BLOCK B (blokersi)

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: BLOCK B (blokersi)

Post autor: jordi » 20 lut 2012

Ja powiem wprost - mają przerost ambicji, co widać od samego debiutu (zwłaszcza ten Zico którego od samego początku nie lubię, bo jest butny - "nasz band jest the best, jako jedyni jesteśmy prawdziwym hiphopowym bandem" itp...). A żartowanie z tragedii, która pochłonęła bodaj 2,500 ofiar, dach nad głową straciło 5 milionów osób, pracę 10 milionów, pół kraju woda zmyła (a to powierzchnia 4-krotnie większa od Kor PŁD) to już naprawdę jest nieodpowiedzialne zachowanie.... Ja za nimi osobiście nie przepadam, ale nawet jakby mój ulubieniec coś takiego zrobił, to naprawdę by mnie to wkurzyło...

W ogóle dziwi mnie takie zachowanie - przede wszystkim są jeszcze podlotkami (na listach sprzedaży mini tylko 4 dni było w TOP20, a to dość słaby wynik - w necie piosenki to samo) i pozwalają sobie na takie teksty, że czasem brakuje słów...

Moim zdaniem ciężko im będzie - Tajlandia ich nienawidzi (a to po Japonii podobno największy rynek zbytu kpopowych artystów), w Korei też większość ludzi nieprzychylnie patrzy (wiemy, że to dość konserwatywny kraj, więc łatwo nie wybaczy wyśmiewania się z tragedii innych... myślę, że minimum rok nic nowego nie wydadzą po tej wtopie XD )... Pomijając to, że Niczkunowi się przykro zrobiło :( (dlatego już ich nie polubię :evil: )

Nawet megagwiazda hiphopu Drunken Tiger wspomógł Niczkuna, czyli zganił BlockB - jak to sżło "Niczkun, nie wszyscy są tacy" - DT to legenda hiphopu, więc nagrabili sobie nawet u swoich idolów XD

Cóż... tak to jest, jak nad nimi nie stoi żadna wielka wytwórnia - gadają głupoty, czym sami sobie szkodzą. Podejrzewam, że Block B zostanie marginalnym bandem w Korei... a kara od Cho PD na bank ich nie ominie... (odmówił komentarza, a jednej dziennikarce nawrzeszczał, że to nie jej sprawa, czyli jest wściekły XD )

Przeprosiny są wymuszone, bo widać było jakie mają świetnie humory mówiąc o tej powodzi... Zresztą już na forach i stronach piszą, że te przeprosiny niewiele dadzą...

Reszta artystów z pewnością już wie, czego nie robić i nie mówić podczas wywiadów - chociaż taki plus...

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 22 lut 2012

Pierwszy występ po tym skandalu
Nowa fryzura Zico
I ich wejście. Nie wyglądali na zbyt pewnych siebie. Nie byli pewnie jak przyjmą ich fani.
Fans were able to see leader Zico‘s new hairstyle, as he personally took on the responsibility of the incident and shaved his head as a symbol of his remorse.

Their loyal fans showed them unchanging support, sending their cheers of encouragement throughout their performance.
[youtube]AZABHlq-gEY[/youtube]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 24 lut 2012

Chie, więcej występów chyba raczej nie będzie...

Po wczorajszym Mnet stacja otrzymała ponad 1.600 listów, telefonów i maili, że widzowie nie życzą sobie ich w programie... Mnet jeszcze nie podjął decyzji, bo listę ustalają w każdy wtorek, ale KBS, MBC i SBS wywalili ich z listy artystów w ten i podobno też przyszły weekend...

Szczerze doigrali się przez własną głupotę... aczkolwiek szkoda mi tego najmłodszego, który w szpitalu wylądował z powodu zbyt wielkiego obciążenia psychicznego... mam nadzieję, że nic mu nie będzie...
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 24 lut 2012

Ponoszą konsekwencje swojej głupoty.
Szkoda mi ich jednak bo zaczęli się powoli wybijac a tu takie coś.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 24 lut 2012

Już nie przesadzajmy... Nie zrobili, aż tak złego czynu żeby wyrzucać ich z telewizji o.O Myślę, że wzburzeni internauci są o sto razy gorsi bo żart o kilku drobniakach w kieszeni w porównaniu z podpisywaniem petycji: "Block B popełnijcie samobójstwo" jest naprawdę małostkowy. Na początku też byłem w szoku, że zachowali tak jak się zachowali, że powiedzieli to co powiedzieli, ale ta nagonka? Przecież teraz to co ludzie robią tym chłopakom jest sto razy gorsze od tego co oni powiedzieli... no ale cóż siła Internetu i anonimowości. Tutaj nikt nie zostanie ukarany za to, że podpisuje petycję mającą na celu zmuszenie członków Block B do samobójstwa (jakkolwiek to głupio brzmi).

