Se7en

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Re: Se7en

Post autor: Maura » 28 wrz 2010

To było śliczne <3333
Teledysk i cała ta historia - historia jakby nie patrzeć mająca zapewne wiele wspólnego z rzeczywistością dwójki głównych bohaterów. Kurczę, takie w sumie podsumowanie przez co muszą/musieli przechodzić Se7en i Park Han Byul. W końcu razem w teledysku, tzn szkoda, że ma taki smutny realistyczny wydźwięk, ale i tak. .. Ah <3
No i oboje tacy piękni *_______*

YG ma chyba jakiegoś niezłego reżysera w tym roku - najpierw Beautiful hangover, teraz to. Aj <3

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 29 sty 2012

[youtube]DpDLtqVjcJw[/youtube]
Nie wierzę w to co widzę *-* JYP napisał piosenkę dla Se7en'a *-* JYP i YG kolaboracja :fav: Nie ukrywam, że jest to dla mnie najbardziej wyczekiwany comeback ostatnich miesięcy :) Jak zwykle YG kazało nam długo czekać na powrót Choi'a ... i boję się, że to będzie jego ostatnie mini przed pójściem do wojska. W końcu rocznik 84 :(
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 29 sty 2012

Właśnie... mini-album.... :evil:

Jeszcze w zeszłym roku YG mówił o pełnym albumie - jednak jak zwykle Bangi tylko są ważne i zaledwie mini :( Seven podobno sam zaproponował JYP współpracę, a ten z wielką chęcią to przyjął (bo YG to w życiu by nie poszedł - za durny chłop - ależ ja go nie znoszę - kasa, kasa i nic innego się nie liczy :evil: )

Szczerze japońskie mini mnie nie zachwyciło... Somebody Else bardzo przeciętne, Angel także, a ballada nudna i wtórna aż do bólu... Mam nadzieję, że na koreański powrót przygotował coś lepszego, chociażby ta ballada brzmi niebo lepiej od tej z jpn mini :-)
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 29 sty 2012

tracklista, która już sprawia, że mam obawy dość poważne:

01. “Somebody Else (korean ver)”
02. “Angel (korean ver)”
03. “When I Can’t Sing”
04. “That Person”
05. “Understand (korean ver)”
06. “Make Good Love”

Cóż... 3 przeciętne piosenki z japońskiego mini, piosenka z JYP-em i dwie nieznane... jak dla mnie YG poszedł z sevenem na łatwiznę... widać, że go wydają "ot tak, niech mu będzie, bo do woja idzie" :-( , bo Bangi ważniejsze... ależ mnie to wnerwia :evil:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 29 sty 2012

Nie chodzi o Se7en'a po prostu taką politykę ma YG, że na płytkach zawierają jakieś wcześniej wydane single, albo właśnie te japońskie :) Somebody Else i Angel są bardzo fajne, JYP nigdy nie zawodzi ze swoimi kompozycjami no i dwa nieznane smaczki. Nie jest źle! xD Szkoda, że ten mini będzie mniej rozrywkowy niż poprzedni :( i tylko to mnie martwi ... no i fakt, że Se7en idzie zaraz do wojska, miał 3 lata na promocję po powrocie z US, a wydał tylko dwa marne mini :(
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 31 sty 2012

to chyba i jest teledysk:
[youtube]dQwEM6W9kUI[/youtube]
o ile nie było :confuse: z małą "wstawką" z GD :mrgreen:
jakoś .... mnie nie porywa ... a może ja nieczuła jakaś jestem, przecież całkiem ładnie śpiewa ... :confuse:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 31 sty 2012

Lubię Se7ena jako osobę jak go widzę i jako osobowość sceniczną, ale mam z nim mały problem, że jakoś żadna jego piosenka mnie do tej pory nie porwała ^^' No cóż, słucham i słucham jego płyt w nadziei, że coś z tego wyniknie, ale jakoś nie wynika...

Ta piosenka też nie jest jedną z tych, za któymi będę szaleć, bo jest dosyć nudna przy wtórnym słuchaniu. Ostatnio jedynie coś ruszyło się e mnie przy Somebody else bo strasznie mi się spodobała ta piosenka, no i że po japońsku to jeszcze dodaje uroku :) Głos ma dobry, tylko jakby przebił się z jakiś hitem, bo jak już wspomniano czas do woja iść i takie piosenki na koniec to tak troche... :P
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 31 sty 2012

Eggie ogólnie mini jest.... jak dla mnie baaaardzo przeciętne (DB mi się o wiele bardziej podobało)

Najlepsze jest Angel - o wiele lepiej brzmi po kor niż po jpn - Somebody Else wyszło mi na remis, bo kor są lepsze zwrotki, ale refren jest lepszy po japońsku moim zdaniem XD Promująca to typowa dla JYP i jego składów ballada - ładna, ale brakuje w niej wyrazistości...

Pozostałe piosenki moim zdaniem średnie na jeża - żadna się nie wychyla poza poziom przeciętności...

Ja jestem zawiedziony z lekka, ale moja znajoma już w niedzielę preorder złożyła XD Mnie nie porwało XD Wolę mini Miryo z BEG XD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 01 lut 2012

jordi pisze:Eggie ogólnie mini jest.... jak dla mnie baaaardzo przeciętne (DB mi się o wiele bardziej podobało)

Najlepsze jest Angel - o wiele lepiej brzmi po kor niż po jpn - Somebody Else wyszło mi na remis, bo kor są lepsze zwrotki, ale refren jest lepszy po japońsku moim zdaniem XD Promująca to typowa dla JYP i jego składów ballada - ładna, ale brakuje w niej wyrazistości...

Pozostałe piosenki moim zdaniem średnie na jeża - żadna się nie wychyla poza poziom przeciętności...

Ja jestem zawiedziony z lekka, ale moja znajoma już w niedzielę preorder złożyła XD Mnie nie porwało XD Wolę mini Miryo z BEG XD
No ja nawet nie słuchałam całego albumu, bo mi się nie chciało. Jednak Se7en to nie jest postać, za którą szaleję, więc nie mam potrzeby wszystkiego słuchać, zwłaszcza przy tych nowych bandach...

Jordi, JYJ mają mieć płytę na lato, trzeba kasę zbierać :mrgreen:
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Post autor: Heartless » 01 lut 2012

“When I Can’t Sing” - chyba rzeczywiście Dong Wook przygotowuje się do przerwy w swojej karierze piosenkarza. Sądząc po treści i tytule piosenki.
[youtube]U2Un78rQu6k[/youtube]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 01 lut 2012

Wiesz Eggie Digital Bounce mi się bardzo mini podobało - jak dla mnie idealnie wtedy wyważył wszystko, bo były 4 szybkie piosenki, 2 ballady i 1 rnb, a teraz jest jedna pseudoszybka, 1 medium, 2 rnb i 2 ballady... Tak czy siak no ja się zawiodłem z lekka XD
Eggie pisze:
Jordi, JYJ mają mieć płytę na lato, trzeba kasę zbierać :mrgreen:
A to nie anglojęzyczna ma być?? bo jak tak to nie ma mowy żebym kupił XD
ODPOWIEDZ