Super Junior

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 12 gru 2006

Jak zwykle ostatnia dowiaduje się o SuJu. Wcześniej obiło mi się Super Junior o uszy, ale jakoś nie zwracałam na to uwagi. Do czasu, aż zobaczyłam LL gdzie był Shiwon i Heechul :D Tak w ogóle to jestem w szoku, jeśli chodzi o członków zespołu, aż tak dużo ?? To już lekka przesada.

Nie poznałam jeszcze dobrze tego zespołu, ale jak narazie mam już kilku swoich ulubionych członków, czyli: Hankyung, Kibum, Shiwon, Eunhyek, Heechul, to narazie tyle...
Tak się na nich zapatrzyłam, aż obejrzałam już 5 episodow Super Junior Full House... aż mnie brzuch rozbolał :D Bardzo śmieszny program :P Tylko ten Kangin jakiś dziwny :/
Tak w ogóle to ile jest w sumie wszystkich episodów?

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 12 gru 2006

Wiesz... ich jest narazie 13... ale slyszalam pogloski, ze SM chce co roku dodawac jednego czlonka... az dojdzie do setki...
Nie wiem ile w tym prawdy ale... slyszalam to wiele razy wiec... ykhm... moze faktycznie chce dodawac co roku ale z ta setka to przesada ? xP

Ja ogladalam kilka odcinkow SuJu Full House i rozumiem Twój ból (brzucha :P). Ale musze powiedziec, ze pozniej juz mniej smieszne bylo jakos O.o Ale nie przez to nie sciagnelam dalej tylko przez moj nieszczesny limit... eh...
Niestety ile odcinkw w sumie jest to nie pamietam :P
Hmm... nie wiem ktory to Kangin... nie rozpoznaje ich... tylko Shiwon'a, Kibum'a, Heechul'a i tego z chin (ale wypadlo mi jego imie ze łba.... ^^').
W kazdym badz razie podczas ogladania tego programu stwierdzilam ze Heechul jest... e... nawiedzony z deczka (w tym negatywnym znaczeniu :P)... jakos go nie lubie zbytnio :P
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 12 gru 2006

Heh najsmieszniejsze jest to, ze wlasnie po oglądnięciu tych paru odcinkow SuJu Full House strasznie polubiłam Heechula :D
Co do tego dodawania co roku kolejnego członka to oni chyba na głowe upadli :/

=edit=

ten z Chin to własnie Hankyung :D Bardzo go lubie, tan jego akcent..mmmm :P
A Heechul to jak narazie mój ulubieniec, ah taki zabawny jest :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Super Junior

Post autor: Devi » 13 sty 2007

W ogole to... na poczaatku myslalam ze ta piosenka Tic Toc to jest ogolnie z SM Town ... bo wydawalo mi sie ze tam Yoochuna slysze... O.o
Ale jak zobaczylam wystep SuJu do tej piosenki to mnie olsnilo... :P
Tak czy inaczej fajna piosenka hahaha.
Ja z SuJu to najbardziej lubie wlasnie "U" (ale SM tytuly wymysla... SuJu "U", DBSK "O"... xP) oraz "Twins" ("knock out") :)
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Reiha » 13 sty 2007

posiadaja oni cos wiecej oprocz tego??
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 13 sty 2007

Devi pisze:Hehe, Madziorek, trzeba bylo powiedziec ze jej szukasz to bym Ci wrzucila ten singiel
na przyszłość będę wiedzieć :) teraz nie dam ci spokoju, bo będę cie o chwile o cos prosila :D

już ściągam sobie te piosenki ^_^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Post autor: Gwiazdeczka » 13 sty 2007

Reiha pisze:posiadaja oni cos wiecej oprocz tego??
nie wiem dokladnie. nie jest ich wielka fanka. to co tu jest to to co mam. ale chyba to wszystko ^^"
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Reiha » 13 sty 2007

spoko, ja wlasnie sciagam ich muze i idzie to jak burza :)
tu macie linka do sciagniecia sobie 1 albumu
http://www.zshare.net/download/super-junior-zip.html
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 14 sty 2007

Reiha pisze: posiadaja oni cos wiecej oprocz tego??
Prócz piosenek z płyt SM Town (nie tylko tej zimowej), singla "U", pierwszego albumu oraz tego singla z DBSK to z tego co mi wiadomo nie maja juz nic wiecej... ale moge sie mylic :P
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 14 sty 2007

na razie nie mają...
ja tez najbardziej lubię 'U' i 'Twins' ale jeszcze 'Miracle' i nowy 'Tic Toc' :D
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 18 mar 2007

madziorekk pisze:Heh najsmieszniejsze jest to, ze wlasnie po oglądnięciu tych paru odcinkow SuJu Full House strasznie polubiłam Heechula :D
ja też polubiłam HeeChula przez Full House ^^ śmiechowy jest zawsze ^^

A tak w ogóle to najbardziej z nich lubię KiBuma... Ogólnie to oni wszyscy razem są boscy ale on taki słodki jest ^^
Awatar użytkownika
Mizuki87
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Mizuki87 » 31 sie 2007

Eliza pisze:Jejx, czy to nie przesada? Aż tylu ich? I szczerze powiedziawszy to tylko 3-4 to ciacha...
Coś ty każdy z nich ma coś w sobie^^ Ja się nie mogę zdecydować :?: Na ale przyznać musisz, że tańczą świetnie :jump: To właśnie mnie do nich przyciągnęło i dlatego jestem aż tak bardzo zachwycona:)
Awatar użytkownika
Mizuki87
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Mizuki87 » 31 sie 2007

vyette pisze:singiel ''U" http://www.sendspace.com/file/9ywx2m

teledysk http://www.sendspace.com/file/swz8su

Miłego ściągania!!!! :)))
Dzięki Ci wielkie:) Kocham "U" ale nie mogłam jej nigdzie dorwać a teraz ją ściągnę :jump:
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 14 lis 2007

Dzisiaj znalazłam fajną piosenkę marry U . Wyszli słodziutko ;P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 14 lis 2007

Dzisiaj znalazłam fajną piosenkę marry U . Wyszli słodziutko ;P
Ja wlaśnie przed chwileczką oglądałam teledysk (wczoraj oglądałam występ Live i to było moje pierwsze zetknięcie z piosenką).
Jak to ocenię? Cóż... z całą moją sympatią do SuJu ale...
- Piosenka - nic specjalnego
- Teledysk - również nie porywa

Rozwijając myśl:
- Piosenka nie ma w sobie tego czegoś co by sprawiło, że chciałabym jej np słuchać jakoś częściej niż parę razy... Owszem, wpada w ucho bo ma powtarzającą się, dość prostą melodię... natomiast ogólnie jest ona trochę mdła.
- Teledysk - taki trochę... nie wiadomo co... dzieje się tam dużo i nic. Takie napakowanie scen w pewnym stylu i tyle.

Podsumowując: Może i było słodko... ale przy okazji mdło i wyszło tak "słodko-pierdząco" jak już ktoś wcześniej to określił. Pozwoliłam sobie tez użyć tego określenia gdyż, jakby nie patrzeć, pasuje idealnie...
ODPOWIEDZ