Se7en

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: Se7en

Post autor: jordi » 21 lip 2010

Błagam, bo Se7en się nie pruje to już jest gorszy?? Szajny w niektórych momentach wręcz krzyczą a nie śpiewają na albumie... to ma być plus?? Każdy ma swój gust - ja się bałem o se7ena gdy usłyszałem zapowiedź, ale na szczęście jest dobrze :) Lucyfer kolejny dzień nie chce mi wejść do głowy, zupełnie mi nie odpowiada ten utwór - tylko WOWOWOW jest poza jakąkolwiek konkurencją (takiego badziestwa w wykonaniu szajnów to się nie spodziewałem nigdy :| )

PS. Poza tym tak ogólnie to kompozytorzy mają jakiś tam swój styl i mnie Teddy zawsze się podobał, nawet jeżeli piosenki są do siebie dość podobne :P I jeżeli bangom napisze utwory to ja się będę cieszył :)

A co to PHS?? Park Hyo Shin?? - muszę się zapoznać, bo ta wczorajsza piosenka mnie zszokowała (znałem go jako smytnego balladziarza XD )

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 21 lip 2010

jordi pisze:Błagam, bo Se7en się nie pruje to już jest gorszy??

po prostu jest nudny i brzmi jak milion innych kpopowych piosenek
jak już robi swój wielki powrót po iluś tam latach to naprawdę myślałam, pewnie chłopak chce zrobić jakąś super płytę dla fanów, dlatego ciężko pracowałem i przygotowałem się do swojego powrotu, a on mi tutaj poszedł na totalną łatwiznę, dostał prosty tekst, zaśpiewał, nagrał, nauczył się parę nieskomplikowanych ruchów do choreografii i cieszmy się i weselszym.
Wybacz ale ja niestety jestem wymagająca (zwłaszcza już od muzyków ze stażem). Ja wiem że to jest Kpop (przez duże K), ale naprawdę jak ktoś chce to potrafi zrobić dobrze, pod publikę i jeszcze wstawić w osłupienie ^^
jordi pisze:
tylko WOWOWOW jest poza jakąkolwiek konkurencją (takiego badziestwa w wykonaniu szajnów to się nie spodziewałem nigdy :| )

ha ha nikt się nie spodziewał ^^

przynajmniej lucyfer jest jakoś bardziej rozbudowaną piosenką niż RDD, tam słowa totalnie nie miały sensu, były strasznie banalne, wstawiano tam byle co żeby tylko jakoś pasowało do melodii. Owszem w Lucyfku też są takie elementy loverholic,robotronic, ale przynajmniej tekst tutaj już bardziej się trzyma kupy. RDD była szybszą i tak banalnie skonstruowana że natychmiast się wkręcała, czy tego się chciało czy nie XD W Lucyfku też poszli w komerchę, ale się natrudzili żeby im wyszła jednak różnorodność.
jordi pisze:
PS. Poza tym tak ogólnie to kompozytorzy mają jakiś tam swój styl i mnie Teddy zawsze się podobał, nawet jeżeli piosenki są do siebie dość podobne :P I jeżeli bangom napisze utwory to ja się będę cieszył :)

na bank będzie im pisał jakieś utwory...
ja bym chciała żeby GD napisał znowu coś na skalę Haru Haru, Lies, ale z drugiej strony nie chcę żeby stworzył kopię której z tych piosenkę
Poza tym boję się electro hiphopowego albumu jaki oni zapowiedzieli :(

W ogóle 2NE1 już podobno nagrywają
jordi pisze:
A co to PHS?? Park Hyo Shin?? - muszę się zapoznać, bo ta wczorajsza piosenka mnie zszokowała (znałem go jako smytnego balladziarza XD )

zgadza się to Park Hyo Shin^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 21 lip 2010

Dziwny teledysk, a raczej takich było miliony :P I w ogóle wystarczy porównać jego poprzednie teledyski i zobaczyć , że ten był robiony na szybko, bez większej jakości... , ale jedno trzeba przyznać Se7en jest nadal hottie ;D Chyba teraz mi się bardziej podoba niż kiedyś (hymm i od razu sprostuję - nie podobał mi się w Goong S :P )
Szkoda, że się z Rainem teraz już zawsze się mijają bo to byłoby całkiem apetycznie :P
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 21 lip 2010

