B1A4

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Re: B1A4

Post autor: akire » 16 mar 2012

ej ja nie wiem skąd tą laskę wzięli, chyba musieli się nieźle naszukać, nie każda ma ten poziom bycia creepy :confuse: w ogóle niby mi się nie podoba piosenka a niestety się wkręciła, przynajmniej refren ech no i lol fajnie podskakują, trzeba im to przyznać :rolly:

generalnie hej, to jest biłanefo, oni mają promieniować młodzieńczą energią a tu jakąś para-traumę zapodają, ja nie wiem, jakoś mnie nie przekonuje ta promocja. a szkoda, bo to jedyny chyba z młodych zespołów w którym umiem ich imiona i nawet mam biasa :cry: w sensie tego:
Obrazek
:'D choć chyba to wszystko co złe to jego wina, skoro on sobie pisał jakieś piosenki i produkował płytę. może dziecko się nauczyło jak robić autotune i mu się tak spodobało, że władował wszędzie, ja nie wiem.

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 16 mar 2012

Ja jestem jak najbardziej za tym żeby pisali piosenki. Nie wszystkie może ale na pewno jakąś. NIektóre będą dobre ( przykład Jong z Shinee i Juliette napisana przez niego ) a inne klapą. Moim zdaniem poradził sobie dobrze. Nabierze wprawy i nastepnym razem będzie jeszcze lepiej
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 17 mar 2012

Chie pisze:Ja jestem jak najbardziej za tym żeby pisali piosenki. Nie wszystkie może ale na pewno jakąś. NIektóre będą dobre ( przykład Jong z Shinee i Juliette napisana przez niego ) a inne klapą. Moim zdaniem poradził sobie dobrze. Nabierze wprawy i nastepnym razem będzie jeszcze lepiej
Jonghyun napisał słowa, piosenka to przeróbka tej piosenki, że tak pozwolę sobie sprostować - generalnie pisanie tekstów piosenek nie jest jakimś wielkim wyzwaniem lol, produkcja albumu - jest, a to dziecko nie ma 10letniego doświadczenia w biznesie żeby się za to zabierać, jak widać zresztą.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 23 maja 2012

Mi się piosenka podoba, a nawet bardzo. Początek jest taki sobie ale później o niebo lepiej.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 24 maja 2012

nie wiem co robić.

mi.

chyba się podoba ta piosenka ;_________;

bo klipor wyszedł właśnie i nie wiem co robić ze sobą :rolly:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 24 maja 2012

Z kążdym przesłuchaniem ta piosenka podoba mi się coraz bardziej.
Klip jest nawet a choreografia lepsza niż w Sorry.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 24 maja 2012

Nudnawo trochę... Chcieli posłodzić po Sorry ale jak już raz skoczny kawałek był, to to jest rozczarowujące dla mnie... Ani ballada to, ani potańczyć...
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 04 cze 2012

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 06 cze 2012

oni sa genialni w slodkosciach i wlasnie ja odetchnelam z ulga po baby i'm sorry, ktore bylo strasznie kiepskie, baby goodnight jest w sam raz, co prawda troche brak upgrade'u po dlugim juz czasie od debiutu, ale imo chlopaki maja czas, a jak cos dobrze robia to po co maja rezygnowac ;p
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 29 sie 2012

Ich japoński albumik. Tylko FLy Away jest nowe reszta to same jap wer.
Teledysk do Good night podoba mi się bardziej ten. Nie ma westernu :D
A no i FA też jest bardzo fajne.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 12 lis 2012

Nowa płytka wydana

Promująca mi się podoba ale to chyba nadal nie jest ich poprzedni styl. Teraz muszę przesłuchac resztę
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 09 gru 2012

Hmmm... w zeszłym roku kojarzyłam ich tylko przez to dziwne spotkanie w księgarni.. muzycznei wiem., ze mnie nie interesowali raczej.. takie kolorowe...meh.. ostatnio kojarzę ich z piosenki bo chłopak o różowych włosach rapuje jak TOP :D <pomijam fakt, że nie wiem kiedy, ale wkręciła mi sie ta piosenka> no i dziś włączam sobie immortal song. a tam kolejny chłopiec rozwala scenę! Fantastyczny jest :D Tzn dziś był super (odcienk 78), lecę sprawdzić jak mu szło wcześniej ;p

oo tu jest dzisiejszy wystep :fav: http://www.allkpop.com/2012/12/b1a4s-ba ... tal-song-2" onclick="window.open(this.href);return false;
..............

radzi sobie!!!!! omomomo koncowka :fav: :fav:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 09 gru 2012

On w wcześniejszych był rónie dobry tak jak teraz. Nieraz śpiewał z członkami zespołu. Jest chwalony za swoje występy. Chyba najlepszy wokal w zespole.
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 12 sty 2014

chłopaki wydali drugi już pełny album z piosenką promującą Lonely.

no nie wiem, dla mnie to takie w ich stylu, a dotąd się do niego nie przekonałam (i to nie tylko dlatego, że głos Jinyounga mnie irytuje, nope). Przesłucham jednak album, może zmienię zdanie. Na razie grupa ma plusa za wydanie pełnego albumu i tworzenie własnych utworów.

tracklista
1. Intro - Prologue
2. Lonely
3. Love That Time feat. Harim
4. Amazing
5. Baby
6. Oh My God
7. Over
8. Pretty
9. Who Am I
10. Sober in Music - CNU's solo
11. Road
12. Seoul

edit: moje ulubione piosenki to Amazing, Road i Who Am I. Reszta czasem przynudza jak np. Seul, ale jest solidna. Jestem zdziwiona, że mi się podoba ^^
ODPOWIEDZ