Handsome People

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Handsome People

Post autor: jordi » 05 lip 2012

Obrazek

HANDSOME PEOPLE / 핸섬피플
Cudowny wręcz koreański zespół prezentujący muzykę z pogranicza pop/funky. Składa się z trzech członków i powstał na początku 2011 pod skrzydłami FLUXUS Music (Loveholic, Clazziquai Project, Urban Zakapa, Ibadi, W & Whale). Oficjalny debiut nastąpił 03.03.2011 digital singlem "Shall We Dance". Dość duży rozgłos przyniósł im jednak drugi DS "Crazy". 05.07.2012 wydali swój pierwszy fullalbum.

Skład

Tei (Kim Ho Kyung) - lider i wokalista
Urodzony: 04.04.1983
Wzrost: 181cm
Waga: 65kg

Choi Young Ho - producent (DJ) i klawiszowiec
Urodzony: ??.??.1980
Wzrost: 184cm
Waga: 71kg

TATO (Uhm Joo Hyuk) - gitarzysta
Urodzony: ??.??.1981
Wzrost: 177cm
Waga: 65kg

Dyskografia

digital single
"Shall We Dance" - digital single - 03.03.2011
"Crazy" - digital single - 14.04.2011
"Disco Girl" - digital single - 28.06.2012

albumy
"Are U Handsome" - fullalbum - 05.07.2012

ode mnie: Nigdy za funky popem nie przepadałem, a muszę przyznać, że tych panów polubiłem bardzo od 1 singla, a od 2 wręcz :fav: :fav: :fav: Właśnie wydali swój pierwszy album, który no po prostu GENIALNY JEST (recka będzie wieczorem poniżej) - nie mam nic przeciwko, żeby w tę stronę się rozwijali, bo już teraz po zaledwie roku istnienia mocno się wyróżniają na koreańskim rynku :D

i klipki jeszcze XD

"Shall We Dance" (pierwszy singiel)

"Crazy" (drugi singiel)

"Woowei Woowei" (singiel promujący pierwszy fullalbum "Are U Handsome?")

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: Handsome People

Post autor: Chie » 05 lip 2012

Nie przypadł mi do gustu ten ich najnowszy album. Jedyny kawałek który nawet przyciąga to intro. Niestety bardzo krótkie.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: Handsome People

Post autor: jordi » 06 lip 2012

Recka obiecana :-)

1. Intro "Are You Handsome?" - fajny wstęp do całej płyci :D 5/6

2. Shall We Dance - utrzymana w lekko soulowym klimacie piosenka idealna na upalne wieczorne imprezki (takie ambitniejsze niż w remizie na wsi XD ). Nawet w samochodzie świetnie się słucha. 5+/6

3. Woowei Woowei - nigdy nie lubiłem funky, tak tą piosenkę wręcz KOCHAM BOSKA JEST :D Rytm, gitarka, klawisze i głos Tei'a się idealnie uzupełniają :D 6/6

4. Disco Girl - tu już funky w 100% - dobre po prostu 4+/6

5. Hands Up People - kolejna piosenka na imprezkę :) od razu czuje się ten klimat i rytm 5/6

6. Beautiful - O BOŻĘ KOCHANY MATKO BOSKA CZĘSTOCHOWSKA :D BRAK SKALI!!! TOP3 tegorocznych utworów w ogóle w całej Korei :D :D :D :D :D :D :D "Amazing Beautiful" 666666666666666666666666666666666666666666666666/6

7. 넘 그러지 마요 - hepi gitarkowa piosenka z dodatkowym damskim wokalem Bae Da Hae - wspaniale się dopasowała do wokalu Tei'a - 5+/6

8. 다니 (Isn't He Lovely?) - krótkie to i stylem ostro zajeżdżające 10cm na przykład - niezłe 4/6

9. You - pierwsza prawdziwa ballada (to też plus, że nie zasmęcają zbytnio płyty) - piosenka dla fanów solowych dokonań Tei'a - ładna 5/6

10. I Wanna Be - kolejny funky pop - nie porywa jak Woowei Woowei, ale też jest rytm, są fajnie połączone dźwięki i tekst :) 5/6

11. Crazy - kocham to od ponad roku więc ocena oczywista XD 6/6

12. 고장난 소년 - druga ballada i też fani solowego Tei powinni być zachwyceni - gitarka, klawisze, lekka perkusja i głos Tei'a - to w czym od dawna świetnie się sprawdza :) 5/6

13. 같은 베개 (Rock Ver.) - Bonus na płycie - rock version, a tak szczerze to dość lekki ten rock, ale bardzo melodyjny i szybko wpadający w ucho - świetne zakończenie płyty 5+/6

Ocena ogólna: 5+/6

Co tu dużo mówić?? Od wczoraj 11 razy cały album przesłuchałem. NARESZCIE COŚ, CO SIĘ WYRÓŻNIA W KOREI od tych podrób popowych i zawodów jak Tiara, Suju, Bangi, Z:EA i innych (niestety ostatnio k-pop bardzo loty obniżył zwłaszcza w czerwcu i teraz w lipcu :( )- mam nadzieję, że album się w miarę sprzeda, co sprawi, że skład się utrzyma - album już zamówiłem - dawno nie byłem tak oczarowany :-) BRAWO po prostu :-)

Jeżeli ktoś chce posłuchać czegoś innego od płytkiego i megawtórnego k-popu, to polecam :-)
ODPOWIEDZ