F4

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 07 paź 2006

Tutaj też wrzucę ten link do mv ZaiZai - Mama Shou^^
http://www.sendspace.com/file/v2bttj

Asu - a już myślałam, że nikt Jerrego nie lubi aż tak bardzo, bo jak trafiałam na ankiety "Kogo z F4 lubisz najbardziej?" to on miał najmniej głosów [może na złe ankiety patrzę o.O]. Raz nawet zagłosowałam na niego bo aż mi szkoda go było :P

Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 07 paź 2006

No widzisz, ja sie zawsze tak wyłamuje *_* Lubia bad charaktery i została mi mania na Jerrego po MG :) Bo jak wiadomo grzeczny to on tam nie był *_*

Kyaa... ja ich wszystkich luv! ^_____________________^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 12 paź 2006

Ha... wiecie... ja wam powiem, ze wlasnie ogladam Meteor Garden... jestem na 3 odcinku i stwierdzam, ze zaczynam lubic Jerrego haha. Vic tez nie jest zly ale... hmm... nie wiem... Marsa z nim ogladalam i sie nim raczej nie zachwycilam choc przyznaje, ze z tego F4 to oni sa najlepsi (Jerry i Vic ^^') Tych dwoch pozostalych nie lezy mi kompletnie...
Do tego zauwazylam, ze faktycznie Jerry mi momentami Changmina (Szynke) przypomina xP

W ogole, to ja na poczatku myslalam, ze to jest zespol ktory sie nazywa F4... ale jak widze bylam w bledzie ? To ja nie wiem... oni sa F4 przez MG czy jak ? Wezcie mnie oswieccie bo jak zwykle ciemna jestem xP
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 12 paź 2006

a czy oni jeszcze zyja???
w ogole to graja taka muze ktora powinna mi sie podobac, ale jako ostatnio wybredna jestem :)
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 12 paź 2006

Czy jeszcze żyją? o_O LOL, no.. z tego co mi wiadomo hahaha XD

Oni się nazywają F4 i to sie chyba wzięło od MG ;D ale nie dam sobie nic za to uciąć ;D Devi ja Ci gwarantuje że jak dojdziesz do rozrywania bluzek to zakochasz się w Jerrym na (że się tak wyrażę) Maxa hahaha :D
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 12 paź 2006

tzn czy graja :P
f4 czyli flower boys, czy jakos tak, raczej od tej nieszczesnej dramys ie wzielo :P
tak mis ie wydaje
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 12 paź 2006

Haha... rozumiem... :P
Asu - rozrywanie bluzek ? super xP
Ale jak narazie to ta postac ktora Jerry gra mi sie wydaje maksymalnie urocza... xP On jest po prostu tam przesłodki hahaha
NIe wiem... niby bad boy ale... eh... tylko wziac takiego i przytulic hahahaha xP
(z tym "maksymalnie" to mi przez przypaek wyszlo xP hehe... zaraz ide do jego galerii zajrzec a pozniej lece ogladac 5 odcinek xP)
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Deviśku poczekaj później :D Cała drama jest pod tym względem genialna! On ją kocha ale jest zbyt dumny żeby to pokazać normalnie więc jest dalej.. hmm.. sobą ;D a to wszystko tłumaczy hahahah XD Zobaczysz, zakochasz się! *_*

ToMo, owszem grają, ale raczej osobno ^^ Ostatnio Jerry robi solową kariere występując w super dramce pod tytułem Hospotal aka White Tower, której jak na złość nie mogę nigdzie znaleźć XD Ken występował jeszcze w Marmolade Boy, Vic gra w Silence a Vaness z tego co wiem to teraz głównie muzyka (Kangta and Vaness) a ostatnio znalazłam filmy z nimi ^^ Z Jerrym - Magic Kitchen, z Vanessem (nie pamiętam tytułuXD) I jak Devi mówiła, mają wystąpić w jakiejś dramie razem z DBSK *_*
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 12 paź 2006

Grają i jest ich wszędzie pełno :]

Hospital był ostatnio dostępny na jakimś cb w wersji rmvb...standard dla tajwańskich produkcji ... może się za niego wezmę.

Rola Kena w MB mnie bardzo ujęłam, sama dramka jest śmieszniutka, choć lekko naiwna.

