Matsushita Yuya

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Matsushita Yuya

Post autor: Ai_tanu » 12 lut 2011

Matsushita Yuya
Obrazek

no więc przedstawiam moją japońską obsesję, która zwie się Matsushita Yuya :smitten:

Krótko o chłopcu
A więc, Yuya - 松下 優也 - jest wokalistą, głównie muzyki pop i r&b. Urodził się 24 maja 1990 roku <skubany, nawet on musi być młodszy, choć ledwie parę dni, ale jednak...> w Kobe. O tym, że zajmie się muzyką zdecydował w szóstej klasie podstawówki. W dziewiątej klasie odwiedził Nowy Jork i spotkał się tam z producentem Jinem Nakamurą, który zaprezentował mu piosenkę "foolish foolish"; Yuya podpisał kontrakt z Epic Records i piosenka ta stała się jego pierwszym singlem. W 2009 roku zadebiutował w musicalu wcielając się rolę Sebastiana Michaelisa w adaptacji "Kuroshitsuji" :melt: <jeśli mogę coś powiedzieć to jest to jedna z najwspanialszych postaci EVER *__*. Większą sławę w kraju przyniósł mu singiel "Trust me" w 2009 roku, który został wykorzystany jako ending do super-popularnej serii anime "Durarara". Kolejny singiel, "Bird", został endingiem do drugiej serii anime "Kuroshitsuji".

Yuya próbuje swych sił także w aktorstwie~ Pojawił się między innymi w najnowszej adaptacji Toki wo Kakeru Shojo (był na ekranie przez dwie minuty), a obecnie gra w dramie Quartet.

Obrazek

Dyskografia (można znaleźć TU)
ALBUM
"I Am Me" (wydany 2 czerwca 2010)

SINGLE
1. "foolish foolish" (26 listopada 2008)

2. "Last Snow" (28 stycznia 2009)

3. "Honesty/Negai ga kanau nara..." (26 sierpnia 2009)

4. "Trust Me" (17 lutego 2010)

5. "YOU" (5 maja 2010)

6. "Bird/4Seasons (25 sierpnia 2010)

7. "Paradise" (2 lutego 2011)

Oficjalna strona --- http://www.matsushitayuya.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

i generalnie... kochajcie Yuyę, bo warto! <333

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: Matsushita Yuya

Post autor: boom_boom » 12 lut 2011

Jakże mogłabym się nie wpisać!

Dla mnie również Yuya jest najciekawszą i najjaśniejszą gwiazdą Japonii :) Młody, zdolny, piekielnie mnie kręci i nęci. Taki "japoński Timberlake" :D :D
Nie wiem, jaka jest moja ulubiona jego piosenka, chyba "Trust me".
Kocham, jak tańczy. Jakby świat nie istniał. Jakby była tylko radość i szczęście.

A teraz myślę jeszcze na to wszystko, że bardzo dobrze mu idzie w "Quartet". Jego charyzma przekłada się też na mały ekranik viikii, na którym oglądamy tę dramą, meeeeh.
ODPOWIEDZ