Super Junior

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 16 sty 2009

Ja już od tygodnia chodzę zachęcona^^ Tylko tyle tego z nimi jest, że youtube obecnie to jakby mój drugi dom ^^

Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 16 sty 2009

heheh oj są takie dni są ale czasami to juz sił nie starcza żeby to wszytsko oglądać :P a widział ktoś ten program gdzie Juniorki poddawaniu są różnymi eksperymentami ?:d ahh .... :D

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Ja oglądałam tylko pierwszy odcinek to próbowali się na papryczki :D

Już wiem czemu ten kiss z Jungmo tym razem. Oni przecież tworzą ten wariacki 'Band of brothers'.
Swoją drogą to HeeChul to chyba całuje i obejmuje wszystkich xP Gdzieś jakiś kolega z podstawówki mówił, że już wtedy lubił się przytulać do czyichś pleców ^^

Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 16 sty 2009

Ja to w ogóle słyszałam , że Chulla to On ma takie pociągi i w ogóle , że On to tak na serio xD heh Kontakty męsko męskie :p

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 16 sty 2009

Nie ma za co;) (chodzi o podziękowania:D)
ja tylko jeszcze dodam aby bardziej rozkręcić atmosferę, że po tym wydarzeniu ten koleś z T Trax, który jest całowany ogłosił wszem i wobec, że jest hetero i to był tylko fan-service... ale od Heechula zero wiadomości i wyjaśnień^^

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Lol, oglądam właśnie pierwszy odcinek Full House'a, a jedna z tych dziewuszek mówi, że jest pół Rosjanką pół Polką :D :D

Heechul nigdy się nie tłumaczy, taki styl ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 17 sty 2009

a jedna z tych dziewuszek mówi, że jest pół Rosjanką pół Polką Very Happy Very Happy

To prawda... ale ja wolę tą drugą laskę. Bo ta jest taka średnia, mogli fajniejszą wybrać xP
Full House RLZ. Jedna z pierwszych rzeczy (w sensie programów) które z nimi widziałam :D

Nie miałam pojęcia, że Juniory są takie zabawne ^^ Zwłaszcza audycje Kangina ^^

Kangin rządzi xP Dlatego się cieszę, że jest w We Just Married... zabija mnie tam xP
A kiedy jest z Cinem to już w ogóle mogiła xP
Band of Brothers też polecam do obejrzenia :) Nawet powinny być suby (choć pierwszy ep oglądałam bez i też się uśmiałam... bo tam troche po angielsku rzeczy wstawiają xP).

a widział ktoś ten program gdzie Juniorki poddawaniu są różnymi eksperymentami ?:d ahh .... Very Happy

Oczywiście! EHB gniecie xPPP Nieźle się na tym pokładałam xP

Poza tym... pole3cam jeszcze film SuJu jeśli ktoś nie widział i lubi filmy z serii "głupie" xPPP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 17 sty 2009

Nie polecam tego filmu xP Masakryczny ^^

To prawda... ale ja wolę tą drugą laskę. Bo ta jest taka średnia, mogli fajniejszą wybrać xP
Full House RLZ. Jedna z pierwszych rzeczy (w sensie programów) które z nimi widziałam Very Happy

Na youtube toczą się śmieszne dysputy na ten temat pod video. Fanki się złoszczą bo ta Rosjanka wydaje im się być za blisko HeeChula. xP
Wczoraj obejrzałam na raz 6 epów Full House'a. O matko, momentami musiałam zatrzymać by się uspokoić xP Oni wszyscy są tacy zabawni i pod tym względem chyba biją DBSK, przy których przecież też można spaść z krzesła.^^ Ale Juniory mają przewagę liczebną, o!

Kangin rządzi xP Dlatego się cieszę, że jest w We Just Married... zabija mnie tam xP

Chyba muszę wznowić oglądanie WGM xP
W ogóle to czekam aż pokaże się w sieci ten jego nowy film Hello Schoolgirl (który wcześniej chciałam obejrzeć ze względu na Yoo Ji-tae xP) O, koreafilm.org pokazuje, że Kangin ma dziś 24 urodziny^^ To najlepszego ;]

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 17 sty 2009

Nie polecam tego filmu xP Masakryczny ^^

Dlatego zaznaczyłam, zę jak ktoś lubi głupie filmy.
Ja go zaliczam do mojej kategorii "głupi, ale fajny". Czyli coś głupiego co mi się fajnie oglądało xP
Ja do tego filmu zasiadałam ze świadomością, ze do najinteligentniejszych nie należy i nastawiałam się na totalną głupawkę którą też dostałam. No bo czego można się spodziewać po filmie którego akcja toczy się w okół dochodzenia "kto obrzuca ludzi kupą" ?
Dlatego to, czy ktoś go obejrzy czy nie powinno pozostać w gestii owej osoby xP A jeśli zdecyduje się oglądać, to z takim właśnie nastawienie, wtedy będzie git i będzie zabawa xP Tym bardziej, jeśli lubi się SuJu xP

