Godne polecenia piosenki japońskie

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 06 sty 2006

buahahahaaa~~~~~~! /szaleńczy śmiech/

Ach, Kinuś, nawet nie wiesz, jaką mi radość sprawiłeś! Ja już wątpiłam w swoje ucho, bo nikt, absolutnie nikt z mojego twarzystwa Yui nie lubi i jak móiłam, że mi się podoba jej głos i piosenki, to krzywym okiem na nie patrzeli, jakbym jakieś najgorsze herezje głosiła T_T
A album ORek gdyby nie obecność singli, to do niczego by się dla mnie nie nadawał...

Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD

Post autor: SumeragiAeka » 06 sty 2006

Z singli Onegai Seniorita było boskie *o*
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: kinoji » 06 sty 2006

Właśnie mam wątpliwości - to chyba ma być w efekcie b-side czy nie? @@
Zagielas mnie ;p nie mam pojecia
Aeka pisze:Ja jej za to nie lubię... Wydaje się taka trochę... Jakby miała zaraz biedaczka umrzeć, jakieś takie dziwne wrażenie robi takiego biednego dziecka @_@ I nudzi mnie lekko ^^; Ale rzecz gustu :D
Nache pisze:Ja już wątpiłam w swoje ucho, bo nikt, absolutnie nikt z mojego twarzystwa Yui nie lubi i jak móiłam, że mi się podoba jej głos i piosenki, to krzywym okiem na nie patrzeli, jakbym jakieś najgorsze herezje głosiła T_T
Ja w sumie tez nie znam duzo osob, ktore jakos specjalnie by ją lubily, ale dla mnie swietna jest po prostu ;] Moze mamy cos z glowami zle ze nam sie podoba? xD tak czy siak TOKYO jest dla mnie czyms wspaniałym, chociaz troche sie bałem czy utrzyma poziom. Pevek jest, chociaz gorszy troche od LIFE i Tommorow's Way, na prawde dobry. Wogole to tez masz Nache takie wrazenie, ze niektore jej nietytułowe singlowe kawałki spokojnie mogłyby być oddzielnymi singlami? ;p Przy sluchaniu Crossroad czy Last Train mam wlasnie takie wrazenie.
A wlasnie - widzialas ten wystep YUI w którym razem z Suga Shikao zaspiewali Smap!owe Yozora no Mukou? Cos pieknego, nie ma bata ;]
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD

Post autor: SumeragiAeka » 07 sty 2006

kinoji pisze:
Właśnie mam wątpliwości - to chyba ma być w efekcie b-side czy nie? @@
Zagielas mnie ;p nie mam pojecia
Nie chciałam XD Ale za to znalazłam tracklistę:
1. Faith ~UNFAIR theme~
2. Pureyes ~Bioclen Zero theme~
3. Faith Instrumental
4. Pureyes Instrumental
Ma być double a-side ^^
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: kinoji » 07 sty 2006

SumeragiAeka pisze:
kinoji pisze: Zagielas mnie ;p nie mam pojecia
Nie chciałam XD Ale za to znalazłam tracklistę:
1. Faith ~UNFAIR theme~
2. Pureyes ~Bioclen Zero theme~
3. Faith Instrumental
4. Pureyes Instrumental
Ma być double a-side ^^
o, fajnie ;] nie znam chyba zadnego B co by robil za podklad pod reklame or sth
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 09 sty 2006

widze fanki YamaP!Seishuun Amigo mam juz tyle wresji live, ze umieram!Zusama no Amigo (albo jakios tak)jest extra!YamaP na tamburynku^^
ja moge polecic wam teppen by news, mam teledysk z live na rozpoczecie mistrzostw swiata kobiet w pilce siatkowej!z naszymi polkami jako rywalki japonek^^fajny klip^^
kcecie?
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Nachebet » 10 sty 2006

OMG, ja mam miażdżyce chyba, że zapomniałam o tym topiku _^_;;;;

Kinio>> co do Yui, to mam jej jeden singiel [a moze dwa? o.O gdzie te płytki z nią XD], ten debiutancki zdaje się :D. Jak nie wrzucają czegoś na jps, to żadko kiedy przypomni mi się, że musze osbie sama gdzieś poszukać xD. Choć inna sprawa, że często nawet jak coś wrzucą, to ja przegapiam .^. Anyway, nie mam żadnego wrażenia co do b-sideów, bo z tego co słyszałam, od góy do dołu podobają mi się jej kawałki :D. Tommorow's way, lat train są meow :3.Choć w zasadzie Feel my soul chyba lubię najbardziej, bo usłyszałam ją jako pierwszą, na jakiejś dziwnej stronie o jpopie i od początku spodobał mi się po prostu jej głos, dzięki czemu podstanowiłam sobie ściągnąć jej singiel :P. A z klipów tylko ten do Feel my soul mam. Zniechęciłam się trochę do jej klipów, bo ten pierwszy był może i klimatyczny do piosenki, ale lekko nudny xD.