Trzeba także spojrzeć na to z innej strony. To są gówniarze, do tego z wytwórni, która pewnie nie trenuje swoich gwiazd jak wielka trójka czy inne bardziej znaczące firmy. To nastolatkowie, a wiele z nich nie myśli często zanim coś powie. Ilu z nas na co dzień zostałoby przyłapanych na głupich żartach o Żydach czy murzynach?! Rozumiem, że to inna kultura bo w końcu nie znam jej od dzisiaj, a od 6 lat... no, ale to wszystko już przekracza jakiekolwiek granice rozsądku. Przeprosili pisemnie, na nagraniu, Zico ogolił głowę (akurat to było raczej śmieszne i niepotrzebne), a podczas ich występów dało odczuć się dyskomfort jaki odczuwają. Chłopaki powinni zniknąć na jakiś czas, aby powrócić z równie dobrą piosenką gdy wszystko się uspokoi. Chodzi mi tylko o jedną rzecz... Wszyscy mówią jacy oni źli i niedobrzy, a sami nie lepsi. Wyzywają ich w komentarzach, podpisują durne petycje... Przez Block B nikt nie wylądował w szpitalu, przez internautów tak. Echh... (Nie bronię ich zachowania bo było karygodne, ale ta cała nagonka jest dużo gorsza od ich czynu)

I taki śmieszny przykład od nas z Polski. Pan Bartosz Węglarczyk na wizji, w polskiej telewizji powiedział, że Ukrainki to roboty domowe idealnie sprzątające polskie domy. I co? Nic z tym w Polsce nie zrobili ^ ^ Oprócz kilku portali i komentarzy internautów nic się z tym nie stało xD
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 24 lut 2012

mootyl pisze:Ilu z nas na co dzień zostałoby przyłapanych na głupich żartach o Żydach czy murzynach?!
Ile razy już międzynarodowi fani byli wzburzeni za blackface w varietach a Korea krytykowana za rasizm? Ktoś też wpadł na pomysł umieszczenia bodaj muzułmańskiej pieśni modlitewnej w variecie emblaków jako zaprawdę fajne tło muzyczne.

I dlatego chyba podobnie jak Mootyla wkurza mnie ta nagonka :/ Bo jak widać nie tylko oni to ignoranci :/ Wiecie ....kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień ....

Wybryk był naprawdę głupi i szczeniacki i nie mam zamiaru ich usprawiedliwiać, ale już dostali swoja karę, miesiące pracy nad combackiem poszły się walić, przeprosili i koniec .....a tu im wieksza nagonka, tym więcej przepraszają i jakiś cyrk się z tego robi i już nawet mnie ta cała sytuacja drażni, no bo ile można to ciągnąć? :?

Bo gdzie się nie wlezie, to atakują niusy jak tym razem Block B przepraszało _^_
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 24 lut 2012

mootyl ale co ty Polskę porównujesz do Korei - tam ludność jest dużo bardziej konserwatywna... i to co zrobili dla Koreańczyków jest niezrozumiałe i głupie...

aczkolwiek wszędzie znajdzie się paru debili, którzy wykorzystają okazję, żeby nawrzucać bez powodu...

Mnie te żarty zniesmaczyły szczerze, bo sam nie potrafię się śmiać z ludzkich tragedii... i nie wiem jak w ogóle można coś takiego robić... oczywiście jak oglądamy dramy to piszemy "niech ona się powiesi czy cuś", ale tutaj odróżniamy fikcję od rzeczywistości...