W ogóle to czekam aż pokaże się w sieci ten jego nowy film Hello Schoolgirl (który wcześniej chciałam obejrzeć ze względu na Yoo Ji-tae xP)

No ja czekam i na jego film, i na jego drame xPPP

Fanki się złoszczą bo ta Rosjanka wydaje im się być za blisko HeeChula. xP

LOL. Gadają jakby nie wiedzieli co to znaczy "blisko" xP (w sumie to pojęcie względne... dla nich by było najlepiej żeby nie zbliżali się do siebie na więcej niż 2 metry i aby gadali do siebie jak najbardziej oficjalnie xP)

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 18 sty 2009

KOLEJNY ATAK HEECHULA:
http://pl.youtube.com/watch?v=2gH7D8_coI0&fmt=18
(zaczyna się ok. 2:20)
Obrazek
TYM RAZEM OFIARĄ JEST: Sungmin

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 07 lut 2009

Jest i następna ofiara :D
Odnotowano, że tym razem Siwon został ucałowany podczas koncertu w Tajlandii.
Oto dowody ^^
http://www.youtube.com/watch?v=C-j5Iks-Sns

Na soompi czytałam, że wcześniej HeeChul próbował pocałować innych członków, ale mu się nie dali. ;p Siwon musiał być w ciężkim szoku. :D:D

A i jeszcze, całkiem nowe => 'Nobody'. I chyba bardziej mi się ta wersja podoba. ^^ Zgaduję, że to fragment programu Band of Brothers, tylko, że na youtube tego nie znalazłam...

Obrazek
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: Avalia » 07 lut 2009

Nie jestem pewna czy powinnam się śmiać czy płakać po tym co zobaczyłam (mam na myśli to KISS)

A tak ogółem dość krótko słucham SuJu bo dopiero parę miesięcy, ale bardzo mi się spodobało. Moimi ulubieńcami są ekhm: Hee Chul i Yesung.
Jedyne co udało mi się zobaczyć z nimi to Attack on the Pin-Up Boys i chyba nie prędko zobaczę coś więcej.
A tak po za tym bardzo lubie chińską wersję U jak dla mnie jest powalająca

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 10 lut 2009

Breaking News ;p
Hankyung wreszcie dostał rolę swojego życia (nie do końca) i zagrał w chińskiej dramie. ^^ Tytuł : Stage of Youth . Drama o tym jak młody chłopak podąża za marzeniami i chce zostać profesjonalnym tancerzem. Na drodze stoji surowy ojciec i inne życiowe przeszkody. ^^ Ponieważ Hankyung do rodowity Chińczyk, w dodatku studiował taniec i mam wrażenie, że zna niemal każdą jego odmianę (przynajmniej chwalił się, że zna wszystkie tańce ludowe Chin ^^).
=> tu jest więcej info i rozkład wydawania napisów.
Obejrzałam nawet pierwszy ep. na youtube i... no cóż dramka mało skomplikowana i w ogóle temat bardzo oklepany, trochę nawet nudnawe ^^ , ale nie powiem że złe( w porównaniu z ostatnimi tajwańskimi produkcjami...-,-). Ale jak będę narzekać na nadmiar czasu , to może i będę śledzić tą dramkę z czystej ciekawości. ;]

Zlepek fotek, które znalazłam w sieci.
[spoiler2]Obrazek[/spoiler2]

Jednak miło dla odmiany posłuchać Hankyung'a jak mówi po chińsku zwłaszcza, że wszyscy śmieją się z jego koreańskiego (uwielbiam jego koreański :D ) . Pokazuje trochę inną stronę siebie. Smutne jest, że w Korei ma ograniczone aktywności i w tv może pokazywać się od czasu do czasu i to w wybranych stacjach (coś tam sprawy z pobytem) . Z drugiej strony myślę, że Koreańczycy jakoś nie chcą ryzykować i zatrudnić go w dramie z pewnością z powodów językowych, tak samo praca w radio (powszechnie wiadomo, że prawie każda stacja radiowa posiada u siebie Juniora i dziewuszkę z Girls Generation xP).

Chyba ostatnio trochę przesadzam z tymi Juniorami. Ale oni ostatnio są wszędzie, odkąd pożegnałam DBSK (kompletnie nie orientuję się w japońskich programach i koncertach więc dałam sobie spokój - na jakiś czas^^)

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 14 lut 2009

ooo, to już jest?
Byłam ciekawa tej dramki i chciałam ją sobie zobaczyć :D
Temat może oklepany ale w sumie dramę z oklepanym tematem też może się miło oglądać :)
Zobaczymy :DDD
Jeszcze tylko czekam na film i drame z Kanginem... ale kurcze, w sumie słabo to śledzę więc pewnie przypadkiem się dowiem, ze już jest tak jak w przypatku tej dramki z Gege xPPP

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 09 mar 2009

Super Junior w końcu wrócili z 3 albumem jako 13 osobowy zespół^^

SORRY, SORRY (uwielbiam ten song, czekam na MP3)
http://www.youtube.com/watch?v=APzXTWr7DfU

premiera: 9 marca 2009

ODPOWIEDZ