SS501

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: SS501

Post autor: evelinux » 21 lis 2010

pół dnia juz się dziś tym jaram..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 20 sty 2011

Nasz Park Jung Min i jego solo Not Alone 2011 - mnie osobiście piosenka bardzo przypadła do gustu.

Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 20 sty 2011

A mnie przypadła do gustu dzięki Tobie~~ Zresztą zazwyczaj tak jest...
Słuchałam dwóch pozostałych piosenek, jednak żadna aż tak mi się nie spodobała. Nie na moje ucho takie rytmy. Za to Not Alone w instrumental jest świetne.

Obrazek
Awatar użytkownika
Max
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: Max » 14 kwie 2011

Bardzo lubię SS501... ;/ heh.. a moim ulubieńcem... jest Książę czyli HYS... ah

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 23 kwie 2011

Prawie zapomniałam, że dzięki swojej piosence "Not Alone" stał się moim biasem, choć piosenka jest do kitu, ale po tym filmiku wszystko wróciło, ohhhh jeeeeej, jakie to cudowne z jego strony. Jeśli tam choć trochę śliny było, to on oddał fance... DNA!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Sheeruun » 23 kwie 2011

Jeżeli zostało tam trochę śliny, to ona powinna to DNA skopiować i sprzedawać w fiolkach na ebayu :mrgreen:

"Not Alone" to ostatnio moje uzależnienie, szczególnie to instrumentalne intro mnie wciągnęło :smitten:

Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho
Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: shiwana » 09 maja 2011

Jung Min to oczywisty SS501'owy bias >D ostatnio wracają wszyscy po kolei: Hyung Joon, Hyun Joong, Jung Min, ciekawe co szykują dla Young Saeng - niedługo nowa płyta :o

Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 12 cze 2011

Wreszcie miałam chwilę,żeby zapoznać się z twórczością chłopaków ;) (lepiej późno niż wcale). Pierwszego poznałam Park Jung Mina,bo jego "Not Alone" słuchałam już dawno i podobał mi się zarówno utwór,teledysk jak i sam Jung Min :mrgreen:
Ogólnie chyba zaczynam być fanką Zdzicha,bo jego piosenki z solowego albumu podobają mi się wszystkie co do jednej,ale odnośnie ICH kawałków chciałam podzielić się wrażeniem,że chyba japońskie utwory nie za bardzo im wyszły... Mi osobiście spodobał się chyba tylko jeden. Za to koreańskie jak najbardziej warte przesłuchania :) Wynalazłam kilka ulubionych,więc na pewno będę śledzić ich dalsze osiągnięcia :rolly:

Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 12 cze 2011

:clap: :clap: :clap: o jaaa.. Rosia, "zaczynam być fanką Zdzicha" :clap: :clap: :clap: to sie chwali! :D

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 12 cze 2011

Ty,evel,też jesteś jego fanką? :mrgreen: No trzeba przyznać,że fajny jest ^^ Ale nie mogę się do końca przyzwyczaić do jego wyglądu z krótkimi włosami,bo jakoś tak jak zaczęłam oglądać Playful Kissa,to z tymi długimi wydawał mi się ciekawszy ;) No ale - głos fajny ma,co zauważyłam od razu,więc mniejsza o resztę :victory:

Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Post autor: Heartless » 17 lip 2011

A co powiecie na nowy wizerunek Zdzicha?

Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 27 wrz 2011

i album wydał ostatni członek SS501, Kim Kyu Jong... niestety tak jak albumy pozostałych, jest baaaardzo przeciętny... oto recka XD

1. NO MORE YES - trochę przestarzały bit i tandetny synth, sama piosenka megapowtarzalna - dicho bez polotu dla mnie 3+/6

2. YESTERDAY - piosenka promująca - i to samo - brzmi jak połączenie 10 piosenek, które już znamy, dodatkowo ma też okropny syntezator w tle... aczkolwiek nieco bardziej mnie osobiście się podoba 4-/6

3. MY LOVE - rytmy disko i chyba to uratowało piosenke, bo po wstępie (znów z koszmarnym synthem) chciałem wyłączyć, ale zaraz takie przyjemne, basowe granie - fajny refren 4+/6

4. GET YA LUV - średnie na jeża rnb bez polotu kompletnie... wlatuje jednym uchem i wylatuje drugim 3/6

Ocena ogólna: 4-/6

Cóż kolejny esesek, który wydaje mocno przeciętne mini. Jakbym miał ustawić od najlepszego do najgorszego, to ewidentnie naj album wydał Heo Young Saeng, potem na równi Bejbi z Zdzichem, potem też na równi PJM z KKJ, ale ogólnie bidnie - żaden album nie wyróżnia się z tłumu innych wykonawców... najlepiej by było jakby wrócili jako SS501, bo solówki przeciętne pomimo dobrej sprzedaży (Zdzich 120.000, HYS 35.000, PJM 30.000, Bejbi 22.000 i KKJ nie wiadomo jeszcze ile XD )

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 27 wrz 2011

A ja się i zgodzę, i nie. Zgodzę się, bo "Yesterday" to naprawdę nie jakaś odkrywcza piosenka i brzmi totalnie jak wszystko inne w kpopie... Ale, ale! Ja właśnie chyba miałam ochotę na taką kopię, żeby nie zapomnieć, jak brzmi kpop :P I dlatego też niesamowita faza mi się włączyła, zwłaszcza na wysokości ciągnięcia się za szelki w klipie, omg, zresztą cała choreografia jest tak randomowo zerżnięta, a coś powplatane jeszcze, heh. W każdym razie nie jest to dobre, ale powoduje we mnie fazę, więc trudno, nie chce mi się udawać jakiegoś poczucia wstydu.
I właśnie... Jakoś najmocniej mi się mini Kyu Jonga spodobało i ten pół-falsecik w "Yesterday", bardziej niż inne esesmany, niż wycie Zdzicha czy bossa-novy Jung Mina (chociaż też wiecie, że mi odbiło na jego tle w pewnym momencie).

Chociaż nie wiem, co jest w tej piosence takiego, chyba ten pół-falsecik.

Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 30 wrz 2011

widze, widze... widze, ze zdzisek polecil swojego chirurga koledze, to po pierwsze :rolly: bez kitu, cos stalo sie z jego twarza...
w ogole piosenka brzmi jak cos, co juz bylo, kilka dekad temu XD tylko nie moge skojarzyc z niczym, modern talking to zdecydowanie infinity, a tu... nie wiem. ale z samej melodii powstal by niezly gotyk, srsly!
jak ktos wpasnie na pomysl co to przypomina niech koniecznie napisze XD cos... cos to jest!
i skad znam pania mv?

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Post autor: Heartless » 31 paź 2011

Daję słowo nie nadążam :shake: Zdzich znów zmienił 'imidż', z tej drapieżnej kilka miesięcy temu w cukierkową. Oto dowód:

....od 1.20 minuty.....

Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
ODPOWIEDZ