Dong Bang Shin Ki

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: Dong Bang Shin Ki

Post autor: KartoflAnka » 21 wrz 2012

YAY! A jednak w końcu się doczekałam :D Nowy albumik i nawet ładny teaser...hmmmm. oby to nie okazało się totalnym gniotem :evil:

Catch me by TVXQ

[youtube]HFsgJMOQAGM[/youtube]

Plus TO :confuse: :confuse: :confuse:

Spoiler! Obrazek

Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 22 wrz 2012

Co Ty chcesz Anka~ Świetnie wyglądają z psami... jakby tak Yunho przyszedł odebrać mnie z imprezy to nie miałabym nic przeciwko :rolly:

Podoba mi się Changmin. Naprawdę. Jest hot. Nie słuchałam jeszcze... em, zapowiedzi (?) piosenek, bo się boję. Ocenię kiedy pojawią się w całości. Ale 'Catch me' zapowiada się całkiem nieźle~
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 22 wrz 2012

Ja to miałem LOL jak to oglądałem, ale pozytywny :rolly:

Ciekawa psychodelia w tle leciała nietypowa dla DBSK XD Czekamy na albumik XD

Co do zapowiedzi, to rzeczywiście są bardzo krótkie, ale tak poza promującą wychwyciłem ciekawe "bitki" w:

"Jak mydło" (boże co za tytuł :rolly: )
"Marzenie"
"Dobranoc"

ale na plus to, że chyba poszli po rozum do głowy i płytka różnorodna będzie, bo ostatnia strasznie na jedno kopyto była :)
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 24 wrz 2012

Jest full mv, ale ja jestem jakoś tak rozczarowana. Piosenka podoba mi się, ale jak nie patzrę na to mv, serio. Jak zwykle skupiłam się głównie na tańcu i moim ukochanym :fav: maleńkim backdancerze :lol: Takie na "odwal się" to mv i z serii - gdzies już to widzialam. Najgorsze, że samo mv psuje mi tę piosenkę :wall: Wae??????

[youtube]PfUlE2LlGro[/youtube]
jordi pisze:Ja to miałem LOL jak to oglądałem, ale pozytywny :rolly:

Ciekawa psychodelia w tle leciała nietypowa dla DBSK XD Czekamy na albumik XD

Co do zapowiedzi, to rzeczywiście są bardzo krótkie, ale tak poza promującą wychwyciłem ciekawe "bitki" w:

"Jak mydło" (boże co za tytuł :rolly: )
"Marzenie"
"Dobranoc"

ale na plus to, że chyba poszli po rozum do głowy i płytka różnorodna będzie, bo ostatnia strasznie na jedno kopyto była :)
Ja do twoich marzeń dołączę jeszcze VIVA. Nareszcie coś w moim stylu :smitten: Z sikaczy to Dobranoc najpiękniejsze. Mydło ujdzie w tłoku :D I mimo iż to nie jest najlepszy album :mrgreen: to sama I DON'T KNOW czemu jestem taka przeszczęśliwa :omg: Nie wspomnę ,ze słucham od rana - przed pracą, po pracy( bo w trakcie nie dało rady :rolly: i nawet teraz :D
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 29 paź 2013

[youtube]iVHmIpUpBxI[/youtube]

Nie wierzę. Ani w to co widzę, ani tym bardziej w to co słyszę. A już najbardziej w to, że mi się to podoba. Ba! Nawet bardziej niż podoba.
A byłam przekonana, że to będzie "jak zwykle". Straszne rzeczy się dzieją, bo nie jest :confuse:
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 30 paź 2013

Jakoś wyjątkowo dopiero dzisiaj obczaiłam piosenkę Just Another Girl i muszę przyznać, że w porównaniu do Butterfly, której dosłuchałam do połowy jedynie to tu Jae się świetnie spisał i piosenka się niesamowicie wkręca. Oczywiście są drobne nie dociągnięcia ale i tak jest świetnie. Jak dla mnie teledysk genialny, mimo, że taeser mnie przeraził bo JJ jakoś tak strasznie w nim wyglądał. Całe MV jednak pokazuje jaki jest piękny, momentami przepiękny i w ogóle cudowny, nie podoba mi się, że razem z jakąś panną siedzą w takiej małej wannie no ale cóż... Podobają mi się spadające meble i chyba cała koncepcja jakoś tak wydaje mi się pasować, nie jest przesadzona i jakaś megadziwnaczna... Ja ogółem kocham czy to w blondzie, czy w czarnych i każdych innych... Nie jestem wymagająca... :fav: :fav: :fav:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 24 lut 2014

W ogóle LOL, w temacie posucha, a przecież powygrywali ładnie. I album z okazji rocznicy :P Nikt nie obgaduje TENSE?