Maura pisze:Dziwny teledysk, a raczej takich było miliony :P I w ogóle wystarczy porównać jego poprzednie teledyski i zobaczyć , że ten był robiony na szybko, bez większej jakości... ,

większość teledysków YG robionych jest a la takie coś <jakieś cięcia budżetowe :confused: czy niby myślą że to jest fajne :crazy: >
Maura pisze:
Szkoda, że się z Rainem teraz już zawsze się mijają bo to byłoby całkiem apetycznie :P
ja myślę że to specjalnie :victory:
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: buska » 21 lip 2010

margot. pisze:

piosenka z którą Seven się będzie najprawdopodobniej promować
Jest beznadziejna (sorry Seven), autotun na początku, muzyka jak z taniej dyskoteki, dyskotekowe zwrotki połączone z disneyowskim refrenem. W ogóle śpiewa strasznie na jednym tonie, strasznie płynna piosenka bez żadnych zaskoczeń.
choreografia i teledysk cienkie strasznie ... ok tylko te słuchawki mi się podobają no i seven ładnie wygląda :victory:
Co tam robi ten refren? Brzmi jak zlepka 2 piosenek.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 21 lip 2010

wg. mnie piosenka jest ŚWIETNA i wcale nie brzmi jak zlepek dwóch oddzielnych ;)
Bardzo dobry utwór, wręcz idealny hit na wakacje... zero dyskotekowych nut jak ktoś wyżej wymienił tylko kawał dobrej muzyki !!
(i proszę nie narzekać na autotune itp. bo kiedyś za nim zatęsknicie :P A zresztą taka moda... kiedyś miało się dość słodkich koncepcji u dziewczyn, teraz gdy większość mają sexy wszyscy tęsknią za słodkimi ... xD)

Uwielbiam "Lucifer" i uwielbiam "Better Together" ... nie wiem co bardziej, ale pewnie po tygodniu zasłuchiwania się w końcu zdecyduję ^^
Jestem dumny z Se7en'a i muszę przyznać, że postarał się bardziej od Rain'a jeżeli chodzi o piosenkę... o MV to się nie wypowiem, bo już chyba wszyscy na forum wiedzą, że nienawidzę tych kręconych w studio na odwal (tak mi się one kojarzą ^^)

EDIT:
AHA! Margot... wg. mnie choreografia wcale nie jest banalna, a teledysk wręcz z tej samej beczki co SHINee więc proszę tutaj nie faworyzować swojego ulubionego zespołu.

i mały offtop :P zabijcie, ale muszę: Ring Ding Dong dla mnie miało sens... i trochę zbyt mocno "erotyczny" jak na "wiekowe" SHINee ^^ Nawet Fantastic/Elastic miało tam sens o ile dobrze zrozumiałem piosenkę :)
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 21 lip 2010

jakby się uprzeć to refren jest najlepszy :D

ale żescie go zjechali, a mnie sie serio podoba, bo jest jakieś takie lekkie i wakacyjne i wpada w ucho. To co, że w teledysku nie ma małp z gitarami? 7 wyglada ok, laski w tle w tych kombinezonach też.

Nie zapominajcie, że i tak sie dobrze sprzeda( wiadomo) a takie piosenki może nie są hitami, ale zapadaja w pamięć na długo :P no isą gusta i guściki :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 21 lip 2010

A ja powiem tak. . . zabierzcie ode mnie Se7ena! :P Jak wczoraj zaczęło się od tego minialbumu, tak wykopałam z dysku dyskografię i słucham non stop i nie ma temu końca <3 A jak zaraz wdepnę na yt to w ogóle cała YG Family mi się załączy i to będzie koniec :P

Kiedy będzie live? *___*
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: buska » 22 lip 2010

KartoflAnka pisze:
jakby się uprzeć to refren jest najlepszy :D

ale żescie go zjechali, a mnie sie serio podoba, bo jest jakieś takie lekkie i wakacyjne i wpada w ucho. To co, że w teledysku nie ma małp z gitarami? 7 wyglada ok, laski w tle w tych kombinezonach też.

Nie zapominajcie, że i tak sie dobrze sprzeda( wiadomo) a takie piosenki może nie są hitami, ale zapadaja w pamięć na długo :P no isą gusta i guściki :D
Nie twierdze, ze refren jest gorszy, chce podkreslic tylko, ze nie pasuje mi do calosci... :P aczkolwiek w porownaniu z reszta faktycznie jest poziom wyzej, przynajmniej mozna jakas melodie wychwycic.

