Big Bang

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: Big Bang

Post autor: Cherry » 30 cze 2015

A jednak jest dzisiaj. Nawet mi się podoba, chyba nawet lepiej że już nie ma takiego szaleństwa jak dotychczas. Miała być wakacyjna piosenka i jest, ma fajny klimat. Chociaż te łóżka na trawie przypominały mi groby :confuse:
Dredy Tae to porażka :shake:

Do "IF YOU" nie będzie teledysku bo to jest smutna piosenka: trzeba się wsłuchać w tekst i płakać :rolly:

Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kahl » 30 cze 2015

Obydwie piosenki właśnie odpaliłam po raz pierwszy, więc..:

SOBER:
Fajne, lekkie, świeże, przyjemne, letnie - świetna nutka. Czy Bangi wypuszczą w tym roku coś co mi nie podejdzie? :D
Co do teledysku hmm... też mi się podoba, ale tak jak Cherry napisała TaeYang i dredy? Blond dredy? Porażka. Nie zgadzam się. Chcę powrotu moich różowych strączków. No i podstawowe pytanie: czemu tak mało T.O.P'a? I to cudowne jinjja? shhhhhhhhhhhhhh ;)
Daesung za perkusją.. świeeeeeeeeeeeetne!!!! Przez chwilę bałam się, że Seungri dostał tylko 15 sekund i spoko.. ale na szczęście wystąpił w dalszej części i zaśpiewał mostek.. ;)

IF YOU:
Dużo mówić nie trzeba, wystarczy posłuchać. Nie jedna amerykańska gwiazda chciałaby pochwalić się taką śliczną piosenką.
Boziuuuuuuuuuu.... jak ten T.O.P śpiewaaaaaaaaaaaaaa! :fav: :fav: :fav:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 01 lip 2015

Sober - ludzie piszą, że to nowość u BB?? Muzycznie?? Totalne popłuczyny bez polotu... - 2/6

If You - NARESZCIE BOŻĘ KOCHANY CZTERY LATA CZEKANIA!!! W końcu coś przypominające mi te fajne BB z lat 2007-10 :D Co prawda mega to nie jest, ale iskierka nadziei mi się pojawiła w głowie, że może jeszcze parę takich dobrych piosenek zostawili na "deser" a badziewia wystawili na pierwszy strzał :P Najlepsza ich piosenka od 2011 roku - 5-/6

Na razie:

Loser - 3/6
Bae Bae - 2/6
Bang Bang Bang - ZERO TOTALNE DNO / 6 :angry:
We Like 2 Party - 4-/6
Sober - 2/6
If You - 5-/6 :victory:

Błagam, żeby pozostałe 4 były tak dobre jak If You - już bez popłuczyn densowych badziewów totalnych wtórnych....
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kahl » 20 lip 2015

Dla zainteresowanych, pierwsze oficjalne filmiki wykonań LIVE piosenek If You oraz Sober.

Live in Bangkok, "If You"

Live in Bangkok, "Sober"

Na dokładkę, Behind The Stage, in Bangkok

Stwierdzam, że zapewne bym się posikała ze szczęścia na ich koncercie, albo co najmniej płakała jak bóbr i zachowywała się jak 13latka.. ahh.. marzenia :crazy: :smitten: :smitten:
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kahl » 04 sie 2015

Aaaaaaaaaaaaaaaaa Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Nowe Big Bang'i!!!!!!!!!

우리 사랑하지 말아요 - LET'S NOT FALL IN LOVE

Na chwilę obecną jestem jeszcze za bardzo zajarana żeby coś sensownego powiedzieć, oprócz.. T.O.P i GD w tym M/V idą u mnie na pożarcie.. zresztą T.O.P'a to bym zawsze z miłą chęcią przygarnęła, ale... tutaj.. HUH! :fav: :fav: :fav: :fav: Mam świra! :crazy:
Piosenka cuuuuudaaa! Wszystko cudne!! Ide się dalej zachwycać!

Edit:
W trakcie pisania posta na YT pojawiła się jeszcze jedna perełka!!!

GD&T.O.P 쩔어 ZUTTER

T.O.P, GD totalne świrusy! Kocham! :fav: Topik w dwoch różnych garniakach = palipitacje serca!
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 04 sie 2015

świetna ta piosenka nowa bangów oraz duet Top i Gd

Top I Gd zawsze świetni razem ale piosenka not fall in love mnie zaskoczyła bo i mv i piosenka bardzo mi się podobają

Top w blondzie zawsze cudny
ODPOWIEDZ