Maru ale nie zauważyłaś, że te ich wywiady z przeprosinami są.... z lekka sztuczne i naciągane?? Np tekst, że nie mieli pojęcia, że to taka katastrofa - ile niusów było że SM dał 3 miliony dolców, 2PM milion i wielu innych artystów wspomagało Tajlandię z powodu tej powodzi - wszędzie o tym trąbiono, a oni "nie wiedzieliśmy, że w ogóle tam była powódź" - no debili z siebie zrobili... lepiej by było jakby samo przepraszam powiedzieli, a nie rozwlekali to na 30 zdań, z których tak naprawdę nic nie wynika...

Więc z jednej strony niektórzy przesadzają z krytyką, ale z drugiej Block B jest samo sobie winne... coś czuję, że to może być ich koniec po tym, co się w mediach dzieje...

Aczkolwiek irytuje mnie to, że czegoś takiego nie zostawiają w spokoju, a sprawa ćpuństwa GD zaraz została zamieciona pod dywan i nikt nie negował żenujących wytłumaczeń YG . (że niby ktoś mu coś podał , ale on to wyrzygał zaraz XD Ta jasne...... :P ) - widać, że uderzyło w nich to z podwojoną siłą, bo nie mają wyrobionej marki jak BB chociażby.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 24 lut 2012

No ja wiem, że te tłumaczenia są meeeega głupie, i tym bardziej wkurzają, ale z drugiej strony - ja nie wiem, ale w Korei takie opowiadanie bajek to już chyba norma i za każdym razem mnie to irytuje - " oni ze sobą nie chodzą, ona mu tylko pomaga w lekcjach", GD którego naćpali na siłę wbrew jego woli :rolly: i tak by można długo....

Tyle, że to właśnie chyba rozjuszony tłum jest żądny ofiary, bo przecież proste "Głupi byliśmy, przepraszamy", to za mało :/

Akurat te przeprosiny to im na pewno podyktowała agencja po trochu, żeby ugłaskać tłum i jakoś się wytłumaczyć - no bo przecież trzeba znaleźć przyczynę, heloł :roll:

I do czego zmierzam - mam dość tego ich upokarzania się na siłę, byle by zadowolić tłum, który domaga sie ofiary z ludzi _^_
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 24 lut 2012

jordi pisze:mootyl ale co ty Polskę porównujesz do Korei - tam ludność jest dużo bardziej konserwatywna... i to co zrobili dla Koreańczyków jest niezrozumiałe i głupie...
Nie porównuję, a raczej to miało być zabawne zestawienie dwóch różnych kultur i światów w jakich żyjemy ^ ^ Chyba raczej znam koreańską kulturę :rolly:
jordi pisze:Maru ale nie zauważyłaś, że te ich wywiady z przeprosinami są.... z lekka sztuczne i naciągane?? Np tekst, że nie mieli pojęcia, że to taka katastrofa - ile niusów było że SM dał 3 miliony dolców, 2PM milion i wielu innych artystów wspomagało Tajlandię z powodu tej powodzi - wszędzie o tym trąbiono, a oni "nie wiedzieliśmy, że w ogóle tam była powódź" - no debili z siebie zrobili... lepiej by było jakby samo przepraszam powiedzieli, a nie rozwlekali to na 30 zdań, z których tak naprawdę nic nie wynika...
A co mieli powiedzieć? Sam się śmiejesz z tłumaczeń YG, że po marihuanie wymiotował co jest tak śmieszne, że po prostu tylko facepalm, załamka i nic więcej. Według mnie zrobili co się dało: pisemne przeprosiny, filmik, to śmieszne ogolenie głowy, a to są tylko młodzi chłopcy. Mają paść na kolana? Mają się samo-okaleczać? Co jeszcze muszą zrobić?
jordi pisze:Aczkolwiek irytuje mnie to, że czegoś takiego nie zostawiają w spokoju, a sprawa ćpuństwa GD zaraz została zamieciona pod dywan i nikt nie negował żenujących wytłumaczeń YG . (że niby ktoś mu coś podał , ale on to wyrzygał zaraz XD Ta jasne...... :P ) - widać, że uderzyło w nich to z podwojoną siłą, bo nie mają wyrobionej marki jak BB chociażby.
A mnie rozśmieszył Nickhun i w moich oczach facet stracił naprawdę dużo! Dobra jest Tajem i go to dotknęło najbardziej. Wypowiedział się w tej sprawie, że tak nie wolno i między innymi to od niego ta sprawa zaczęła nabierać rozgłosu. A kilka dni później news o tym jak występuje sobie w tajskiej reklamie mówiąc po Japońsku z flagą, która kojarzona w Korei jest z czasem okupowania przez Japończyków. Ha! I jakie miał tłumaczenia? :wall: Mu się wybaczyło, GD też, a Block B nie... Echh i nie bronię ich bo naprawdę zrobili straszną rzecz. Śmiali się z tragedii tysięcy ludzi, ale mnie denerwuje teraz ta nagonka, która jest dużo bardziej karygodnym czynem niż nieprzemyślany żart nastolatka. Też nie lubię panoszącego się Zico, ale ta "petycja o popełnienie samobójstwa" o.O. To jest dopiero coś złego, życzyć komuś śmierci o.O Tutaj nikt nie widzi problemu? Tutaj nikt nie interweniuje? Bo w internecie można wszystko anonimowo?
Maru pisze:Ile razy już międzynarodowi fani byli wzburzeni za blackface w varietach a Korea krytykowana za rasizm? Ktoś też wpadł na pomysł umieszczenia bodaj muzułmańskiej pieśni modlitewnej w variecie emblaków jako zaprawdę fajne tło muzyczne.
Święta prawda! Akurat tutaj muszę się zgodzić, że w takich sprawach Korea nie widzi problemu w sobie... Ich stosunek do murzynów jest naprawdę okropny. Ta pani kompozytorka narobiła ostatnio aferę swoimi tweeterami na temat ciemnoskórych. Masakra! Tego nie nagłośnili, a jej słowa były tak ostre, tak dosadne i tak mega rasistowskie, że nawet w Polsce pociągnęłyby za sobą konsekwencje i byłaby afera!
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 24 lut 2012

