HISTORY [his:story]

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

HISTORY [his:story]

Post autor: daydreamer4 » 03 maja 2015

Ponieważ zespół został entuzjastycznie przyjety na chacie podejmuje sie misji dalszej promocji masażu krocza, wszechobecnego skinshipu, miłosci lidera i maknae i szeroko pojętego dobrego kawałka muzyki za którym kryje się :

HISTORY (히스토리)
Pięcioosobwy zespół z (kto by się spodziewal) Korei Południowej, wywodzący się z wytwórni LOEN Tree, co chyba jest odłamem LOEN Entertainment, który ponad rok zmienił nazwę na 1theK. :shake: Do ich kolegów i koleżanek wytwórni zaliczają sie m.in IU, czy Sunny Hill.
History zadebiutowali 26 kwietnia 2013r piosenką "Dreamer" która teoretycznie jest kolaboracją z IU... ale tylko teoretycznie bo cały jej udział zalicza się do wypowiedzenia kilku zdań co zostało hucznie nazwane narracją.
Obrazek
Od lewej: Dokyun, Yi Jeong, Kyungil, Jaeho, Si Hyoung

Nazwa HISTORY jest stylizowana na his story, co oznacza, że konceptem zespołu jest przedstawianie i opowiadanie historii z męskiego punku widzenia. Za cel obrali sobie bycie "grupą alternatywną", niezdefiniowaną przez żaden gatunek muzyczny, a raczej przez ich pasję do muzyki. Chcieliby wyjść poza standardowe brzmienie i wykonanie i ustanowić nowe standardy w kpopie.
Sami swoją muzykę określają jako latin pop, co w ogóle nie oddaje tego czym ona jest :rolly: Na pewno nie typowym kpopem i to mnie włąsnie w nich ujęło. Ich muzyka ma przyjemny powiew inności z delikatną nutka retro, bardzo szybko wpadają w ucho i ma się ochotę zacząć tańczyć - i co najleprze faktycznie wyróżniają sie na tle innych. Układy taneczne z kolei nie są nastawione na idealne synchro ale na oddanie ducha piosenki i "zagranie" postaci.

A oto nasze Historynki:
Obrazek
Song Kyung Il a.k.a Lider
Data urodzenia: 28 listopad 1987
Wzrost: 183 cm
Grupa krwi: A
Główne zadanie w zespole: taniec, sub wokal, bycie niedoścignionym hyungiem
Hobby: budowanie masy mięśniowej
Mocna strona: pięknie umięśnione ciało :mrgreen: i charyzma
Ciekawostki: został idolem dopiero po skończeniu studiów, studiował taniec współczesny, przyjaźni się z GD (a przynajmniej on tak twierdzi)
Twitter: @_songkyungil
Obrazek
Na Do Kyun
Data urodzenia: 1 luty 1991
Wzrost: 184 cm
Grupa krwi: 0
Główne zadanie w zespole: główny wokal, sprzątanie po reszcie
Hobby: matkowanie pozostałym członkom zespołu
Mocna strona: pyzate policzki
Ciekawstki: zanim został członkiem History był liderem i wokalistą rockowego zespołu Buzz, występował pod pseudonimem Na Yul.
Twitter: @_nadokyun
Obrazek
Kim Si Hyung a.k.a Tyczka
Data urodzenia: 15 Maj 1992
Wzrost: 182 cm
Główne zadanie w zespole: twarz zespołu, rap
Hobby: tyczkowy taniec, trwanie w milczeniu
Mocna strona: niski ton głosu
Ciekawostki: były uzzlang, klon Matsumoto Jun'a
Twitter: @_kimsihyoung
Obrazek
Kim Jae Ho a.k.a Blondyn
Data urodzenia: 17 września 1992
Wzrost: 174 cm
Grupa krwi: B
Główne zadanie w zespole: sub wokal, rap
Hobby: gwiazdorowanie, działanie innym na nerwy
Mocna strona: czarna owca zespołu
Twitter: @_kimjaeho
Obrazek
Jang Yi Jeong a.k.a Maknae a.k.a Frog Oppa
Data urodzenia: 10 września 1993
Wzrost: 173 cm
Główne zadanie w zespole: główny wokal, wydawanie dzikich okrzyków,
Hobby: klejenie się do hyungów
Mocna strona: Sausage lips
Ciekawostki: śpiewa, tańczy pisze teksty - pełny serwis.
Twitter: @_jangyijeong

