INFINITE

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: INFINITE

Post autor: jordi » 24 mar 2013

Najlepszy powrót w tym miesiącu z popowych artystów i to ewidentnie - nie kombinują, nagrywają w takim samym stylu od debiutu i trzymają się tego, co się sprawdza :)

Album całościowo podoba mi się bardziej od Infinitize, które miało tak naprawdę 2 bardzo dobre piosenki - tutaj tylko jedna jest dość nijaka i za to należy pochwalić wytwórnię, że jednak postawili tym razem wyraźnie na hepi piosenki :)

Krótka recka:

1. Intro (nie wliczam do oceny bo ciężko to utworem nazwać XD ale taki... niecodzienny zwłaszcza jak dla Infinite rytm i instrumenty XD )

2. Man In Love - totalnie infinitowate i za to po prostu 5+/6. Do poziomu Be Mine czy Before The Dawn brakuje, ale nie tak dużo :)

3. 이보다 좋을 순 없다 - hepi utworek dość wtórny, ale słucha się go bardzo dobrze :) 5/6

4. 그리움이 닿는 곳에 - najsłabszy utwór - megawtórna i miejscami nudna wręcz ballada - pomijam fakt, że z dorobku Infinite poruszyła mnie tylko JEDNA ballada, a reszta przeciętna, albo nudna... 3/6

5. Beautiful - fanki pieją jaki Woohyun ma talent - cóż piosenka nie jest niczym odkrywczym, ale jest bardzo przyjemna w słuchaniu, ale w Korei jest kilku lepszych kompozytorów w boybandach :P 5-/6

6. 60초 (INFINITE Ver.) - cóż.... nieźle, ale... dużo gorsza wersja od solowej Sungkyu - zwłaszcza ciężko mi się przyzwyczaić do refrenu, bo brzmi tak jakby po prostu "nałożyli" na oryginalną wersję z wokalem Sungkyu resztę chłopaków i wychodzi z lekka bełkot... jednak zwroteczki i fragmenty z samym Sungkyu nadal smaczne XD 4/6

7. 불편한 진실 - OMG totalne odwołanie do kiczowatego popu lat 80-tych - KOCHAM TO :D Jedyny skład, który jest w stanie odważyć się coś takiego wypuścić - Pop 80's ŻYJE XD 5/6

Ocena ogólna: 5/6

Dla fanów Infinitów to będzie wspaniały album - chłopaki serwują nam to, co od samego debiutu - skoczne, niewymagające zbytniego myślenia piosenki poprawiające humor. Ja jestem udobruchany XD :D Płycia zamówiona będzie po świętach :) Infinite chyba do tej pory jako jedyni mnie nie zawiedli z k-boybandów większych :)

Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 16 lip 2013

a oto najnowszy singiel 'Destiny', na którego teledysk wydali sporo kasy, ale w sumie niezbyt ciekawie wyszło

[youtube]BDbpE6qHDSA[/youtube]

zmieniłabym partię Hoyi, bo nie podoba mi się moment, gdy muzyka się zatrzymuje, a on zaczyna rapować. Nie lubię tego spowolnienia, a przecież śpiewać Hoya umie.
Ale sama piosenka i jej klimat mi się podobają, takie dramatyczne xD
Najlepsza partia należy do Sunggyu oczywiście ^^ więc ogólnie jestem zadowolona
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 16 lip 2013

Mi się piosenka podoba ale chciałabym jeszcze zobaczyc version A . Nie wiadomo kiedy ją wypuszczą ze względu na to że w mv jest katastrofa lotnicza czy coś w tym stylu a ostatnio wiadomo że się rozbił jeden naprawdę.
No i czekam jeszcze na dance version.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 19 lip 2013

Cóż.... promująca nie jest zła, ale jednak od razu wyczułem, że pierwszy raz od debiutu albumu nie stworzył im "Sweetune" :( Niestety dla mnie, bo Destiny obok Come Back Again to ich najsłabsza promująca, choć tak jak piszę i to i CBA to nadal przyzwoite piosenki. Cały singiel po prostu "przyzwoity" - nic mnie nie porwało, co się zdarza PIERWSZY raz - jak na ulubiony mój boyband jestem troszkę zawiedziony (ale i tak zamówiłem płycię :P )

PS. Wersja A klipu już jest :)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 20 lip 2013

A gdzie ją oglądałeś bo na YT nie ma tego przeszukałam parę stron i nic
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 20 lip 2013

jordi pisze:Cóż.... promująca nie jest zła, ale jednak od razu wyczułem, że pierwszy raz od debiutu albumu nie stworzył im "Sweetune" :( Niestety dla mnie, bo Destiny obok Come Back Again to ich najsłabsza promująca, choć tak jak piszę i to i CBA to nadal przyzwoite piosenki. Cały singiel po prostu "przyzwoity" - nic mnie nie porwało, co się zdarza PIERWSZY raz - jak na ulubiony mój boyband jestem troszkę zawiedziony (ale i tak zamówiłem płycię :P )