huh, w sumie nie miałam pisać ale taka ładna dyskusja, że no, z chęcią coś powiem od siebie.
Jedno to to że po tym całym incydencie pomyślałam sobie, że w sumie właściwie naprawdę kocha się pomimo a nie z jakiegoś powodu^^ No i w sumie dalej lubię chłopaków, bo nie zmieni to co zrobili faktu ze lubię ich muzykę <taaa, muzykę :rolly: > no a drugie - w sumie wolę takiego banda, który robi rożne głupoty i potem musi zakładać pokutne worki, niż takiego co jest wytresowany i wie kiedy co i jak. Co prawda efektowne golenie głowy i obnoszenie się z tym jest jednak trochę tak głupie jak i to co wcześniej zrobili no i - w sumie świadczy o dzieciakowatości dalej, ale cóż.

W sumie by wyrobić sobie trochę zdanie o tym co i jak obejrzałam sobie ten wywiad i cóż. Po pierwsze - widać zespół w ogóle nie przygotowany do udzielania wywiadów, co chyba jednak można by zrzucić na karb agencji - by powiedziała im że no, wypada czasem siedzieć jakoś w kupie i zwracać bardziej uwage na to co się dzieje. I takim sposobem w wywiadzie w sumie 3 osoby biorą udział - do tego te najmłodsze. A do tego cóż, może czasami faktycznie lepiej by było wybrać na lidera ktoś najrozsądniejszego a nie z ciętym językiem... Pomijając to - starsza ekipa siedzi na końcu i w sumie totalnie nie wie o czym jest mowa. I tak w sumie wydaje mi się że część zespołu zapłaci za głupotę reszty:/ Jak już Mootyl kiedyś wspominał o kredycie na blokersów - taaak, ciekawe czy teraz w ogóle się to będzie opłacało.... Ale mam nadzieję że mimo wszystko chłopaki jeszcze wrócą, choć podejrzewam ze nie szybko :( <choć to takie modne - powrót po wpadce, wracamy - wymądrzeliśmy itepe itede...>
jordi pisze:Ja powiem wprost - mają przerost ambicji, co widać od samego debiutu (zwłaszcza ten Zico którego od samego początku nie lubię, bo jest butny - "nasz band jest the best, jako jedyni jesteśmy prawdziwym hiphopowym bandem" itp...).
no cóż, prawda, i niestety za to zapłacą :/
jordi pisze:Przeprosiny są wymuszone, bo widać było jakie mają świetnie humory mówiąc o tej powodzi... Zresztą już na forach i stronach piszą, że te przeprosiny niewiele dadzą...
nie wydaje mi się że taki wymuszone - znało się wielu takich ludzi którzy za młodu z różnych głupot się śmieli i wyrośli z tego, a widząc po tym jak zostało to wszystko odebrane, na pewno bardzo żałują i zdają sobie sprawę jak bardzo było to nie na miejscu. Jako dla ludzi - na pewno dla nich lepsza taka nauczka życiowa, jako dla zespołu, cóż, być może ukróci im o bardzo życie :/
mootyl pisze:Przecież teraz to co ludzie robią tym chłopakom jest sto razy gorsze od tego co oni powiedzieli... no ale cóż siła Internetu i anonimowości. Tutaj nikt nie zostanie ukarany za to, że podpisuje petycję mającą na celu zmuszenie członków Block B do samobójstwa (jakkolwiek to głupio brzmi).
a jako że odsetek samobójstw gwiazd w Korei jest dosyć znaczący... to bym się obawiała chyba, zwłaszcza gdy ma się jeszcze te naście, ledwo dzieścia lat... i to:
http://omonatheydidnt.livejournal.com/8 ... l#comments" onclick="window.open(this.href);return false;
może faktycznie coś im trochę nie bardzo wyszło ze schizofrenią, ale nie dziwie się chłopakowi ze jakiejś nerwicy strasznej mógł dostać bo w sumie faktycznie, w dużej mierze jego durne zachowanie podczas wywiadu było eksponowane (wystarczy do tego dodać nadmierne obwinianie się że to jego wina i może zamkną go w pokoju bez klamek...). Cóż, teraz chyba jedynie zostaje im obrócić szykanowanie i słabe zdrowie psychiczne w pozytywną kartę, bo może część ludzi pójdzie też po rozum do głowy i zauważy, że życzenie komuś śmierci jest nie lepszym zachowaniem niż przypadkowe, również mało taktowne żarty odnośnie czyjejś tragedii. (i się podpisuję pod tym że - dobrze nie zrobili, ale publika w sumie nie lepsza :shake: )