Something :fav:

[youtube]U9HBT6sRSZ8[/youtube]

Z racji posiadania albuma przesłuchałam i tylko trzy piosenki przypadły mi do gustu plus something of course z racji klimatu.
Kartoflanka nie przepada za jazzowymi aranżami, ale tu jest piękna. Sam album może niektórych zaskoczyć, bo jest na poziomie, ale podpada już pod wysokie progi, co u mnie niekoniecznie i zawsze ( z racji, że mam swoich innych faworytów w wyciu i zawodzeniu). Niemniej czekam na jakieś inne opinie :D
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 28 lut 2014

mi Something nie przepadło za bardzo do gustu, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale wydało mi się takie oczywiste, przewidywalne a przy tym nachalne(?) ^^ no i ten cukierkowo kiczowaty teledysk z kolorowymi tatuażami, gdzie członkowie DBSK mogliby równie dobrze uchodzić za SHINee/EXO

o wiele bardziej podoba mi się promująca z repacka. Porwała mnie od pierwszych sekund, mimo że jest bardziej wyciszona, subtelniejsza niż Something.Teledysk nieprzekombinowany i trzeba docenić Yunho wywijającego z tancereczką. Suri suri masuri susuri saba :fav: To jest bliskie perfekcji imo
[youtube]2rU_RZy2XhI[/youtube]
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 03 mar 2014

kolorowymi tatuażami, gdzie członkowie DBSK mogliby równie dobrze uchodzić za SHINee/EXO
E? Chyba odwrotnie? W końcu to SMęty - od zawsze ich zespoły mają jeden i ten sam oklepany image plus tekściarzy, więc mnie to raczej nie dziwi.
Dla mnie Spellbound takie sobie, na siłę, żeby repacka opchnąć :P Mają lepsze tego typu, a mv po taniości już na maksa.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 29 lip 2014

JYJ wydało nowy klip

[youtube]3TyKyeS3P-Q[/youtube]

Jako, że mam awarie you tubowa (mam nadzieję chwilową) klip obejrzałam tylko raz, ale przyznam że trochę się zaskoczyłam, nie wiem czego się ee spodziewałam ale nie jest chyba źle, Yochun mnie początkowo przeraził odrobinkę ale ogólnie i klip i piosenka mi się nawet podoba, chłopaki ładnie tańczą, jestem nie obiektywna zupełnie.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 03 mar 2015

Xia wydał właśnie swoją solową płytę po 2 latach, ukazał się singiel z mv "Flower"

[youtube]TK9gEpUVFyo[/youtube]

Co do konceptu, nie śledzę jakoś specjalnie kariery Junsu więc sie nie wypowiem odnośnie rozszyfrowywania symboliki ale po necie już krąży wiele interpretacji. Sama piosenka mi się podoba, wpadła w ucho, teraz mam zamiar przesłuchać sobie cała płytkę.

Klip jest bajeczny, coś innego, jest kreatywnie, jest interesująco i zachwyca (nie tylko cudowny taniec Junsu xD xD).

:fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 22 paź 2015

Xia wydał mini album - Yesterday. Wyszły dwie mv do piosenek: Yesterday i OeO.
[youtube]yWRQOSj6kbg[/youtube] Piosenka zua nie jest - w mojej opinii, refren zalatuje lekko naszą rodzimą ogólnie przyjętą muzyką, więc jakoś tak swojsko jest, zresztą ostatnio dziwne połączenia max 4 liter w kpopowych piosenkach są jak najbardziej trendy - możliwe że ma to jakieś ukryte znaczenia... Klip za to paluszki lizać, cudowny garniturek, Junsu pięknie daje radę i świetnie się rusza, niby nic wymyślnego ale mnie urzekło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

[youtube]EuMznQb1vyY[/youtube] Tutaj mamy ambitną balladę w stylu Xia, przyznam że to nie moje klimaty raczej i niewiele smęcideł jestem w stanie pokochać...
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 25 paź 2015

OeO jest dobre w takim buraczanym stylu Kartofla :smitten: Pojechał po całości ,ale mi on właśnie w takich wykonach pasuje akurat. Dziś widziałam w necie szokujące sceny z Junsusiem i panną na scenie i teraz nie mogę tego znaleźć( chyba w tempie świetlnym to pousuwali), ale duma mnie rozpierała, jak mi bias dorósł :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Post autor: Heartless » 20 cze 2016

Czy ktoś mógłby mi roztłumaczyć o co chodzi w tym zamieszaniu wokół Micky Yoochuna?
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 20 cze 2016

Heartless pisze:Czy ktoś mógłby mi roztłumaczyć o co chodzi w tym zamieszaniu wokół Micky Yoochuna?
Tego do końca nie wie nikt myślę, że również Yoochun :rolly:
Krótko: został oskarżony przez 4 kelnerki z klubu GoGo za molestowanie pomiędzy 2014 a 2015 rokiem...

Sama nie wiem co o tym sadzić... no i co on robił w klubie dla dorosłych? :ashamed:

Dochodzenie trwa...
ODPOWIEDZ