A-Jax

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: A-Jax

Postautor: Chie » 14 maja 2012

Jordi ty chyba prawie we wszystkich zespołach widzisz jakieś podobieństwo co do innych. O tym że są podobni do SS wspominasz już chyba 3 czy 4 raz.
Tak jak wcześniej pisał mootyl pracują z twórcą ostatnich albumów SS501 więc możliwe że będzie podobny styl i nic poza tym.
Chłopaki są zabawni, zwariowani i uroczy na swój własny sposób.
Oczywiście każdy ma swoje zdanie. Tak jak jordiemu nie podoba się A-jax tak samo ja nie trawię infinite.

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 14 maja 2012

Dokładnie - tak jak tobie Infinite nie podchodzą, tak mnie póki co oni.... Poza tym no bądźmy szczerzy w Infinite sama już 3 czy 4 razy napisałaś, że ci nie podchodzą :P

Mam swoje zdanie i z każdym nowym elementem, który DSP wydaje piszę co myślę - no na razie od samej zapowiedzi nie zmieniam zdania... póki co dla mnie to zespolik mający ewidentnie wypełnić lukę po SS501 i tyle :) Dla ciebie i mootyla to mega boski debiut roku (u mnie daaaleko im do debiutu ala BAP czy choćby EXO :P ), a dla mnie póki co no przeciętniarstwo...

A że wygląda to trochę jak krytyka - cóż, niestety w fandomie dużo ludzi uważa, że trzeba piać z zachwytu nad wszystkim - ja wolę być szczery :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 14 maja 2012

No i masz rację :p

Zastanawia mnie dokładna data ich debiutu bo jak na razie nic nie wiadomo chyba że ominęło mnie jakieś info.
Do tego jeszcze chyba 4 odcinki MTS będą wyemitowane.
Chciałabym już coś wiedziec. Niech lepiej szybko jakieś informacje się pojawią.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 14 maja 2012

DSP promuje A-JAX jako klasyczny koreański boysband bez żadnych specjalnych udziwnień. Czyli przystojni chłopacy, potrafiący dobrze tańczyć i śpiewać. Wytwórnia nie raz, nie dwa chwaliła się jacy to oni nie są utalentowani wokalnie i ten teledysk miał to ukazać. Najpierw pokazali twarze, teraz wokal, a na resztę przyjdzie czas kiedy wydadzą prawdziwą promocyjną :) Ta MV'ka miała na celu uwydatnienie ich wokalów, a nie zwracanie uwagi na ich wygląd... podobny zabieg jak kiedyś np. SG Wannabe czy ostatnio SPICA :)

Dla mnie jak na razie nie jest to jeszcze męski debiut roku równie dobrze czekam na JJ Project i mam nadzieję, że JYP mnie nie zawiedzie xD Po prostu uwielbiam DSP i raduję się tym jak bardzo poprawił się ich dział promocji, że są bardziej kreatywni niż zwykle itp. A-Jaxy uczą się aktorstwa, japońskiego, gry na instrumentach, chodzą na siłownie itp. itd. Oni naprawdę chcą wypromować ten zespół... no jak wiadomo KARA kontrakt z DSP ma tylko do końca 2013r więc ktoś musi przejąć po nich pałeczkę, a na chwilę obecną wytwórnia nie ma równie popularnego artysty :P

A piosenka? Dla mnie miodzio, śliczna balladka, dobry wokal, płynny i nie wstawiony na siłę rap + ciekawy teledysk z historią do przekazania i piękną Harą. Do tego to LOGO :fav: Jest MEGA!! xD
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 15 maja 2012

A-JAX "Never Let Go" No.35 on Mnet Chart
Mam nadzieję że wskoczą wyżej ale i tak jest dobrze :)

Mnet Top 100 są na 20 miejscu :)
Teraz już na 13 :)
Doszli do 8 miejsca :)
Na melonie jak na razie 89
Na daily 18

Piano Cover
Spoiler!

i spojlery z 4 odcinka
Spoiler!
Ich głosiki są super.

Oh ten liderek to urocze stworzonko
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 27 maja 2012

W końcu :) Już myślałam że się nie doczekam
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 29 maja 2012

Bez wątpienia szykuje się męski debiut roku o.O DSP jestem w szoku... w końcu wyszliście z czymś kreatywnym xD Nie przypuszczałem, że aż tak wezmą sobie do serca koncepcję greckich herosów... a tutaj proszę. Świetnie, świetnie... :) Nie mogę się doczekać no! xD
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 29 maja 2012

o płyn do okien zaskoczył w końcu po kilku miechach przeciętniactwa do bólu na plus XD

W końcu zapowiada się coś fajnego tylko..... wpadają na Bangi XD to gorzej niż kolizja z Infinitami :rolly:

No ale zobaczymy - zapowiedź bardzo dobra :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 30 maja 2012

