Gackt

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 12 mar 2010

a tak sobie akurat slucham "Reborn".. szukalam czegos 'ostrzejszego' i powiem ze tak nawet.. nawet.. i do tego po japosnku xD juz dawno nie sluchalam muzyki japonskiej.. <3

Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: Gackt

Post autor: anna-banana » 14 wrz 2011

Gdzie te ochy i achy,przecież Gaktu ma nowy singiel (może nie taka świeżynka bo z lipca,ale jednak), w dodatku jest samurajem w lśniącej peruce. Jak dla mnie mniodzio, zwłaszcza jak na początku utworu śpiewa na szczególnie niskich tonach :melt:
Awatar użytkownika
Elmirka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Elmirka » 14 wrz 2011

A żeby było milej:
Na 30 listopada planowane jest wydanie nowego singla znanego rockowego artysty GACKTa. Wydawnictwo zostało zatytułowane Graffiti.

Zamieszczoną na singlu stronę B wykorzystano jako melodię jednej z postaci serii anime "SKET DANCE". Płyta będzie dostępna w dwóch edycjach: regularnej i limitowanej, która wyjdzie wraz z bonusowym DVD. First press obu edycji Graffiti zostanie wzbogacony o plakat.
No i jeszcze warto wspomnieć, że bodajże dzisiaj miał wyjść singiel YELLOW FRIED CHICKENz :rolly: Ja jakoś do ostatnich wydawnictw Gackta podchodzę z dość dużą rezerwą i sceptycyzmem, ale "The End of the Day" jest fenomenalne, dawno żadna piosenka mi się tak nie wkręciła :smitten: A PV, to jest jedno wielkie WTF :shock: Polecam jeżeli ktoś chce się pośmiać, bo naprawdę jest z czego! Ja go nie ogarniam, ale ten jego towarzysz Joe, czy jak mu tam, to niech lepiej spada, bo ja jednego świra na scenie znieść mogę, ale dwóch, to już nie bardzo :lol:

Gackt jest szurnięty jak mało kto, ale i tak go kocham :fav:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Elmirko,szczęście ty moje,gdyby nie ty,to nie zapoznałabym sie z nowym singlem YFC,a przecież to jest cudo,jeśli nie liczyć tej kredki do oczu w PV u tego całego Jona,ale piosenka jest megawypaśna,dużo gitarek,więc to co tygrysy lubią najbardziej,niestety trochę mało wokalizy Gakuta słychać,ale cóż i tak jest fajnie
Elmirka pisze: Gackt jest szurnięty jak mało kto, ale i tak go kocham :fav:
Jak się żyje już ponad sto lat,jak to on utrzymuje i jest się w Japonii drugą wyrocznią zaraz po google,to można być szurniętym,żeby na naszej planecie tylko tak szurnięci ludzie byli,to ja byłabym szczęśliwa :rolly:
Awatar użytkownika
Elmirka
Co to jest dorama? o_O

anna-banana pisze: Jak się żyje już ponad sto lat,jak to on utrzymuje i jest się w Japonii drugą wyrocznią zaraz po google,to można być szurniętym,żeby na naszej planecie tylko tak szurnięci ludzie byli,to ja byłabym szczęśliwa :rolly:
Hahahahaha....zwłaszcza to to z tą wyrocznią :rolly: Ja fenomenu tego faceta tak trochę nie ogarniam, ale nie przeszkadza mi, to, aby uwielbiać, go jak mało którego artystę!
Ale tak na poważnie, Gacktowi zamiast rzeszy fanów, a raczej fanek jest potrzebna rzesza dobrych psychiatrów, psychologów i innych szpeców od głowy! Toż on to świr totalny, te jego miny na tym PV :rolly: sikam, a ten jego pseudo taniec - wygibaniec bezbłędny. Ja naprawdę nie mogę tego teledysku oglądać :rolly:

Jakiś Gacktowy dzień dzisiaj, pisałam coś wcześniej o Graffiti, to proszę bardzo oto preview:
http://www.youtube.com/watch?v=iJp2lmEk ... embedded#!
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Elmirka pisze: Ale tak na poważnie, Gacktowi zamiast rzeszy fanów, a raczej fanek jest potrzebna rzesza dobrych psychiatrów, psychologów i innych szpeców od głowy! Toż on to świr totalny, te jego miny na tym PV :rolly: sikam, a ten jego pseudo taniec - wygibaniec bezbłędny. Ja naprawdę nie mogę tego teledysku oglądać :rolly:
Gackt już sam dawno powiedział że ma chorobę psychiczną ze względu na swoich rodziców czy też ten jego wypadek może jak był mały, nieważne co było powodem,ale ma kłopoty z psyche,co nie zmienia faktu że jest wspaniałym artystą.
A jego taniec wygibaniec i całe PV to jest jedno wielkie WTF :rolly:

Czemu jeszcze singiel nie jest dostępny :wall:
Awatar użytkownika
Elmirka
Co to jest dorama? o_O

Nie wiem właśnie :( Przeszukałam wszystkie strony jakie znam i nigdzie nic, a singiel na bank miał dzisiaj wyjść, no nic czekamy cierpliwie!
anna-banana pisze:Gackt już sam dawno powiedział że ma chorobę psychiczną ze względu na swoich rodziców czy też ten jego wypadek może jak był mały, nieważne co było powodem,ale ma kłopoty z psyche,co nie zmienia faktu że jest wspaniałym artystą.
To się zgadza, większość z ludzi wybitnych miała nierówno pod sufitem :rolly:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 15 wrz 2011

Elmirka pisze:Nie wiem właśnie :( Przeszukałam wszystkie strony jakie znam i nigdzie nic, a singiel na bank miał dzisiaj wyjść, no nic czekamy cierpliwie!
Wyszedł,wyszedł,tylko nie wiem czemu łatwiej znaleźć PV niż ten sam singiel,bo nigdzie go nie ma,ciekawe dlaczego
Awatar użytkownika
MalutkaMartunia
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: MalutkaMartunia » 23 lut 2012

Obrazek Obrazek
Nowy 41-szy singiel Gackta (live) - UNTIL THE LAST DAY:

Gackto-sama i jego "szalone'' oczy! < :lol: hahaha :lol: > Nawet na żywo jego spojrzenie zabija. Mówię poważnie! :| Ale to cały on - połączenie dziwactwa i piękna.

Singiel... Kolejny z serii. Raczej nic nowego. Powiem tak: "Nie jestem na NIE". Nadal czekam, aż mnie czymś zaskoczy.
Awatar użytkownika
erica
Co to jest dorama? o_O

Post autor: erica » 03 kwie 2012

Na jakiś czas zrobiłam sobie przerwę z Gacktem i YFC. Zgadzam się, że Gackt jest irytujący, snobistyczny, dziwny ale może faktycznie geniusze już tak mają :wink: Więc czy można długo wytrzymać bez swojej pierwszej, japońskiej miłości? XD

Polecam PV do "Mata koko de aimashou" piosenki poświęconej osobom, które zginęły w trzęsieniu 11 marca 2011.

Na początku miałam "A co to jest?" i śmiałam się z Gackta i Jona. I nawet nie zauważyłam kiedy zaczęły mi lecieć łzy... Ech, już dawno tak się nie spłakałam przy zwykłej piosence. A co najciekawsze, mimo wszystko, zostawia ona takie ciepło w sercu bo ostatecznie, kiedyś: "znowu się tutaj spotkamy". Za takie piosenki mogę mu wszystko wybaczyć :D
ODPOWIEDZ