JJ Project

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

JJ Project

Post autor: Chie » 15 maja 2012

JJ Project
Obrazek
Spoiler! Obrazek
Obrazek

Członkowie
Obrazek
JB/Im Jae Bum
Urodzony- 6 stycznia 1994
Wzrost-179
Waga-63 kg

JR/Park Jin Young
Uroczony-22 września 1994
Wzrost-178
Waga-63 kg

JYP 8 maja opublikował pierwszą zapowiedź swojego nowego projektu JJ project nazwaną slot machine a dwa dni poźniej pojawiła się kolejna pod nazwą Jyp 007. Data w teaserach to 20 maj oraz logo to podwójna litera J. To skrót od JB i JR którzy zagrali w DH
Jest już oficjalna strona internetowa, kanał na YT, twitter i strona na facebooku.
żródła- YT ,allkpop, kpoppolska.pl

Ostatni Teaser wygląda bardzo zachęcająco. Cieszę się że JB zadebiutuje. Polubiłam go w DH. Teraz tylko czekac na singiel do 20.

Obrazek
* Bounce
* Hooked
* Before This Song Ends (feat. Suzy)
* Bounce (Instrumental)

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: JJ Project

Post autor: Ai_tanu » 19 maja 2012

miłość od pierwszego przesłuchania :rolly:

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 19 maja 2012

Kocham :fav: Na chwilę obecną najlepszy męski debiut tego roku!! *-* Jednak z całej wielkiej trójki JYP jest najlepsze xD Piosenka jest naprawdę MEGA, choreografia też jest świetna dużo skakania i akrobacji no i teledysk :rolly: Czy on serio miał się nam kojarzyć z Britney S. i jej debiutem? :P

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 19 maja 2012

I reszta

Singiel jest świetny wszystkie piosenki mi się podobają.
Trio z Suzy jest genialne.
JYP się postarał. Trochę inny styl niż dotychczas.
Piosenka i teledysk z życiem

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 20 maja 2012

chcę wyrazić moją nieskończoną miłość do bauns bauns bauns :melt: wszystko jest cudowne w tym klipie i piosence i nawet już mi nie przeszkadza to dicho w refrenie i wszystko jest dżej bi dżej ar i nothing hurts :rolly:

jak jb robi shake it shake it for me to ja się rozpływam :rolly: i w ogóle to, że mogę patrzeć jak TAŃCZY samo w sobie jest jak obcowanie z absolutem niestety nie ma cameo kostki albo starych butów w pudle, szkoda, doprawdy.

nie no ale tak szczerze, bardzo mi się podoba to wszystko.

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 20 maja 2012

weszłam tu przypadkiem... dodając do spisu... miałam sie nie interesować, ale stwierdziłam że zerknę co tam z JB sie wykluło. Z bólem serca stwierdzam że JB zmienia się w młodego boga *____* i w ogóle jest prawie perfekcyjny :drool:
a to jego shake it shake it for me :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: <spazmy, krwotok, meliska na uspokojenie>

Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 21 maja 2012

szczerze?? tylko piosenka z Suzy do mnie trafiła - Bounce jest niegodne JYP tak samo jak Ill Be Back 2PM - siara straszna tandeta biesiada do kwadratu... szkoda wielka...

Natomiast przyznaję, że piosenka z Suzy bardzo mi się spodobała - jedyna taka typowa dla JYP (typowa w dobrym tego słowa znaczeniu...)

Dla mnie z lekka porażka zwłaszcza przy innych tegorocznych debiutach... i raczej nie wróżę im sukcesu patrząc na listy netowe, gdzie kłębią się poza 50 XD

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 24 maja 2012

Live

ODPOWIEDZ