Dyskografia:
Single:
- Dreamer; wydany: 26 kwiecień, 2013

Mini albumy:
- Just Now; wydany: 20 sierpień, 2013
- Blue Spring; wydany: 28 listopad, 2013
- Desire; wydany: 23 czerwca, 2014

MVki:
Debiut song: "Dreamer"
[youtube]zM5GpSPGk-Y[/youtube]
Dodatkowo każdy klip ma wersję Performance, która przeważnie jest o wiele lepsza niż oficjalny klip:
[youtube]bfAo0oUwDqY[/youtube]

"Tell me love"
[youtube]zeUEOxTd8IE[/youtube]
Tell me love nie ma wersji z historią. Zresztą najmniej udana piosenka, w tych które wydali, imo.

"What am I to you" (난 너한테 뭐야) mój faworyt :fav:
[youtube]sYY_rV78pLk[/youtube]
Wersja Performance:
[youtube]qxFQTL5-isM[/youtube]

"P-S-Y-C-H-O" a.k.a masaż krocza :rolly:
[youtube]yJDc5vYw_UE[/youtube]
Wersja Performance:
[youtube]-3NuSt7XBxk[/youtube]

Po inne dobro, m.in choreography practise, czy ich super awkward mini variet Tory, Tory, Bang Bang polecam ich kanał na YT; https://www.youtube.com/user/HISTORYloen

Podsumowując: cudni są - kochajcie ich :smitten:

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: HISTORY [his:story]

Post autor: Chie » 03 maja 2015

Lubię ich. Zainteresowałam się nimi od debiutu bo ich nutka była inna . Uważam że najlepsza którą dotąd wydali
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 07 maja 2015

A 21/05/2015 wydają nowy mini album - "Beyond the history" :fav: :fav: :fav:
2/3 piosenek są kompozycja Maknae z jego tekstem, jedna będzie w całości jeg solowym utworem.
Już sie nie moge doczekać czym mnie zakoczą.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 11 maja 2015

Ah napisze posta, bo ostatnio zupełnie nie mogę się pozbyć psycho... i już nawet mi się śni że tego słucham. Podkreślam słowo słucham nie oglądam, niestety mimo że tak cudowny klip to jednak nadaje się chyba tylko do oglądania w kartonie, chyba nie do końca przemawia do mnie masaż krocza, chłopaki co klip maja jakiś problem zdaje się z natury tych delikatnych bo ten obszar wydaje się jakoś podrażniony, rozumiem pewnie koncept , ale czemu wszyscy?

Piosenka mi się podoba, linia maknae- lider wymiata i to nie tylko w teledyskach a także poza nimi gdzie sytuacja nie jest aż tak idealnie wyreżyserowana.

Chłopaki stawiają bardziej na manly look co ich troszkę wyróżnia w kpopie. Mało ich a cudowne ramionka Kyung Ila nie pozwalają na przejście obojętnie wobec History i ten cudowny rocznik.

Maknae w tej panterce w What Am I To You (performance ver) wymiata, świetnie się rusza, bardzo przyjemnie się go ogląda. Sam klip i piosenka również przypadły mi do gustu.

Tyczka pięknie wyróżnia się swym stylem w tańcu ale też urodą, me serce zdobył pomykając w czerwonej czapeczce.

