Super Junior

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 14 lis 2007

"słodko-pierdząco"?Nawet nie wiedziałam że jest takie określenie xDxD(ale słodko).Ale zgadzam się z tym że teledysk to beznadzieja i piosenka niezbyt poruszająca,ale ładnie wyglądali w garniturkach xD

Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 15 lut 2008

temat trochę zastany a chłopaki nieźle sie ostatnio promują...singielek Don't don to dla mnie ostatnio hit sezonu (tak zdaję sobie sprawę, że wyszedł w zeszłym roku, ale co tam!), zmiana wizerunku też rewela!....po za tym wszystkie programy, w których uczestniczą nie ukrywam oglądam z miłą chęcią...
tak sie zastanawiałam co mogłabym polecić....hmmm...więc na pewno wszystkie odcinki Explore Human Body, które do tej pory wyszły po english...13 z nich można znaleźć na youtube. A oprócz tego coś co oglądałam dziesiątki razy...jest to odcinek Star King, w którym niespodziewanie pojawia się dzieucha o imieniu MinJung, (może niektórzy kojarzą, bo była MC w Adonis Camp). Jak sie okazuje po programie Eeteuk utrzymywał z nią kontakt i ogólnie to wszystko wychodzi na jaw...ale to nie był powód dla mojego częstego oglądania...po prostu za każdym razem dostrzegam jakiś nowy element w bezsilności Eeteuka, kiedy ta historia wychodzi na jaw....gorąco polecam tutaj link

Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 19 lut 2008

hmm... Don't Don?
Jak dla mnie to mistrzostwo pod każdym względem ;)
EHB ja również polecam i żałuję, że się skończył... mam jednak nadzieję, że wznowią ten program po powrocie z Chin i po trasie....

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 09 sty 2009

Może ma ktoś gdzieś piosenke Juniorków 'Thirst'? bo już mam dośc tego neta nic nie moge w nim znaleść .... :( a tak mi sie spodobała xD Jakby ktoś przy okazji , to ja poprosze :) Bedę wdzięczna .

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 15 sty 2009

Lol :D
Jakiś Hiszpan ukradł Juniorom kawałek i wystąpi z nim na Eurowizji :D:D
I to nie byle jaki kawałek bo 'U' ^^
Jak słuchałam za pierwszym razem pana Hiszpana to się nawet nie zorientowałam ,ale zaraz włączyłam sobie 'u' dla porównania, a tu to samo tylko szybciej ... loool
Ariel - Solo Un Segundo
Super Junior - 'U'

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 15 sty 2009

O maaaatko!
Ten linkt który dałaś jest zly... bo odsyła po prostu na strone i pokazuje się losowy artysta... przez to zaczęła mi śpiewać a raczej rapować jakaś babka i się zastanawiałam gdzie tu jest SuJu xPPP
No ale później patrze, ze przecież to nie to...
Dobrze, że można sobie wyszukać ich alfabetycznie (ale znowu, szukałam "Ariel" a to jest "Adriel" xPPP W efekcie znalazłam po piosence xP)

Tutaj już dobry link Adriel - Solo Un Segundo

Eh... tylko się piosenka zaczęła a już słychać, że to U O.O
Nie wiem... czy na eurowizji dopuszczone są covery? Bo nie do końca wiem. Ale koleś chyba uznał, że jak zrobi cover koreańskiej grupy to nikt się nie skapnie? xP

:edit:
znalazłam co nieco na ten temat... tak jak myślałam, covery są niedozwolone na eurowizji ;)
Trochę mnie śmieszyło to co powiedział... że użył podkładu do "U" bo nie miał czasu, LOL!

Tak czy inaczej, sami sobie poczytajcie... LOL.
Spanish singer plagiarizes from Super Junior

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

No jasne, kto by słuchał koreańskiej muzyki ^^
Ale fani mają czuja xP
W ogóle to się wszyscy zbulwersowali bo ci ludzie od Eurowizji uznali kawałek jako remake i że jest to dopuszczalne.

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

W ogóle to się wszyscy zbulwersowali bo ci ludzie od Eurowizji uznali kawałek jako remake i że jest to dopuszczalne.

