, żeby wyrazić, jak bardzo doznałam po obejrzeniu tego teasera.

A właściwie... Hmm... Zawiodłam się, co to za Eric, jak się pytam?

W klipie powinien być cały czas główny, jedyny i niepowtarzalny wokalista Teen Top, którego-imię-jest-tak-piękne-że-sama-nie-wiem-czy-mogę-je-wymawiać.
I w sumie mało jest Teen Topów w Teen Topach, ehhh, ale muzyka- już czuję, że mi się spodoba, bo chociaż jeszcze nie ma tekstu, to czuję tę energię!!!

I latają! Ach, Copperfield był lamerem rzy nich.

Obrazek
ODPOWIEDZ