Thee Michelle Gun Elephant (j-rock)

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Thee Michelle Gun Elephant (j-rock)

Post autor: Snake » 03 wrz 2010

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Thee Michelle Gun Elephant (j-rock)

Post autor: Azzel » 03 wrz 2010

Oho, moja miłość z gimnazjum <3 Co śmieszniejsze to nie zainteresowałam się nigdy właściwie co się z nimi dalej stało, a słucham również The Birthday, które też mi się podoba, ale wolę starocia^^. ROSSO miałam wrażenie że też gdzieś mi się przewinęło,ale głowy sobie teraz uciąć nie dam bo na pierwszy rzut oka nie widzę. Pamiętałam że ściągnęłam nawet koncert ich, teraz patrzę - jest chyba z pożegnalne trasy z 2003. W ogóle ja ich słuchałam w tych czasach i pamiętam że na ich temat praktycznie nic nie mogłam znaleźć i nigdzie nie pisali że się rozpadli. Dzięki Snake za przypomnienie zespołu, odświeżę sobie go bo dyskografia gdzieś po dysku rozrzucona leży^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Snake » 03 wrz 2010

Sporo materiałów o TMGE jest na YT, jeden gość wrzucił całą masę teledysków i koncertów - można sobie posłuchać i pooglądać :) (ostatni link jaki wkleiłem). Ja mam ich The Best of i sobie tak losowo słucham kawałków z tej płyty. Co prawda oni wydali aż 8 oficjalnych albumów + sporo innego stuffu, ale na the best of są aż 32 kawałki, zatem trochę tego jest ;) Lubisz bardzo mocno jakiś ich konkretny album ? Na the best of na pewno nie załapały się jeszcze jakieś ciekawe utwory, m.in. jest parę z soundtracku Aoi Haru, a chętnie chciałbym posłuchać wszystkiego co od nich najlepsze ;)

Natomiast co do ROSSO i The Birthday chyba nie wydali płyt The Best Of, albo wydali i pod inną nazwą. Polecisz coś od nich ?, jakiś najlepszy album itp, bo trochę dużo tego jest do słuchania ;) W przypadku ROSSO sprawa jest prostsza, bo wszystkie single są z płyty Dirty Karat, ale The Birthday mają na koncie 5 albumów w tym aż dwa z 2010 roku, więc możliwe, że musisz sobie zaktualizować dyskografię ;)

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 03 wrz 2010

Uh, musiałam się rozejrzeć - moja miłosć powstała do nich z pewnością po Sabina Heaven, poza tym na Gear blues jest chociażby Smokin' Billy, na Casanova Snake też dużo fajnej muzyki, ciężko aż mi polecać;p Z pewnością Sabina Heaven! W ogóle strasznie lubię ten ich klimat muzyki, nie wiem nawet jak ich określić ^^" Z The Birthday faktycznie powydawali w tym roku, widzę nawet koncert kolejny i jakieś DVD do ściągnięcia więc przy wolniejszym dysku dociągnę. A tegoroczne płytki to widzę trochę zajmują, jedna z nich ma dwa dyski więc moze to jest jakiś "best of"? Cięzko mi powiedzieć bo The Birthday jeszcze nigdy nie wzięłam na obsłuchiwanie wszystkich płyt <na dysku mam mix płyt gdzie czasem mam tylko nazwę płyty bez zespołu i ciężko mi coś znaleźć, powoli porządkuję to przesłuchując płyty, ale do nich jeszcze nie doszłam, jakbyś przypadkiem założył i o nich temat to się może szybciej zbiorę i przesłucham;p>

Obrazek
ODPOWIEDZ