Se7en

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Reiha » 24 lis 2006

Ayako mam prosbe czy podalabys jeszcze raz te linki do sciagniecia jego plyt lub jakies stronki do calych albumow?? dzieki z gory

Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 25 lis 2006

oki linki do płytek zaktualizowane... jeszcze tylko japońska ^^ ale to za jakąś godzinkę lub 2 powinnam nadrobić :P
miłego sluchania i oglądania najnowszych teledysków ^^
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Reiha » 25 lis 2006

Dzieki bardzo jestem wdzieczna :)
a tu jest link do tapetek z Se7en http://www.showwallpaper.com/search.php ... 7en&page=2
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 25 lis 2006

Widzę Reiha, że Cię poważnie wzięło na Se7ena :) Tylko nie zapominaj o Yun ho - jeszcze się o tym dowie :P

Nie wiem czemu, ale jakoś nie mogę się przekonać do Se7ena :/ może kiedyś...
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 25 lis 2006

szkoda :( bo to naprawde świetny facet ^^ no ale nie zmuszamy ^^

coś mi isę znowu popsuło z SS i nie moge uploadować... mam nadzieję, ze poczekacie na First Se7en i na Se7olution i na MVki ^^' przepraszam...
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 27 lis 2006

Hmm, nie to, żebym pokochała Se7ena tak jak szyneczki ^_^ ale niektóre jego piosenki - tzn. te, które przesłuchałam :P - są niezłe. Dosyć fajna jest "La la la". Mimo wszystko coś jest w nim takiego... ekhm.. no nie wiem jak to wytłumaczyć, nie potrafię się jakoś do niego przekonać....

... może to dlatego, że gra w Goong 2? - tam miał grać Joon Ji Hoon i Yoon Eun Hye.. buuuu :cry:
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 28 lis 2006

^ to może jak zobaczysz Goong 2 to się do niego przekonasz ^^

4 albumik Se7en jest cudny. Im dłużej go słucham tym bardziej mi się podoba *.* Już po intro byłam strasznie ciekawa całości i zdecydowanie się nie zawiodłam. Wygląda na to, że Se7en dopracowuje swój styl i to bardzo dobrze :D [może tylko 10 utworek tak średnio mi do gustu przypadł...]
Awatar użytkownika
linn.enn
Oglądam regularnie xD

Post autor: linn.enn » 28 lis 2006

grrrrrr aaaaaaa XD..... no nieee rwało mi ciagle polaczenie na 3 albumiku, a dzis juz nie ma pliku na serwie ;__; a brakuje mi tego + tego japońskiego - jesli ktoś mógłby re-uploadnąc, będę wdzięczna :D.

Btw zaczełam słuchać od se7olution :P i jak wczoraj posłuchałam pierwszego albumika to miałam porównanie takie jak Justim Timberlake teraz do N`Sync XDDD
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 28 lis 2006

oks... 3 albumik reuploadowany :D a japoński się ładuje, więc za jakiś 2 godziny powinien już być, a najpóźniej jutro będzie (jeśli się coś popsuje :/) :)
coś jeszcze mam załadować?

~*~
First Se7en zaladowany :P miłego śłuchania ^^
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 19 gru 2006

Żadnych newsów o Se7enie...tak nie można :( to może ja coś wrzucę:

credits: http://z12.invisionfree.com/Se7enth_Heaven/

Se7en, filmed overnight and worked as a singer

Se7en, (Choi Dong Wook) whose condition improved, filmed "Palace S" at night and also worked on his music career.

"From the afternoon of December 18 to 5 am of December 19, Se7en was busy shooting for 'Palace S'. This afternoon, Se7en was busy with his activities as a singer. Se7en's body has not recovered 100% but his will power is overflowing. Yesterday, he rested which helped him a lot. He is not overworked", said an official on December 19.

"Se7en is busy as an actor and as a singer that is why his fatigue is doubled. We are worried but Se7en's determination is unstoppable. After all, a star is a star", continued the official.

Se7en was rushed to the hospital on December 16 and was diagnosed with enteritis. He was advised to rest for 3~4 days but Se7en, not wanting to abandon the filming of "Palace S", left the hospital on the 17th at 7 am to shoot in Incheon. On the morning of December 18th, the production was put on a halt for him to rest. He then filmed again from 6 pm until this morning.