Jak dla mnie kolejne MV do ogladania z wylaczonym dzwiekiem :>
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 22 lip 2010

mootyl pisze:wg. mnie piosenka jest ŚWIETNA i wcale nie brzmi jak zlepek dwóch oddzielnych ;)
Bardzo dobry utwór, wręcz idealny hit na wakacje... zero dyskotekowych nut jak ktoś wyżej wymienił tylko kawał dobrej muzyki !!

jest elektrooporowa czyli dyskotekowa ^^
mootyl pisze:
(i proszę nie narzekać na autotune itp. bo kiedyś za nim zatęsknicie :P

spoko oni nas nigdy z tego nie uwolnią
mootyl pisze: A zresztą taka moda... kiedyś miało się dość słodkich koncepcji u dziewczyn, teraz gdy większość mają sexy wszyscy tęsknią za słodkimi ... xD)

ja nie chce słodkich, z resztą koncept facetów nigdy (prawie nigdy) nie jest słodki, a girlsbandów mało oglądam
mootyl pisze:
Jestem dumny z Se7en'a i muszę przyznać, że postarał się bardziej od Rain'a jeżeli chodzi o piosenkę...

a ja myślę na odwrót, spodziewałam się po Rainie czegoś w stylu Bad Boy, a zaprezentował nam się z sajgonkową balladką
mootyl pisze:
EDIT:
AHA! Margot... wg. mnie choreografia wcale nie jest banalna, a teledysk wręcz z tej samej beczki co SHINee więc proszę tutaj nie faworyzować swojego ulubionego zespołu.

hmm szajni nie byli moim ulubionym zespołem, byli ok, ale coś ostatnio tak bo jak Maura utknęła w dyskografii sevena, to ja w szajniach XD <aaa niech mnie ktoś uwolni>
no wiesz... w porównaniu do choreografii z Lucyfera, to sevena jest o wiele prostsza.
No wiem że teledysk z tej samej beczki, ja przecież nie mówiłam nigdzie że teledysk mają fajny, oni tam tylko fajnie tańczą ^^
buska pisze:
Jak dla mnie kolejne MV do ogladania z wylaczonym dzwiekiem :>
ja nie jestem w stanie samej MV bez dźwięku nawet oglądać, tam nic się dzieje i mnie choreografia nie zachwyciła.
No chyba że dla wyglądu samego Sevena to się zgodzę XD
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: buska » 22 lip 2010

margot. pisze:ja nie jestem w stanie samej MV bez dźwięku nawet oglądać, tam nic się dzieje i mnie choreografia nie zachwyciła.
No chyba że dla wyglądu samego Sevena to się zgodzę XD
Mnie sie calkiem przyjemnie go... znaczy teledysk oglada bez dzwieku, aczkolwiek zawiodlam sie, ze zadna panienka mu nie zerwala kurtki i nie poswiecil chwile klata :<
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 23 lip 2010

Ok po przesłuchanie całego minialbumu, jestem w stanie przesłuchać 3 piosenki na 7... (jordi nie wiem jak ci mogło wyjść taka dobra średnia, jak tam prawie same electro jest XD no ale widocznie twoje klimaty). A z Szajnów jestem w stanie słuchać wszystko oprócz Wowowowo ^^
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 25 lip 2010

Przy okazji znalezienie nowego albumu Se7ena na ihoneyjoo postanowiłam dać mu szansę bo go nie znam w ogóle. To prawda, że k-pop potrafi zaskakiwać.

Do tej pory się śmieję ^^ Boże, jakie to jest... powiedziałabym tandeta, ale po prostu chyba wybitnie k-popowe. Zresztą, najgorsze z tego jest to coś z TOPem :D LOL, sama nie wiem co innego napisać ^^ Nawet się wkręca, ale nie jest to coś czym się będę chwalić ^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 29 lip 2010

Comeback w MCountdown!

Doszłyśmy z siostrą do wniosku, że występy mimo, że dobre były jakieś takie bez życia. Nie ma fałszowania, nie ma autotunu, nie ma zadyszki, ale jakoś tak. .. dopiero rozgrzewka? ;)
Better Together jak świetnie brzmi live i ojej ale ta piosenka mi się podoba *____*
A Digital Bounce hmm powiedziałabym, że bezpłciowy był ten live to momentu w którym pojawił się TOP (zbliża się moment w którym powinien wyskoczyć TOP a ja gdybam czy naprawdę wyjdzie, czy jest szansa, że i... JEST :D ) mimo, że tez jakoś jak bez życia podkręcał , końcówka piosenki oczywiście najfajniej wyszła - może tak - nienudno? :P

AHA i jeszcze strój w Better Together hymmmm zastanawiałam się nad tym chwilkę i wyszło mi to -> Spoiler! Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 28 wrz 2010

omo świetny ten teledysk <3 <3 <3
i w ogóle piosenka też, czemu on się z nią nie promował? :(
ODPOWIEDZ