B.A.P

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: B.A.P

Postautor: Kibou » 27 kwie 2012

Maru pisze:"Tańczący z dezodorantem" :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:

Popłakałam się :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:

Przepraszam ......Dziękuję....... :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:

w końcu B.A.P - Best Anti-Perspirant ;DD

Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 27 kwie 2012

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 17 lip 2012

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 18 lip 2012

Po świetnym POWER miałem nadzieje, ale umarły z wyjściem piosenki...

Najsłabsze ich promo od debiutu i to wyraźnie - naprawdę nie ma w tej piosence nic, co by przyciągało na dłużej - "bum bum tralala" - takie coś w hip-hop/rnb to było 40 lat temu.... ściągam mini, ale mam potężne obawy...

Klip jak klip typowy dla koreańskich boybandów XD Tańcu tańcu, ujęcia każdego i tyle XD

UPDATE:

E nie jest źle, a nawet..... :D

Recka (na szybko po 3 przesłuchaniach)

1. GOODBYE - piosenka zaskakująca - zaczyna się bardzo spokojnie, a z czasem nabiera tempa, aż kończy się jako megaszybki rock XD Wpada szybko w ucho i jest czymś rzadko spotykanym :-) 5/6

2. NO MERCY - koszmar najgorsza piosenka jaką wydali od debiutu (nie tylko promo). Dziecko coś takiego może złożyć na kompie no słabiuchne to strasznie.... fail lipca póki co w promujących... 2/6

3. 음성메시지 - typowe rnb, ale szybko wpadające w ucho - zalatuje rnb od SM-u, ale przyjemne XD 4+/6

4. DANCING IN THE RAIN - BAP i coś podchodzące pod remizę :rolly: nie myślałem, że to mi BĘDZIE PASOWAĆ :D NAJLEPSZE NA TYM MINI NO BOSKIE NO WKRĘCA SIĘ OD 0,00000001 SEKUNDY :D 6/6

5. 마음이 시키는 일 - co to za mini bez smęta?? ten jest zżyną z jakiejś piosenki i to ostrą (szukam już w necie, ale motyw w tle lecący całą pieśń już gdzieś był wcześniej XD ) - takie to sobie - nijakie te ballady ma BAP niestety XD Smęty mi do nich nie pasują XD 3+/6

Ocena Ogólna: 4+/6

Chłopaki dobrze się rozwijają i jak na starcie mi nie pasili, tak co kolejne wydawnictwo coraz bardziej mi się pobodają - niestety wyraźną rysą na tym albumie jest promująca - koszmarek, którego nic nie ratuje... ale pozostałe piosenki niezłe, dobre, bardzo dobre, i BOSKIE (taniec w deszczu) - dobre mini ogólnie :-) No i czasowo jest porządnie, bo prawie 19 minut :-)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 18 lip 2012

Mi się promująca podoba. Może nie jest jakoś wyjątkowo cudowna ale wystarczająco dobra by znaleźc się na mojej playliście.
Z mini nie podoba mi się 3 i 5 bo ja to za balladami nie przepadam a już na pewno nie takimi przy których zapomina się że cokolwiek się słucha. No i 3 też jakoś mi nie podeszła. Natomiast taniec w deszczu jest świetne, oraz goodbye wydane trochę wcześniej.
Mini udane jak dla mnie.
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 20 lip 2012

jak sobie o nich przypomnę to posłucham.
Co do głównej to ten ostatni przyśpiew no mercy brzmi trochę jak by (nie wiem kogo to działka była) się koleś za krocze mocno złapał podczas tańca wcześniejszego :D piosenka w sumie taka sobie najbardziej mi się podobał ten motyw muzyczny co tańczyli prawie jak indianie w kółku i nic nie śpiewali :D
jeszcze w mv bejsbol mnie rozwalił :rolly:
1, 3 ujdą
Ogólnie wcześniejsze piosenki mi się bardziej podobały. Ale i tak są fajni. Za warriora ich lubię i będę lubić :D
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 20 lip 2012

Fajnie wystąpili na żywo.
Jestem ciekawa czy ten co śpiewa to łoooooooo itp jest tak dobry bo wyciaga wysoko
cz też może jego części były jakoś wsześniej nagrywane i dodane tylko do podkładu
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 29 sie 2012

Chłopaki wydali [The 1st Mini Album Repackage]
Crash. Liczyłam na jakąś nutkę z energią w stylu Power.Nie jest wolna ale nie taka jak Warrior np. Nie jest też zła ale na pewno na długo nie zagości w pamięci.
I remember. Ta piosenka jest świetna. Bez przerwy teraz u mnie leci. :D
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 30 sie 2012

Crash przyjemne~ Jak dla mnie jedna z tych piosenek bardziej sielankowych, gdzie chłopcy biegają swawolnie po łące i szczerzą do nas swoje białe zęby.
I remember wiadomo. Z Yoseobem było genialne, z Daehyunem równie dobre~ :) Ale jako że jestem fanką głosu YS, to sentyment do pierwszej wersji zostanie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 31 paź 2012

Już chwilę leci ta nutka

Niezła taka w stylu Crash jak dla mnie
Awatar użytkownika
Natalie_Shu
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Natalie_Shu » 18 lis 2012

Sama piosenka ujdzie, ale jakoś średnio pasuje mi do B.A.P-u. Oni mieli wcześniej taki mocny image, a teraz takie takie, za przeproszeniem, pierdu-pierdu wypuścili. Zdecydowanie wole poprzednie single.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 13 lut 2013

Bardzo mi się podoba
Awatar użytkownika
Natalie_Shu
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Natalie_Shu » 24 lut 2013

Mi też! :D W końcu B.A.P wrócił do korzeni. I niech już tak chłopakom zostanie. Nigdy więcej żadnego "Stop it".
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 24 lut 2013

To prawda tamten wizerunek im nie pasował a cała płytka jest naprawdę dobra ostatnio bez przerwy jej słucham.
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 06 mar 2013

Nie byłam tak nimi zachwycona od czasów Warrior~ Świetnie się prezentują <3 I nie wiem jak to jest, że potrafią wzbudzić tyle emocji przez jedną piosenkę (przynajmniej w moim wypadku ;) ) Naprawdę jestem dumna ^^
Obrazek

Wróć do „Muzyka”