Tomop>> to nie było rozpoczecie miestrzostw świata, tylko liga światowa :P. A Teppen jest fajny, lekki i skoczny, ale taki bardziej letni kawałek, niż sylwestrowy ;).

W ogóle, to ktoś robi jakąś listę, co się ciekawego zapowiada na styczeń? :P bo ja na swojej mam tylko singiel Myva, singiel T&T i album Ayumi, no ale to już dawno mam xD. Zatem polecacie jakieś ciekawe premiery na ten miesiąc?
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD

Post autor: SumeragiAeka » 10 sty 2006

Nachebet pisze: W ogóle, to ktoś robi jakąś listę, co się ciekawego zapowiada na styczeń? :P bo ja na swojej mam tylko singiel Myva, singiel T&T i album Ayumi, no ale to już dawno mam xD. Zatem polecacie jakieś ciekawe premiery na ten miesiąc?
Zapomniałaś o Everlasting Bułki. Ja w tym songu już od dawna sem zakochane *-* To Cię pewnie nie ucieszy, bo co Cię to obchodzi, ale wychodzi nowy singiel Hirahary, który, co mnie samą zaskakuje, chcę po obejrzeniu wczoraj PVki ;P No i album Tokio Jihen *_* Album K'a o prześlicznym tytule Beyond the Sea. (na początku lutego nowy singiel Kato Miliyi chyba *_*) Nowy singiel WaT'a 5centi. Czekam też na nowe single Maki Goto, Heartsdales... nie pamietam co jeszcze @_@
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 10 sty 2006

Ja czekam na nowy singielek NewS do One Piece!Nie ma go jeszcze na Yes Asia w preorder, no chyba, że coś przeoczyłam ostatnio!
Nop i Na Masami Okui newest album, który ma wyjść w lutym, nazwy nie pamiętam, niestety.

Załączam linki do moich ulubionych songów
YamaP
http://s39.yousendit.com/d.aspx?id=05RQ ... 7J652L38QF
Masami Okui
http://www.megaupload.com/?d=QYG4LHNJ
http://www.megaupload.com/?d=LX7XOEZY
http://www.megaupload.com/?d=1XJUK3SR

a propos Maki Goto to czy ktoś mi może powiedzieć, czy YamaP jest jej chłopakiem?
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Post autor: yamatsumi » 10 sty 2006

Yamashita Tomohisa pisze:a propos Maki Goto to czy ktoś mi może powiedzieć, czy YamaP jest jej chłopakiem?
a to on juz nie jest z Kyoko?
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

szperam i szperam po różnych stronkach i forach z YamaP i NewSami i nigdzie sie nie moge nic dowiedzieć!buuu jedni mówią, że z Maki Goto chodzi, jedni , ze z jakąś modelką z Seventeen z jego uniwerku, teraz kyoko!a kto to?jakieś zdjęcie?czy ktoś mnie wreszcie oświeci?bo sie morduje i morduje ta Maki, któej nie lubie^^od MM już!jakoś nie jest w moim guście muzycznym!
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD

Um. Wszystkie te wiadomości o rzekomych dziewczynach Pi to PLOTKI. Głównie zmyślane przez brukowce. Gdyby to była prawda Pi pewnie nie miałby już pracy.
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: kinoji » 10 sty 2006

Ja czekam na nowy singielek NewS do One Piece!
tie-upy sie staczaja... xD

chciałem napisac, na co ja czekam, ale jak zobaczyłem, na co czekacie wy to ja raczej bym sie nie wpasował ;p no, ale K'a chyba poslucham

aha, Nache - obejrzyj chociaż pevek do LIFE, powinien ci sie spodobac
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Nie uspokoiło mnie to nic a nic. I mówię tak, że facet to facet żyć musi i jakąś laskę też mieć trzeba^^ choć jak oglądałam jakiś special, kiedy to Kame miał randkę z Megumi, to usłyszałam, że to jego pierwsza randka od wieków, lub w ogóle puerwsza poważna randka. I nic juz nie wiem. Moje ulubione NEWSowe songi

http://rapidshare.de/files/1617077/01_K ... _.mp3.html
http://rapidshare.de/files/1617358/03_A ... u.mp3.html
http://rapidshare.de/files/1621623/11_Cherish.mp3.html
http://rapidshare.de/files/1617635/05_L ... G.mp3.html
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD

kinoji pisze: chciałem napisac, na co ja czekam, ale jak zobaczyłem, na co czekacie wy to ja raczej bym sie nie wpasował ;p no, ale K'a chyba poslucham
Teraz to mnie zaciekawiłeś. Dawaj ^___-
ODPOWIEDZ