Thai music

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Thai music

Postautor: gosq » 03 maja 2013

Ostatnio Tajlandia zawładnęła moim życiem i plejlistą i czuję ogromną potrzebę dzielenia się ^^. Nie będę tworzyła osobnych tematów dla każdego artysty bo to trochę bezsensu. Może komuś się spodoba:

Zacznę od przedstawienia mojej ulubionej Tajskiej piosenkarki KnomJean

Obrazek

Najcudowniejsza piosenka od co najmniej roku jej słucham i mi się nie znudziła :fav:

i najnowsza piosenka

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Re: Thai music

Postautor: zimorodek » 11 maja 2013

O, widzę że nie tylko mnie pochłonął taj-pop. Zanim mu poszło w diabły naściągałam sporo klipów i... zakochałam się :) niby niczym się nie różni od popu ogólnoświatowego, ale... ciekawie brzmią piosenki, w których ma się do czynienia z 3-4 językami na raz (przyznam, ze to głównie w boysbandach zauważyłam, ale i tak się liczy)... Do tej pory na telefonie mam Black Jacka i MINa xD trochę szkoda, że nikt nie promuje nawet na forach tajskiej muzyki, bo nie jest zła. Tylko mnie zastanawia cały czas dlaczego tajska wytwórnia nazywa się kamikaze :omg:

Mnie się spodobały bardzo te piosenki:

klup mnie tak zaciekawił, że nawet ściągnęłam film, jednak do tej pory nie ma ang napisów nigdzie T.T

Tego tutaj nazywam w żartach tajskim justinem biberem:

tu nawet Polska była:

na koniec dośc znany zespół K-OTIC (niestety korzystając z opcji yt nie chce się wyświetlić, więc będzie link)
http://www.youtube.com/watch?v=NmpnupJAlmA&list=PLZ6KbeaccpJy_mRUjP9_cwPVv36ep_a9a&index=4
ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 13 maja 2013

Niestety K-otic już nie istnieje :( a byli takim fajnym zespołem.
Mi również XIS się podoba i niektóre nutki Candy Mafii
mi się podoba jeszcze to

Bardziej dyskotekowa piosenka

I to
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 17 maja 2013

omo omo. Honi, honi , honi. i hejć ju ! Nucili to nawet moi znajomi co z Azja nic wspólnego a Tajlandia to zło najgorsze( jakieś złe wspomnienia z Tajskimi dziewczętami czy coś :lol: ) ^^

aaa Bangkok kungfu. Czekam na napisy od dawien dawna i się doczekać nie mogę. Cudna obsada :fav: Mario :smitten: już go widziałam w filmach co się biją. jego prawy sierpowy :smitten:

co do filmów z Mario. Ost z Love of siam. ładny film a OST jest cudnyyyyy :fav: chyba od tego filmu i ostu zaczęła się moja przygoda z Tajską muzyką.
AugustBand:

Ta piosenka jest cudowna i muszę się nią podzielić. Koleś jest amerykańskim Tajem czy któryś rodziców był z Tajlandii i wydał jedną płytę ale niestety tylko jedna piosenka po Tajsku ale za to cudna

i z takich alternatywniejszych to polecam No more tear. dziewczyna ma świetny głos.

to chyba indie czy coś

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 29 lip 2013

nowa Knomjean w duecie z Waii :fav: :fav: :fav:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 01 wrz 2013

Ale fajnie, to ja też wrzucam swoje tajskie faworytki :D
Wciąż tego słucham i dobre do ćwiczeń :rolly: Kocham songa i całe mv zresztą :mrgreen:

Ost z lakorna i ten pan -zaskoczył mnie tym songiem BANKK CaSH

Toomtam, który mi po prostu wpadł w oko :rolly:

Nie byłabym sobą, jakby nie było hip hopu hehe

Golf & Mike od zawsze odkąd w ogóle poznałam tajską muze cos koło 2010, teraz oni chyba się podzielili już i solo nagrywają głównie z tego, co widziałam

i jeszcze taki taki timethai, bardzo lubię piosenkę

Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 02 wrz 2013

widzę, że kamikadze króluje ^^
pierwsza piosenka ma zarąbisty bit.
Osty z lakornów zwykle szybko wpadają w ucho. chyba z każdego lakorna co oglądałam mam pościągane piosenki.

to ja się podzielę tajskim reagge
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 02 wrz 2013

widzę, że kamikadze króluje ^^
pierwsza piosenka ma zarąbisty bit.
Osty z lakornów zwykle szybko wpadają w ucho. chyba z każdego lakorna co oglądałam mam pościągane piosenki.

No do tej pierwszej to choreo mam w małym paluszku :rolly:
Ja wolę takie mniej wolne Osty, niektóre mnie denerwują np. oho, tajskie reagge LOL

jeszcze jak ktoś lubi takie disco disco techno bounce

i jeszcze to -kocham te ich mv hahah

Z nowości, bo jestem oczarowana tym refrenem :rolly: :rolly: :rolly:

Wróć do „Muzyka”