B.A.P

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: B.A.P

Post autor: Azzel » 26 sty 2012

jeśli powiem zaraz, że się w nich zakochuję, mimo że tego nie powiem, bo wcale mi się nie podoba jak zwykle najmniej legalny rocznikowo chłopiec (bądź chłopczyk :ashamed:) :ashamed: to, więc, akurat (ogólnie to nie ja tu piszę) ALE, jak już to najbardziej taaak, blokersi przypominają się, dzisiaj warrior i taniec orangutana, jutro słoneczna piosenka z tańcem skowronka czy innego stworzenia <k-pop pro wildlife> .no. (ich królik jest radioaktywny i przypomina mi donnie darko - czuję że zbliża się koniec świata a bapy są wysłannikami różowego królika z kosmosu by nas o tym ostrzec, be warrior! Un warrior)

edit:
Volli pisze:ha ha... jest "down" jak "keep your head down" ...
jeju, to jak jeszcze mamy porównywać to ja tam szajnowe podrygi jakieś widzę, no miejscówa to jak z mona lisy mblaqów :rolly: :rolly: :rolly: a chłopcy w ogóle robią tup tup, fly high, i jak Volli powiada :
jest tup tup, są bębny, tylko pióropuszów i przepasek biodrowych brakuje...
cytat z szałta
to jeszcze Tiarki nam dołączają do kompletu, yayaya~~!

<btw, coraz bardziej się zastanawiam czy ta warriorowa piosnka to nie na cześć Warriora i Una, w koncu to chłopie tak pięknie upada jak wiadomo kto i gdzie :rolly: :rolly: :rolly: >

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 26 sty 2012

Azzel pisze:to jeszcze Tiarki nam dołączają do kompletu, yayaya~~!
hmmm... ale srsly - COŚ w tym jest:

.............

Na przykład Macaulay Culkin :rolly:
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 26 sty 2012

To ja się jeszcze odniosę do postów wcześniej.

Jordi - dziękuję, że jako fankę DBSK uświadomiłeś mnie, iż BAP jest na nich kreowane. Teraz ktoś mi powie... od kiedy Szynki to Warrior :rolly:

A poza tym...
Kochajcie ZELO!!! :D
Doczekałam się młodszych od siebie :rolly:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 26 sty 2012

Nie to jest jakaś kpina :rolly:

Ja w ogóle sobie nie wiem czemu wkręciłam, że ich tam będzie trzech ( B, A i P) ...no i zgadzało mi sie po obejrzeniu teledysku, że jest ich trzech (kręcony, prosty i ten pomiędzy- tylko czemu do cholery wszyscy backdancerzy tez w blondzie?) dopóki nie zerknęłam na Jusiowy opis iii ...

.....loooooooooooooooooooooooooooool :rolly:

Nie no dajcie spokój, tego 'musk' nie ogarnie, przecież zawsze najpierw się rozpoznawało "tego w blondzie" _^_ :rolly:

aż chce sie rzec, co to za zjebunny koncept :rolly:

Piosenka taka sobie jak dla mnie, nie chwyciła, ALE węszę potencjał 8)

i kocham puchate kjuicki ^________________________^ :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 26 sty 2012

Lusia pisze:To ja się jeszcze odniosę do postów wcześniej.

Jordi - dziękuję, że jako fankę DBSK uświadomiłeś mnie, iż BAP jest na nich kreowane. Teraz ktoś mi powie... od kiedy Szynki to Warrior :rolly:

A poza tym...
Kochajcie ZELO!!! :D
Doczekałam się młodszych od siebie :rolly:
Szynki to nie worrior, szynki to survivor :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

O takie coś znalazłam~
Pomyślałam, że może się przydać w identyfikacji poszczególnych blondynów :)
Na tym drugim dodatkowo z króliczkami :P

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 26 sty 2012

Same blondaski z czego 3 z nich wygląda prawie tak samo.Piosenka średnio mi się podoba.Układ choreograficzny też nie jest jakiś specjalny.Teledysk chyba oprócz tego królika nie wyróżnia się niczym szczególnym.Może ich kolejne piosenki mi się spodobają .Jak na razie to nie bardzo
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 26 sty 2012

Ja bym tylko chciała ogłosić się osobistą fanką B.A.P xDDD Dziękuje za uwagę .