Do Kyun ma specyficzną fizjonomię i również bez problemu udaje mi się go rozpoznać, Blondyn stanowi chyba największy problem bo zmienia kolor włosów czym za każdym razem udaje mu się mnie zmylić :grumble: :grumble: :grumble:

Czekamy teraz na comeback.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 15 maja 2015

Konata pisze:Ah napisze posta, bo ostatnio zupełnie nie mogę się pozbyć psycho... i już nawet mi się śni że tego słucham.
Czas najwyższy kochana ;) U mnie uwielbienie do piosenek ewoluowało i generalnie What am i to you i Psycho są moimi uluionymi ale obecnie Psycho najbardziej mi sie wkręciło i ogólnie czerpię niezdrową przyjemność z tej piosenki i klipu :twisted:
Konata pisze:Podkreślam słowo słucham nie oglądam, niestety mimo że tak cudowny klip to jednak nadaje się chyba tylko do oglądania w kartonie, chyba nie do końca przemawia do mnie masaż krocza, chłopaki co klip maja jakiś problem zdaje się z natury tych delikatnych bo ten obszar wydaje się jakoś podrażniony, rozumiem pewnie koncept , ale czemu wszyscy?
Okaże sie teraz jaki ze mnie hentai ale ja szczerze uwielbiam choreo do Psycho. Z masażem krocza włącznie :rolly: Ogólnie klimat tego choreo - nawet samo to ze jest takie pokręcone XP Nie będe sie wypierać ze troche gorąco mi sie zrobiło jak pierwszy raz to oglądałam ale za następnym razem nie było juz wiekszych problemów. Cały ten ich manly, angry look jest :smitten:

Tylko Dreamer i Tell me Love takie grzeczne skoczno-słodkie byłe, zeby na początku nie drażnic Korei ale sie chłopaki z każdym kolejnym klipem rozkrecają coraz bardziej. :twisted:
Konata pisze:Czekamy teraz na comeback.
Ano, comeback nadchodzi wielkimi krokami - tak trochę z nienacka - dopero sie w nich wkręciłąm, nawet nie zdązyłam ochłonąc - a tu juz comeback.

Piosenka, którą bedą promować nosi tytuł "Might just die" więc obstawiam powrót do cierpiącego, wkurzonego, i zdesperowanego looku jak w What am I to you.
Wyszły już indywiduwalne teasery każdego z chłopaków i coż... na pewno rzuca sie w oczy ze grupowo łapia róznego rodzaju infekcje xP Tym razem chyba jakis wirus grypy krązy bo każdego boli glowa na teaserach :rolly: :rolly:
Kyung Il:
[youtube]HEQ99I3LC7c[/youtube]
Jae Ho:
[youtube]76tDrEChpeQ[/youtube]
Do Kyun:
[youtube]X8-bTs7sYjw[/youtube]
Yi Jeong:
[youtube]i9TkoniGi6w[/youtube]
Si Hyoung:
[youtube]lsPzIFcL_C0[/youtube]
Kazdy ma po 17 sekund i generalnie nic nie wiadomo jeszcze o piosence. Na razie trochę jest nudno, nie ukrywam ale mam przeczucie ze i tym razem chłopaki mnie pozytywnie zaskocza :fav:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 21 maja 2015

Nie miałam niestety czasu, zeby na bieżąco udzielać się w temacie, a tu History wróciło, i powaliło mnie na kolana.
Ponieważ klip już krązy po forum (i mam nadzieje ze odnajdzie miejsce do którego przynalezy) ja ze swojej strony chcialam zaspoilerować zamiast masażu krocza "coś" innego ^^
Spoiler! Obrazek

Piosenka, którą sie promują jak dla mnie początkowo była trochę zbyt głosna ale teraz naprawde sie do niej przekonuję. A jeśli chodzi o mini album - moim zdaniem jest świetny.
Trzeba przyznać ze inny niż ich poprzednie piosenki - w zupelnie innym stylu. Ale ciagle świetny. I do tego niemal we wszytskich piosenkach muzykę skomponował maknae - a party rapu napisał Si Hyoung. I solo maknae poprostu wymiata.
Leże i płaczę. Poprostu :smitten: :smitten: :smitten:
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kahl » 21 maja 2015

Ja również leżę i kwiczę!!!! A ten gif... o matko kochana! Jak pierwszy raz to zobaczyłam dzisiaj w teledysku to mało kubka z herbatą nie wypuściłam.. i to głośne wypuszczenie powietrza przeze mnie.. mówiło wszystko! :D
Jak już mówiłam w innym poście bardzo, bardzo, bardzo mi się ta nowa piosenka podoba!!!