Hmm.,... na tej stronie którą podałam wyżej napisali, że ma tą piosenkę zmienić, więc jak w końcu? Bo też napisali, że piosenki na eurowizję muszą być w pełni oryginalne (nie wiem jak to ująć xP) ale to wychodzi na jedno - nie może to być remake.

He broke one of the most important rules: to make a full original (lyrics and music) song.

:edit:
Czytałam sobie komentarze pod tym artykułem (?) i rozbawił mnie fakt, że ktoś tam stwierdził, że "U" jest ściągnięte z Timberlake'a i piosenki "Like I Love You" .... Super, tylko pomijając tą gitarę to tam nie widzę żadnych podobieństw.... I to też nie jest coś nuta w nutę identyczne...

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Może się tylko zainspirował. ^^ Może jakiś fan SuJu z niego xP

Z tym dopuszczeniem to już nie wiem jak jest bo na jednym forum piszą tak a na innym inaczej. Ilu ludzi tyle 'zasłyszanych' informacji :D

Lol, ten początek u Timberlake'a faktycznie prawie taki sam jak u Juniorów. Nawet bym nie skojarzyła ^^

"Oh man, at least he didn’t sing “‘Cause I can’t stop thinking about u girl~“ XP xP

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

"Oh man, at least he didn’t sing “‘Cause I can’t stop thinking about u girl~“ XP xP

Ta, to było dobre xP

Może jakiś fan SuJu z niego xP

Podobno stwierdził gdzieś tam, ze ich lubi xP

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 15 sty 2009

Ja słyszałem, że przyznał się do plagiatu mówiąc, że nie miał zbyt dużo czasu przed eliminacjami do eurowizji i wykorzystał linię melodyczną do piosenki "U".
Hiszpańskie media, które odpowiedzialne są za preselekcje do Eurowizji stwierdziły, że jest im przykro, że artysta splagiatował piosenkę i zapowiedziały, że piosenkarz zmieni linię melodyczną, aby mógł być dopuszczony do konkursu. Bo w konkursie piosenki Eurowizji nie mogą pojawiać się remake'i ani też cudowne plagiaty (jak wszędzie). Zresztą co roku jakiś artysta plagiatuje piosenki na Eurowizję. Chyba w Europie nie mamy zdolnych muzyków^^

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 16 sty 2009

Specjalnie dla Maury:
http://pl.youtube.com/watch?v=F3G9KDxtQkE

plus:
Obrazek

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 16 sty 2009

Przepraszam mootyl :p tak przy okazji obejrzałam sobie ten filmik na youtube ten gdzie jest chulla i robi .... bardzo pozytywną rzecz xD kurde jakoś jedynie na nich to moge patrzeć jak robią coś w tym stylu xD Ahhh :******

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 16 sty 2009

Omg, dziękuję ^^

*czerwieni się*

xP
Cały HeeChul ^^ Byleby wszyscy pozostali w szoku i pod wielkim wrażeniem. xP Ale jaką miał satysfakcję, ten śmieszek potem ^^

W ogóle to zaczynam prześwietlać Juniorów i oglądam ostatnio wszystko z ich udziałem. Wcześniej znałam dosłownie trzech (Siwon, Kibum i HeeChul), a teraz nagle zainteresowałam się resztą. W planach mam nawet obejrzeć 'Full House'. Nie miałam pojęcia, że Juniory są takie zabawne ^^ Zwłaszcza audycje Kangina ^^ albo wszędzie tam gdzie pojawi się razem z HeeChulem xP

Grudzień należał do DBSK i w końcu praktycznie skończyły się video do oglądania^^

Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 16 sty 2009

''Full House'' zdecydowanie polecam xD jest poprpstu świetny ! Dzieki temu przestało mi przeszkadzać to że jest ich tam tak wielu ! Chociaż nie wszyscy występują w '' full housie '' ale to nic i tak jest niezły ubaw xD w ogóle ah naprawde warto poświecić te 30 minut :) Kibum jest uroczy kiedy sie budzi ahhh Siwon i Chulla fajnie sie z rana przytulali w pierwszym odcinku xD hmm... oj dużo dużo by pisać :) Mam nadzieję , że chociąz w cześci już Cie zacheciłam xD :*

ODPOWIEDZ