Source: newsen

Dla niekumatych w angielskim:

Se7en, grał pzez całą noc i pracował jako piosenkarz.

Se7en, (Choi Dong Wook) którego kondycja się poprawiła, kręcił w nocy sceny do "Palace S" (mój dop. - jak to brzmi ^^ kręcił sceny w nocy...^^'), jak również pracował nad jego muzyczną karierą.

"Od popołudnia 18 grudnia do 5 rano 19 grudnia, Se7en byłzajęty kręceniem scen do 'Palace S'. Tego popołudnia (19 grudzień) Se7en był zajęty swoimi zajęciami jako piosenkarz. Se7en's nie wyzdrowiał jeszcze w 100% ale wraca do sił. Wczoraj odpoczynek dużo mu pomógł. Se7en nie jest przepracowany", stwierdzono oficjalnie 19 grudnia.

"Se7en jest zajęty jako aktor i jako piosenkarz, dlatego jego praca, zmęczenie się podwoiło. Martwimy się że determinacja Se7ena jest nie do powstrzymania. AWkońcu gwiazda to gwiazda".

Se7en był przewieziony do szpitala 16 grudnia i zdiagnozowano enteritis. Doradzono mu odpocznek 3-4 dniowy, ale Se7en nie chciał opuścić kręcenia "Palace S", więc opóścił szpital 17 o 7 rano aby kręcić w Incheon. Nad ranem, 18 grudnia, wstrzymano produkcję żeby odpoczął. Po odpoczynku znów kręcono sceny od 18 aż do dzisiejszego ranka.

Tych koreaczyńków to powystrzelać normalnie - tak nie dbać o swoje zdrowie...wpierw Szynki, teraz Se7en... :?
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Ato_mek » 10 mar 2007

Tak mnie zaciekawiła jedna notatka o nim jakie lubi dziewczyny... hm że z ładnymi twarzyczkami teraz się tak zastanawiam czy mam ino szansę :P A co do jego muzyki to nie za bardzo mnie kręci
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 10 mar 2007

To zależy z jakich źródeł info XD Nie wiem, możliwe że to akurat w żartach powiedział (widziałam ten wywiad, i akurat się śmiał, jego manager zresztą też XD ) Wcześniej mówił że najważniejsza jest osobowość :) Widzisz, a mnie akurat jego muzyka bardzo kręci XD Widzę że w końcu fanki Se7ena powoli zaczynają się budzić z zimowego snu :P
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 10 mar 2007

emenemsbis pisze:Widzę że w końcu fanki Se7ena powoli zaczynają się budzić z zimowego snu :P
O tak dokładnie XD ja jestem taką jedną z "fanek" która się właśnie obudziła i odkryła tego chłopaczka c(: Kurcze Se7en jest boski^^ kocham jego muzykę (^0^) rany I wanna mogłabym słuchać całymi dniami...mam pytanko a zarazem prośbę:czy ktoś ma może singla style? jak tak to błagam uploadujcie go tutaj :)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 10 mar 2007

Ja go odkryłam pół roku temu ^^ i do tej pory mi się nie znudził :P Bo jak taki chłopaczek może się znudzić, nie? :P W dobrym momencie go odkryłaś, bo niedługo ma wyjść jego teledysk w stanach, nie pamiętam tylko czy pierwszy ma być z Fabulous, czy z Amerie...dawno nie czytałam o nim newsów ;)
Z jego piosenek to chyba lubię Wajwo part II, ale wszystkie są boskie ^^ i uwielbiam jego teledyski:D muszę poszukać jakieś dobrej jakości, bo na razie tlyko tymi z youtube muszę się cieszyć ;)
Mam wszystkie jego płyty (chyba O_o), ale singla chyba niet...ale sprawdzę, może jednak ;) W razie czego mogę wrzucić te 4 albumy jakby ktoś chciał ;]
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 10 mar 2007

emenemsbis pisze:W razie czego mogę wrzucić te 4 albumy jakby ktoś chciał ;]
tosz to ja go pochłaniam godzinami XD no może tylko teraz ClazziQuai słucham XD jak masz możliwość to bardzo bym chciała^^ bo ja mam tak wszystkiego po trochu XD
ODPOWIEDZ