Idę szukać tego minialbumu gdzieś w sieci, trzeba pofanić! :fav:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 22 maja 2015

Jestem ich fanka od jakiegoś czasu i zawsze żałowałam, że nie ma ich więcej (gdzie by to nie było - variety, OSTy czy inne takie). W zasadzie jedyne źródło History to ich płyty i do tej pory okropnie mi się podobało, że za każdym razem nagrywają w zasadzie inny gatunek muzyki... Ich płyty są tanie, no to kupiłam, bo pomyślałam, że co mi szkodzi ich trochę wesprzeć, skoro nie ma w zasadzie piosenki, która by mi się na nich nie podobała.

Teasery do nowej piosenki były interesujące i zapowiadało się na niezłą piosenkę, ale przyznam, że jestem zawiedziona. History zmieniło się w zasadzie w zwykły boyband z tym konceptem (nie to, że wcześniej nim nie byli, no ale rozumiecie - musical, latino, psychodeliczny ostatni singiel popychały ich w innym kierunku...). Teraz tylko absy i nic w zasadzie. Zwłaszcza refren jest strasznie "anti climatic" - czeka się na coś, co w końcu nie następuje. Coś ostatnio się dzieje ogólnie z kpopem, to samo było z Boa i Kiss my lips....

Niestety, ale nie podoba mi się ten album w ogóle, singlem jestem już zmęczona no i flopuje strasznie na melonie, aż mi ich szkoda, bo są w LoEnie i mają tyle źródeł promocji i dostęp teoretycznie do lepszych piosenek etc niż przeciętny zespół klasy B, nie wiem, czemu nie stają się bardziej popularni... :(
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 22 maja 2015

Pisałam chyba z godzinę postę w odpowiedzi na posta Eggie i Doki samoistnie mnie wylogowało a wiadomośc poszła sie.... :puppy:

Napisze, więc chyba tylko samą końcówkę z tego co chciałam powiedzieć.
Ja jestem albumem totalnie zauroczona. Często jest tak, że na albumach lubie główna piosenkę a reszta jest taka sobie, na Beyond the History jest całkowicie odwrotnie!
Ja sie w sumie cieszę, ze album jest bardziej mainstreamowy, (a jednak nie do końca),a to ze tak mi sie podoba przyjmuje, za dobrą wróżbę, że jednak zostana docenieni.
Z drugiej strony, mam jednak wrażenie, ze History jest na tyle unikalne, ze nigdy nie uda im zostać topowym zespołem jak Bangi czy Szajnie. Zresztą chyba bym tego nie chciała, bardzo bym sobie życzyła jednak, zeby zostali na tyle rozpoznani, zeby móc sobie pozwolić, na tworzenie takie muzyki jaka im się podoba, bez presji bycia ciągle na topie.

Być moze tem album jest też, trochę tego próbą. Zrezygnowali ze swojego charakterystycznego loga, sami skomponowali muzykę i napisali teksty (no rap, na razie ;P). Nie jestem na bieżąco z kpopwym półswiatkiem, ale zasady jakimi rządzą sie czołowe wytwórnie chyba nie zmieniły się az tak bardzo i fakt że Loen im na to pozwolił, to jednak coś znaczy.
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kahl » 23 maja 2015

Od siebie powiem, że mnie bardzo podoba się ten nowy MiniAlbum i nie jestem w stanie przyczepić się do żadnej piosenki właśnie z tego albumiku. Każda jak dla mnie jest zupełnie inna od drugiej i jestem w stanie doszukać się w każdej z nich jakiegos innego nurtu muzycznego, to mi się strasznie podoba!!!! :fav:
Nie mogę się od tych Panów oderwać od kilku dni i wcale mi to nie przeszkadza, totalnie zauroczona, he he he.