Już nie mogę się doczekac. Pomysł mi się podoba. Od samego początku trzymają się tej tych herosów i w przypadku Mv jak widac nie będzie inaczej.
Gdzieś czytałam że DSP niezłą kasę wydaje na nich czy li starają się dobrze ich wypromowac.
No iw końcu chłopaki mają jakieś inne zdjęcia niż te przy odkrywaniu członków

Spoiler! ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 31 maja 2012

Podoba mi się :mrgreen:
Piosenka w w moim guście no i choreo mi się podoba
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 31 maja 2012

DSP naprawdę uwielbia kicz :lol: :fav: i tym razem wcale nie jest inaczej... Wszystko się błyszczy, świeci, płonie, lata, trzęsie i jest takie... takie no "epickie" :lol: Jestem jak najbardziej na tak, wytwórnia mnie nie zawiodła... Świetny teledysk, choreografia widać, że też jest w pytkę, charyzma i najważniejsze: piosenka :fav: Nie urywa pośladów, ale wpadła w ucho od pierwszego przesłuchania... no leci na pętli już od dobrej godziny xD A-Jax jestem z wami! Chłopaki naprawdę nie wyglądacie jak debiutujący zespół tylko profesjonaliści, macie wszystko żeby zajść daleko :fav: Zobaczymy czy dopisze wam szczęście i pomogą wam fani :) Trzymam kciuki... Naprawdę jestem zadowolony z DSP i dumny z chłopaków :)

A-Jax - One 4 U

[edit]
Chie... skasuj link do nieoficjalnego teledysku ... wyszedł już oficjalny :)
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 01 cze 2012

klip przemilczę aczkolwiek ja tu efektów za 50.000 dolców nie widzę (ba nawet za 25.000 - coś w tej Korei przepłacają, bo Bangów słabiutki klip Love Song kosztował 100.000 niby, czy taki sobie ostatni klip 4minute 140.000... )

Piosenka - jak pisałem mootylowi na czacie - jakby debiut był pół roku temu, to mogliby walczyć o miano debiutu roku - ale BAP byli pierwsi.... piosenka może nie tak mocna jak Bapowskie, ale bardzo nawiązująca do ich klimatów... z taką różnicą, że BAP więcej rapuje - tu mamy więcej śpiewu (ogólnie na necie przeważają opinie, że to do EXO podobne, ale ja tu w ogóle nie słyszę podobieństwa do SM-owskiego składu XD )

2 chłopaków ma bardzo dobre głosy i to plus, minus to brak wyraźnego zaznaczenia refrenu i.... po 2 minutach wkradająca się nuda (przynajmniej ze mną tak jest) - przyzwoita piosenka na mocne 4 - czekamy na mini :-)

Listy netowe:

Bugs - 69 (Myname na 7 O.o w szoku jestem, bo piosenka mi się totalnie nie podoba - prowadzi Zia z Dr. Jin OST Part.2)
Naver - 91 (tu jakieś Primary na 1)
Melon - poza TOP100 (chyba, że źle widzę XD na 1 IU)
Mnet - 48 (na 1 jakieś Primary)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 02 cze 2012

Oni są MEGA :fav: Nie przypuszczałem, że wykażą się taką charyzmą i profesjonalizmem podczas pierwszego występu na żywo o.O Zdecydowanie męski debiut roku, jestem z nimi, jestem z DSP :fav: Ahhh idę słuchać dalej na pętli One 4 U :rolly:

PS. Na Melonie byli wczoraj 28 teraz są 40 :) Wyżej niż JJ Project :victory:
Na Bugs są już 32 xD xD xD i po wypadnięciu z mnetu wrócili na 100 pozycję :rolly: :rolly: wcześniej najwyżej byli na 23 miejscu :)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 04 cze 2012

Cudowni są a ich głosy na żywo świetnie brzmią.

I ten ogień :D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 08 lip 2012

jej jeju jejku A-JAX wracają !!!!! xD
Czy już wspomniałem, że kocham DSP Media? :rolly:

Obrazek
Sungmin też nie dowierza w tak szybki powrót :P :rolly:

No więc tak... Na 12 lipca zapowiedziany jest nowy singiel tak zwany fallow-up song... Czyli przed debiutem w Japonii chłopacy postarają się jeszcze trochę namieszać w Korei. Piosenka nazywa się "Hot Game", a jej producentem i kompozytorem jest niezmiennie Steven Lee. Tym razem A-Jax wracają ze słodszym i tanecznym imagem w sam raz na wakacje :) Słyszałem już cały utwór i muszę powiedzieć, że jest naprawdę MEGA xD Bardzo mi się podoba! Jest taki skoczny, żywy i wesoły :D Mam nadzieję tylko, że DSP wydadzą do niego MV'kę... BARDZO ŁADNIE PROSZĘ :D

+ z ciekawostek... W japońskim teledysku do One 4 U ponownie swoje cameo będzie miała Gu Hara i tym razem to ją chłopacy będą ratować z opresji :)

Tak więc... zmywajmy podłogi, sprzątajmy toalety i kuchnię nucąc piosenki A-JAX :rolly:

Wróć do „Muzyka”