Zelo <3333333333333333333333333333333333333333
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Tsukusz, czekałam kiedy to powiesz xD

:D
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 26 sty 2012

dobra mam całość za sobą - przeciętne, bez wyrazu... powtarzalne mocno - miał to być skład czysto hiphopowy (zapowiadano ich jako pierwszy prawdziwie hiphopowy band) a tak naprawdę jest to pop z niewielką domieszką hiphop (Warrior to 75% pop, 25% hiphop - Ubreakable to jest 100% pop, jedynie piosenka z Secret to możnaby podpiąć pod hiphop, ale też nie do końca) - ja czuję się zrobiony w balona po zapowiedziach, a i ich imidż mi nie pasi - ten blond jest okropny :rolly: (mało któremu azjacie czy azjatce pasuje moim zdaniem XD )

Ja nie będę się powtarzać, że mnie klipy i inne rzeczy o wiele mniej interesują od muzyki, a tu nie jest "zaskakująco", że tak powiem... Sądziłem, że pójdą w klimaty albo Never Give Up i piosenki Yong Kook'a z Yoseob'em, albo w hiphop, ale z głębią (coś w podobie do Tablo), a poszli niestety w najłatwiejsze, czyli pop z domieszką hh...

Siostra właśnie z takim repertuarem BAP powinni być wysoko, a nie są... bo piosenki wpadają w ucho i nie są skomplikowane, a tu wtopa...

Porównuję do DBSK, bo jak słysze Warrior to mi się przypominają utwory z Mirotica bardzo XD (aż sobie zapuściłem płycię XD ) Zresztą wiele osób w necie uważa tak samo, no z fangerlizmem trzeba się pogodzić, że wiele przysłania :P :rolly: Muzycznie przeciętność wielka, a i wygląd dla mnie kompletnie nietrafiony i nie czuję fazy, jaką ma reszta :P

Czekam na EXO - dużo lepiej się zapowiada, a TS chyba nie odniesie sukcesu jak z Secret... dla mnie błąd marketingowy popełnili, bo nie widzę w nich nic, co by ich wyróżniało prócz tego blondu, który pewno długo się nie utrzyma, aczkolwiek chociaż piosenka awansowała na 37 miejsce XD

Uff no to wszystko XD I tak nikt mnie nie przekrzyczy :rolly: Ktoś musi psuć humor :P :rolly: Nie no żartuję, ale widać, jak bardzo w kpopie facet może mieć odmienny gust :P
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: gosq » 26 sty 2012

mało którzy debiutanci do mnie przemawiają a tych pokochałam. Faaaaajni są :D Na mega fanostwo się jeszcze nie piszę (jestem fanką tylko 2 zespołów) na ogarnięcie i nauczenia się rozróżniania poczekam aż się przefarbują bo nie chce mi się bawić w znajdź różnicę :rolly:
Biorę się za ściąganie całości.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 27 sty 2012

Lusia pisze:
Tsukusz, czekałam kiedy to powiesz xD

:D
Obrazek
Hahah, u mnie faza jednak na lidera :D Coś mam do tych liderów, uke czy nie ^^
Fajna ta płytka, wreszcie dziś przesłuchałam, wpada w ucho, a oni sami są mocno fazowi :rolly: :rolly:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 27 sty 2012

No mi się płyta strasznie podoba xD Zafazowałam się dziś i mam zamiar sobie ja nabyć w najbliższym czasie. A z uwagi na ostatnie poczynania jakie się dzieją w naszym "cudownym" kraju , to jak najbardziej muszę a nawet powinnam kupić ja jak najszybciej :rolly:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 27 sty 2012

Tsukush pisze:No mi się płyta strasznie podoba xD Zafazowałam się dziś i mam zamiar sobie ja nabyć w najbliższym czasie. A z uwagi na ostatnie poczynania jakie się dzieją w naszym "cudownym" kraju , to jak najbardziej muszę a nawet powinnam kupić ja jak najszybciej :rolly:
Kupic to ty powinnaś Tejkeny :rolly:

Wkręca mi się powoli Warrior chyba, najbardziej z nich wszystkich. Tylko ciągle nie rozumiem metafory zabicia Zelo na końcu :rolly:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 27 sty 2012

Jezuuu nie ogarniam ich zajebi******************ości itd .... jak ja czekałam na Debute Stage ..... :smitten: :smitten: :smitten:
ODPOWIEDZ