Wklejam filmik, który katuje od wczoraj wieczora. Świeeeetny występ! Oby tak dalej chłopaki! :rolly:
W sumie to umiejętna sklejka dwóch występów, ale coooo tam... :lol:

" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 23 maja 2015

W sumie to umiejętna sklejka dwóch występów, ale coooo tam... :lol:
W sumie nie wiem czemu ich tak pocięli, ech.

[youtube]7LqoZP65Hp4[/youtube]
Wrzucam jeszcze jeden z powodu bioderek Dokyuna :aww:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 07 cze 2015

Chłopaki przygotowali dla swoich fanek(fanów) małą niespodziankę, jak tylko kolejne 100 osób dołaczyło do ich fanpaga na Daum.cafe - wypuszczali wersję choreo skupioną na jednym z członków - dzisiaj wyszedł komplet. Trzeba sie dobrze wpatrzec bo na video przemycona jest "sekretna wiadomość" :rolly:
Wersja Maknae:
[youtube]hr1KAsdXpP8[/youtube]
wersja uroczej tańczącej Tyczki
[youtube]xLHMPdFz99g[/youtube]
Rebel Jaeho jak zawsze odstaje od reszty :fav:
[youtube]PhKs-SHqSBU[/youtube]
Wersja Dokyuna - ten to wie jak zahipnotywować kamerę :melt:
[youtube]nYbb2SjGIVk[/youtube]
No i wersja Lidera, która topi góry lodowe :drool:
[youtube]mkbLy1ANB-8[/youtube]

History doskonale wie jak rozpieszczać swoich fanów :wink:
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kahl » 07 cze 2015

Mają chłopaki rozmach, nie ma co.. od dwoch dni siedze jak na szpilkach co by zobaczyć kolejną odsłonę, ha ha ha. Cudaki!!! Już sama nie wiem, który lepszy... nie mogę się zdecydować! Każdy jeden na swój sposób wyjatkowy, aj!
A propo wiadomości... czyżby nie było to magiczne: Ain't no life. ??? ;)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 07 cze 2015

Kahl pisze:M Cudaki!!! Już sama nie wiem, który lepszy... nie mogę się zdecydować! Każdy jeden na swój sposób wyjatkowy, aj!
Chyba nie da sie pojedyńczo, bo oni w pakietach przychodzą - patrz: nierozłączni lider z maknae. Ja zrezygnowałam z prób wybrania jednego z nich, każdy powala mnie czymś innym i razem tworzą idealny mix. Naprawdę, znalazłam chyba zespół mojego życia, no bo jak to jest mozliwe że podoba mi sie wszytsko od piosenek, przez klipy po ich wygląd, zachowanie i osobowość... Aaa, poślijcie po lekarza :wall:
Kahl pisze:A propo wiadomości... czyżby nie było to magiczne: Ain't no life. ??? ;)
Dokładnie tak ^^
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 07 cze 2015

daydreamer4 pisze: Chyba nie da sie pojedyńczo, bo oni w pakietach przychodzą
Tak dokładnie, ten zespół to tylko w pakiecie, i to praktycznie całościowym, konfiguracje różne, moję OTP to Dokyun (bo czy można sie oprzeć tym bioderkom i Tyczek (bo cuuuute)... Ja wiem że tam blondyn przemyka za nimi a dalej maknae i lider... W zespole bromans aż kwitnie, wzajemne ciągłe macanie po udkach i nie tylko :oops: :oops:

Z nowej płyty najbardziej podobają mi się Ghost i 1century.
ODPOWIEDZ