Vic w Silence jest po prostu zabójczo przystojny, chociaż w Marsie też był niczego sobie ^^ Jedno co je łączy to przebijająca się w pewnych momentach melancholia. W S. dziwiła mnie też rola głównej bohaterki, obsadzili fajniutką Koreaneczkę...i tu ma konsternacja...jak to a gdzie Barbie :hahahaha:

Co do Vanniego, Asu to grał w Peach Girl. Całkiem niezła dramka...dostępna do szybkiego zasysanka pod tym adresikiem --> CLICK ... Dobrze, że seria nie jest bardziej rozbudowana :]
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Haaaaaah kochana Martusiu *_* Ależ widziałam peach girl ^^ To moja pierwsza drama ever! ^^ Od tego sie zaczęła moja przygoda najpierw z Vanessem, później z F4 w MG, a później z innymi dramami :D

Peach Girl mi się bardzo podobała, bo Vaness idealnie pasował do swojej roli i byłam serdecznie uchachana zakończeniem (choć mogło być bardziej całuśne^^)

A jeśli uda Ci się ściągnąć Hospital, to może się wymienimy? ^^
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 13 paź 2006

OMg chyba powinnam Peach Girl w końcu ściągnąć i obejrzeć ^^

A w Hospital da się oglądać bez subów (bo to wyglądało fajnie jak widziałam jakiś preview)

Silence ściągam i czekam, aż będę miała chwilkę żeby się za zabrać, bo dramki z Vicem przegapić bym nie mogła :D

A z Jerrym w MG to jest tak: Im dalej się ogląda tym bardziej się go uwielbia :D [chociaż i tak Vic jest moim numerem 1 :smitten: ^^]
Ale Ken i Vaness też są fajni tylko w MG mieli takie mało eksponowane role o.O

Wait a minute ?.? F4 w jednej dramce z DBSK o.O ???? Czy ja coś źle zrozumiałam ?????
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 13 paź 2006

Asu pisze:Haaaaaah kochana Martusiu *_* Ależ widziałam peach girl ^^ To moja pierwsza drama ever! ^^ Od tego sie zaczęła moja przygoda najpierw z Vanessem, później z F4 w MG, a później z innymi dramami :D

Peach Girl mi się bardzo podobała, bo Vaness idealnie pasował do swojej roli i byłam serdecznie uchachana zakończeniem (choć mogło być bardziej całuśne^^)

A jeśli uda Ci się ściągnąć Hospital, to może się wymienimy? ^^
:roll: :wink:

Oj tak, nad zakończeniem mogli ciutkę popracować. Dziwne było też rozbudowanie z mangi...wszystkie elementy zostały zachowane, lecz jak już przyszło do kolejnych wątków i nastał 10 ep to coś im się zawiesiło i przeskoczyło o kilka wątków do przodu :] Ogólnie drama też mi się podobała, idealnie wybrali główną aktoreczkę.

Jak tylko uporządkuję swój dysk to zabiorę się między innymi za Hospital ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 13 paź 2006

Chilma, dobrze zrozumialas... ale jak to zwykle wiadomo ciezko cos powiedziec na 100% dopoki sie tego nie zobaczy (tak jak bylo np ze Snow Flower w ktorym mial grac Changmin...).

Tutaj jest info na temat tej dramy:
Spoiler!
ABOUT HIP HOP DRAMA: DBSK & F4
After <Goong>, MBC decided to film another drama that is based on manga, which is <Hip Hop>, and the actors will be TVXQ members. All of them will have important roles in the drama. The story is about a group of teenagers who love hip hop and things that happend when they strive really hard to be the champion of a dancing competition. MBC planned to have Taiwan's popular band, F4 to act in the drama. The drama is predicted to be aired in second half of the year 2006.

Translation credits : Amanda@cyxion.net
Source : KRKV

Co do tej dramy - co prawda pisza tu ze miala byc w drugiej polowie 2006... ale no coz. O ile ta drama bedzie krecona to nie zdziwie sie jak bedzie opoznienie - najpierw Szynki musza sie uporac z kolejna Theatrical drama "Dating on earth" bo HIP-HOP mial byc po tym (ale nie wiem czy oni czasem juz nie skonczyli tego DoE krecic... bo jesli nie to pewnie niedlugo skoncza).

Ja chetnie moge obejrzec cos z Jerrym... bo jestem na 10 odcinku MG i po prostu jest tak urozy ze nie wiem (eh... nie ma to jak dumny facet ktory nie chce sie przyznac ze kogos kocha... tj wlasciwie to jej to niby powiedzial ale wiecie... jak narazie przyjechala jego siostra xP).
Eh... Vic tez jest fajny... ale jak narazie Jerry wygrywa hehe tzn wlasciwie jego postac przede wszystkim...
Awatar użytkownika
Sun

Post autor: Sun » 28 lut 2008

Wielki powrót F4, co prawda był już dawno ale nie zauważyłam żeby ktoś coś wspomniała:D
ODPOWIEDZ