jordi pisze:Maru ale nie zauważyłaś, że te ich wywiady z przeprosinami są.... z lekka sztuczne i naciągane?? Np tekst, że nie mieli pojęcia, że to taka katastrofa - ile niusów było że SM dał 3 miliony dolców, 2PM milion i wielu innych artystów wspomagało Tajlandię z powodu tej powodzi - wszędzie o tym trąbiono, a oni "nie wiedzieliśmy, że w ogóle tam była powódź" - no debili z siebie zrobili... lepiej by było jakby samo przepraszam powiedzieli, a nie rozwlekali to na 30 zdań, z których tak naprawdę nic nie wynika...
znów odnośnie naciąganych przeprosin - a nie poczuliby się ludzie bardziej wkurzeni gdyby powiedzieli krótko przepraszam? Bo zwykle jak mówisz zwykłe przepraszam to ludzie stwierdzają, że pewnie nieszczere, nie wiesz za co przepraszasz itp. Ludzie wolą słuchać - wybacz, byłem głupi, niedojrzały i w ogóle kajam się strasznie, to było karygodne, nie wiem jak przepraszać, WYBACZ!! - a nie po prostu - przepraszam. czemu? może dlatego że sprawia ludziom bardziej satysfakcję jak ktoś się przed kimś poniża? więc przynajmniej takie przeprosiny, nawet jeśli już wymyślane na siłę, to i tak musiały tak wyglądać, bo ze zwykłym przepraszam to ich tylko bardziej wyśmieją. btw, ja nie wiem totalnie co się w świecie dzieje, o tragediach wszelkich też nie wiele wiem i może to po prostu tylko moja ignorancja, ale wierzę, że bywają też tacy ignoranci jak ja, którzy totalnie nie interesują tym co się bieżąco dzieje w kraju i na świecie, więc, sorry, ale rozumiem że można mieć o tym nikłe pojęcie, nawet jeśli jest to pod czyimś nosem (przy czym na wszelki wypadek dodam że zgadzam się iż i tak zachowanie było bardzo nieodpowiednie <---- na wszelki wypadek, jak Mootyl to dodam :rolly: )
mootyl pisze:A mnie rozśmieszył Nickhun i w moich oczach facet stracił naprawdę dużo! Dobra jest Tajem i go to dotknęło najbardziej. Wypowiedział się w tej sprawie, że tak nie wolno i między innymi to od niego ta sprawa zaczęła nabierać rozgłosu. A kilka dni później news o tym jak występuje sobie w tajskiej reklamie mówiąc po Japońsku z flagą, która kojarzona w Korei jest z czasem okupowania przez Japończyków. Ha! I jakie miał tłumaczenia? Mu się wybaczyło, GD też, a Block B nie...
O! byłam ciekawa czy ktoś o nim wspomni, bo... wydało mi się to strasznie śmieszne... w sensie, motyw tego całego Nickhuna, który to chyba odgrzebał, i o ile zrozumiem identyfikację z własnym narodem to pocieszanie go jakby to mu wprost wyrządzono krzywdę wydaje mi się z goła... zabawne :rolly: ponadto widać tutaj stosunek jak ma się ugruntowane środowisko kpopowe, do tych maluczkich, którym każdy powiew wietrzyku może zaszkodzić. Do tego jeszcze któryś z ukissów wypowiedział się negatywnie o blokersach i teraz co... noo, zapewnili sobie lepszą miejscówkę po stronie ugruntowanych kpopowców, nie ma to jak korzystać z głupoty czyjejś by się jakoś samemu lepiej zaprezentować. :lol: no bo i mamy jakiegoś pokrzywdzonego tajskiego kpopowca <lol>, wiec ludzie będą tutaj łzy nad nimi lać i mamy już zainteresowanie, do tego towarzystwo wzajemnej adoracji sie dołączy, które pociesza albo źle się wypowiada o tych złych i mamy kolejne zainteresowanie, no i tak nam się wszystko ładnie nakręca :lol: zamiast dać chłopakom szansę odkupić winy to budować można na ich kiepskim wizerunku swój krystaliczny wizerunek :rolly: eh, nie no, smutne to strasznie :/
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 25 lut 2012

