AKB48

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontakt:

Re: AKB48

Post autor: Reira » 13 mar 2013

sables pisze:'Rytuał' skrócenia włosów, a nawet ścięcia ich na zero ma swoje korzenie w japońskiej historii i tradycji, tak postępowali samuraje, a jak wiadomo Japończycy to naród skała, trwający w przekonaniach i obyczajach sprzed setek lat, z szacunkiem do tego wszystkiego.

W Japonii ścinanie włosów kobiecie oznacza, że się upodliła. Wydaje mi się nawet, że w Koizorze był taki motyw.

Awatar użytkownika
sables
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: sables » 28 mar 2013

^ Możliwe, nigdy tego nie śledziłem. Niemniej, ścięła włosy co było swojego rodzaju pokutą w oczach fanów, prawdziwy cel (o ile jest inny) zna tylko ona, można tylko przypuszczać że chciała się utrzymać w zespole, co wyraziła ze łzami w oczach. Nie wydaje mi się jednak by miało to jakiś głębszy sens, Miichan nie jest tego typu osobą, a przynajmniej nie dała się poznać z tej strony przez te wszystkie lata. Sam zespół jakoś znacząco tego nie odczuł, mamy już jeden transfer do Teamu A, jedno miejsce wolne w senbatsu i promocję KKS, może wreszcie zniknie ta wielka różnica między Hirari a resztą.
Minami życzymy wszystkiego dobrego, da się wyjść z powrotem na szczyt co pokazuje Ayarin, z niemal identyczną sytuacją do Miichan. Była w jednym z teamów, po czym w wyniku skandalu z chłopakiem w roli głównej została cofnięta do KKS, a następnie z powrotem awansowana. Dziś jest duże prawdopodobieństwo że będzie w senbatsu do 31 singla. Da się? Da!

Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 04 kwie 2013

Z Ayarin to trochę inna sprawa, nie została cofnięta a wyrzucona no i miała 15 lat wtedy. Zaczęła wszystko od nowa. A w AKB48 nie zaczyna się kariery w wieku 20 lat.

Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
ODPOWIEDZ