Acid Black Cherry

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Acid Black Cherry

Post autor: Cherry » 17 paź 2010

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Re: Acid Black Cherry

Post autor: lovegood » 20 paź 2010

ABC <3
To nie tak że ich namiętnie słucham bo siedzę w j-popie raczej xD (jeśli chodzi o Azję oczywiście xD) ale totalnie kocham dwie piosenki. Właściwie to jedna z nich ma cudowny tekst, który uwielbiam sobie cytować jak jest mi źle, a chodzi tu o 20+ Century Boys...Jak nie widzę teledysku to się wzruszam xD Jak oglądam pv to mam niezły polew z chłopaków i ich dystansu do siebie i swoich fanek. Poza tym melodia, głos Jaśka i w ogóle...Sentyment. Pierwsza j-piosenka którą pokochałam całym sercem.
Poza tym kocham Black Cherry. To taki klimatyczny kawałek, taki inny...Zawsze wyję z Yasu "watashi ja naaaaiiiiii!" xD Kocham kocham kocham <3
Był jeszcze jeden kawałek ale nie pamiętam tytułu, taka przyjemna balladka...W każdym razie fajnie grają ;)

Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 20 paź 2010

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Hm, to nie to ale też śliczne <3
Co prawda nie mam porównania za bardzo z innymi zespołami j-rockowymi,ale ABC nie są zbytnio agresywni w swojej muzyce (w sumie głos Yasu na to nie pozwala ahaha xD) i to mi się podoba. Nie znam zbyt wielu piosenek ale z tych co słyszałam większość jest utrzymywana w przyjemnym dla ucha klimacie <3

A ten preview... xD Yasu - Jack Sparrow czy co? :D

W ogóle muszę więcej ich kawałków posłuchać bo naprawdę są fajni <3

Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

lovegood pisze:A ten preview... xD Yasu - Jack Sparrow czy co? :D

haha Yasu tu wygląda normalnie, w porównaniu do innych teledysków. w jednym jest wampirem i szczerze powiem, mimo wielkiej sympatii do Yasu, jak zrobili zbliżenie do jego zębów to aż mi się niedobrze zrobiło.. okropne ma zęby (przynajmniej tam)

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

A, tak, widziałam go jako wampira xD Nie no ja nic nie mam do jego wizerunku tak ogólnie xD Chociaż i tak najlepiej wyglądał jako kobieta w Black Cherry xD Zawsze sobie zadaję wtedy pytanie: "Dlaczego on jest bardziej kobiecy ode mnie?" xDD

Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

to chyba byla moja pierwsza piosenka ABC i na poczatku myślałam że to laska xD. ładnie go zrobili :D

ODPOWIEDZ