mootyl pisze:A mnie rozśmieszył Nickhun i w moich oczach facet stracił naprawdę dużo! Dobra jest Tajem i go to dotknęło najbardziej. Wypowiedział się w tej sprawie, że tak nie wolno i między innymi to od niego ta sprawa zaczęła nabierać rozgłosu.
Khun i Chansung i Junho mnie wkurzyli. bardzo. bo tak na prawdę, no fajnie że Khun się poczuł, ale CZEMU na twitterze, kiedy followinguje go grubo ponad milion osób? wydaje mi się, że istnieją też inne sposoby uświadomienia komuś, że nas obraził, bez wplątywania w to osób, które to w większości zapewne nawet nie obejrzała wywiadu, tylko zaczęła siać hejt bo ich ~*~Prince~*~ został urażony. no ale dobra, POWIEDZMY. ale CHANSUNG? JUNHO? a potem i Dongho?
CO to miało być? DLACZEGO W OGÓLE. ja nie rozumiem.
serio, nie chce tu żadnych teorii wysnuwać, ale idole już tyle razy gadali bardziej obraźliwe rzeczy i jakoś reszta idoli się do tego nie wplątywała, a tu jacyś nugu (no nie ukrywajmy) chlapnęli coś tam i nagle bulwers.
W H Y

poza tym to co sam Khun powiedział o trzęsieniu ziemi w Japonii chyba nie było lepsze od tego co chlapnęli blokersi.
nie wiem, ale 2pm chyba w ogóle w sprawach obrażania kogokolwiek nie powinni zabierać głosu, bo sami już parę razy walili niezłe komentarze.

serio, no dali dupy chłopcy. no dali, baaaardzo dali.
ale otrzymują hejt jakby conajmniej kogoś zabili. było o wiele więcej gorszych spraw, które po prostu przeszły bez echa.