PS. Wersja A klipu już jest :)
TYPOWY JORDI :fav:

---
Żeby uchronić ten post przed usunięciem go z racji offtopu, wklejam ostatnio ulubiony filmik, whateva.
[youtube]s-UnrxtAa00[/youtube]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 21 lip 2013

Chie pisze:A gdzie ją oglądałeś bo na YT nie ma tego przeszukałam parę stron i nic
aaa sorki źle wyczytałem XD (jak to ja :P ) - planują wydać na dniach, bo go jeszcze montują i zmieniają XD
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 29 wrz 2013

[youtube]HfI-wYRrp5s[/youtube]
:fav: :melt: I to tyle

Dopiero co wyszło nowe MV a tu akcja z L. Właśnie czytam o tym jak jego fanpage są zamykane lub zawieszane i fani odchodzą. nieźle się narobiło zwłaszcza ze w ostatnim czasie sporo wyszło takich rewelacji T-ara Soyeon, Sulli, Kim woo bin a teraz L.
Niektórym nie podoba się wybranka a niektórym jego wpisy na tweeta.
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 06 mar 2014

so delicious, so delicious :lol:

otóż najlepsze friendaski WooKey, wypuszczają mini album, a ja zrywam boki ze śmiechu oglądając jego zapowiedzi.
Zaczęło się niewinnie
[youtube]-Z0RPAxn0lc[/youtube]

Potem podkręcili atmosferę, bo chemię mają lepszą od Troublemakera
[youtube]juV6QGHrxWM[/youtube]

i w końcu teaser piosenki ( w piżamach po przebudzeniu, to jest piękne :drunk: )
[youtube]RJCAv3M5gCs[/youtube]
piosenkę stworzył Sweetune i nie będę ukrywać, że mi się podoba. Takie energetyczne klimaty do nich pasują; cieszę się, że Woohyun nie poszedł w styl smęcący, bo kilka razy przebąkiwał, że chciałby pisać/śpiewać ballady i w sumie często je wybiera (solowe Time i duet z Lucią), więc modliłam się za chłopaka. Dobrze, że ktoś tam w SM niebie widzi i słucha :lol:
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 22 lip 2014

Ja w sumie nie jaram się jakoś chłopakami z Infinite ani nic.
Wyszło 20.04.2014 mv do piosenki Back.
Mnie osobiście piosenka się bardzo podoba, na tyle że trafiła do moich ulubionych, początkowo trochę nie pasował mi refren ale z czasem nabrałam przekonania i do niego. Klip ciężko mi ocenić, wydaje mi się, że zły nie jest chociaż troszkę może zbyt brutalny, ale ogółem nawet podoba mi się.

[youtube]YiiqHq_kNnU[/youtube]
Awatar użytkownika
lett
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: lett » 25 lip 2015

Zastanawiam się dlaczego nie ma tu jeszcze postu o ich najnowszej piosence - BAD.

[youtube]i1oTSAhdzNQ[/youtube]

Jak dla mnie totalne mistrzostwo i zdecydowanie najlepsza piosenka ever ze wszystkich jakie mieli :fav: Wpada w ucho i nie jest to jakaś smętna ballada, choć i takie mają na płycie Reality i śmiem zauważyć, że one również są godne polecenia! :)

Klip jest dosyć nietypowy, ale to właśnie idzie na jego korzyść. Wszyscy wyglądają świetnie i Sungyeolowi pasuje fryzura na baranka (szkoda, że nie na wszystkich występach ją ma), a Myungsoo jak zwykle genialnie wyciąga swoją partię. Naprawdę podoba mi się jego głos... Hoya i jego spojrzenie w lustro... Gdyby tak na mnie spojrzał, chyba bym zapomniała jak się oddycha. :rolly: Woohyun idealnie pasuje do refrenu i jego ruchy podczas tańca :smitten: kciuk w górę! Sungkyu już w swojej solowej płycie udowodnił, że ma świetny wokal. Nie przepadam za rapem, ale Dongwoo sprawił, że chyba zaczynam się przekonywać xd No i najważniejsze, że Sungjong wygląda jak facet, a nie kobieta (chyba już zawsze będę na to zwracać uwagę po erze blond kitki...). Słodziłabym im tak do jutra, więc już się przymknę xd

Ale, ale... Muszę dodać, że BAD wskoczyło na listę moich wakacyjnych hitów i na pewno szybko nie zniknie z playlisty :mrgreen:

Z tą piosenką się jeszcze promują w programach muzycznych:
[youtube]HU-kZiTgtIE[/youtube]

Jakie są Wasze odczucia? ^^
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 26 lip 2015

Uwielbiam tą piosenkę. Sungyeol w końcu dostał trochę więcej do śpiewania.
Choreo jest super i czekam na dance practice bo chyba jeszcze nie wrzucili niby miało byc po przekroczeniu 5 mln
ODPOWIEDZ