według mnie te przeprosiny na serio były szczere.
sorry, ale jakby ktoś by zaczął mnie jechać i dostawałabym 50 wiadomości 'idź się zabij' za każdą GŁUPIĄ rzecz którą powiedziałam, to nawet jeśli na początku nie byłoby mi głupio i przykro że coś powiedziałam, TO ZACZĘŁOBY MI BYĆ.
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 25 lut 2012

oza tym to co sam Khun powiedział o trzęsieniu ziemi w Japonii chyba nie było lepsze od tego co chlapnęli blokersi.
nie wiem, ale 2pm chyba w ogóle w sprawach obrażania kogokolwiek nie powinni zabierać głosu, bo sami już parę razy walili niezłe komentarze.

serio, no dali dupy chłopcy. no dali, baaaardzo dali.
ale otrzymują hejt jakby conajmniej kogoś zabili. było o wiele więcej gorszych spraw, które po prostu przeszły bez echa.
I to co napisała Kibou jest najlepszym podsumowaniem.
Czytam wasze posty, bo straszna dyskusja się wywiązała, z czego widzę jordi chyba do hejterów dołączył :D A mnie jest szkoda chłopaków, bo nie stoi za nimi wielka wytwórnia, która by mogła za nich cały syf pozamiatać pod dywanik. A skoro stali się zagrożeniem, jako że sobie poradzili mimo braku ogromnej kasy, miliona stylistów i stu operacji plastycznych to of course ja jakoś nie wierzę w te miliony petycji i wpisów, że powinni skoczyć z mostu.
To tak jakby ktoś mi wmawiał , że telewizja i prasa piszą samą prawdę. Taaa, bo ja jako człowiek nie mam swojego zdania. Taktu podobno trzeba się nauczyć, z tym się nie rodzimy niestety. Skoro nikt im tego nie powiedział, powiedzieli, co myślą i tyle. Ktoś wyczuł moment " sławy chłopaków" i pojechał po całości. Z głupiego zdania zrobiono aferę, jakby niemalże to blokersi byli powodem klęski żywiołowej.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 25 lut 2012

No właśnie dlatego napisałem o YG - megapopularnym składom wiele się wybacza, a BlockB to podlotki, które jedno mini wydały i z takim czymś wyparowali... i powtarzam raz jeszcze - jakby stała za nimi wytwórnia z "wielkiej trójki" to na bank albo ten wywiad nie zostałby dopuszczony do emisji, albo po emisji to byłby ich koniec... Widać jednak, że LOEN wydaje taką liczbę artystów, że z lekka nad tym nie panuje...

Ale po tym wszystkim chyba Cho PD porządnie nad nimi przysiądzie z rózgą... tylko teraz pozostaje pytanie, kiedy wydadzą coś nowego?? Albo inaczej, czy kiedykolwiek powrócą??
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 25 lut 2012

huh, widze niezla dyskusja... ja tam blokersow nie lubie, nie lubie ich samych, nie lubie piosenek, zrobili mega glupote... ale petycje o samobojstwo!!!! to najgorsza rzecz EVER i jak precytalam e ten mlody wyladowal w szpitalu to sie zasmucilam. zeby az tak? ehh... glowa boli. ale co smieszne chyba na mieszkaniu zrobil nam sie oboz obroncow block b... dop cego nie dolacze. choc chetnie bym obila geby ludziom wymyslajacym takie petycje. i sie dziwia, ze tyle samobojstw w korei! no dziwne, dziwne. skoro tam wystarczy, ze masz sie uczyc 24/7 i bum, ktos sie zabija... to co dopiero takie rzeczy! masakra. totalnie nie pochwalam. choc ich zachowania te nie, chcieli byc bad boyami najwyrazniej, ale cos nie wyszlo...
nic tylko schowac sie na jakis cas i sprobowac comebacku. albo sie uda albo nie. choc mam tez wrazenie, ze korea jak bardzo najedza tak te szybko zapomina? oprocz ludzi takich jak ten kolo od tablo O_O to dopiero czlek...
przynajmniej mam taka nadzieje. na pewno maja nauczke na cale zycie i jak wroca to pewnie beda o wiele pokorniejsi i uwzani. szkoda, ze przez taki skandal.
a inne gwiazdy zawsze musza sie wcisnac ze swoimi komentarzami. bo to pierwszy raz... z jyj'ami te byly jaja przeciez : /
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 29 kwie 2012

[youtube]dBOp1A95wxw[/youtube]
[youtube]9tFm-rKjXhE[/youtube]
Repacked version
ODPOWIEDZ